PDA

View Full Version : Nai-dobriq priqtel ili momi4eto koeto haresvam otdavna?????



?????????
02-24-2006, 05:40
E aide sega mi kajete kakvo da pravq 6toto s1m `zastanal na mnogo opasno krastovi6te`. Momi4eto koeto haresvam mnogo otdavna ili nai dobriq mi priqtel? Predpolagam 4e 90% ot komentarite 6te sa za tova da ne zarqzvam priqtelq si i da ne tragna s momi4eto. i se 4udq sega kakvo da pravq za p1rvi p1t se namiram v takova polojenie! pove4e ot vsi4ko iskam da tr1gna s tova momi4e ama togava p1k nai dobroto aver4e 6te me zaebe. Samo da vi kaja 4e toi nqkav tak1v mnogo osoben i ako tr1gna s momi4eto 6te mi se razs1rdi 4e izob6to s1m tr1gnal s neq a ne za tova 4e nqma da ima vreme da se vijdame s kompaniikata. Neznam kvo da pravq?! ](*,) Ne znam!? Predpolagam 4e vi se e slu4valo ne edin p1t. Daite s1vet! PLS!

WILD__BOY
02-24-2006, 06:20
Добре, а той има ли някво отношение към нея? В смисъл ако няма тогава поговори с него и ако ти е приятел ще те разбере :)

IKisseDAGirL
02-24-2006, 06:44
според мене ти изобщо нямаш вина за създалата се ситуация и няма кво да избираш - направо тръгвай с момичето :roll: как така "най-добрия" ти приятел ще ти се сърди?! той няма никакво право за това
говори с него и му кажи, че поведението му е неадекватно.. обясни му колко много харесваш тва момиче :wink:
постави нещата така:arrow: ако ти е истински приятел и иска да си щастлив ще приеме връзката ви без да се сърди и да се държи лапешки (тва му го кажи)
ако продължи да се дърпа и да ти представя някви неубедителни доводи, се врътни и си иди при момичето
ще се цупи ден-два, ама съм сигурна, че накрая ще разбере, че ти наистина искаш да си с нея и ще спре с опитите да те води по своята свирка :roll:
просто имай търпение:wink: айде успех :)

Atika
02-24-2006, 08:22
Do kolkoto prochetoh toi nqma nishto kym neq .. qvno shte revnuva teb .. stranno kompaniq!!!

:))))))
02-24-2006, 10:41
ami tam e rabotata 4e minalata godina edin mi kaza pederast i go naragah s noj. Edva ojivq i mu izkaraha dalaka...kakto i da e...6 god. uslovna! i ot togava vsi4kite mi priqteli me zaebaha i gi be6e strah ot mene vse edno sam nqkav ubiec. I nqmah averi p1k toi ni6to ne mi kaza i zaradi tva go ovajavam...vkara me v negovata kompaniq.I sega ako ne be6e toi...... i neska mu kazah za tva i toi mi vika kakto izka6 nqma problem ama samo po na4ina po koito go kaza razbrah 4e ne e s1vsem bez problem! ama as si re6ih - momi4eto mnogo qsno! :wink: A tova za revnuvaneto...toi e tak1v za6toto ne moje da si nameri priqtelka i edni vid as imam a toi nqma i za tova. i to4no kakto kaza valantain_love lape6ki istorii!

teenkopele
02-24-2006, 12:50
Добре, а той има ли някво отношение към нея? В смисъл ако няма тогава поговори с него и ако ти е приятел ще те разбере :)

Именно. :wink:

Дори и да тръгнеш с нея, пак ще имаш време за компанията. Ти какво си мислиш...че тези, които имат гаджета не им остава време за нищо друго!?! :mrgreen:
Успех. :wink:

Sunny_stz
02-24-2006, 14:21
ami tam e rabotata 4e minalata godina edin mi kaza gey i go naragah s noj. Edva ojivq i mu izkaraha dalaka...kakto i da e...6 god. uslovna! i ot togava vsi4kite mi priqteli me zaebaha i gi be6e strah ot mene vse edno sam nqkav ubiec. I nqmah averi p1k toi ni6to ne mi kaza i zaradi tva go ovajavam...vkara me v negovata kompaniq.I sega ako ne be6e toi...... i neska mu kazah za tva i toi mi vika kakto izka6 nqma problem ama samo po na4ina po koito go kaza razbrah 4e ne e s1vsem bez problem! ama as si re6ih - momi4eto mnogo qsno! :wink: A tova za revnuvaneto...toi e tak1v za6toto ne moje da si nameri priqtelka i edni vid as imam a toi nqma i za tova. i to4no kakto kaza valantain_love lape6ki istorii!



Mislq ,4e toi ne ti e nikakuv priqtel!Shtom az nqmam i ti nqma da ima6-tova e super tupo i egoisti4no!!!Kakuv priqtel moje da ti bude tova?Moje bi trqbva da pogovori6 s nego ,tova e neloqlnost! :smt009

ReDoNe
02-24-2006, 14:33
К'во да ти кажа ман ... От т'ва което казваш чак аз се оплетох .. :-k Но все пак ... 1) Мисля че ако това за ножа и за всичките теи приятели е истина ... Той е направил нещо страхотно за теб... 2) Така и не разбрах той има ли някво отношение към нея ... Мисля че ако я харесва .. или там квото и да изпитва към нея .. би трябвало да не трагваш с нея =; Но все пак ти си решаваш .... :smt006

sexy_macka
02-24-2006, 19:17
S dve dumi ... Toi ne e nikakuf priqtel !

02-24-2006, 22:58
Знаиш к'во батко направете тройка.

cskamoni4ka
02-25-2006, 12:33
Ако я харесваш толкова много..не да стане така че до 1 месец да скъсате поговори с него дали и той я харесва колкото теб ако ти е истинския приятел ще те разбере дори да му стане гадно той може да те излъже за да не те преебе но ако и ти си истински приятел никога няма да тръгнеш с това момиче никога не позволявай някой да прекърши едно приятелство защото приятелството е най-ценното нещо на света!Не трябва да го губисх за нищо на света!То няма цена!Незнам дали ме разбра...но се надявам че си!

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 12:36
pogovorete si trimkata i se izqsnete...... :wink: