PDA

View Full Version : Гнойни пъпки след полов акт??



Марчу
02-22-2006, 22:02
Скоро правех секс с непозната, след което на другата вечер имах сърбежи и болки в бедрата. Секса беше без презватив! Ужас, бяха ми излезли ужасни гнойни пъпки по тях.. боляха ме и при опир се пукаха.. ся след няколко дена повечето изченаха.. страшно съм оплашено да не ми окапе франзелката на млади години?? Моля посъветвайте, защото ме е страх да кажа на мама или да ида на лекар. На 18 годинки съм..

Марчу
02-22-2006, 22:10
Косопад няма.. пъпките са в основата на косъма и след като го премахна пъпката се пука.. и изтича. .блях

02-22-2006, 22:48
Ima ne malka veroiatnost da si potarpevsh ot tozi .... sparing na bacili. Bih ti preporachal da si napravish izsledvane ... ili da podadesh oshte malko podrobnosti poneje e izkluchitelno netipi4no oshte na sledvashtia den da ti izleznat pupki i pri tova gnoini .,... Ne zabraviai che kakvoto i da imash - to si ima t.n. inkubacionen period

sexy_macka
02-23-2006, 08:18
as te suvetvam Da otidesh na lekar !

Qgodka_
02-23-2006, 09:30
Отивай бързо на дермо-венеролог .... кой знае какво може да стане, а звучи доста зле

California
02-23-2006, 09:31
А само не разбрах къде са били тея пъпки?
По принцип по описанието звучи като генитален херпес, ако не се лъжа, но наистина отивай на лекар да си направиш изследвания!
И другия път пак спи с непознати без презерватив! :smt104