PDA

View Full Version : Относно една темичка.Прочетете.



the`spy
02-22-2006, 20:54
Гледам днеска хей тая темичка -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27520 <- и въобще 3 минути немога да зацепя къв й е смисъла.
Понеже знам ,че пак ще има хора ,които ще ме нападнат -> най-вече момичета и безграбначните момчета (путювци) няма да влагам никаква емоция в поста ми.Пиша го просто за да си отбия времето ,че и на мен както и на много други хора днеска не ми е ден.

Явно истински мъже в днешно време НЯМА !
НЯМА НЯМА НЯМА !! НЯМА ! НЯМА ! НЯМАААААААА...
Е тва е !!
Къде исчезнахте бе? Вие в тоя форум никога ли няма да разберете нещо относно взаимоотношенията м/у мъжете и жените?Кво правите? Само киснете и се оплаквате - айде за момичетата както и да е - ама то повечето са момчетата, които вместо да бъдат МЪЖЕ влизат в форума -> боготворят момичетата -> постявят ги на пиедестал и им се коленичат на колене само и само да им огодят.И това не го правят само в форума ,но и в истинския живот.Не разбрахте ли ,че това ,което казва едно момиче е коренно различно от това ,което иска ,желание и я привлича. #-o
Боготворете ги още повече ако искате ,това си е ваш проблем.Отговорете ми само на един въпрос ,а именно->не ви ли прави впечетление ,че колкото повечете желаете едно момиче ,толкова повече ви се исплъзва?Не ви ли прави впечетление това ,че когато излезете и виждате най-готините момичета с най-грозните или най-големите гъзари ,които не ги опсипват и с капчица внимание?Не сте ли забелязали ,че когато и обръщате внимание и я опсипвате с ласки,комплименти тогава се стига до едно ниво - Lets be just friends - или казано - Нека си бъдем само приятели.Не разбрахте ли ,че жените обичат силата.Жените обичат лошите момчета ,а не тея ,които по цял ден досаждат с тъпите,изтъркани комплименти от рода на "АААА какви хубави очи имаш." ...
Я се хванете и бъдете мъже на място и стига лигавщини ,че като гледам момчетата се изравняват на нивото на момичетата.Ебати нежните хлапаци.
Ония ден си седя в дискотеката и някъв пич - на възраст видимо по-голям от мен с 1-2 години и ми казва "Що си самотен бе ,човек" без да го познавам.Като го бутнах значи..и като ме обхвана онова педалско чувство ми иедеше да го наритам.А вие продължавайте да се подмазвате и да се влачите по задниците им ,докато те спят с други ,които знаят кво искат от жените.И колкото и да мразите на хартия такива като мен, жени като ме видите се подмокряте.
Ей много сте зле момчета.Но от една страна като се замисля тва е по-добре за мен ,продължаавайте.
Аз както ви казах просто отбивам времето ,а сега отивам да си догледам мача :mrgreen:
Колкото и да ме оплювате - на мене ми е през оная работа.Утре ще излезна и деня ми ще бъде страхотен ,докато вие седите и се циврите в форума.
Чао и до нови срещи. =D>

02-22-2006, 21:07
Браво, младеж! За първи път да видя нормално мнение в тоз жалък форум. Право им го каза. Ама на будали акъл се не дава. Да правят каквото искат, в крайна сметка те губят и се унижават! Истината е в силата!

ht_7j
02-22-2006, 21:16
Taka moje da govori edinstveno nqkoi, koito e ili bil mnogo naranen ili koito ne poznava jenite.
Loshi momcheta haresvat malkite momicheta, teens oshte, puberi. Shtom iskash da se haresvash na ligli, koito ne mogat da reshat dali iskat kafe ili chai, garantiram, che nqma da e trudno. S edno obache sym 100 % syglasna: kolkoto poveche se kachvash na glavata na nqkogo, toi tolkova poveche te obicha! :!: :!: :!:

the`spy
02-22-2006, 21:37
Прав/а си.Наранявам съм много, много много.
И от толкова много грешки и необмислени действия на човек му идва ъкъла в тимберицата най-накрая.Познавам момичетата по-добре от самите вас.
Аз знам ,че никой от вас няма да ме послуша и затова не съм си поставил за цел да ви обеснявам на широко за взаимоотношенията между двата пола.Затова и не се напрягам - отбивам времето както ви казах.

Никой неможе да ви налее ъкъл в главите ,освен самите вас.

ht_7j
02-22-2006, 21:55
Прав/а си.Наранявам съм много, много много.
И от толкова много грешки и необмислени действия на човек му идва ъкъла в тимберицата най-накрая.Познавам момичетата по-добре от самите вас.
Аз знам ,че никой от вас няма да ме послуша и затова не съм си поставил за цел да ви обеснявам на широко за взаимоотношенията между двата пола.Затова и не се напрягам - отбивам времето както ви казах.

Никой неможе да ви налее ъкъл в главите ,освен самите вас.

Razbiram te, no ne moje da slagash vsichki pod obsht znamenatel. Nie za vas syshto kazvame, che ste ednakvi. Az sym se ubedila, che tova ne e taka. Mislq, che prosto po-golqmata chast ot momichetata, s koito si kontaktuval, sa ot edna vyzrastova grupa, ili edin grad, ili ne znam...imat obshto. Syjalqvam, che ne si izvadil kysmet oshte. Razbiram zashto te e qd na nas...no neka ti kaja edno neshto. Nie znaem kakvo iskame, obache ne iskame da go priznaem, zashtoto znaem, che nqma da go poluchim. Zablujdavame samite sebe si po tozi nachin. Tova, che nqkoi momicheta sa izbrali da bydat chestni kym sebe si i da ne se zablujdavat ne e losho. Nqmash pravo da gi vinish.

the`spy
02-22-2006, 22:05
Въобще не ви виня.Аз пък се радвам ,че всички тези неша ми се случват в ранна възраст за да съм готов за истинския живот след 20-24 год.
Не ме разбирайте погрешно.Никой не виня.Аз обожавам момичетата.Плюса на моята страна е ,че ви разбирам по-добре от самите вас.Вярваш или не - това е истина,не ме познаваш и неможеш да я опроваргаеш.

ЕЙЙЙЙЙЙ ИСКАМ ДА ВИ ВТЪЛПЯ В ГЛУПАВИТЕ ПУБЕРТЕТСКИ ГЛАВИЧКИ (не че аз не съм в пубертета де) ,ЧЕ ВСИЧКО ,КОЕТО ПРАВИТЕ СЕГА ТРЯБВА ДА ВИ Е ЗА БРОЙКА.ТРУПАЙТЕ колкото се може повече ,но и не бягайте от любовта.Недейте за всяко поредно гадже да си мислите ,че е любовта на живота ви !! АБе земете се научете най-накрая ,бе хора.Осъзнайте се.Стига сте се вкарвали в филми !! [-X :mrgreen:

ht_7j
02-22-2006, 22:19
Въобще не ви виня.Аз пък се радвам ,че всички тези неша ми се случват в ранна възраст за да съм готов за истинския живот след 20-24 год.
Не ме разбирайте погрешно.Никой не виня.Аз обожавам момичетата.Плюса на моята страна е ,че ви разбирам по-добре от самите вас.Вярваш или не - това е истина,не ме познаваш и неможеш да я опроваргаеш.

ЕЙЙЙЙЙЙ ИСКАМ ДА ВИ ВТЪЛПЯ В ГЛУПАВИТЕ ПУБЕРТЕТСКИ ГЛАВИЧКИ (не че аз не съм в пубертета де) ,ЧЕ ВСИЧКО ,КОЕТО ПРАВИТЕ СЕГА ТРЯБВА ДА ВИ Е ЗА БРОЙКА.ТРУПАЙТЕ колкото се може повече ,но и не бягайте от любовта.Недейте за всяко поредно гадже да си мислите ,че е любовта на живота ви !! АБе земете се научете най-накрая ,бе хора.Осъзнайте се.Стига сте се вкарвали в филми !! [-X :mrgreen:

Ti mai sam ne se useti kak si protivorechish. Uj se podgotvqsh za istinskiq jivot, a si trygnal da pouchavsh kato pubertet!!! I imenno kato takyv, kakvo te kara da mislish, che poznavash JENI tolkova dobre???? Maika ti i lelq ti sa ti dali 3 syveta i sega mislish, che si ni razgadal napylno???? Az sym jivoto dokazatelstvo, che ne si prav. Obicham neshtata da sa v MOI race, az da sym initziatora i da sym v kontrol. Ne mi trqbva sila, tova ne e istinata. Tova e samo edin primer. Sega samo ne mi otvryshtai, che ima izkliuchenie, zashtoto tova syshto veche go spomenah po-gore. :smt018 Ne ni vinish, obache ni obijdash po-razni forumi. Nqmash nikakyv plus, osven s puberteti kato teb.

