PDA

View Full Version : piercing na hru6tqla na yhoto



zdr
02-24-2006, 08:23
zdr! iskam da si pravq piercing na yhoto gore na hru6tqla no edni priqteli kazvat 4e mn bolqlo drygi 4e ne ....az smqtam 4e bolkata e 1 2 min i posle se kefi6 no moje i da ne sym dostaty4no informirana .A vie kak smqtate? :smt016

02-24-2006, 08:29
аз си направих преди година и още ме боли.
течеше ми адски много кръв, на първата и втората сутрин възглавницата ми беше в капки кръв и обицата(медицинска) не се виждаше от кръв.проби ме някъф скапан лекар с пистолет и УПОЙКА(МЕСТНА) дето ми я набоде със СПРИНЦОВКА в хрущяла.е, поне пробиването не болеше, ама послееее....сега като е по-студено времето и ми е студено на ушите направо се мре...обицата боли адски :mrgreen: ама седи готино и си я обичам и не бих я свалила за нищо на света:)

zdr
02-24-2006, 08:51
:shock: :shock: :shock: отказах се! ще си остана с дупченето само на долната чат на ухото.Мерси все пак че ме светна

02-24-2006, 10:52
ее.. вие пък.. аз си направих там преди около месец и нещо и хич не е страшно. :lol: Нз защо при тебе се е получило така,ама не е нормално.Мене съвсем малко ме боля като ми го пробиваха ама после 2 седмици наболява докато зарастне и сега е ок..не е имало нито кървища,нито нищо :roll: вие направо ме разбихте... :shock: :-k

Boot
02-24-2006, 12:47
Ми мен не ме боля. Никак даже. И кръв нямаше кой знае колко. Само дето чак на другия ден забелязах, че имам две капки кръв на суичъръ. Известно време ме болеше де, даже по едно време зимата ми замръзна ухото и умрях от болка. Но като цяло... по-скоро не ме боля. Но не ме пробиваха с пистолет, де...

GoHardeR
02-24-2006, 13:04
ЪъъъЪЪ tfa e sigurno nai-boleznonoto neshto,koeto sa mi pravili,v smisul az imam mnogo piursove,no tfa naist6ina beshe nai-shit...to stana taka shoto me probi niakfa izklu4itelno nekadurna kozmeti4ka,za 5 kinta...s pistolet i bez nikfi upoiki daje i spirt ne mi sloji...abe beshe mnoo shit,mnogo me boleshe,i kakto kazba lola super mnogo boli pri studeno vreme...ama turpi babo za hubost :smt004

02-24-2006, 15:14
Аз имам обица на хрущияла от една година дупчиха ме с пистолет и съвсем ама съвсем малко за 1 секудна боли окато ти го продупчат и после малко като спиш а вие тука я изкарахте ебати болката хах

Oyamoto
02-24-2006, 15:21
Даа особено боли и като го извадят тоя ПИСТОЛЕТА:shock: , ако е малокалибрен не боли толкова ама ако те целнат с дезерт игъла направо половината ухо ти го нема. Ако не стане може да пробват с ХИЛТИ да го натрошат хрущяла ама тогава много боли, а па зиматаааа.... :smt005

Oyamoto
02-24-2006, 15:33
Е се пак с тежка машина си е добре, помните ли едно време преди индустриалната революция как се правиха пиърсите - като почне да задира ножовката в костта си ебало мамата.

Dr. Kazimbutt
02-24-2006, 15:40
аааааа позволи да не се съглася...
с малкокалибрен боли повече- примерно 22 калибър е доста коварен... докато Игъл-а ще й махне ухото с половината глава и няма да изпитва нищо...


с Хилтито е фаворит засега...
може и със зъболекарска машинка... :smt006
Най-далавера си е с бормашина с бургия 14 мм. Боли само първите два месеца. След това умираш и готово! Спира да те боли.

Sinister_Doll
02-24-2006, 15:52
I az imam na hru6tqla...
Purvite tri dni vsi4ko be6e OK, vupreki 4e te4e6e malko kruv, sled koeto zapo4na da nabira... Tova ve4e naistina e gadno. Mazah s nqkva antibioti4na pasta. Ot meseci q imam, no ako nqkoy me pipne za uhoto po4vam da kre6tq. Basi 6itnqta! Vse se kanq da q mahna, za6toto e izli6na bolka, ama prosto prekaleno mn me radva kak mi stoi.
Mahah q prez no6tta, 6ot me bole6e i na sutrinta ne mojeh da q sloja i q nabutvah s nqkvi stra6ni usiliq i bolka!
Tva vsi4koto e kato se ima predvid, 4e e nay- obiknovena obica, a ne piercing...

Sinister_Doll
02-24-2006, 16:03
Da i tova be6e nay- priqtnata 4ast.

Boot
02-24-2006, 16:05
Тъпи, тъпи, тъпи козметички. С пистолет боли поне 2пъти повече от колкото с игла. Кфо се бутат и те да дупчат... пффффф.
Аз като си дупчих още дупки на мекичката част на ухото... с пистолет ме пробиваха и ме боля много повече време, от колкото хрущяла, който е дупчен в апартамента на една мацкъ... от самата нея.

02-24-2006, 16:16
кога ли хората ще спрат да се преебават
да се дупчат с пистолети...не стига, че боли
повече/макар и абоката да изглежда по-страшно/
ама и е адски нехигиенично

`Death`Whore`
02-24-2006, 16:43
Мен не ме боля почти, беше заледено. Май почти не тече кръв. Бавно зараства наистина и в студено време е гадно, но пък човек си има работа за повечко време.

Sinister_Doll
02-24-2006, 16:51
E, to ako ima6e koy da me produp4i s abokat, eto kude mi e aptekata, ama...
A sama opredeleno ne smeq.

`Death`Whore`
02-24-2006, 16:54
Е, не вярвам да нямаш нито един що-годе близък познат, който да е зарибен по пиърсинги.

02-24-2006, 16:57
Мен ме дупчиха. Една козметичка, с пистолет за 5 лв. Пробиването не болеше - то стана светкавично. Обаче след тоав доста ме болеше, като я закачах. Сега, 4-5 месеца след това, изобщо нямам проблеми :)

Boot
02-24-2006, 18:01
E, to ako ima6e koy da me produp4i s abokat, eto kude mi e aptekata, ama...
A sama opredeleno ne smeq.
Аз мога да те продупча. Виж, Дет`Курвата е доволна, нейния хрущял аз го дупчих :)

monka
02-24-2006, 19:50
vie ste meko kazano zle da se dup4ite, kadeto i da e bilo(osven na mekoto na u6ite) s pristolet...Az si dup4ih tozi oktomvri hru6tqla, pravih si industrial.Dup4i me edin pi4 v edno studio v bs s abokat.Ne moje da se kaje, 4e me bole6e, prosto ne be6e koi znae kolko priatno, ni6to koi znae kvo.moje da sam dala 30lv, ama nito me bole6e, nito imah kryv, nito sega me boli...vsi4ko perfektno! \:D/

SaMo_DiVa
02-24-2006, 23:45
az imam piarsing tam i mi go probiha s pistolet.imam 6 dupki po u6ite i drugite mi gi probiva priqtelka,koqto razbira s igla ot aptekata...na hru6tqla,boli malko parvata sedmica,no posle ve4e nqmah nikakav problem!napravo se 4udq kak taka nqkoi gi e bolqlo i na kakvo se dalji :-k :-k

i'm so excited!
02-24-2006, 23:51
пистолетите разкъсват тъканта и я травмират => по-бавно заздравява, може да причини инфекции и т.н.
както и да е, никъде няма да намериш човек, който да те пробие с абокат или игла за пиърсинг, така че се приготви за една досадна едногодишна болка на хрущяла. честито.

HereTodayGoneToHell
02-25-2006, 00:44
Боли, но, ако искаш да го направиш, нищо не може да те спре!

Oyamoto
02-25-2006, 09:05
пистолетите разкъсват тъканта и я травмират
А абоката не я разкъсва изобщо. Честито печелите награда на публиката за идиот на годината. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> =D>

i'm so excited!
02-25-2006, 09:13
пистолетите разкъсват тъканта и я травмират
А абоката не я разкъсва изобщо. Честито печелите награда на публиката за идиот на годината. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> =D>
ти знаеш ли абокат какво е? това е една маааалка тръбичка, през която в болниците вкарват лекарство във вената.
със същата идея е направена иглата за пиърсинг, като много малка тръбичка. когато се прави дупка с нея, кожата дето е била на мястото на 'дупката' остава в тръбичката, а при пистолет кожата буквално се 'разкъсва'=))
малоумник :smt015

Oyamoto
02-25-2006, 09:19
пистолетите разкъсват тъканта и я травмират
А абоката не я разкъсва изобщо. Честито печелите награда на публиката за идиот на годината. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> =D>
ти знаеш ли абокат какво е? това е една маааалка тръбичка, през която в болниците вкарват лекарство във вената.
със същата идея е направена иглата за пиърсинг, като много малка тръбичка. когато се прави дупка с нея, кожата дето е била на мястото на 'дупката' остава в тръбичката, а при пистолет кожата буквално се 'разкъсва'=))
малоумник :smt015
Точно така е при пистолета буквално се разкъсва а при абоката засега се разкъсва само метафорично а ухото ти всъщност остава здраво, не знам за вас дами и годпода но това за мен е МАГИЯ. :smt005 ](*,)

02-25-2006, 09:25
Аз си направих дупка но хрущяла на лявото ухо преди една година . Честно казано изпитвах болка само първият ден след което всичко си беше наред :roll:
Супер си се кефя на обицата и нямам намерение да я свялям . Все пак за да се предотврати възпаление е добре след пробиването в продължение на 2 седмици да се маже с някакъв антибиотик . :)

i'm so excited!
02-25-2006, 09:27
мисля че го обясних достатъчно ясно, предлагам ти да ми прочетеш поста още един път, или направо да ходиш да си теглиш ножа=))

`Death`Whore`
02-25-2006, 12:25
Размърдай си мозъчната клетка! Абокатът е адски остро нещо! Обицата, с която те дупчат с пистолет, е десетки пъти по-неостра.