PDA

View Full Version : ФИТНЕС ВЪПРОС



ДоТ
02-22-2006, 22:19
Искам да попитам няколко неща за плочките, демек коремните мускули:

:arrow: Как мога да направя така, че да са изпъкнали...не само подчертани? (Освен коремни преси- правя всеки ден но бих се радвал ако някой ми каже колко интензивно и по колко трябва да правя за по-бързи и добри резултати, какво друго може да се направи...)

:arrow: Трябва ли да ям нещо специално, за да постигна ефекта по-горе? (без химии, хапчета и т.н//)

:arrow: Последно...около пъпа имам малко натрупани мазнини.Въпреки това леко се подчертават и тези коремни мускули-при пъпа...та те проблем ли са?Както казах са много малко....ВИНАГИ ЛИ ЩЕ ГИ ИМАМ...МАКАР И МАЛКО...МОЖЕ ЛИ НАПЪЛНО ДА СЕ МАХНАТ...

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ И ЗА ПРОЧИТАНЕТО НА ВЪПРОСИТЕ! :)

tra^la^la
02-22-2006, 23:02
ако искаш наистина професионално мнение... http://www.bb-team.org/forum/index.php :D

02-23-2006, 02:16
koremnite muskuli samo s uprajneniq nqma da ti izpuknat, trqbva ti dieta(hranitelen rejim), ottam i rukata shte ti padne :) i si4ko ostanalo
ti si reshavash...
a i prez zimata taka stava(trupa se mazno), shtoto predimno horata si sedqt vkushti i ne si murdat zadnika mnoo za da izgorqt kaloriite, taka 4e trqbva da pravish kardio(da bqgash, da karash kolelo i t.n..)