PDA

View Full Version : Нямам собствена стая!!!А съм на 17



много ядосан
02-23-2006, 11:37
Добре значи вижте сега,по-точно стая уж имам,ма немога да спя там :? Живея с майка си и баща си в апартамент с хол,спалня,кухня,баня и кенеф.Баща ми спи в мойта стая щото сутрин става рано за работа и уж да не буди майка ми.Освен това хърка много.И аз съм принуден да спя в хола на едното легло,а майка ми спи на другото.Това е супер неконфортно,защото млад човек има нужда да остане сам със себе си,компютъра ми е в мойта стая ,чата си с приятели и баща ми като се домъкне да спи,трябва да го спирам.Казвал съм 100 пъти че неискам да спа в хола,искам си мойта стая обаче тия копелата гадни си прават оглушки.Баща ми донякъде ме разбира и е готов да се махне,ма майка ми упорито не го ще.Как да процедирам?Искам си стаята,все пак съм мъж на 17 и е нормално да мога да остана сам понякога!

х
02-23-2006, 12:54
MOITE S14UVSTVIQ, NO AZ S1M DETE NA MNOGODETNO SEM, I JIVEEM 5 4OVEKA V 3 STAI...I AZ S1M NA 17...
KOFTI E...
AMA AZ S1M SE PRIMIRIL;A I NE GI VINQ NA6TE.
SLED GODINA DVE 6TE SE IZNESA POD NAEM

02-23-2006, 12:55
щом си на 17 и ти не дават стаята,се бори до последно за нея,ако пак не стане си наеми една гарсйонера и си живей живота!
успех!

баба Славуна
02-23-2006, 14:26
Какъв цвят са тапетите на стаята ти? :-k


Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

korn___
02-23-2006, 15:21
i as usm v podobno polojenie imam brat i sme v edna staq ... men me drazni tova 4e brat mi se pribira kat parcal ponqkoga i me kara da si spra muzikata no as obiknoveno mu otgovarqm po ei toz na4in -> http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/ras.gif6toto mrazq ti6inata odelno ako dovedq nqkoi priqtel v nas prosto da svur6ime nqkva rabota ... brat mi sedi v staqta mi ... drazni me prisustvieto mu da ne govorq za momi4e v nas ... abe kofti e neodobno e as za tva sega lqtoto si fa6tam rabota i seriozno ... se iznasqm ot nas 6te ba4kam i 6te u4a 13-ti klas taka se o4artava nqma na4in no puk i 1 malka stai4ka 6te mi stiga vajnoto e da si e moqhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/fun.gif

Ronald
02-23-2006, 15:38
Утре ще ти се наложи да учиш някъде в друг град на квартира. Тогава няма да имаш и мястото, което ти дава родния дом.

Утре Ти ще си имаш семейство. Но преди това ще живееш на квартира.

Утре ще си имаш голяма къща или апартамент и ще имаш достатъчно място, на което да се радваш заедно със семейството си.

Ако си толкова претенциозен какво ще кажеш УТРЕ на детето, ако те помоли да спи при теб ?

Всеки според възможностите си мой човек.

П.П >> Пич, на 14 съм и ми е ясен проблема. Но отиди на мястото на родителите... те може би имат проблем, който крият от теб. Аз съм в стая с брат ми, който е студент. Човек една ч*к*я не може да направи от натрапници вкъщи. :-#

Ice_Queen
02-23-2006, 16:15
Както се казва : "ДА ТИ ИМАМ ПРОБЛЕМИТЕ !"
То в същност и при мен е така : нямам си своя стая а съм почти на 17..и какво?!?!?! Не съм умряла.Истина е ,че на моменти бих убила (така да се каже) ,за мое малко кътче ,нооооо какво да се прави! :!:
Има мн по сериозни неща за които да се тревкам от това -дали имам своя стая.Разбира се ,че не бих отказала,но..
А ти спокойно.опитай да говориш с ваще (което не вярвам да има ефект,но от опит глава не боли ) .
:smt016

teenkopele
02-23-2006, 21:55
Говори с майка ти.
Дано те разбере.:)
Успех. :wink:

същия
02-24-2006, 12:15
Много от вас са шибаняци,другите благодаря че се опитахте да помогнете,но не разбрахте ситуацията.
Значи аз съм 1 дете,винаги съм бил мачкан и подтискан от наште.Доскоро рядко се прибирах унас,за да не гледам наште.Сега по здравословни причина стоя унас по цял ден.Мисля за много проблеми,идва ми да си пръсна мозъка направо.Днес майка ми ме заплаши че ще ми пробие черепа с един молив,снощи се кара с баща ми и с мен пак.Сега излезе и ми е много по-добре.То е ясно че ще махам от този дом,все пак трябва да преживея някак тези 1-2 години.Иска ми се поне да мога да остана сам в стаята си.Апартамента е достатъчно голям за 3ма човека,само дето аз все трябва да съм преебан.На изродите им доставя удоволствие аз да съм виновен за всичко и да ме тормозят.То е ясно че неможете да ми помогнете ами кажете някакви идеи да си върна стаята поне!

Oyamoto
02-24-2006, 16:27
нямаш ли баба дедо, чичо некъв?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 23:17
ne mi se e slu4valo da si reva za staqta no mislq 4e ako im digne6 skandal 6e stane na mene kato mi ne iznasa ne6tu ko praat na6te i im digam edno skandal4e i staa moito

LEVSKI
03-01-2006, 13:01
Ne Vqrvam da e tolkova Teshko Polujenieto.Vseki roditel obicha dete si,makr nqkoi da ne go pokazvat no tova moji bi e s cel da te predpazi ot neshto.Ako pogovorish s tqh po seriozno i im obqsnish kak stoqt neshtata sam sigoren che she ti flezat v polujenie
USPEH

dumbo_s
03-01-2006, 15:23
Говори с майка ти.
Дано те разбере.:)
Успех. :wink:

То не е просто така.Мамо искам собствена стая и готово.

flasher
03-11-2006, 19:02
Говори с майка ти.
Дано те разбере.:)
Успех. :wink:...mhm da taka e... :-k

favor_91
03-12-2006, 00:54
diga6 skandal i go prai6 taka 4e da stane tvoeto :)

aLakaZam
03-12-2006, 01:32
Ми аз през студените сезони като късна есен и зимата си спа в една стая с нашите, главно заради икономията, защото се отопляваме чрез електричество и е много скъпо. Иначе през останалото време в моето убежище - детската стая :)

shizzle
03-12-2006, 04:10
Баси чепа дет си, пич. Като видя такива като тебе и направо.. ](*,)
Аз съм на 19 и спя в една стая с брат ми! Трябва да дебна родителите ми да са на работа и да давам пари на брата, за да го гоня от вкъщи, като си каня приятелката за по-така. Родителите ми са ме викали по спешност от другия край на града ( да не споменавам, че беше по средата на акта ), защото брат ми не е измил шибаните чинии! Това, че си депресант и лигльо си е лично твой проблем. Апартаментът ви е малък и просто няма друг начин. Или искаш допълнително да изнервиш и умориш хората, които по цял ден работят, за да ти позволят да се шматкаш, докато ги псуваш какви идиоти са?

А за да не съм голословен - ето едно решение. Първо - говориш с баща ти. Щом е съгласен да спи в хола заради тебе, ще се съгласи и на нещо по-малко. А именно да спи, докато ти си на компютъра. Така направихме с брат ми. Вземаш си едни слушалки, ако искаш да слушаш музика и си готов. Ако баща ти го дразни светлината, можеш да намалиш brightness и contrast. Някои смятат, че е вредно (и то си е), но аз го практикувах цяло лято и не съм забелязал някакви странни изкривения в диоптрите ми. В един момент ще спре да го дразни и светлината и си готов.

Друг особено важен момент е, че ако искаш собствена стая и метнеш като аргумент, че си на 17 (което пък не е никакъв аргумент, ама нейсе, няма да мога да те разубедя, че и на 15,17,19 сме си все същите пикльовци, безотговорни и безхаберни), трябва по някакъв начин да покажеш зрялост, за да могат доводите ти да тежат на мястото си. За момента, каквото съм прочел, ти си само пара под налягане и ти трябва някой силен бой да ти отпуши кранчето, за да се влее малко разум.

kaka^Rala
03-17-2006, 04:23
в нас също са хол, спалня, кухня, баня и тоалетна.
когато живеехме цялото семейство бяхме разделени по следния начин: аз и сестра ми в спалнята, майка и татко в кухнята.
първо сестра ми се изнесе от нас и аз останах сама. после татко започна да патува насам натам и да не се прибира с по 6 7 месеца и останаха точно по една стая за мен и майка ми. аз пък реших че ми е по-добре да спя в хола на дивана (и аз незнам защо, явно така ме е карало) след това пък майками замина при баща ми в Испания и за мен остана целия апартамент. и чесно казано сега не ми и пука каде ще спя. вече живея с приятеля ми... и чесно казано понякога апртамента ни е малък :пПпЛлЛлеззЗЗ но по други причини :oops:
не мисля че трябва да правш от това голям проблем.
в крайна сметка все някога ще се отървеш от родителите си. ще се задомиш и ще живееш самостоятелно, и вярвай ми тогава много ще ти липсват! знам го от личен опит.
стискай зъби и чакай това да стане. вярвай ми много бързо ще стане.

Ive70
03-17-2006, 14:30
Emi pomoli gi obqsni im situaciqta i da se nadqvame 4e 6te te razberat

[LP]```
03-18-2006, 11:49
ami az ne sam na 17 ami na 15,no moje i da ti pomogna do nqkade za6toto i az do minalata godina pak bh v edna staq sas sestra mi.a tq si ima neina,no ne6te6e da si e v staqta.trqbva da pogovri6 s va6te za tova.vse pak kakto ti kazva6 ima6 nujda da ostane6 pone malko sam.vse pak si na 17.to trqbva s maikati da govori6 de 6tom ba6tai e saglasen,zna4i problema e v maika ti.staqta moje6 da si q varne6 edinstveno s nqkakvi poregovori.ina4e az nevijdam nikakav drug na4in... :-k

fti4ka
03-18-2006, 12:40
е па аз съм на 18 и спа с брат ми в една стая който не хърка ама си говори насън..

HeDa
03-18-2006, 12:50
Mi i az sum na 16 i nqmam sobstvena staq..daje nqmam tazi privilegiq kato tebe da imam , a da spq v druga staq.. :-#

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 18:31
O ne se bezpokoi pri mene polojenieto e absoliutno sy6toto toest ne e to4no taka de mn po dobre e no te razbiram na pylno ami ne poznavam roditelite ti nqmam predtsava kak da se spravi6 s tova polojenie no sym sigurna 4e to 6te e samo vremeno deistvai s razbirane

ledenata_kralicA
03-22-2006, 22:15
mi na6iqt apartament e dolu gore su6tiqt.ako ima6 nqkakvi idei moje da im predloji6 nqkvo leko razmestvane:)
az sum sus sestra mi v edna staq i ne se oplakvam:)
(ama vse pak tq ne hurka:) :mrgreen:

TiA_MaRiA
03-23-2006, 02:57
Ami az sum na 19 i nqmam sobstvena staq - kvo si se zaoplakval. Kato si kupi6 sobstveno jili6te i po4ne6 da se izdurja6 sam togava moje6 da ima6 sobstvena staq, dokato si pri roditelite si 6te se suobrazqva6 s tqh, 4udo golqmo 4e nqma6 sobstvena staq - ne e bolka za umirane, da ti imah problemite!!!

addictedtou
03-24-2006, 09:05
Emi i az si nqmam sobstvena staq...delq q s sestra mi ,ama tova e tolkova strashno...kakvo che spish pri nqkoi drug ti se pak si q imash...

LiJa^F^Za^KeF
04-05-2006, 18:33
e az imam i sestra oba4e sme v razli4na staq imam sobstvena staq,kydeto nikoi ne me pritesnqva....kofti e da deli6 nqkoq staq s nqkoi drug 4ovek naistina...

su6tiq
04-07-2006, 10:47
Значи,аз собствена стая имам,ама немога да я ползвам!!!Нямам брат или сестра,унас живеем аз,майка ми,баща ми.Не става въпрос и за икономия!!!И двете стаи се отопляват,просто прищявката е постоянно да ме контролират явно :twisted: Стана така ,че унас се прибирам само да ям и да спя както казва майка ми,като скоро може да отпаднат и тези 2 неща.Говорил съм,карал съм се,тръшкал съм се че искам да си спя в стаята те не разбират!!!Или иска им се да не разбират,спя в хола на спалнята,майка ми на другото легло,а баща ми в мойта стая.Оправданието е че баща ми хъркал и майка ми неможе да спи от него,или пък излизал рано за работа,последния път се изнервих и казах да си го търпи,тя си го е избирала и защо аз трябва да страдам от тоя проблем?

LoverLips
04-07-2006, 12:00
Горкия! :( Наистина е кофти! Да нямаш брат или сестра, обаче пак да нямаш право на собствена стая.
Доводите на майка ти ми се струват направо смешни:
"-Баща ти хърка!"
Наистина, като си го е избрала да си го търпи.
Ти не си длъжен да й търпиш прищевките само защото не може да спи в една стая с него. ](*,)
Наистина не знам как да ти помогна. Просто си мисли, че след по-малко от година ставаш пълнолетен! Ще отидеш студент в друг град, ще живееш на квартира и вече няма да го имаш този проблем.

SEXtreme
04-07-2006, 13:23
Az do predi 3 godini bqh v edna staq s brat mi, koito e s 4 godini po-golqm i vednaj se bribrah i vleznah i toi ebe6e nekva na MOITO leglo 6toto e po-golqmo. Kazah na na6te i problema be6e re6en. Probvai taka - ba6ta ti da te fane da prai6 seks i sigurno 6te se mahne :D :D :smt005

Shantav^dakel
04-07-2006, 16:11
А аз какво да кажа! На 19, ама хич изобщо не ми пука. Може би, защото имам сестра. Вече ако имаш брат е наистина малко кофти, ама в крайна сметка това не е повод да се кахъриш.
Аз например не съм се и замисляла за отделна стая, защото просто не можем да си позволим по-голям апартамент, пък и да можехме на мен този си ми харесва и няма смисъл просто.
При баба ми и дядо ми си имам собствена стая и ми е супер гот, ама преди да заспя ми е страшно тъпо като няма с кой да си поговоря и обсъдя деня. Не го приемай толкова навътре, а погледни от хубавата страна на... ситуацията.
И още нещо, хората няма къде да живеят, а ти най-малкото си имаш стая. :wink:

bruk
06-18-2006, 10:45
Как да постъпиш ли...kill your mother!Не бе ша си поговориМ с тая твоя майка ... :smt014

NeNo_pz
06-18-2006, 13:29
Еми усвен [-o<

Eimi_{}
06-18-2006, 20:38
е,съобрази се и с вашите!Но по принцип наистина ще е добре да си я издеистваш.Поговори отново с баща си,спокойно и майка ти може и да отстъпи!Дано..

sexY_mackA90
06-29-2006, 21:47
Ami opitai se da obedish maika ti pogofori s neq kaji 4e veche se pak si na 17...i takifa gluposti!!!Pri mene polojenieto pak vinagi si e bilo nekfo super qku...maika mi super 4esto zaminafa nqkude ili pak jivee v apartamenta sus sapruga si..i se polu4afa taka 4e kogato maika mi se frushta bashta mi zaminafa...i nie se prenasqme tam i taka sqka ve4er ima kupon f naz :lol: :lol: :lol:

Angel_Girl
06-30-2006, 00:21
Говори с майка ти.
Дано те разбере.:)
Успех. :wink:

kin
06-30-2006, 00:49
епа и на 50 да си пак може да нямаш собствена стая ...

never_concerned
06-30-2006, 12:56
ba6ta ti nali te razbiral..kaji my da se iznese v xola

Stephanie Jay
06-30-2006, 13:10
Настоявай бе пич, настоявай! Ако сега нямаш собствена стая та кога? Някой ден ще се ожениш и ще трябва да спиш с жена ти в една стая. \:D/
От мене 100% подкрепа

patoka_dafi
06-30-2006, 13:12
AMI PROSTO MOITA STAQ E POLZVAT ZA DNEVNA EMI NEMI PYKA GLEDAI DANE ZASTOQVA6 V VKU6TI MNOGO TOGAVA