PDA

View Full Version : в фитнеса



Noreen
02-24-2006, 07:46
искам да ви попитам с кой уред в фитнес залата може да се постигне най голям ефект и кои уред да кои части на тялото е ? пътеката,онова колело...... \:D/

Soul_Dealer
02-24-2006, 08:17
Abe pi4 takiva ne6ta ne se pitat takuv forum. Ili si nameri specializiran forum, ili se konsultirai s trenior

Метълката
02-24-2006, 08:26
pi6e se VYV fitnesa

Noreen
02-24-2006, 09:58
и все пак нямам отговор на въпроса :!: Нали за тва е форум е ,да се пита... има толкова безсмислени теми а сега моята ще критикувате :smt021 .Ако имате нещо да кажете по темата кажете,а не просто така .А ти която ми правиш забележка как се пише "във фитнеса" =D> ,по-добре прочети правилата ! ...И така пишете на темата

Мечо Пухче
02-24-2006, 13:32
Не съм много запозната, ама да се включа :shock:
Има приятни сайтове където определено ще научиш повече, от колкото тук - напр.
*bb-team* / *tialoto* / *spidersport* и в трите си има форуми, там също може да се образоваш и да задаваш въпроси (малко ги посплесках ... иначе май става реклама .. и нз ... ще си ги намериш сам, пък и така е долу горе достатъчно)
пътека,колело,крос тренажор, степер... са кардио уреди. за изгаряне на мазнини. изгаряш мазнини долу горе от цялото тяло. не може да отслабенш само в бедрата, или само корема, или само пръстчетата на краката.
апък другите уредите .. там разни където вдигаш тежести и т.н. .. са за силова тренировка(или незнам как се казва) .. за мускулите
Ти какъв ефект искаш да постигаш?
Момиче или момченце си ?
Сподели повече информация, та може и тук да извъдят повече знаещи и да ти помогнат
:D :D :D

PRECIOUS^f
02-25-2006, 22:17
Nai-dobar spored men(ot malkiqt mi opit,za6toto mrazq da hodq na fitnes) ima Orbitrek i lentata za bqgane! :!: