PDA

View Full Version : Обица на пъпа



stel4eto__
02-23-2006, 17:48
Искам да си слагам обица на пъпа,ама малко ме е страх,защото когато си пробих ушите после си имах малко проблеми...Въпроса ми е кога е по-добре да се сложи-лятото или зимата и много ли боли? :roll:

gostenka
02-23-2006, 18:43
zdrasti.zna4i az si slojih predi godina i nqkolko meseca be6e esen.az ti predlagam da si q napravi6 kraq na lqtoto ili esenta 6toto trqbva mnogo da se pazi i ako si q sloji6 lqtoto nqma da moje6 da hodi6 na pla6 i 6te se zamarsqva ako slaga6 kasi bluzki.
zna4i ne boli mnogo,savsem mani4ko(nqma da se pritesnqva6 za tova.na men mi q napraviha s mesna upoika.ti neznam kade misli6 da q pravi6 ma samo da ne e s pistolet.
parvite 2-3 meseca trqbva postoqnno da q mie6 s sapun dva pati na den.
slojihme si gi s edna moq frendka po edno i sa6to vreme no neq kato q marze6e da q mie i na parviq mesec re6i da smeni obicata i da si sloji edna po gotina i se infektira i se naloji da q mahne.posle kato i se zazdravi malko pak si sloji.za tova ti kazvam trqbva mnogo da q pazi6 i da q po4istva6.
nedei da te e strah ne boli:)))aide i da razpravq6 kato si q sloji6.nadqvam se da sam ti pomognala{}

Li4iCe
02-23-2006, 19:08
Bolkata e syvsem ponosima, ne se pritesnqvai. Sled kato te probiqt, 8 meseca ne trqbva da si maha6 ili smenqh obicata 6toto ima opasnost da se vyzpali.Smetni si taka vremeto, 4e sledva6tite 8 meseca da se padat esen i zima. Dokato zazdravee az vseki den si q majeh sutrin i ve4er s Gentamicin i ne sym imala nikakvi problemi. Uspeh :wink: