PDA

View Full Version : Anti Comers !!! Join me people !



Хуй
02-23-2006, 13:00
http://www.ecn.org/clt/AgainstMtv.jpg

Не бъдете поредната офца от стадото !
Анти-TV, Comers, Fasion е истинския път ! :smt019

Jamalska
02-23-2006, 13:40
Ъъъ общо зето съм "за" ма може ли да си гледам сериалчетата по тв а? :lol:

korn___
02-23-2006, 14:11
http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/rant.gifhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/censored2.gifhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/ban.gif

ubavo i as sum protiv komersa ama tolkos tupo da si iskazvam mnenieto ....http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/blink.gif

Sa3ana3a
02-23-2006, 16:52
Кво сте се упълчили срещу най голямата риба в музикалния шоубизнес бре, MTV е постигнала толкова много със своята съваршенна идея как да правят бизнес че такива метълчета и скинари изобщо не могат да я заплашат!!! [-X не можете :smt018 глупаци такива :smt013

Sa3ana3a
02-23-2006, 17:53
Кво сте се упълчили срещу най голямата риба в музикалния шоубизнес бре, MTV е постигнала толкова много със своята съваршенна идея как да правят бизнес че такива метълчета и скинари изобщо не могат да я заплашат!!! [-X не можете :smt018 глупаци такива :smt013хаха, dunt make me laugh, phool! мтв съкс хард...
Че що съкс хард, това че знаят как се прави бизнес е за възхищение :smt018 мен точно това най много ме кефи, ТЯХНАТА ПРОСТА НО ПЕЧЕЛИВША БРИЛЯНТНА ИДЕЯ а именно: Да купиш правата на песните направо от звукозаписните компаний и да ги продаваш по евтино на по малките радиота и телевизии и същевременно да правиш толкова смешни изродски шоута по ефира. Това е МТВ, и затова има всичките тези пари и зрители :!: :!: :!:

HereTodayGoneToHell
02-23-2006, 23:21
Кво сте се упълчили срещу най голямата риба в музикалния шоубизнес бре, MTV е постигнала толкова много със своята съваршенна идея как да правят бизнес че такива метълчета и скинари изобщо не могат да я заплашат!!! [-X не можете :smt018 глупаци такива :smt013

1. Най-голямата ли? Докажи!
2. Те не сяа постигнали нищо! Постигнали са точно тва, което е постигнала "Планета ТВ" - НИЩО! Просто фаща някакви хора, които не могат да пеят, праи ги да изглеждат фешън, снима един клип и го праи хит! Тъпо, скучно!
3. Донякъде си прав, че не трябва да я нападаме. Просто като се сетя какво е било през 90те... Дожалява ми! Защото тогава е ставала за нещо! Но сега почитам само VH1.
4. Сори, че ще ти го кажа на въпреки, но, по-добре, наживо, глей да не обиждаш нито метълите, нито скинарите. Тва е личен съвет. Просто ще си изпатиш сериозно, както си и заслужаваш, де!
5. Всяка песен, попаднала в МТВ, губи смисълът си! (Едва ли ще го разбереш! Бившите фенове на HIM ще се сетят!)

Oyamoto
02-24-2006, 00:29
МТВ е мания, нема такива предавания :-D , , и аз съм почитател на мъжката мода и смея да твърдя че притежавам безупречен стил. Така че освен да ме фанете за кожения ланец не знам кво друго моеже да направите :mrgreen: .

Boot
02-24-2006, 05:54
Но сега почитам само VH1.

Мтв купиха Vh1 и почти успяха да го осерат. Преди беще по-готино..

02-24-2006, 11:33
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: мноо ми дреме.то е верно ебахти комерса да си анти-комерсиален вече :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
хахах пък Spongebob никой няма да ме откаже да гледам!

The DooM
02-24-2006, 12:16
пфааааа.......

много е комерс да си антикомерс и антифешън...

кефи си се и толкова...

a taka :D :D

02-24-2006, 17:02
Aбе точно вие дето плюете против комерса и т.н. сте най-жалките и най-големите нещастници!

Dr. Kazimbutt
02-24-2006, 17:27
Aбе точно вие дето плюете против комерса и т.н. сте най-жалките и най-големите нещастници!
Как преценяваш хората, без да ги познаваш лично?

02-24-2006, 17:39
Aбе точно вие дето плюете против комерса и т.н. сте най-жалките и най-големите нещастници!
Как преценяваш хората, без да ги познаваш лично?
Eдното наблюдение ми стига.

i'm so excited!
02-24-2006, 17:40
... и чалгарките с дънки в ботушите си казаха 'СТИГА' и сложиха розовите КЕЦКИ на DC.... айде стига с тоя комерс, анти-комерс... просто си живейте, кво ви влиза в работата кво правят другите!? гледайте си в паницата и мълчете.

Ейми
02-25-2006, 08:31
Кво сте се упълчили срещу най голямата риба в музикалния шоубизнес бре, MTV е постигнала толкова много със своята съваршенна идея как да правят бизнес че такива метълчета и скинари изобщо не могат да я заплашат!!! [-X не можете :smt018 глупаци такива :smt013

Като те гледам как пишеш "съвършена" с две н-та ме навежда на мисълта че единствената голяма риба тука си ти
no offence

`Death`Whore`
02-25-2006, 11:28
Не е нужно да си анти-комерс, за да си ъндърграунд. Тук , както във всяка тема в този форум, става глупава опозиция. Не бяха 12 годишните, които се ебат, срещу малко по-големите, които мислят това за ненормално, не бяха метъли срещу чалгари, не бяха метълки срещу фешънки. Опитвате се да направите дискусия. Обаче никога няма да стане нормална такава!

`Death`Whore`
02-25-2006, 11:29
Кво сте се упълчили срещу най голямата риба в музикалния шоубизнес бре, MTV е постигнала толкова много със своята съваршенна идея как да правят бизнес че такива метълчета и скинари изобщо не могат да я заплашат!!! [-X не можете :smt018 глупаци такива :smt013
Май ти си леко глупава, защото мислиш, че с една или пет теми в тийнейндърски форум някой мисли, че ще я унищожи.