PDA

View Full Version : dali me obicha



anonimkata!!`
02-23-2006, 14:55
imam edin problem az obicham mnogo moq priqtel kogato sme na kafe samo dvamata se dyrji mnogo dobre daje kazva dumite obicham te no kogato sme v uchilishte pochti ne mi obryshta vnimanie vse az trqbva da hodq do nego,vse az trqbva da napravq pyrvata krachka,a kogato ne sme v daskalo se dyrje vse edno az sym carica taka se chuvstvam de!!! ponqkoga mislq che samo si igrae s men za6toto ne me tyrsi a i kogato pochva chas kazva are izchezvai makar che toi taka govori s vsi4ki!molq vi kajete mi kakvo da napravq opitah se da govorq s nego no ne stava kazva obicham te i samo tva !no dali e taka kajete mi kakvo da napravq

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Ice_Queen
02-23-2006, 15:04
абе вс хубаво ,ама миличка тая тема не е за тук ! =;
може би момчето ти е малко по срамежливо.говори с него ,кажи му за притесненията си .
а тва с АРЕ ИЗЧЕЗВАЙ :smt013 ,аз лично не бих позволила да ми се говори така!!! :smt011
А може да опиташ и с неговите камъни по неговата глава ! :smt019

bilka
02-23-2006, 16:21
Първо: Темата не е за тук!
И Второ: К`ъв е тоя, че ще ти говори тъй!? :smt017 :smt013

LP_girl_14
02-23-2006, 16:51
Незнам,ама на мен някой,ако ми каже"Аре изчезвай",такъв ще му "изчезна" зад врата че,ще си опържи омлет на него.Говори с него,кажи му че не ти е приятно да променя отношението си към теб толкова рязко.Известно време на го търси!Изчакай той да направи първата крачка.Ако има чувства към теб,каквито и да са,ще те потърси.Но засега не му позволявай да те върти на малкия си пръст и да търчиш по него като кученце всяко междучасие :smt018

stel4eto__
02-23-2006, 17:36
Незнам,ама на мен някой,ако ми каже"Аре изчезвай",такъв ще му "изчезна" зад врата че,ще си опържи омлет на него.Говори с него,кажи му че не ти е приятно да променя отношението си към теб толкова рязко.Известно време на го търси!Изчакай той да направи първата крачка.Ако има чувства към теб,каквито и да са,ще те потърси.Но засега не му позволявай да те върти на малкия си пръст и да търчиш по него като кученце всяко междучасие :smt018
mnogo to4no kazano!pokaji mu 4e kakto moje6 s nego taka i bez nego i 4e sveta ti ne se varti samo okolko nego i tva koeto toi iska

I kakto kazaha temata NE e za tuka :!: