PDA

View Full Version : Театърът и българският тинейджър.



WILD__BOY
02-23-2006, 19:58
Ходите ли на театър и коя е последната постановка която гледахте? Любимо представление?

Аз лично отидох на премиерата на "Трамвай желание". Много ми хареса :) много забавно, но и много съдържателно.

gia_bs
02-23-2006, 20:02
Оооо обожавам Българския театър.... Даже в понеделник съм на постановката "Глупаци"

А коя ми е лубимата постановка ли.... ами незнам може би са две...едната е "Омайна нощ" - изключителна комедия... а дригата е "Последния ден на Крап" с Наум Шопов (последната пиеса която изигра преди да напусне сцената) изключително тежка и въздействаща постановка...!!!

the_green_man
02-23-2006, 20:04
estestveno 4e xodq na teatur :!: Malko sa BG teen4etata koito xodqt na teatur no az sum ot tqx (na 16 godini sum). Poslednata postanovka na koqto bqx be6e "arxangelite ne igraqt fliper" (edin friend igrae6e v neq i za tva izbrax to4no tazo postanovka), a liubima si nqmam,mn sa tezi koito mi xaresvat.

[dataworm]
02-23-2006, 20:06
Театър?! Не! =; Наще само се опитват насила да ме накарат да харесам театралното изкувство, но на мен просто ми е скучно. Няма я динамиката, такава каквато я има на големия екран.

WILD__BOY
02-23-2006, 20:08
]Театър?! Не! =; Наще само се опитват насила да ме накарат да харесам театралното изкувство, но на мен просто ми е скучно. Няма я динамиката, такава каквато я има на големия екран.

Е ти така си мислиш. Динамиката не е в действието, а в диалозите и сценария. Отиди на една хубава комедия каквито сега има много и ще ти хареса.

[dataworm]
02-23-2006, 20:10
]Театър?! Не! =; Наще само се опитват насила да ме накарат да харесам театралното изкувство, но на мен просто ми е скучно. Няма я динамиката, такава каквато я има на големия екран.

Е ти така си мислиш. Динамиката не е в действието, а в диалозите и сценария. Отиди на една хубава комедия каквито сега има много и ще ти хареса.
Дай идея.

WILD__BOY
02-23-2006, 20:18
]Дай идея.

Ако си от София виж в Сълза и смях (http://www.salzaismiah.com/)

[dataworm]
02-23-2006, 20:21
]Дай идея.

Ако си от София виж в Сълза и смях (http://www.salzaismiah.com/)
Да, иначе се надявах да ми препоръчате нещо, което наистина знаете, че е яко. Иначе ще разгледам. :wink:

Atika
02-23-2006, 20:25
Ot vreme na vreme poseshtavam takiva miropriqtiq :-D Ami "Omaina nosht" beshe nai zapomnqsht ot vsichko gledano naskoro

Jamalska
02-23-2006, 20:28
Ми...наскоро отидох на театър за чви път от много време...Сюжета беше супер скучен но ми хареса..в театъра има неща които в киното не можеш да намериш...Например да чуваш реално гласовете...или самата игра като знаеш че не се правят 100 дубъла...или пък аромата...нз дали го има тфа иначе ама на тоз дет хойх миришеше супер яко от сцената:)

WILD__BOY
02-23-2006, 20:31
]

]Дай идея.

Ако си от София виж в Сълза и смях (http://www.salzaismiah.com/)
Да, иначе се надявах да ми препоръчате нещо, което наистина знаете, че е яко. Иначе ще разгледам. :wink:

Мармалат, Трамвай желание, Фенове.

*wan`a`doo*
02-23-2006, 20:52
E аз не ходя мноо често,ма последно хоих скоро-глеахме Пигмалион в Народния,ама мене много не ми беше интересно...само от време на време хаха. Мога да ти кажа да гледаш Мармалад-супер яко е

LadyDi
02-23-2006, 21:03
На театър не ходя толкова често. Но обожавам оперетите. Не пропускам постановка във великотърновския театър.

lainagovna
02-23-2006, 21:57
яко е. ходя о време на време. ама сега не ми се обяснява. утре. са си лягам. лека all

х
02-24-2006, 07:00
posl hodih na "U4itelq, ili sqnkata pred daskata" mn brutalen neat1r. za edin daskal deto izbiva celiq si klas :twisted:

stel4eto__
02-24-2006, 07:30
Posledno hodih predi okolo mesec.Gledah "Kak da ukroti6 jena"ne6to podobno be6e zaglavieto,no ima6e i ne mnogo smisleni deistviq,no kato cqlo ne be6e zle.Minaliq petak pak 6tqh da hoda na "Ukrotqvane na oparni4evata",no be6e v Sofiq i ne6to ne uspqhme da se organizirame da idem do tam :? Za tva pyk ako doide v na6iq grad 6e go gledam :)

Jamalska
02-24-2006, 10:02
Abe.znaete.li.koga.i.kyde.se.igrae "portretyt na Dorian Grei"...????

ht_7j
02-24-2006, 15:51
Teatyryt e istinskoto izkustvo za men. Nai-golqmata drama, humor, tragediq e tam. Nai-dobrite i talantlivi aktiori sa na stzenata, a ne pred kamerata.

soul
02-24-2006, 17:59
Да,обичам да ходя на театър!Последно гледах "С любовта шега не бива" вчера!А любимата ми е "Хъшове"-невероятна е!!!

FlowerinesS
02-24-2006, 18:34
Вчера гледаХ "омайна нощ" ,преди 102 седмици- "Охранителите"-голям смях е :D , преди осхте 1-2 седмици един с Асен Блатечки,и той беше много готин театър,ама ми изскочи името вмомента :smt054

HereTodayGoneToHell
02-24-2006, 23:32
Много обичам театъра. Принципно, обаче, не ходя често, заради множество причини. От последната постановка се отвратих - Дон Кихот в народния театър (беше отдавна). Само се разхождаха сички актьори голи по сцената! Ебаси гаврата с произведението беше!

bezmilostnata
02-25-2006, 08:34
Еми ходя поне веднъж месечно с класа . Класният ни е литературен критик и много държи да израстваме интелектуално . След всяка постановка се срещаме с актьорите и обсъждаме представлението . След което пишем отзиви #-o Последно гледах '' Църква за вълци '' и страшно много ми хареса .

fulldelight
02-25-2006, 10:59
Хахахаа...мразя театър - ного е бавен :)) Обичам бързи работи, като Matrix примерно и бърза музика и бой и мноооогоо coolness :)

teenkopele
02-25-2006, 22:04
С един френд мислим да ходим да гледане 'Фенове' . :)

aBeP4eTo
02-25-2006, 22:12
Shto e tova teatura? Ima li pochva u nas? :-k
Posledno hodih na "Obesvaneto na Vasil Levski" predi 2 sedmici otchaqh se! :?

iv4eto_87
02-25-2006, 22:14
Az hodq ot vreme na vreme, no mai naposledak sam zabravila za teatara. Daje ne si spomnqm kakvo gledah posleno :roll:

midnight...
03-01-2006, 20:56
"Жорж Данден" е последната постановка която гледах наскоро
театъра е за мен нещо много голямо
незнам може би защото от малка нашите са ме водили на театър та и до сега и свикнах с него и го обичам
но за съжаление все по-малко хора обръщат внимание на това изкуство :roll:

ledenata_kralicA
03-21-2006, 20:38
na men mi haresva,puk :)
"Охранители" v Maluk gradski teatur zad kanala e da best :D

soul
03-22-2006, 08:52
Abe.znaete.li.koga.i.kyde.se.igrae "portretyt na Dorian Grei"...????
Играе се в "Малък градски театър зад канала",на 22.03!

rosskata
03-22-2006, 11:48
Не знам защо, но не обичам театъра. Нещо подсъзнателно е по-скоро...
Можеби има нещо общо с първия път когато отидох на театър(не куклен). Бях на 6-7 години, имах 39 гредуса температура, в залата беше адското течение, главата ми бумтеше, гърлото толкова ме болеше, че не можех да преглъщам и единственото което виждах на сцената бяха някви черни петна... Наште разбраха че съм болна чак като се върнахме... Това е един от най- ужасните моменти в живота ми, просто не помня някога да съм се чувствала по-зле... Това винаги ще го свързвам с театъра, обзема ме някакъв ужас като вляза там... :-k

Blab
04-16-2007, 18:29
хаха, сега съм хванала търсачката и ще се впиша във всички театрални теми:)хехех...., шегувам се:)))
Голяма страст ми е театърът!!!:)
Прочетох по-назад, че актьорите ни куцали в киното...как ли пък не, вие български филми(и не само) гледате ли?Студентите на Данаилов ставали негови копия?Добре бе, откъде това твърдение?Като гледам последния му клас:всичките различни, даровити и очарователни, но отличаващи се, както помежду си, така и от министъра:))
Ааа..., стига толкова съм писала:)
Обичам театъра и не мога без него!!!:))))))

miminia
04-16-2007, 18:48
ако имам време бих отишла даже съм по навита на оперета да отида :wink:

miloto_girl_4e
04-16-2007, 18:57
Ооо, аз си ходя на театър доста редовно :wink: Последната постановка, която гледах беше "Фантасмагории" в Армията :D Не беше лоша, но съм гледала и по-добри неща :wink: Иначе мен супер много ме кефи българският театър и обожавам да ходя :) Любима постановка - "Ножица-трепач" и "Още веднъж отзад", сега имам мерак за "Смехотерапия" :) А най-тъпата постановка, която съм гледала е "Маршрутка"

Mimka_sweet
04-16-2007, 19:25
Аз утре ще ходя.......на скоро ходих пак,но чесно казано не ми хареса (лично мнение)

Не ми харесва че много се крещи и много се превземат актьотите ....... нз

Blab
04-16-2007, 19:40
Аз утре ще ходя.......на скоро ходих пак,но чесно казано не ми хареса (лично мнение)

Не ми харесва че много се крещи и много се превземат актьотите ....... нз
на какво, на какво???
относно крещенето и превземките - ....няма да коментирам, не всички разбират театъра...

Mimka_sweet
04-16-2007, 19:56
На "Сън в лятна нощ" :-D

shadow4e
04-16-2007, 20:36
Видях, че и другите са писали и за операта. Последно ходих преди две седмици в операта на балет "Гето", за мен лично беше много приятно, музиката беше много жива :) 2 седмици по-рано ходих пак на балет на "Дон Кихот" много ми хареса, може би защото бяхме и с класа и настроението беше много хубаво. Беше, обаче дългичко, а пък "Гето" беше прекалено кратко :) Преди това ходих на опера "Риголето". Януари ходих на театър "Големанов"-определено не ми хареса. Не ми хареса, че беше една от тези постановки, при които вместо да говорят актьорите- викат. Два дена по-рано ходих на "SEXXX" много беше готино :-D Определено не беше "културно мероприятие", не очаквах, че в театър могат да стигнат дотам :-D Но не спрях да се хиля почти през цялото време.
Сега ми е мерак "Ножица-трепач", защото ходи най-добрата ми приятелка и ми разказваше после още 1 месец:) и сега съм много навита.

malka_sladuranka
04-16-2007, 21:16
Мм.. Окротяването на опърничевата май гледах за последно, но беше преди доста време. #-o

SINDEL
04-17-2007, 07:18
Хах! Дали ходя на театър? Ами да, сяка ве4ер. То аз работя в театър, тъй 4е... А любима постановка.. момент да помисля... Римска Баня много ме кефи, нищо 4е пове4е от 30 пъти съм я гледала :-D

Violenza
04-17-2007, 10:39
Снощи бях на театър.
Гледахме "Тишина, моля".
Първата част страшно много ми хареса. :)
Но попринцип не обичам театъра особено, предпочитам киното.

sherry
04-17-2007, 11:42
Рядко ходя, но скоро отидох на "Албена" от Йовков. Всичко беше перфектно, гостуваха русенския театър в Търново. Направо настръхнах, докато играеха, изключително добра постановка!

Alex_89
04-17-2007, 11:58
Много обичам театъра, много е реалистично всичко там , обаче ич неам време да ходя... Иначе в по-малките класове редовно ни мъкнеха даскалиците и беше мно0 забаФно.

Swinkenhoffer
04-17-2007, 13:32
ходя, добре че има кой да ме води и образова.
най-много ми харесват "Вечерен Акт", "Секс, Наркотици и Рокендрол" и "Вечерея за Тъпаци". адски култовите. :-D
утре пак съм на театър - "Рибарят и Неговата Душа", ако не се лъжа иии след известно време пак ще ходя на... пфф, забравих на какво, беше с една много известна актриса. не се сещам. ](*,) аа, Татяна Лолова.. май. о.О
гледала съм и много тъпи постановки... като "Попове и Вещици". трагично. след него се бях отказала да посещавам такива мероприятия.

DetE-Idi0t
04-17-2007, 13:46
последната постановка, която гледах беше "Сако от Велур" от Станислав Стратиев
може да се каже, че обичам театъра
като малък съм участвал в доста представления, а по-късно ме записаха в школа, но всичко това е доста назад във времето

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-17-2007, 14:13
oo i az obojavam da hodq na teatur :) daje utre shte hodq na "ministrite idat" .. :) a posslednata koqto gledah mai be6e albena.. vsashtnost ne pomnq mn`dobre moje i vrajalec da e bila :P no tva teatura si e golqma rabota.. :roll: