PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Мисля, че съм влюбен в нея



morgot
02-23-2006, 16:12
Znam 4e mom4etata ne tryaa mrynkat ama sym na ryba nanerwna kriza.Ta zna4i eto kakwo.Predi okolo 3 godini byah na ekskurziya s klasa si.I s gadzeto be6e mn hubawo oba4e.....tam widyah za pryw pyt edno momi4e.Spomnyam si kak cyal den ya zyapah kato lud.Ot togawa s gadzeto ne wyrwe6e i skysahme ,a az o6te si hareswah onowa momi4e.Opitwah se da se zapoznaya s neya .Edin ob6t priyatel dori mi twyrde6e 4e me haeswa , se okaza drugo momi4e ot klasa i.Kakto i da e nyamah uspeh.Na neya syaka6 hi4 ne i puka6e za men.Nakraya sle 7 klas me prieha w nowo daskalo i re6ih da ya zabrawya .Po4nah tu s tazi tu s onazi ,no nyamahme uspeh i kysahme byrzo.Az si misleh 4e wsi4ko 6te se oprawi sled kato ne ya wizdam ,no na sledwa6tata godina i neya ya prieha w moito daskalo i sega se zasi4ame wseki den.Sutrin na spirkata ili po koridorite.Sys sega6noto mi gadze ne6to wze da ne wyrwi.A tya e mnogo mila i iskam da si ostana s neya ,no drugata me wle4e mn powe4e i kato ya widya samo kolenete mi omekwat.Nikoga ne sym se 4uwstwal taka pred momi4e ,a i ne sym samo az.I drugi mom4eta ya hareswat ,no si nyama gadze .Obikalya mn 4esto po na6iya etaz i si mislya 4e e haresala nyakogo.Slu4wa se da si zase4em pogledite i togawa trypki me polazwat.Ponyakoga si mislya 4e ako ne byah hodil na typata ekskurziya nyama6e da ya sre6tna i da stane taka.Molya wi pomognete mi imam 4uwstwoto 4e sym wliuben w neya.Zapoznahme se nyakoga ,no tya ne proyawi interes ,a sega........kakwo da prawya

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

sisonka
02-23-2006, 16:19
lele kakva dilema!!??trqbva da se zapoznae6 s neq.taka de tq trqbva da te opoznae.togava mojebi 6te se polu4i ne6to, no v nikakan slu4ai ne i se priznavai v lubov.tova 6te q nakara da te varti na malkoto si prash4e.i kogato potragnat ne6tata i kaji , no ne izbarzvai. :-k ;-) #-o
uspeh!!!!!

LP_girl_14
02-23-2006, 16:43
ОК,тя те е привлякла много силно,ама чак да си слагаш диагноза"влюбен"...Както и да е ,няма да успотрвам чувствата ти ,щото само ти знаеш кво става в сърчицето ти.Като за начало,ако имаш гадже,скъсай с нея.Ясно е,че не си щастлив с момичетата с които си бил,опитвал си да забравиш тази,но понякога втория клин забива първия много по-надълбоко,ако ме разбираш...След като вече си свободен,някой път тя като минава покрай коридора,просто се запознай с нея или пък ако имате общи познати,също върши работа.След време я покани да излезете,поопознай я малко и виж дали ще ти хареса душата и характера й,не се заслепявай само от външния вид!Покажи й с поведението си,че я харесваш,но недей да я стресираш още от началото на познанството ти с думите"Влюбен съм в теб",щото може или да се уплаши от тва че избързваш,или да помисли че не говориш сериозно,или пък да се възгордее.Действай малко по-бавно,но пък не пропускай шанса си да я спечелиш \:D/

02-23-2006, 17:35
abe neznam taka e mnogo gadno da se terzae6 postoqnoo mislq 4e prosto trqbva da probva6 da se sblijite znae6 li moje puk vsi4ko da potragne??? moje i tq da te e haresala e ne iskam da ti davam nadejdi ama vsi4ko e vazmojno ... prosto .... deistvai ! ako ne stane pone 6te si znae6 4e ne stava i tva ama ako puk stane .... :))

white_chik
02-23-2006, 17:51
ami kvo 4aka6 zapoznai se pak s neq(ako tq ne te pomni) skusai sus sega6noto si gadje 6toto qvno nqmate bude6te i pokani drugoto momi4e na sre6ta puk 6e vidi6 kvo 6e stane.Ako i sega izpusne6 6ansa si i tq trugne s nekoi drug o6te kolko godini 6e si milsi6 samo za neq???davai smelo ao tq te otreje pone 6e znae6 4e si naprail opit.

sexy_macka
02-23-2006, 18:14
LP_girl_14 Пуснато на: 23.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ОК,тя те е привлякла много силно,ама чак да си слагаш диагноза"влюбен"...Както и да е ,няма да успотрвам чувствата ти ,щото само ти знаеш кво става в сърчицето ти.Като за начало,ако имаш гадже,скъсай с нея.Ясно е,че не си щастлив с момичетата с които си бил,опитвал си да забравиш тази,но понякога втория клин забива първия много по-надълбоко,ако ме разбираш...След като вече си свободен,някой път тя като минава покрай коридора,просто се запознай с нея или пък ако имате общи познати,също върши работа.След време я покани да излезете,поопознай я малко и виж дали ще ти хареса душата и характера й,не се заслепявай само от външния вид!Покажи й с поведението си,че я харесваш,но недей да я стресираш още от началото на познанството ти с думите"Влюбен съм в теб",щото може или да се уплаши от тва че избързваш,или да помисли че не говориш сериозно,или пък да се възгордее.Действай малко по-бавно,но пък не пропускай шанса си да я спечелиш

Napulno sm suglasna s teb,mila ! ;)

ht_7j
02-23-2006, 19:14
Zashto go syvetvate da se zapoznae s neq? Toi kaza, che go e napravil, no momicheto ne e proqvilo interes. Nqma nishto za razmishlqvane. Tq ne go haresva.

Mnogo e gadno taka....ne moga dori da si predtsvq. Dai si shans i n agadjeto ti syshto. Nali ne iskash da se razdelqsh s neq? Pochakai malko, moje neshto da iznikne mejdu vas. Ne byrzai da q rejesh i da naranish i dvamata. Qvno momicheto, pred koeto ti umalqvat krakata, ne te haresva taka. Imate li obshti poznati sega?

rowzz
02-23-2006, 20:34
с мъки не се живей :arrow: самоубий се :evil: :twisted: ..
Не ма Слушай кфо талк !..