PDA

View Full Version : Какво говорите на момичетата когато сте насме?



аНоНимеН!
02-23-2006, 00:21
съжалявам за глупавата тема може и да не е точният раздел
та моят въпрос е какво им говорите на момичетата как ги омайвате и тн
на същия въпрос момичетата могат да отговорят обратното какво ви говорят и как ви омайват
лично аз си говоря чисто приятелски и ако искам да стане нещо с някое момиче ... не знам какво да кажа
вие сте ...!

Oyamoto
02-23-2006, 00:32
Ти хуу си говори чисто приятелски - после ще те изненада с "хайде да си останем просто приятели" :smt005 Говоря им секви готини нещица които им се иска да чуят, такива които ги карат да се изчервявт нежно :oops: , леко смутителни но възбуждащи. Абе трябва да я въртиш на шиш като я приклещиш насаме, просто трябва тотално да и зимаш ума и дума всеки път. Чат ли си?

Sean Combs
02-23-2006, 02:43
brato, kvo da ti kaja.. vsqska pi4ka si e otdelna rabota.. ima nqkoi na koito moje6 napravo za kuru- muru da im govori6.. ima drugi det traa da si gi 4e6e6 2-3 dena dokato sa sigurni 4e si podhodq6t za 4iftosvane.. precenqvai na mesto.. iii.. da ne hvane6 da gi natiska6 5 min sled kato si gi zasekyl.. 4e 6e hvane da se izpla6i 4e 6e q brysnete 3ma i 6e izbqga! az gi vodq 2 dena po kafetata, govorq im 4e sym adski vluben v tqh.. no go pravq taka 4e da ne sa sigurni dali se ebavam ili sym seriozen... ii.. imam si edin nomer... kato i kaja "emi, az... neska... iskah da se vidime... 6toto... az... az... moga da kaja 4e sym vluben v teb... adski mnogo iskam da sym s teb.. zabravqm si dumite kato te vidq..." i go kazvam s leka usmivka.. vse edno se ebavam s neq... vse edno se 6eguvam.. i tq "stiga si se byzikal!" ... i az leko vkarvam cvqt... smisyl... ne znam dali go moje6 tva... ama az moga da se iz4ervqvam kogato si poiskam... ii.. togava se iz4ervqvam i i kazvam "kak 6te te byzikam pri polojenie 4e liceto mi gori v momenta i sym ubeden 4e sym domat!!!" i tq se vryzva bratle i po4va da go misli i da go vyrti i da go su4e.. i kato q izprati6 do tqh.. celuva6 q po buzata... i na drugiq den e tvoq!!! tva e universalno za vsqka pi4ka... bez tiq otvorenite deto znaqt za kvo gi zabiva6 ili za kvo iska6 da gi vodi6 na kafe... taka 4e... kakto ti kazah ve4e.. eksperimentirai.. posle ako se predstavi6 dobre 6te si ima6 v ukazatelq nomer4eta na pi4oci i kato ti se do4uka, vadi6 cell phone i zvyni6 i te doftasvat 6oto znaqt 4e nqma koi drug da gi naebe taka v celiq grad!!! know I'm sayn??? ae uspeh! take care!

ATAKABG
02-23-2006, 05:09
Ахахахах Sean Combs,ти обра точките брато. :lol: Къртиш просто. Нема такъв коментар :mrgreen:

ATAKABG
02-23-2006, 05:14
А по темата - ми наистина зависи си от момичето. Ако сега си се запознал с нея (примерно сте се разбрали от чата да се видите) и ви е първа среща не е добра идея да тръгнеш да и говориш за ебанета или че си влюбен и некви такива. Първата среща гледай да и се харесаш,да изкарате добре и евентуално може да вметнеш някъде в разговора,че е сладка...и примерно за прическата или очите нещо,ама гледай тънко да го намекнеш,а не натегачески :mrgreen: На втората или третата (най-късно!) вече може да и кажеш,че така и така я харесваш. Все пак самия факт,че се е навила повече от веднъж да излезе с теб се предполага че и тя не е безразлична към теб.
А ако се познавате добре вече,може и мръсотии да и ръсиш,някои се кефят.
Но,пак повтарям,зависи и от момичето,много е относително.

WILD__BOY
02-23-2006, 08:44
Ми некви смешки ако няма сериозна тема за обсаждане, но разбира се трябва да е нещо което я вълнува! Някви комплименти също няма да е лошо да пуснеш.

02-23-2006, 10:50
Говориш си говориш си и просто си говориш и накрая на вечерта тя те напива съвсем приятелски поне ти така си мислиш на сутринта съвсем приятелски се сабуждаш и си мислиш ,че всичко е свършило ,но вечерта тя вече си мисли ,че ти е гадже.

Извод подобре си мълчи и неговори за нищо мухахахха.

Sean Combs
02-24-2006, 02:56
Ахахахах Sean Combs,ти обра точките брато. :lol: Къртиш просто. Нема такъв коментар :mrgreen:

kvo mi e na komentara??? ne te kefi li kvo? moa ti kaja 4e tva napravo gi hvyrlq v 6ah brato! to4no za dva dena i si ima6 pi4e na koeto moje6 da raz4ita6 kaji re4i cql jivot :mrgreen:

n0mak
02-24-2006, 03:24
съжалявам за глупавата тема може и да не е точният раздел
та моят въпрос е какво им говорите на момичетата как ги омайвате и тн
на същия въпрос момичетата могат да отговорят обратното какво ви говорят и как ви омайват
лично аз си говоря чисто приятелски и ако искам да стане нещо с някое момиче ... не знам какво да кажа
вие сте ...!

Za futbol razbira se... SVETUT E FUTBOL!! Az sum Hristo Stoi4kov!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

SEX MANIAK
02-24-2006, 09:57
Ахахахах Sean Combs,ти обра точките брато. :lol: Къртиш просто. Нема такъв коментар :mrgreen:
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Brao brato samo taka!

teenkopele
02-24-2006, 13:56
Sean Combs, обра точките! :mrgreen:

Sunny_stz
02-24-2006, 14:06
brato, kvo da ti kaja.. vsqska pi4ka si e otdelna rabota.. ima nqkoi na koito moje6 napravo za kuru- muru da im govori6.. ima drugi det traa da si gi 4e6e6 2-3 dena dokato sa sigurni 4e si podhodq6t za 4iftosvane.. precenqvai na mesto.. iii.. da ne hvane6 da gi natiska6 5 min sled kato si gi zasekyl.. 4e 6e hvane da se izpla6i 4e 6e q brysnete 3ma i 6e izbqga! az gi vodq 2 dena po kafetata, govorq im 4e sym adski vluben v tqh.. no go pravq taka 4e da ne sa sigurni dali se ebavam ili sym seriozen... ii.. imam si edin nomer... kato i kaja "emi, az... neska... iskah da se vidime... 6toto... az... az... moga da kaja 4e sym vluben v teb... adski mnogo iskam da sym s teb.. zabravqm si dumite kato te vidq..." i go kazvam s leka usmivka.. vse edno se ebavam s neq... vse edno se 6eguvam.. i tq "stiga si se byzikal!" ... i az leko vkarvam cvqt... smisyl... ne znam dali go moje6 tva... ama az moga da se iz4ervqvam kogato si poiskam... ii.. togava se iz4ervqvam i i kazvam "kak 6te te byzikam pri polojenie 4e liceto mi gori v momenta i sym ubeden 4e sym domat!!!" i tq se vryzva bratle i po4va da go misli i da go vyrti i da go su4e.. i kato q izprati6 do tqh.. celuva6 q po buzata... i na drugiq den e tvoq!!! tva e universalno za vsqka pi4ka... bez tiq otvorenite deto znaqt za kvo gi zabiva6 ili za kvo iska6 da gi vodi6 na kafe... taka 4e... kakto ti kazah ve4e.. eksperimentirai.. posle ako se predstavi6 dobre 6te si ima6 v ukazatelq nomer4eta na pi4oci i kato ti se do4uka, vadi6 cell phone i zvyni6 i te doftasvat 6oto znaqt 4e nqma koi drug da gi naebe taka v celiq grad!!! know I'm sayn??? ae uspeh! take care!


Brehhh samo kolko si opiten!!Napravo me vpe4atli s komentar =D> Sigurno vsi4ki pi4ki ti4at sled tebe :mrgreen:
MMmmm ne ,mnogo se smeq za ei takiva zabludeni mom4enca,prosto mnogo smqqh :smt005

Oyamoto
02-24-2006, 14:21
brato, kvo da ti kaja.. vsqska pi4ka si e otdelna rabota.. ima nqkoi na koito moje6 napravo za kuru- muru da im govori6.. ima drugi det traa da si gi 4e6e6 2-3 dena dokato sa sigurni 4e si podhodq6t za 4iftosvane.. precenqvai na mesto.. iii.. da ne hvane6 da gi natiska6 5 min sled kato si gi zasekyl.. 4e 6e hvane da se izpla6i 4e 6e q brysnete 3ma i 6e izbqga! az gi vodq 2 dena po kafetata, govorq im 4e sym adski vluben v tqh.. no go pravq taka 4e da ne sa sigurni dali se ebavam ili sym seriozen... ii.. imam si edin nomer... kato i kaja "emi, az... neska... iskah da se vidime... 6toto... az... az... moga da kaja 4e sym vluben v teb... adski mnogo iskam da sym s teb.. zabravqm si dumite kato te vidq..." i go kazvam s leka usmivka.. vse edno se ebavam s neq... vse edno se 6eguvam.. i tq "stiga si se byzikal!" ... i az leko vkarvam cvqt... smisyl... ne znam dali go moje6 tva... ama az moga da se iz4ervqvam kogato si poiskam... ii.. togava se iz4ervqvam i i kazvam "kak 6te te byzikam pri polojenie 4e liceto mi gori v momenta i sym ubeden 4e sym domat!!!" i tq se vryzva bratle i po4va da go misli i da go vyrti i da go su4e.. i kato q izprati6 do tqh.. celuva6 q po buzata... i na drugiq den e tvoq!!! tva e universalno za vsqka pi4ka... bez tiq otvorenite deto znaqt za kvo gi zabiva6 ili za kvo iska6 da gi vodi6 na kafe... taka 4e... kakto ti kazah ve4e.. eksperimentirai.. posle ako se predstavi6 dobre 6te si ima6 v ukazatelq nomer4eta na pi4oci i kato ti se do4uka, vadi6 cell phone i zvyni6 i te doftasvat 6oto znaqt 4e nqma koi drug da gi naebe taka v celiq grad!!! know I'm sayn??? ae uspeh! take care!


Brehhh samo kolko si opiten!!Napravo me vpe4atli s komentar =D> Sigurno vsi4ki pi4ki ti4at sled tebe :mrgreen:
MMmmm ne ,mnogo se smeq za ei takiva zabludeni mom4enca,prosto mnogo smqqh :smt005
Всъщност идея си нямаш колко е прав. :wink:

Slayer
02-24-2006, 14:48
Всъщност идеята на Sean Combs може и да даде резултат в частни случаи, но най-често ефекта ще е, че тя ще започне да се прави на тежка - след като е сигурна, че си лапнал по нея и ще те тества до третото пришествие и ще забравиш за секс...

По темата - говорете всякакви комфорт и DHV истории. Избягвайте скучните и отегчителни теми. Научете са как представяте историите си - дори и най-скучната може да бъде преставена забавно -научете се да изигравате историите си - емоционално ниво - това трябва да ви е нивото при разказване на истории, а не логическо...

По въпроса за това да и казваш колко си влюбен в нея съм абсолютно против. 1-во ако лъжеш - това не е мъжка постъпка и дори да я чукаш с тази лъжа (ако приемем, че е толкова наивна) си оставяш един подлец. 2-ро ако наистина е така - толкова бързо да си разкриваш картите е абсолютна глупост и няма да има очаквания резултат - само си сваляш ранга и вдигаш нейния и оставяш всичко в нейните ръце така - тя да избира - тя да е наградата - не прави така.

Сега ако искаш да и намекнеш, че много я харесваш - може да използваш една от историите на Мистери за това (разказва се с игриво изражение и тон):
"Знаеш ли - аз имам една голяма слабост. Не не е това което си мислиш - перверзнице :). Представи си, че вече сме заедно 6 месеца /тук използва НЛП/ - и с теб сме заедно на пазар и ти най-вероятно ще ме теглиш към магазините за дамско бельо и дрехи... А знаеш ли аз накъде ще се спирам? Аз ще те заведа в магазин за пътнически чанти. Не, аз нямам нужда от пътническа чанта - аз имам достатъчно сакове, раници, куфари - но нещо постоянно ме тегли към тях. Пътническите чанти ми напомнят на пътувания и невероятно приятните емоции, които съм имал при всичките ми пътувания. И дори когато излезем от магазина погледа ми пак ще се връща на витрината с пътническите чанти и нещо постоянно ще ме тегли натам...
И знаеш ли когато аз гледам на друга страна не към теб - нещо ме тегли да те погледна всеки път - това което се опитвам да ти кажа всъщност е, че ти за мен си ... като пътническа чанта. Не съм ли романтичен - може даже да спреш да си говориш с мен вече /обръщаш се на другата страна и и даваш неагатив боди ленгуидж - задължително се прави "пускане" след всяка КИНО стъпка - 2 крачки напред, 1 назад/. Тук тя ще се опита да поднови разговора - няма да те остави дълго обърнат на другата страна споко - но е много важно да го правите - KINO escalation + RELEASE - всеки път...
- Ето с история като тази може да покажеш на емоционално ниво, че си привързан към нея без тъпите шаблони - харесваш ми, влюбен съм в теб и т.н.

-Slayer

miracul
02-24-2006, 15:07
По въпроса за това да и казваш колко си влюбен в нея съм абсолютно против. 1-во ако лъжеш - това не е мъжка постъпка и дори да я чукаш с тази лъжа (ако приемем, че е толкова наивна) си оставяш един подлец. 2-ро ако наистина е така - толкова бързо да си разкриваш картите е абсолютна глупост и няма да има очаквания резултат - само си сваляш ранга и вдигаш нейния и оставяш всичко в нейните ръце така - тя да избира - тя да е наградата - не прави така.

е тука вече си много прав !
смисал ако кучката разбере, че може да те командва тя ше започне да ти се качва на главата и още и още докато един ден не разбере, че не струваш и те зареже!
Не и огаждай толкова много !

Г0ст
02-24-2006, 15:58
Това с гарда и т.н........донякъде сте прави.Обаче неможе и двамата да чакате другия да направи първата крачка , защото може никои да несе реши........пък ако наистина видиш , че тя започва да използва това , че си и признал чувствата си (било то истенски или измислени) против теб , тогава късаш с нея или пък ставаш хладен за около седмица ..............абе ако наистина започене да те използва , значи неси заслужава да си с нея.

Shellman
02-25-2006, 00:50
Ееее голямо писане голямо нещо.Човече даваи през просото.То кат трябва да стане нещо ще стане от самосебеси.Кат ти запари.... в момента ще го измислиш когато се случи.Няма да го караш по сценарии я. [-X

martinka_91
02-26-2006, 01:32
съжалявам за глупавата тема може и да не е точният раздел
та моят въпрос е какво им говорите на момичетата как ги омайвате и тн
на същия въпрос момичетата могат да отговорят обратното какво ви говорят и как ви омайват
лично аз си говоря чисто приятелски и ако искам да стане нещо с някое момиче ... не знам какво да кажа
вие сте ...!

Za futbol razbira se... SVETUT E FUTBOL!! Az sum Hristo Stoi4kov!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
На мен специално,ако някой още от първата среща почне да ми простее за футбол,може да е сигурен, че втора няма да има!
Добре,че напоследък не се натъквам на такива момчета :)

Wild Girl
02-26-2006, 17:21
brato, kvo da ti kaja.. vsqska pi4ka si e otdelna rabota.. ima nqkoi na koito moje6 napravo za kuru- muru da im govori6.. ima drugi det traa da si gi 4e6e6 2-3 dena dokato sa sigurni 4e si podhodq6t za 4iftosvane.. precenqvai na mesto.. iii.. da ne hvane6 da gi natiska6 5 min sled kato si gi zasekyl.. 4e 6e hvane da se izpla6i 4e 6e q brysnete 3ma i 6e izbqga! az gi vodq 2 dena po kafetata, govorq im 4e sym adski vluben v tqh.. no go pravq taka 4e da ne sa sigurni dali se ebavam ili sym seriozen... ii.. imam si edin nomer... kato i kaja "emi, az... neska... iskah da se vidime... 6toto... az... az... moga da kaja 4e sym vluben v teb... adski mnogo iskam da sym s teb.. zabravqm si dumite kato te vidq..." i go kazvam s leka usmivka.. vse edno se ebavam s neq... vse edno se 6eguvam.. i tq "stiga si se byzikal!" ... i az leko vkarvam cvqt... smisyl... ne znam dali go moje6 tva... ama az moga da se iz4ervqvam kogato si poiskam... ii.. togava se iz4ervqvam i i kazvam "kak 6te te byzikam pri polojenie 4e liceto mi gori v momenta i sym ubeden 4e sym domat!!!" i tq se vryzva bratle i po4va da go misli i da go vyrti i da go su4e.. i kato q izprati6 do tqh.. celuva6 q po buzata... i na drugiq den e tvoq!!! tva e universalno za vsqka pi4ka... bez tiq otvorenite deto znaqt za kvo gi zabiva6 ili za kvo iska6 da gi vodi6 na kafe... taka 4e... kakto ti kazah ve4e.. eksperimentirai.. posle ako se predstavi6 dobre 6te si ima6 v ukazatelq nomer4eta na pi4oci i kato ti se do4uka, vadi6 cell phone i zvyni6 i te doftasvat 6oto znaqt 4e nqma koi drug da gi naebe taka v celiq grad!!! know I'm sayn??? ae uspeh! take care!

По твойта логика - лъжи, казвай каквото иска да чуе, сама за да я вкараш в леглото.
Обаче има и момчета, които търсят нещо повече от просто секс.

lindeman_
07-06-2006, 03:20
Сега ако искаш да и намекнеш, че много я харесваш - може да използваш една от историите на Мистери за това (разказва се с игриво изражение и тон):
...
-Slayer


... а според теб те знаят ли кой е Мистери ? :mrgreen:

BeBencEto
07-06-2006, 08:44
sa i az da si izkaja mnenieto..smisul na mene za kvo mi govorqt :mrgreen: poneje ot skoro se poznavame s mom4eto koeto haresvam..i oshte neame mn temi za razgovor...ta az podhvashtam temata za metula 4e toi tva slusha......i v4era kuv komentar napraih naprai..shteshe da me utepa :-) ..izvoda e da govorite za neshto za koeto i dvamata znaete i da si sigoren 4e nqma da umresh ili da budesh zarezan na sledvashtata sreshta ;-)

NeSTa_86
07-06-2006, 08:52
всяка си е различна...както има някой, към които трябва да си супер любезен, че ако объркаш нещо няя те погледне повече, така и и има някви, които ги кефи да им говориш тъпотии за секс и такива...

NeSTa_86
07-06-2006, 08:53
съжалявам за глупавата тема може и да не е точният раздел
та моят въпрос е какво им говорите на момичетата как ги омайвате и тн
на същия въпрос момичетата могат да отговорят обратното какво ви говорят и как ви омайват
лично аз си говоря чисто приятелски и ако искам да стане нещо с някое момиче ... не знам какво да кажа
вие сте ...!

Za futbol razbira se... SVETUT E FUTBOL!! Az sum Hristo Stoi4kov!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
На мен специално,ако някой още от първата среща почне да ми простее за футбол,може да е сигурен, че втора няма да има!
Добре,че напоследък не се натъквам на такива момчета :) Ем айде да ходим на кафенце де...няя ти говоря за футбол споко;)




























































ЩЕ ти говоря за Ръгби

Spider_Web
07-06-2006, 09:29
emi ako iska6 da si pove4e ot priqtel s nkoe ot momi4etata ne si govori samo priqtelski ne6ta kaji i ne6to po-intimnno,govori kakvo haresva6 v neq taka de trqbva da razbere 4e q haresva6...

Fiola
07-06-2006, 13:16
Зависи от момичето. Ако е някоя курва й говориш колко секси задник има и как ще я чъкаш до незнам кога. Ако е барби- много хубва нова чантичка, хубав грим, ей, че е хубаво скъпото червило! :smt005 Аз съм леко романтичен тип. Сега не обичам шаблонните изрази. Но да ми кажат колко съм толкова красива днес, необикновена сладурана! Не че съм като роза (много изтъркано) а като нежен и уханен жасмин. Да ми каже, че съм толкова стархотен човек, че се разтапя в компанията ми, да ми каже, че за мен и най-лудите неща би направил, да ме гледа в очите и да се усмихва сладурски с поглед: "Бе забрави тази романтика! Искам да си моя!"
Ах... :smt007