PDA

View Full Version : Как си представяте бъдещето на България?



[dataworm]
02-23-2006, 21:33
Или какво мислите, че ше се промени в близко бъдеще? Какъв смятате, че ще е живота в нашата страна след 30 години примерно? Мислите ли, че бъдещето ще е по-светло?
Е, вие сте! :P

teenkopele
02-23-2006, 22:06
Първо, БРАВОС за темата! =D>

Аз лично силно се надявам, че всичко ще е по-добро. :)
Но само времето ще покаже дали това ще стане реалност. :wink:

[dataworm]
02-23-2006, 22:45
Годината е 2035
ситуация в държавата:
Президент на република България Васил Боянов Траянов - Азис
Министър прецедател - проф. Юлиян Вучков
Главен секретар на МВР - ВАНКО1
Министър на културата - Мишо Шамара
... :lol:
А сега сериозно. Това, което очаквам е България да промени своя имидж пред света! Все пак е тъжно, че повечето в държави от Евросъюза ни смята за гастарбайтери и безделници. Това трябва да се промени.
Ние трябва да почнем да работим по-усърдно и да съумеем да се движим в съвременното темпо, с което се движат и останалите държави. Трябва да покажем, че сме умни и че тръда ни е скъп и се цени. Трябва да повдигнем нивото на образователната система, трябва да се повдигне нивото на жизнения стандарт като цяло.
Ще се наложи да се влагат все повече и повече средства в изграждането на една модерна инфраструктура...
Надявам се бъдещето наистина да ни покаже нови хоризонти! :P

Mem0reX
02-25-2006, 17:45
brao dataworm tfa e qko :] ami az pone se nadqvam 4e shte vurmiv se kum po dobro i po dobro..

ht_7j
02-27-2006, 17:52
Za 30 godini napred ne moga da prognoziram s ubejdenie, no se nadqvam da e mnogo po-razlichno i mnogo po-dobre i da nakara vsichki bulgari da se vyrnat. [-o<
Moga da si predstavq skoro kakvo shte stane...kato vlezem v EU shte e mnogo losho v nachaloto, shte minem prez nova finansova kriza. Trqbva samo da ostiskame, kakto stana sled komunizma, i sled vreme shte neshtata shte se vyrnat kym normalnoto. Znam, che trqbva da sprem da se ignorirame taka bylgarite, che trqbva da zajiveem kato edin narod v edna dyrjava, che trqbva da stanem malko po-chovechni. :(
Boli me vseki pyt, kogato usetq nepriqzanostta na nqkoi bylgarin zad okeana. Nadqvam se da se syvzemem kato hora i da si vyzvyrnem choveshkite tzennosti. Tova shte ni izbavi ot dupkata, v koqto se chuvstvame da sme.

[dataworm]
02-27-2006, 20:03
http://photo-forum.net/imgs/174/e_1132949284_IZBORI.jpg


не се сдържах просто... [-X
Това вашата компания ли е?

teenkopele
02-27-2006, 22:10
http://photo-forum.net/imgs/174/e_1132949284_IZBORI.jpg


не се сдържах просто... [-X

ЯКО МЕ ДРАЗНИ !!! :evil:

LuxurySk0B
10-18-2009, 09:46
Нормална държава която е по-изостанала от другите европейски държави

BePoHuKa
10-21-2009, 03:25
Някои казват, че след 5 години ще сме много по-добре, други, че ще затъваме все повече. Само времето ще покаже..

moneycomeme
10-22-2009, 20:56
жалка гледка....

xHARDCANDYx
10-25-2009, 18:47
Вървим славно към потурчване...

bloodymirror
11-08-2009, 10:26
Вървим славно към потурчване...


хаха,много добре казано.. славно и с ЧЕСТ! .. :?

chasovnikarya
11-08-2009, 10:33
Лека полека си отиваме. Няма връщане обратно.
По добре да се махаме отрано...

aloveyou
11-12-2009, 16:45
Нормална държава която е по-изостанала от другите европейски държави

+++

Честна казано не мисля,че нещо ще се промени.. :( Но да се надявам..
Бах чела,че през 2010г. ще има трета световна война
през 2012 - края на света
След 30т. - Настъпва сушата
За други такива неща - не се сещам

Абе да се НАДЯВАМЕ,че ще се оправи 8)
Няма какво да правим друго :o

blgt
11-13-2009, 02:18
давид черни много хубаво си го беше измислил - българия е един турски кенеф.. особено както ни е подхванал ахмед доган, пикае ни върху главите

пс.

Бах чела,че през 2010г. ще има трета световна война
през 2012 - края на света
След 30т. - Настъпва сушата
аз си мислех, че Бах бил мъж, ама или великият композитор е бил гей, или говориш за жена му.
а другото пък въобще не го разбирам. "30т."?!? при това "30т." след края на света??
да не би въпросната война да я водят Обама и Путин в игра на CS? и след като настъпи края на света (демек на картата *свят*), да изпуцат още 30 точки (демек рунда) на няква междинна карта, за да се преместят на карта *суша*?

clever
11-13-2009, 18:13
едно е какво ще стане;друго е какво искаме да стане с България след няколко години

какво ще стане-не мога да кажа.. зависи от нас-народът :D :D 8-)
какво искам да стане-много неща;но дали ще се сбъднат идея си нямам ... :?

SunnyTime
11-14-2009, 07:53
Аз НЕ вярвам да ни се оправи държавата...Така както е тръгнало...


Ще затъваме всее повече и повече в собствените си *акита*

Нищо няма да стане от наща държава...
Но ще съм много щастлива ако греша :)

BePoHuKa
11-14-2009, 17:41
Нормална държава която е по-изостанала от другите европейски държави

+++

Честна казано не мисля,че нещо ще се промени.. :( Но да се надявам..
Бах чела,че през 2010г. ще има трета световна война
през 2012 - края на света
След 30т. - Настъпва сушата
За други такива неща - не се сещам

Абе да се НАДЯВАМЕ,че ще се оправи 8)
Няма какво да правим друго :o

Това за края на света са глупости. Чела съм книги по въпроса, в които се казва, че маите не са казали, че ще е края на света, а през 2012 ще се случи нещо, което ще промени човечеството завинаги. Някаква мистерия щяла да излезе наяве, ей такива работи. Много е относително, никой не знае.. не се шашкайте от сега. :)

blgt
11-21-2009, 07:42
а през 2012 ще се случи нещо, което ще промени човечеството завинаги. Някаква мистерия щяла да излезе наяве, ей такива работи. Много е относително, никой не знае..
никой не знае.. дрън-дрън.. ванга ти го каза
1. ша гръмнат обама 2. ша почне ядрена война 3. ша измрат половината ора
1*. на кънтъра 2*. ше построят nuclear silo и само нюкове ще си фърлят.. шибани ghost-ове 3*. почти като на кино - ще има много червена боя по стените

пс. апокалипсис, не знам дали знаете, се превежда като откровение

BePoHuKa
11-22-2009, 07:04
а през 2012 ще се случи нещо, което ще промени човечеството завинаги. Някаква мистерия щяла да излезе наяве, ей такива работи. Много е относително, никой не знае..
никой не знае.. дрън-дрън.. ванга ти го каза
1. ша гръмнат обама 2. ша почне ядрена война 3. ша измрат половината ора
1*. на кънтъра 2*. ше построят nuclear silo и само нюкове ще си фърлят.. шибани ghost-ове 3*. почти като на кино - ще има много червена боя по стените

пс. апокалипсис, не знам дали знаете, се превежда като откровениеАбе баба Ванга кво е казала и ние кво сме разбрали са две различни неща..