PDA

View Full Version : NQKOLKO SEXY VYPROS4ETA????????????????



:P:P:P:P:PSEX na EXS
02-24-2006, 09:03
Zdr na vsi4ki ! Q mi otgovorete na nqkolko vuprosa stava nali?Purvo kakvo mislite za zabivkite za ve4er?Vtoro kakvo mislite za momi4eta koito naprimer sqka sedmica v diskoto se zabivat s razli4en 4ovek?Treto koq e za vas nai-normalnata vuzrast za sex pri momi4etata???I posledno kakvo mislite za seksualno-neangajira6tite vruzki?

iv4eto_87
02-24-2006, 10:58
Spored men v "teen-vazrastta" e vremeto, kogato moje6 da kopunqsva6, da smenq6 gadjetata kogato ti se priiska ivaob6te da jivee6 ludo. Az mai ve4e izlizam ot tazi vazrast i go davam po-spokoino.Predpo4itam po-serioznite vrazki. A nqma vazrast, na koqto zadaljitelno trqbva da si pravila ve4e sex. Pri vseki e razli4no.Trqbva prosto da si sigurna, 4e go iska6 i da ima6 doverie na 4oveka do teb. :P :smt051

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-24-2006, 11:54
Zdr na vsi4ki ! Q mi otgovorete na nqkolko vuprosa stava nali?Purvo kakvo mislite za zabivkite za ve4er?Vtoro kakvo mislite za momi4eta koito naprimer sqka sedmica v diskoto se zabivat s razli4en 4ovek?Treto koq e za vas nai-normalnata vuzrast za sex pri momi4etata???I posledno kakvo mislite za seksualno-neangajira6tite vruzki?

mi zabivkite za edna ve4er ne sa mi po vkusa vazrast za sexa nqma kogat se po4uvstvah gotov togava i sehsualno neangajira6tite vrazki ne gi obi4am

teenkopele
02-24-2006, 12:48
Пусни темата в подфорум: 'СЕКС' ! :wink:

addictedtou
02-24-2006, 12:49
emi zabivkite za vecher sa hubavi,no da ne ti stavat navik..zashtoto shte si se pusne losha slava.
Tezi momicheta izbivat nqkakvi kompleksi .. chrez sex s mnyjete.
Nai normalnata vyzrast za vseki e razlichen.Nai dobre 16-18 godini.. no sas seriozen priqtel a ne s nqkoi koito da i svyrshi "chernata"rabota.

Ne i v teenagerskite godini spored men!!

PRECIOUS^f
02-24-2006, 16:19
Az ne sam ot tezi,no,ako im haresva na nqkoi za6to pak ne?!Da pravqt kakvoto iskat :!:

sexy_macka
02-24-2006, 19:08
PRECIOUS^f Пуснато на: 24.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Az ne sam ot tezi,no,ako im haresva na nqkoi za6to pak ne?!Da pravqt kakvoto iskat

I as ne sm ot tezi,no vse pak vseki si ima jivot i isbira kakfo shte pravi,ako mu ahresfat...Da produljava ;)

white_chik
02-24-2006, 19:17
az li4no sum za vruzkite za edna no6.A za momi4etata koito se zabivat v diskotekite-ami i tuk sum za.Vseki ima pravo na izbor,a i sega e momentut da se jivee.vuzrastta za sex-pri vsi4ki e razli4no.No mislq 4e mejdu 15-18 e nai-normalno

Sunny_stz
02-24-2006, 20:59
Zdr na vsi4ki ! Q mi otgovorete na nqkolko vuprosa stava nali?Purvo kakvo mislite za zabivkite za ve4er?Vtoro kakvo mislite za momi4eta koito naprimer sqka sedmica v diskoto se zabivat s razli4en 4ovek?Treto koq e za vas nai-normalnata vuzrast za sex pri momi4etata???I posledno kakvo mislite za seksualno-neangajira6tite vruzki?

Zabivkite za edna ve4er sa emociq.Neangajira6t flirt,udovolstvie......vulnuva6ta avantiura.No trqbva da vnimava6 s kogo i za6to :PPP
Za momi4etata ,koito se zabivat vseki put s razli4no mom4e v diskotekata ima nqkolko varianta- ku4ki,komplexarki,neseriozni,neznae6ti kakvo iskat ot jivota ili....prosto se zabavlqvat!!!
Nai-normalnata vuzrast za sex pri momi4etata mii.....nqma to4no opredelena vuzrast!Prosto ako nameri 4oveka i ako se 4uvstva fizi4eski i psihi4eski gotova!!!
Seksualno-neangajira6tite vruzki-interesen vupros!Ami po princip li4no az sum protiv tqh,za6toto za men sexa bez lubov e .....nemoga da si go obqsnq,nikoga ne bih pravila sex bez 4uvstva!!!
Moje bi osvobojdava naprejenieto ,no posle se 4uvstva6 prazen.....No na nqkoi im haresva...

`Death`Whore`
02-24-2006, 21:06
1. Кakvo mislite za zabivkite za ve4er? 2. Кakvo mislite za momi4eta koito naprimer sqka sedmica v diskoto se zabivat s razli4en 4ovek? 3. Кoq e za vas nai-normalnata vuzrast za sex pri momi4etata??? 4. Кakvo mislite za seksualno-neangajira6tite vruzki?
1. Стига да не е ежедневие, е нормално.
2. Неориентирани пикли.
3. Над 16.
4. "Сексуално-неангажираща връзка" означава връзка без секс. Искаш да кажеш връзка само със секс, ай презююм. За мен е безсмислено.

cskamoni4ka
02-25-2006, 12:36
Абе ти май много си загорел само секс ти е в главата ц-ц-ц е нищо твоя си работа..аре живи и здрави :wink: :twisted: