PDA

View Full Version : Патриот ли е Слави Трифанов?



[dataworm]
02-23-2006, 23:08
Напоследък скивам, че Слави Трифанов се изявявя като голям патриот, но само на думи. Какво мислите за това?
Патриот ли е според вас? Изобщо какво ви е мнението за него от извесно време?:-k
пп. Извинявам се ако темата се потаря. #-o

Oyamoto
02-23-2006, 23:10
Ми патриот е, верно по малко селски начин го показва, по скоро е шовинист. Ебати то на 5 предавания едно е с патриотична тема, и явно не е с комерсиална цел щото май никой не го боли тва ама слави си държи да го показва в шоуто.

[dataworm]
02-23-2006, 23:12
Ми патриот е, верно по малко селски начин го показва, по скоро е шовинист. Ебати то на 5 предавания едно е с патриотична тема, и явно не е с комерсиална цел щото май никой не го боли тва ама слави си държи да го показва в шоуто.
А защо гласува с "не"? :-k

Oyamoto
02-23-2006, 23:21
]
Ми патриот е, верно по малко селски начин го показва, по скоро е шовинист. Ебати то на 5 предавания едно е с патриотична тема, и явно не е с комерсиална цел щото май никой не го боли тва ама слави си държи да го показва в шоуто.
А защо гласува с "не"? :-k
Кой па ти каза?

[dataworm]
02-23-2006, 23:23
]
Ми патриот е, верно по малко селски начин го показва, по скоро е шовинист. Ебати то на 5 предавания едно е с патриотична тема, и явно не е с комерсиална цел щото май никой не го боли тва ама слави си държи да го показва в шоуто.
А защо гласува с "не"? :-k
Кой па ти каза?
Ааа. Само ти си отговорил и имаше 2 отговора "не" и така реших или греша? :-k
//Иначе сега видях, че има още един глас...//

korn___
02-24-2006, 06:05
dori i da ne e patriot koeto na men li4no malko mi se vqrva ... vajnoto e 4e govori za bulgariq i podse6ta horata koito go gledat za tazi tema koeto e po vajnoto puk sa tuka sus sigornost 6te go napadne polovinata forum 4e e nqkav bokluk... aide stiga be hora ai stiga zavist :smt011

gia_bs
02-24-2006, 07:43
Оффф Патриот....ам дори и да е такъв...това пародиране с "патриотизма" особено по турнетата му донася обилна сума от така патриотичните ни български пари....

stel4eto__
02-24-2006, 07:44
Да :!: Защото както вече казаха той говори за проблемите в България и се опитва да помогне за решаването им,вместо да се прави,че всичко е розово за разлика от други... :!: :evil:

California
02-24-2006, 08:00
]Напоследък скивам
Не знам дали си запознат с кариерата му, но от 13 години той винаги се изявява като патриот...
А дали е...мисля, че да, но тук голяма роля изиграва и това, че патриотизма, както писаха по -горе му носи доста пари...

RoyTheReaper
02-24-2006, 08:40
ne znam dali e patriot ili ne, znam samo 4e tolkova paradira s tova, 4e patriotizma mu se obezsmislq. osven tova e 6ovinist, koeto az vaob6te ne odobrqvam :evil:

Lin4eTo
02-24-2006, 10:25
За мен е патриот защото всичко което прави го свързва с България. Пример за това е конкурса на Евровизия е речта която изнесе "България не е за продан". Убедена съм че не го казава за да се прави на интересен, а защото може ни наистина обича България.

02-24-2006, 10:42
Патриот е, ама вече взе да става досаден и банален..Парадира супер много с този факт и така си печели и паричките де тариката.. 8)

02-24-2006, 11:25
http://mrakobesie.hit.bg/darove.jpg
да ве патриот е...

Danielle
02-24-2006, 11:25
За мен е патриот защото всичко което прави го свързва с България. Пример за това е конкурса на Евровизия е речта която изнесе "България не е за продан". Убедена съм че не го казава за да се прави на интересен, а защото може ни наистина обича България.

\:D/

The DooM
02-24-2006, 13:14
Ми патриот е, верно по малко селски начин го показва, по скоро е шовинист. Ебати то на 5 предавания едно е с патриотична тема, и явно не е с комерсиална цел щото май никой не го боли тва ама слави си държи да го показва в шоуто.

i az sam na tva mnenie!!

Отговор
02-24-2006, 22:52
Дори и да не е патриот,защо трябва да му завиждате за парите-печели си ги,харчи си ги.

teenkopele
02-24-2006, 23:09
Аз мисля, че не е.
Колкото и да ме кефи предаването му, не мога да кажа на черното бяло. :wink: 8)

Oyamoto
02-25-2006, 08:52
Дори и да не е патриот,защо трябва да му завиждате за парите-печели си ги,харчи си ги.
Щот са селяни. :smt006

emotions
02-25-2006, 16:09
http://mrakobesie.hit.bg/darove.jpg
да ве патриот е...
that sucks!!

sherry
02-25-2006, 16:16
Никой от нас не може да каже със сигурност,но според мен,Слави е патриот.То просто си личи от начина по който говори за България...не мисля,че го казва просто така,наистина ми изглежда искрен и мисля,че обича родината си.

rosskata
02-25-2006, 16:51
Не знам дали е патриот, но е ПОЗЬОР със сигурност... :-k

Mo6no
02-25-2006, 17:55
Никакъв патриот не е.Видял е,че в тази пазарна ниша ще вземе парата.Плащат му да е патриот,патриот ще е...

CrazY^^MousE^^F
02-26-2006, 10:33
Оффф Патриот....ам дори и да е такъв...това пародиране с "патриотизма" особено по турнетата му донася обилна сума от така патриотичните ни български пари....
:!: :!: :!:

lp_krasi
02-26-2006, 11:52
Определено е патриот!!!Той говори с любов за родината. Според мен не приказва тия неща за да изкарва пари ,а за да подбуди българския народ и да му отвори очите.

02-26-2006, 12:21
Слави Трифонов е най-голямата турска подлога в България. Знае само да сипе безпочвени и изтъркани до край обиди към АТАКА и да разправя какъв патриот е той. Да не говорим, че мозъчния му капацитет е равен на 0 и ако ги нямаше сценаристите му не знам какво щеше да прави.
Просто нямам думи за него. Да подариш разнебитен москвич на барабаниста на легендарните Пинк Флойд?!?!?
Да се мазниш на мръсния турчин Доган и да казваш, че по-добре да те управляват турци отколкото националисти??!?!? Лейдис енд джентълмен дис ис Слави Трифонов.

lainagovna
02-26-2006, 13:44
da!!!!!!!!!!!!! osobeno kak go pokazva na tema Makedoniq, vtorata bylgariq... samo ne mi haresva mnenieto mu za ataka, w smisyl az sym protiv ciganite i turcite naj ve4e ama slavi qvno e mnogo humanen ili de da znam...




Оффф Патриот....ам дори и да е такъв...това пародиране с "патриотизма" особено по турнетата му донася обилна сума от така патриотичните ни български пари....
[-X [-X [-X wsi4ko opira do pariv toq jivot, oswen towa ne wsi4kite otivat za slavi ekipa mu e tam 200 li 300 li 4oveka, po turnetata tehnikata, razhodite tam za de da znam tok voda gorivo ala bala ne sa malko. pari si ima 6toto si gi izkarva, vsqka ve4er se pokazva pred televizora. mejdu 2230 i 2330 ima mnogo drugi predavaniq ama seti se za6to tolkova mnogo hora go gledat....

...по-добре да те управляват турци отколкото националисти??!?!?...

izpusnal sym go tva qvno

mimetoo
02-26-2006, 14:32
da toi e golqm patriot.dokazva go s 183264 nachina!lichno na mene mn mi haresva.haresva mi i nachina po koito se usmiva na politicite i deputatite.trqbva da ima poveche hora kato nego :smt012

мечтател
02-27-2006, 09:23
досега 2 неща ме изкефиха много - позьор и турска подлога. от много време не съм го гледал, но по времето когато все още го търпях видях няколко неща - простак, позьор, подлога... прави се на патриот. добре, да обича родината си, но неговото е съвсем различно - позьорщина

chestra_f
02-27-2006, 13:17
da

TheMaggie
02-28-2006, 09:57
dori i da ne e patriot koeto na men li4no malko mi se vqrva ... vajnoto e 4e govori za bulgariq i podse6ta horata koito go gledat za tazi tema koeto e po vajnoto puk sa tuka sus sigornost 6te go napadne polovinata forum 4e e nqkav bokluk... aide stiga be hora ai stiga zavist :smt011
=D>

sladkoto_Eli
03-01-2006, 19:58
moge da e bil, no ve4e ne e.I predavaneto mu e mn pupo kato nego

03-01-2006, 21:40
http://mrakobesie.hit.bg/darove.jpg
да ве патриот е...
that sucks!!
това са предмети символизиращи определни факти, кучко.

anonymous464110
03-03-2006, 02:44
slavi trifonov e populist i 6iban narkoman.bih mu prusnal 4erepuhata s ogromen kef,skapan bokluk.za vokaln0-instrumentalnite mu ka4estva :-({|= ](*,) ni6to nqma da spomenavam.

machoka
03-03-2006, 08:24
Мисля, че първо трябва да си изясните значението на тази думичка 'патриот' и после да квалифицирате някой като такъв.

Е, все пак Слави има шоу всеки ден по договор, освен Шампионската лига и иска не иска - задължен е да покаже нещо по-различно, в духа на празника на днешния ден. Замислете се :)

Като певец - не струва, ама то и Азис не струва. Важното тук е уникалността на гласа. Имаш ли природно дадена такава - не ти трябва да пееш кристално ясно и чисто, като в час по солфеж - ученически.

Освен това, не забравяйте, че издържа семействата на над 100 души екип и всичко това е постигнал от продавач на мартеници в подлез. Поклон пред този, който придобие този творчески път към успеха, който той сам извървял. Да не забравяме също, че никога не си е 'мълчал' и е имал смелостта да казва това, което мисли, независимо кой е на власт и в коя дупка, наречена телевизия е бил.
Но Слави - това автоматично означава екип. Той без тях е нищо, както и те без него. Поотделно не биха съществували, но заедно нямат конкуренция. Екипът му е от толкова кадърни и компетентни люде, които в този си вид са несравними, без конкуренция, на върха.

Така че, Слави може да е всякакъв, но преди всичко е един успял човек, издигнал се без да бъде 'подлога', както е споменато по-горе, с бизнес тип мислене, умеещ да извлича максимума от всяка ситуация /включително и да печели пари от всяка такава/. Така че вместо да го плюете, вземете достигнете неговите успехи, пък после си направете устата. До тогава сте недостойни дори да го коментирате. /аз също/

kikata_paunkata
03-04-2006, 10:14
za men e bokluk samo se pravi na interesen nikuv patriot e toq pravi se na kloun :mrgreen:

Milenka
03-17-2006, 15:35
[-X