the`spy
02-22-2006, 22:22
Ок ,щом толкова добре ме познаваш - значи ще трябва да ти повярвам.
А относно съветите от майка ми и леля ми - ха ха ха шиттттт !! Съвети от жени за жени никога не искам.
Да не говорим от майка ми ? :mrgreen: [-o< :smt005

ht_7j
02-22-2006, 22:31
Ок ,щом толкова добре ме познаваш - значи ще трябва да ти повярвам.
А относно съветите от майка ми и леля ми - ха ха ха шиттттт !! Съвети от жени за жени никога не искам.
Да не говорим от майка ми ? :mrgreen: [-o< :smt005

Tova sys syvetite na maika ti i lelq ti go napisah, zashtoto me qdosa.... :lol: :smt006
Nishto lichno. :-)

the`spy
02-22-2006, 22:35
Е ние двамата започнахме да флуудиме здраво.Айде позволявам ти да ми се обесняваш на ЛС ,като толкова си ме харесала и среща ще ти уредя ,не се безпокой :-D
Нека и другите се изкажат относно темата.

П.П - Айде лягам си ,утре ще продължим \:D/

ht_7j
02-22-2006, 22:49
Е ние двамата започнахме да флуудиме здраво.Айде позволявам ти да ми се обесняваш на ЛС ,като толкова си ме харесала и среща ще ти уредя ,не се безпокой :-D
Нека и другите се изкажат относно темата.

П.П - Айде лягам си ,утре ще продължим \:D/

Mersi, podobno... :lol:

Sean Combs
02-23-2006, 02:03
hahahah!!! brato!!! ima edna prikazka "kuco,kioravo,sakato-broikata e zlato!!!", davai po neq i 6te stane 4ovek ot teb!!! i az mnogo sym se nervel na typi pu*ki i sym se qdosval i sym gi psuval, da ne kaja i 4e sym gi biel 6toto 6e se izlagam samo... no e taka.. iii.. kvo da ti kaja.. ot boi, psuvni, nervi i drugi ne6tica-smisyl nqma! jena mi e kazvala "nie jenite sme nai-dolnite sy6testva na toq svqt!".. aaa.. onq 15 god piklio vyob6te ne go gledai kvo e pisal, 6toto sym siguren 4e go e napisal 10 min sled kato e naprail 1va broika! uvajenie trqbva, no respect za tva 4e hodi da mi se ebe s drugi myje - FUCK OFF!!! Ei bralte, da ima6 doverie na jena e kato da ima6 doverie na Diavola !!! CENT AVANTA !!! EBI I BIAGAI I EDIN DEN KATO SI HVANE6 DEVSTVENA PRIATELKA KOIATO PUSNE KRYV KATO I GO OTPORI6 I TE GLEDA VLUBENO SLED TVA I TI GOVORI "OBI4AM TE, OBI4AM TE, OBI4AM TE!" DA ZNAE6 4E SAMO TQ 6E TI E VQRNA POVE4E OT VSQKA DRUGA!!! no da ne zabravqme 4e i tq e jena... :smt009

remember_the_name
02-23-2006, 09:57
e...bravo 4ovek naistina edno mom4e koeto se darji kato takav!napulno sam saglasna s tvoeto mnenie!!! az sam na 13 i znam kakvo iskam ot edno mom4e no naistina kakyvto i da e ne iskam da e nqkakyv liglo koito vseki den da mi obqsnqva kolko dobre sam izglejdala ili ne6to podobno dori me drazni ako nqkoi samo mi kazva 4e me obi4a!!! ima6e edin 9ti klas koito samo mi kazva6e "obi4am te" pra6ta6e mi sms-ta "lipsva6 mi" "4uvstvai se obi4ana"i znaete li kvo...na 5tiq den go zarqzah mn me draznqt takiva liglovci!!!dano ima pove4e kato teb [-o< ;)

Paffi™
02-23-2006, 10:27
brat, mnoo si prav. :smt009 i edva li tuk 6te se nameri nqkoi koito da te uspori ili da kaje ne6to na vupreki... az sum na absolutno su6toto mnenie: 4e hubavite i uj inteligentni momi4eta hodqt sus nekvi iztrupnqci deto samo se praskat s ne6to bilo to s kolata si ili s bicebsa si... Vurvq si az po centura na grada i gledam samo kak tova naistina e taka i prosto mi stava e*asi sh*t-a... No ako imam ne6to da dobavq, to tova e 4e v dne6no vreme ne moje 4ovek da kaje 4e mujete sa silniq pol, pri polojenie 4e edna srednostatisti4eska jena moje da ima po4ti vseki srednostatisti4eski muj. S dve dumi - jenite izbirat... A nie mujete samo 4akame da vidim koq 6te ni izbere.................... :-#

the`spy
02-23-2006, 10:40
...- jenite izbirat... A nie mujete samo 4akame da vidim koq 6te ni izbere.................... :-#

Точно това ви казвам ,бе хора.Повечето момчета у тоя форум, да не кажа почти всички са като жените.Идват ,опалват се ,самосъжеляват се.Обърсват си сополите ,самозатормозяват се и на всичкото от горе като някое момиче им даде съвет - дръж та гледай...
ОТ момиче ЗА момичета съвети не искайте.Те дори си нямат на представа какво искат.Много ясно ,че ще ви кажат това ,което искате да чуете, а имено "поговорете си ,кажи и ,че я обичаш и ако те обича - тя ще се върне при теб" след ,което бягат да се чукат със съседа ,който на последния рожден ден се е бил напил и строшил 2 шишета от масата пред погледа на всички жени.Не очаквам да ме разберете (за кой ли път го казвам :mrgreen: ).
Вместо те да ви избират вас ,започнете вие да избирате тях.Нали затова сте мъже !!!
Мога да пиша още много по темата ,но това не му е тук мястото ,тъй като форума не е специално мъжки ,а влизат и женски твари ,които на 100% не са съгласни с мен, НО какво ми пука. \:D/

aLakaZam
02-23-2006, 10:41
Странно, че на жените и викат "нежния пол"... повечето гледат само гадно да ти направят... :x

02-23-2006, 10:55
но това не му е тук мястото ,тъй като форума не е специално мъжки ,а влизат и женски твари ,които на 100% не са съгласни с мен, НО какво ми пука. \:D/[/quote]
abe ako pita6 mene to4no tuka mu e mqstoto i kvo kato ne e mujki forum vaprosa e 4e ve4e i momi4etata sa saglasni s tva ebasi nie vi zehme i poslednoto ne6to koeto vi bqhme ostavili da otgovarqte a imenno da przvite parvata kra4ka vyv vrazkite v momenta edinstvenoto koeto pravite i za koeto ste ni nujni e seksa pri tova i v nego ne o4astvate mn mn 6toto horata izmisliha vibratori taka 4e stegnete se i ne badete takiva liglovci 6toto mi pisna az da sam muja vav pove4eto vrazki :) ;)

Disorder
02-23-2006, 13:59
Не знам дали усещаш колко глупаво звучиш, но ако не вземи да си препрочетеш мненията и ще разбереш. Не е глупав самия смисъл, който си се опитал да заложиш в темата си, а начина по-който си се изразил и си поставил всички под един знаменател. Това, че едно момиче примерно си е патило от мъжки изневери, или е била с някой който я е биел и т.н. не й дава право да каже, че всички мъже го правят нали? Също толкова глупаво е да твърдиш и че всички жени са еди какви си, или мъжете са женчовци защото не искат да "трошат бутилки по масите" и не знам дали си чувал тази сентенция, но ако не си пробвай да я усмислиш: Жените харесват мъжа защото е силен, но го обичат заради неговата слабост. Така, че не си мисли, че харесваме недостъпните, а ако някой е мил с нас го пращаме по дяволите. Има жени и жени. Опитай се да го проумееш и недей да се излагаш така като твърдиш, че познаваш жените. Ти не можш да твърдиш, че познаваш дори една жена напълно, а какво остава за всички.
Айде със здраве и се научете да разграничавате нещата.

ht_7j
02-23-2006, 14:43
Disorder ---- Evala, dobre go kaza.

remebrer_the_name --- ne mislq, che predpochitash nqkoi "silen", da te obijda, ignorira i da byde silen samo pred teb, a ti da mu se kefish...sama kaza, che si na 13....ostanaloto e bez komentar...

I az veche zagubih interes da sporq. Strashno mnogo kompleksari e imalo vyv foruma...NE viziram momcheta, na koito im e doshyl akyla v glavata, i koito ne se dyrjat s gadjetata si kato s partzali.

Taka e momcheta: nie shte izbirame, a vie samo shte se molite da ste edni ot kysmetliite!!!
Kolkoto i da vi e qd i kydeto i da si izbivate kompleksite, tova nqma da se promeni. Svikvaite.

Cao i do novi sreshti.

ha ha \:D/

02-23-2006, 14:47
Колкото и да ме оплювате - на мене ми е през оная работа.Утре ще излезна и деня ми ще бъде страхотен ,докато вие седите и се циврите в форума.
Чао и до нови срещи. =D>

Не съм чела всички коментари,ама като гледам и някой друг пуска темичка и всеки ден си я провеярва и то по няколко пъти,да не ти се провали излизането?Щях да ти кажа да ми пратиш снимка,да те видя какъв си такъв мъж,ама недей,че после няма да погледна друг :lol: Искаш ли да ти кажа една истина,докато "лошите момчета" се перчите насам натам,зад гърба ви,точно тези,дето "се подмокрят" ви правят ни нищо,"уууу колко съм недостъпен,уууу колко съм смел,уууу колко съм силен...",напира ме смях само като се сетя,вярно е,че е хувабо един мъж да си е мъж,а не да е някой женчо,ама ако исках такъв като теб,щях да си взема нощно шкафче,ама нееее нямаше да е същотот,то нямаше да ми троши бутилки до главата и вместо да ми казва,че съм красива,да ми зяпа циците,еееее да му се не види :? Ето точно това искам,смятам да зарежа страхотното си мило гадже,който ме кара да се чувствам наистина специално,който ми показва,че ме обича и винаги е до мен и само с мен,на който мога да разчитам,с който мога да говоря за всичко без да се пиртеснявам ,който и аз също много обичам и знам,че ако му го кажа,няма да ми се присмее и да ми обърне гръб и е готов да ме защити във всяка една ситуация и да се преориентирам към пияния съсед чупещ бутилки,да си ме побиива профилактично,то казват,че било полезно и по цял ама цял ден ще се чукам с него,вярно може да ми смърди малко,да ме мисли за парцал,ама има ли значение,нали ще съм с ИСТИНСКИ МЪЖ,вярно,коплексар,без мозък,който ако се сблъска с една истинска жена,направо няма да смее да си подаде носа навън,обаче да не ставаме дребнави...

sexy_macka
02-23-2006, 15:22
aLakaZam Пуснато на: 23.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Странно, че на жените и викат "нежния пол"... повечето гледат само гадно да ти направят...

emi spored men "nejniq pol" i durjanieto ni,koeto v nikakuf sluchai ne e takova,kakfoto ti go kaza(smisl tolkova gadno) nqmat nishto obshto Nie viinagi shte si budem nejniq pol,a zashto ti ne se zamilish zashto ponqkoi put pravim taka neshtata ? :arrow: zashtoto i vie ni naranqvate i to po mn po-jestok nachin !

Sunny_stz
02-23-2006, 15:53
Не знам дали усещаш колко глупаво звучиш, но ако не вземи да си препрочетеш мненията и ще разбереш. Не е глупав самия смисъл, който си се опитал да заложиш в темата си, а начина по-който си се изразил и си поставил всички под един знаменател. Това, че едно момиче примерно си е патило от мъжки изневери, или е била с някой който я е биел и т.н. не й дава право да каже, че всички мъже го правят нали? Също толкова глупаво е да твърдиш и че всички жени са еди какви си, или мъжете са женчовци защото не искат да "трошат бутилки по масите" и не знам дали си чувал тази сентенция, но ако не си пробвай да я усмислиш: Жените харесват мъжа защото е силен, но го обичат заради неговата слабост. Така, че не си мисли, че харесваме недостъпните, а ако някой е мил с нас го пращаме по дяволите. Има жени и жени. Опитай се да го проумееш и недей да се излагаш така като твърдиш, че познаваш жените. Ти не можш да твърдиш, че познаваш дори една жена напълно, а какво остава за всички.
Айде със здраве и се научете да разграничавате нещата.


Mnogo sum suglasna s tova mnenie!!Napravo nqkoi hora me ot4aivat kato vidq kakvi temi pi6at samo!!!Kakva e tazi vrajebnost?KOMPLEXI???Kato si se ot4aql ot jenite ,za6to ne otide6 da si go izkara6 drugade?Ima jeni i jeni ,vsqka jena si e strogo individualna,ima jeni-kurvi,jeni-nedostupni,jeni-VSQKAKVI!!NEmoje da gi slaga6 v ob6t znamenatel!!!Mi to i jenite ako po4nem da vi opluvame dokade 6te stignem....aide da ne spomenavam kolko gluposti pravqt mujete,no kakto ima razli4ni muje,taka i razli4ni jeni !!!Hora mnogo po toq svqt!Nemoje6 da kaje6 jenite sa takiva i takiva,mujete sa...........
Qvno si sre6tal samo takiva jeni,kato nameri6 to4nata 6te razbere6 mnogo ne6ta,kvo da ti kaja....

Heaven_inhabitant_f
02-23-2006, 15:58
Аз си имам страхотно гадже,обичам го страшно много и съм готова на всичко за него,може да си сигурен,че не съм от тези дето на всеки казват "голямата любов",защотото до сега не съм изпитвала нищо към нито едно от момчетата покрай себе си,най-много чисто приятелска привързаност,даже бях доста скептично настроена към любовта,но сега малко се промениха нещата.А гаджето ми найстина е просто перфектен във всяко едно отношение,за мен е така,но сега като чета какво си написал... :shock: Той не е от типа трошашти по масата шишета,не се държи гадно с мен,за да ме привлече към себе си.Може да съм безнадеждна романтичка или не знам и аз какво,обаче такива като теб от една страна ме плашат и никога ама при никакви обстоятелства не бих била привлечена от тях,а от друга някакви пубери,които твърдят,че знаят всичко за жените,просто са ми смешни...Много ми е странно момичето,което каза,че е зарязала едно момче,защото й е правил комплименти(но тя все пак е на 13простено й е):smt009 Когато ми е тъжно,когато се чувствам не в най-добрата си форма или просто ей така и милото ми момченце,ми каже,че съм красива,че ме обича и ме прегърне,мога да ти кажа,че просто се разтапям и дори за секунда не си мисля,да го сменя за който и да е,дори за пияния съсед :wink: Той знае как да бъде истински мъж,който да ме накара да се чувствам най-специалния човек на планетата и не става въпрос само за думи,много пъти ми го е доказвал и с действия.ТОй ми дава това от което имам нужда във всяко едно отношение(и нямам нужда да посещавам съседа):smt016 Просто знам,че мога да разчитам на него за всичко и той на мен също и го обичам,защото знае от какво имам нужда и знае как да докосне и тялото и душата ми.Не знам дали той или аз сме изключения от твоето правило,но мога да ти кажа,че не е слабост да покажеш на едно момиче,какво значи тя за теб и да й направиш комплимент,след време ще пораснеш и ще го разбереш.

17_f_sf
02-23-2006, 17:42
leleeeeee (govorq na tozi deto e pusnal temata) podrazni me tova 4e si napisal 4e momi4etata ne kazvat tova koeto 4ustvat i mislqt a nqkvi drygi 6turotii .... ami az na moq priqtel mu kazvam ABSOLIUTNO VSI4KO TAKA KAKTO SI GO MISLQ i da ti kaja razbirame se perfektno ... i nikoga ne se e darjal grubo s men .... moje bi 6tqh da se darja taka kakto ti si napisal ako hodeh s nqkoi koito ne haresvam i s koito iskam samo da si igraq oba4e az po princip ne iskam da hodq s nqkoi koito ne haresvam ... aa moje i drygo ... nqkoq kurva ili ligla taka da se darji ... ne 4esno ne iskam da te obijdam naistina .. moje bi ima6 po golqm opit ot men i moje naistina MNOGO MOMI4ETA DA SA TAKIVA ... no az nesam i za tva ne moga da se saglasq s teb .. no ako vse pak si vijdal i si popadal samo na takiva momi4eta koito moje bi se sre6tat 4esto ( te tapite ovci naistina se sre6tat 4esto) ta ako naistina e taka PRAV SI i izvinqvai ako sam te obidila ;) i uspeh pojelavam ti da sre6tne6 nqkoe po svqstno momi4e

VAMP_GIRL
02-23-2006, 19:45
Ти за кви момчета ми говориш бе! Вие, точно вие мОмЧеНцА сте за майната си без нас!

rowzz
02-23-2006, 20:24
Ти за кви момчета ми говориш бе! Вие, точно вие мОмЧеНцА сте за майната си без нас!
ахьахьа лудава работа !..

Sean Combs
02-24-2006, 00:56
но това не му е тук мястото ,тъй като форума не е специално мъжки ,а влизат и женски твари ,които на 100% не са съгласни с мен, НО какво ми пука. \:D/
abe ako pita6 mene to4no tuka mu e mqstoto i kvo kato ne e mujki forum vaprosa e 4e ve4e i momi4etata sa saglasni s tva ebasi nie vi zehme i poslednoto ne6to koeto vi bqhme ostavili da otgovarqte a imenno da przvite parvata kra4ka vyv vrazkite v momenta edinstvenoto koeto pravite i za koeto ste ni nujni e seksa pri tova i v nego ne o4astvate mn mn 6toto horata izmisliha vibratori taka 4e stegnete se i ne badete takiva liglovci 6toto mi pisna az da sam muja vav pove4eto vrazki :) ;)[/quote]

ti, macko, ne si ebana kato horata mi se struva na mene.. mai ne si du6ila maimunata kakto trqbva za da mi govori6 za vibratori i drugi djidjafki koito si typ4e6 po dupkite.. za tva li si dava6 "mnenieto", za da se naprai6 na mnogo ebliva??? izlaga6 se !!! mnogo li gi kara6 da otka4at kato gi 4uka6, a? da teba v myja!!! typa putka.. eto zaradi takiva naduti patki kato teb jenite vi imat za ebati myr6ite.. ne si slu4ila o6te na nqkoi da te navira pod masata na vsqka edna tvoq podobna duma.. mnogo golemi Vi stanaha gyzovete mai a? i na myje po4nahte da se praite! utre drugi den 6e po4nete i pi6ki da si vadite ot ga6tite! i kato doide "tigyra" da te cune i 6e ti omekvat kolenata kato na devstvena kateri4ka.. koq, ne vidqh, se be6e izkazala 4e tiq koito karame da se podmokrqt hodili da se 4e6at s drugi zad gyrba ni.. emi to4no za tva, bulka, pi4a se nervi i Vi psuva, 6toto ne samo na nego mu e pisnalo ot parcali i fuckani kurvi na koito im skimnalo da si po4e6at krastata i ti skysvat syrceto i posle cql jivot si razo4arovan ot "lubovta" (ako VYOB6TE ima takova ponqtie!) i ot "jenite" (ne znam dali i "myje" da ne vi nareka ve4e sled tiq prikazki koito iztyrvahte tuka!).. i nakraq 4ovek si prai izvoda 4e na vas samo "boi, ebane, srybska muzika i tesni obuvki" vi trqq.. i si e do izvestna stepen prav.. 6oto ste golemi 4e6iti i ni pritejavate vsi4kite myje na sveta.. 6oto ste tolkova jelani vsi4kite 4e za otricatelno vreme 6e iz4ukate celiq myjki personal po barovete.. koi Vi vdiga tolkova samo4uvstvieto be "dami"??? i utre pak ni lapate pi6kite.. 6toto mojete bez nas i 6oto sa izmislili vibratorite nali? pfff.. da vi sera na izhvyrlqniqta !!! ako mojeh 6teh da Vi zaeba vsi4kite edna po edna goli na legloto, mole6ti se za tejyk 50 kilogramov ta6ak vyv Vas... da Vi vidq togava kolko ste otvoreni.. kak vibratorite 6e mi svyr6at moita rabota.. DA VI EBA V MYJETE!!! 6E VI VIDA KVO 6E PRAITE BEZ TOPLA PATKA M/U KRAKATA!!! samo si smykvate akciite v momenta.. BadBoyKiLLa forlife girl !!! peace bitches !! :smt011

Oyamoto
02-24-2006, 01:03
Гледам днеска хей тая темичка -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27520 <- и въобще 3 минути немога да зацепя къв й е смисъла.
Понеже знам ,че пак ще има хора ,които ще ме нападнат -> най-вече момичета и безграбначните момчета (путювци) няма да влагам никаква емоция в поста ми.Пиша го просто за да си отбия времето ,че и на мен както и на много други хора днеска не ми е ден.

Явно истински мъже в днешно време НЯМА !
НЯМА НЯМА НЯМА !! НЯМА ! НЯМА ! НЯМАААААААА...
Е тва е !!
Къде исчезнахте бе? Вие в тоя форум никога ли няма да разберете нещо относно взаимоотношенията м/у мъжете и жените?Кво правите? Само киснете и се оплаквате - айде за момичетата както и да е - ама то повечето са момчетата, които вместо да бъдат МЪЖЕ влизат в форума -> боготворят момичетата -> постявят ги на пиедестал и им се коленичат на колене само и само да им огодят.И това не го правят само в форума ,но и в истинския живот.Не разбрахте ли ,че това ,което казва едно момиче е коренно различно от това ,което иска ,желание и я привлича. #-o
Боготворете ги още повече ако искате ,това си е ваш проблем.Отговорете ми само на един въпрос ,а именно->не ви ли прави впечетление ,че колкото повечете желаете едно момиче ,толкова повече ви се исплъзва?Не ви ли прави впечетление това ,че когато излезете и виждате най-готините момичета с най-грозните или най-големите гъзари ,които не ги опсипват и с капчица внимание?Не сте ли забелязали ,че когато и обръщате внимание и я опсипвате с ласки,комплименти тогава се стига до едно ниво - Lets be just friends - или казано - Нека си бъдем само приятели.Не разбрахте ли ,че жените обичат силата.Жените обичат лошите момчета ,а не тея ,които по цял ден досаждат с тъпите,изтъркани комплименти от рода на "АААА какви хубави очи имаш." ...
Я се хванете и бъдете мъже на място и стига лигавщини ,че като гледам момчетата се изравняват на нивото на момичетата.Ебати нежните хлапаци.
Ония ден си седя в дискотеката и някъв пич - на възраст видимо по-голям от мен с 1-2 години и ми казва "Що си самотен бе ,човек" без да го познавам.Като го бутнах значи..и като ме обхвана онова педалско чувство ми иедеше да го наритам.А вие продължавайте да се подмазвате и да се влачите по задниците им ,докато те спят с други ,които знаят кво искат от жените.И колкото и да мразите на хартия такива като мен, жени като ме видите се подмокряте.
Ей много сте зле момчета.Но от една страна като се замисля тва е по-добре за мен ,продължаавайте.
Аз както ви казах просто отбивам времето ,а сега отивам да си догледам мача :mrgreen:
Колкото и да ме оплювате - на мене ми е през оная работа.Утре ще излезна и деня ми ще бъде страхотен ,докато вие седите и се циврите в форума.
Чао и до нови срещи. =D>
Похвално, терор за педалите и путьовците и модераторите =D> =D> =D> !

Just_Do_It!
02-24-2006, 12:58
PRAITE BEZ TOPLA PATKA M/U KRAKATA!!! :smt011


Знаеш ли кога ще разреша на някакъв кретен да ме "навира под масата" за всяка една моя дума?А колкото до теб - помисли за това http://home.tiscali.cz:8080/penisenlargements/ може да ти помогне да се справиш с комплексите,въпреки,че казват,че било на психична основа. Има истински мъже,познавам такива,интелигентни,секси, ежни,силни...но има и такива като теб,които ни карат да се изказваме така...

02-24-2006, 14:26
Sean_Combs......nqmam dumi....gadjeto ti mai te e zarazala syvsem naskoro, a? Poredniq kompleksar....tz tz tz
Qvno ne si zaslujavash (ne se uchudvam)

The Goodbye Girl...
02-24-2006, 15:13
Мисля, че не трябва да се изпада в крайности. Ако трябва да говоря за себе си, съм съгласна. Не харесвам, когато някой е твърде прехласнат по мен. Обичам да има някаква 'интрига', да го наречем. Не искам едно момче вечно да се съгласява с мен, нито винаги да ме обсипва с цветя, целувки и комплименти. Но това не означава, че трябва да не ми обръща внимание и да ми говори все едно съм му далечна позната, колкото за компания вечерта. Трябва да се търси баланс. Просто начинът е да се уцели подходящият момент за подаръци или сладки приказки и да не се прекалява. Но разбира се има най-различни характери и ако аз харесвам това, други пък обичат романтиката в най-общо приетата й форма.