PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Kак да си го върна ?! :(



eminem_sp
02-23-2006, 17:53
Molq pomognete...v momenta prejivqvam razdqlata.Osuznavam 4e vsi4ko bilo e luja i adski me boli.eto q istoriqta...kogato vleznah v noviq klas tazi godina ot pruv pogled se vlubih v edno mom4e..v na4aloto dori ne si govorihme ne se poznavahme..no posle zapo4nahme da se opoznavame da si govorim i togva po4nahme da si 4atim i toi me popita koi haresvam i az mu kazah 4e haresvam nego i se okaza 4e 4uvstvata sa mi spodeleni po4nahme da izlizame i be6e mn hubavo...no ima6e problem az izpitvah nqkakuv dosaden strah i toi mai go otblusna i dva mesetza po kusno skusahme!qd me e za6toto toi naistina me obi4a6e kakto i az nego!Sega ve4e estestvno straha mi go nqma ama toi si ima novo gadje i napravo e adski mu4itelno vsi4ko tova ] ] iskam da si go vurna no nz kakMolq daite suvet...(*,) ](*,) (*,) ](*,) ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

yellow
02-23-2006, 18:05
mi kakuv e bil tozi strah?! :-s emi osven ako ne pogovorish s nego i ne se opitash otnovo da se sblijte drug izbot ne vijdam ti shte kajesh dali spored dali imash shans da se suberete

LP_girl_14
02-23-2006, 18:06
Ми за мен тва е малко странно-да имаш страх от гаджето си,което обичаш?!Но пък от друга страна той е трябвало да остане със теб,да се опита да те разбере и да преодолеете заедно това,а не да те оставя когато най-много се нуждаеш от него.И как така забрави за любовта си към теб толкова бързо и за дни или седмици те замени със друга?!ако мислиш че той има още чувства към теб,опитай се да го спечелиш-говори с него,кажи му че заслужавате да си дадете втори шанс,че този път ще е различно,дръж се мило с него,покажи му че все още го обичаш...Но пък ако той е щастлив с приятелката си,уверена си че те е забравил,не го търси и се опитай да започнеш начисто със нов човек,с който да не допускаш тази грешка.но аз лично те съветвам докато имаш надежда за сърцето му да се бориш.Една истинска любов(стига да е била истинска от негова страна) не може да се изкорени от сърцето толкова бързо O:)

teenkopele
02-23-2006, 20:39
Като за начало се постарай да преодолееш страха ти. :wink:
Въпреки всичко, колкото и трудно да е, говори с него и му кажи, че всичко това, което си му го казвала преди (какво чувстваш към него) е все още на лице.
Опитай се да разбереш дали има някакъв шанс пак да се съберете.

Ако той все още има чувства към теб...може и да стане нещо, но тук роля ще играе и чувствата му към сегашната му приятелка. :)
Успех. :wink:

Sunny_stz
02-23-2006, 21:07
Ne razbrah samo kakuv e bil tvoq strah?Preodolei strahovete si i otidi da pogovorite!Moje bi i toi ima vse o6te 4uvstva kum teb !

eminem_sp
02-24-2006, 14:49
Mersi za podkrepata! Mai trqbva da go preodoleq za6toto mi izglejda mn 6tastliv s nonata si priqtelka a o6te po lo6oto e 4e sled akto pogovorihme nali seriozno toi zapo4na da strani ot men zapo4vam da se 4udq izpitval li e ne6to vuob6te kum men...qvno ne no 6te go preodoelq nadqvam se nqkoi den da sre6tna istinskata lubov... Mersi vi pak za podkrepata jelaq vi na vsi4ki mn uspehi v lubovta.. :wink:

eminem_sp
02-24-2006, 14:52
A straha da priznavam si be6e mn glupav i se opitvam da go preodoleq za6toto ne moje ve4eno da me tormozi... sega sum po dobre i vajnotp e da ne se ot4aivam! :)

sexy_macka
02-24-2006, 19:16
LP_girl_14 Пуснато на: 24.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ми за мен тва е малко странно-да имаш страх от гаджето си,което обичаш?!Но пък от друга страна той е трябвало да остане със теб,да се опита да те разбере и да преодолеете заедно това,а не да те оставя когато най-много се нуждаеш от него.И как така забрави за любовта си към теб толкова бързо и за дни или седмици те замени със друга?!ако мислиш че той има още чувства към теб,опитай се да го спечелиш-говори с него,кажи му че заслужавате да си дадете втори шанс,че този път ще е различно,дръж се мило с него,покажи му че все още го обичаш...Но пък ако той е щастлив с приятелката си,уверена си че те е забравил,не го търси и се опитай да започнеш начисто със нов човек,с който да не допускаш тази грешка.но аз лично те съветвам докато имаш надежда за сърцето му да се бориш.Една истинска любов(стига да е била истинска от негова страна) не може да се изкорени от сърцето толкова бързо

=D> Absoliutno suglasna sm s neq... ! =D>

cskamoni4ka
02-25-2006, 12:58
Поговори с него..но сигурно вече е късно. :roll:

eminem_sp
02-25-2006, 16:11
Da ve4e e kusno...no jivota produljava...mn e trudno...no trqbva da se prieme 6toto do sega kogato ne go priemah ili po to4no ne iskah no ve4e po4ti uspqh i sum mn po dobre :smt045

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 16:47
Ми за мен тва е малко странно-да имаш страх от гаджето си,което обичаш?!Но пък от друга страна той е трябвало да остане със теб,да се опита да те разбере и да преодолеете заедно това,а не да те оставя когато най-много се нуждаеш от него.И как така забрави за любовта си към теб толкова бързо и за дни или седмици те замени със друга?!ако мислиш че той има още чувства към теб,опитай се да го спечелиш-говори с него,кажи му че заслужавате да си дадете втори шанс,че този път ще е различно,дръж се мило с него,покажи му че все още го обичаш...Но пък ако той е щастлив с приятелката си,уверена си че те е забравил,не го търси и се опитай да започнеш начисто със нов човек,с който да не допускаш тази грешка.но аз лично те съветвам докато имаш надежда за сърцето му да се бориш.Една истинска любов(стига да е била истинска от негова страна) не може да се изкорени от сърцето толкова бързо O:)
tochno tova napravi

eminem_sp
03-04-2006, 11:21
Ei hora kajete mi mnenieto si sega toi skusa s gadjeto si i e adski tujen ..i az nz kakvo da mislq dali da se borq pak za nego za6toto naistina sum ludo vlubena v nego ili trqbva da go ostavq i zabravq..nz kakvo da rpavq molq i daite mi suvet ..mn sum oburkana a bih napravila vsi4ko samo i samo pak da trugnem i da mu pokaja 4e sum preodolqla straha si i 4e go obi4am mn.. [-o<

RoSsY88
03-04-2006, 12:12
Ами обичал те е,но всичко е свършила.Знай смао,че щом веднаж те е обикнал може и втори път.Но най-добре не го търси.Бъди с него мн добра приятелка.Давай му съвети и му помагай.Когато има нужда от теб ще те потърси.Ако се опиташ да го върнеш и да почнеш да му повтаряш колко го обичаш...момчета мразят така и смао ще го отблъснеш.И никога не е късно за нищо [-X

missing_girl
03-05-2006, 10:06
ZNAM ZA KAKVO STAVA NA VUPROS ABSOLUTNO ZNAM S RAZLIKATA 4E S NEGO HODIHME POLVIN GODINA I AZ SE DURJAH KATO PULNA GLUPA4KA IO TOI OT VREME NA VREME NO VSE PAK SE OBI4AHMRE SLED TOVA TOI SI NAMERIL DRUGO GADJE I ARZBRAH 4E E ZARADI TOVA.TA PROSTO IZ4AKAI DA SKASAT S ONAQ DETO E TRAGNAL SEGA I POGOVORI S NEGO MOJE I DA SE POLU4I

missing_girl
03-05-2006, 10:08
Ами обичал те е,но всичко е свършила.Знай смао,че щом веднаж те е обикнал може и втори път.Но най-добре не го търси.Бъди с него мн добра приятелка.Давай му съвети и му помагай.Когато има нужда от теб ще те потърси.Ако се опиташ да го върнеш и да почнеш да му повтаряш колко го обичаш...момчета мразят така и смао ще го отблъснеш.И никога не е късно за нищо

ABSOLUTNO E PRAVA!

DeSiTo0o
03-05-2006, 11:19
Ми за мен тва е малко странно-да имаш страх от гаджето си,което обичаш?!Но пък от друга страна той е трябвало да остане със теб,да се опита да те разбере и да преодолеете заедно това,а не да те оставя когато най-много се нуждаеш от него.И как така забрави за любовта си към теб толкова бързо и за дни или седмици те замени със друга?!ако мислиш че той има още чувства към теб,опитай се да го спечелиш-говори с него,кажи му че заслужавате да си дадете втори шанс,че този път ще е различно,дръж се мило с него,покажи му че все още го обичаш...Но пък ако той е щастлив с приятелката си,уверена си че те е забравил,не го търси и се опитай да започнеш начисто със нов човек,с който да не допускаш тази грешка.но аз лично те съветвам докато имаш надежда за сърцето му да се бориш.Една истинска любов(стига да е била истинска от негова страна) не може да се изкорени от сърцето толкова бързо O:)