PDA

View Full Version : поза за първият път



pritesnitelnata
02-24-2006, 10:13
Здравейте
искам да ви попитам коя поза е най-подходяща за първият път на едно момиче. за да го боли по-малко. Ако седне в него повече ли ще я боли отколкото ако е мисионерската. Мерси.

flying_girl
02-24-2006, 10:17
Ако питаш мен мисионерската си е наи добре за първи път всякви други увеличават болката

e4o
02-24-2006, 10:19
na skoro nqkude 4etoh 4e na zadna nai-malko bolqlo.... :roll:

pritesnitelnata
02-24-2006, 12:08
Благодаря, а какви ваши съвети бихте ми дали? Нещо ваше си, а не всичко което се повтаря по темите.

amarno
02-24-2006, 12:14
Най-добрата поза за първият път е когато момичето застане с главата надолу като за челна стойка и тогава почнат да те работат

Sunny_stz
02-24-2006, 13:31
misionerskata poza kato za purvi put!

pritesnitelnata
02-24-2006, 15:19
Здравейте пак!
А сега да ви питам за предпазнте средства? Евентуално освен презерватив какво трябва да ми е под ръка? Има ли неща, за които трябва да съм готова. Чух за простинор Дуо, но май ще изглеждам супер смешна като попитам в аптеката за това.(на 13 съм :oops: )
И последно как беше при вас за първия път.
А и да не забравя да ви питам . Ако се случи мъжа да иска от мен и анален секс дали ще боли понеже веднага след ... Сещате се... Направо в дупето... Дали ще е нередно?:-k :oops: :oops:
Благодаря още веднъж за отговорите!

Софи
02-24-2006, 15:24
Извинявай за тъпия въпрос, ама не мислиш ли, че си още малка за секс, а?! ](*,)
Приятелките ми на твоята възраст в момента се интересуват от Уич и кукли, а ти за секс мислиш.
Задавай си въпроса дали наистина си готова, защото според мен го правиш само заради приятеля си.

pritesnitelnata
02-24-2006, 15:28
Извинявай за тъпия въпрос, ама не мислиш ли, че си още малка за секс, а?! ](*,)
Приятелките ми на твоята възраст в момента се интересуват от Уич и кукли, а ти за секс мислиш.
Задавай си въпроса дали наистина си готова, защото според мен го правиш само заради приятеля си.
А откъде знаеш дали не питам от интерес? :shock:
Що за човек си?
Иначе си е мое решението да го направя и когато това стане, дали утре или някой друг път е хубаво да знам...
Или така или иначе не ти влиза в работата.
А, пита за моите приятелки. Да ти кажа тук всяка вече е правила секс. Не искам да ме смятат за "залупена". Хората днес имат интесреси. Незная на колко си, но си адски консервативен човек! =;

Oyamoto
02-24-2006, 15:33
Най удобната поза е жената отгоре, така ти сама си го вкарваш а не той. Тва си ми остаавя любомата поза и за сякъв вид чукане. :) А ако иска анален не му давай още от първия път, то бива наглост братче...

Софи
02-24-2006, 15:49
А, пита за моите приятелки. Да ти кажа тук всяка вече е правила секс. Не искам да ме смятат за "залупена".


Значи все пак си готова да го направиш само, за да не изостанеш от приятелките си??!?!
Боже, на къде отива Света! Боже! ](*,)
Не съм консервативен човек, просто съм мноооого по-голяма от теб и честно казано приятелките ми на твоята възраст ги възприемам за деца. И в момента ти мислиш точно като дете. "След като приятелките ми са го направили, айде и аз да го направя, да не изоставам."
Едно време момичета си губеха девствеността, защото бяха влюбени, а не за да не изостават от приятелките си. Ама какво ли приказвам и аз... Толкова съм стара и неопитна... Нищо не съм видяла от живота.
Все пак изобора си е твой. Прави каквото си искаш.

chestra_f
02-24-2006, 15:58
Здравейте пак!
А сега да ви питам за предпазнте средства? Евентуално освен презерватив какво трябва да ми е под ръка? Има ли неща, за които трябва да съм готова. Чух за простинор Дуо, но май ще изглеждам супер смешна като попитам в аптеката за това.(на 13 съм :oops: )
И последно как беше при вас за първия път.
А и да не забравя да ви питам . Ако се случи мъжа да иска от мен и анален секс дали ще боли понеже веднага след ... Сещате се... Направо в дупето... Дали ще е нередно?:-k :oops: :oops:
Благодаря още веднъж за отговорите!
leleeeeeeeeeeeeeeee na 13 basi i kurvite se navudihte :x :x :x :x

`Death`Whore`
02-24-2006, 16:01
И презервативи те е срам да купиш, нали.

Nofacenoname
02-24-2006, 16:16
А ве момичета я вземете си вкарайте 2-та пръста в *** да се успокойте малко че почвате да НЕРВИТЕ ЗДРАВО!
Вие ли ще решавате тя кога да го направи?Та кои сте вий та да решавате тя какво да прави и кога да го направи?Мислите ли че мен ме грее на колко сте кога сте го прайли и приятелките ви на 13 кви са?Я по добре помислете преди да давате шибани мнения!Момичето си решава не вий!
Еййй много се нерва така! :smt013
По темата:
Всичко опира до психическа наглася ако си мислиш че ще те боли ще те боли [-(
Просто кажи на приятеля ти да е много внимателен и нежен и всичко ще мине по вода!

pritesnitelnata
02-24-2006, 16:28
Здравейте пак!
А сега да ви питам за предпазнте средства? Евентуално освен презерватив какво трябва да ми е под ръка? Има ли неща, за които трябва да съм готова. Чух за простинор Дуо, но май ще изглеждам супер смешна като попитам в аптеката за това.(на 13 съм :oops: )
И последно как беше при вас за първия път.
А и да не забравя да ви питам . Ако се случи мъжа да иска от мен и анален секс дали ще боли понеже веднага след ... Сещате се... Направо в дупето... Дали ще е нередно?:-k :oops: :oops:
Благодаря още веднъж за отговорите!


abe izrod 6to mi vze nicka!!! az sum istinskata `pritesnitelna` idiotko prosta! i sum na 18 godini! izrod! razvali mi temata!

02-24-2006, 16:30
Извинявай за тъпия въпрос, ама не мислиш ли, че си още малка за секс, а?! ](*,)
Приятелките ми на твоята възраст в момента се интересуват от Уич и кукли, а ти за секс мислиш.
Задавай си въпроса дали наистина си готова, защото според мен го правиш само заради приятеля си.
А откъде знаеш дали не питам от интерес? :shock:
Що за човек си?
Иначе си е мое решението да го направя и когато това стане, дали утре или някой друг път е хубаво да знам...
Или така или иначе не ти влиза в работата.
А, пита за моите приятелки. Да ти кажа тук всяка вече е правила секс. Не искам да ме смятат за "залупена". Хората днес имат интесреси. Незная на колко си, но си адски консервативен човек! =;

ABE IZROD PRESTANI DA MI IZPOLZVA6 PRQKORA BE NE6TASTNICE!

Nasindo
02-24-2006, 16:35
Софи haresva mi na4ina po koito misli6 i tova koeto napisa :wink:

djindji_f
02-24-2006, 16:36
slu6ai moito momi4e mislq 4e si prekaleno malka za takiva raboti. tqloto ti ne se e razvilo kakto trqbva a ti mi pravi6 sex. a na vsi4koto otgore se gotvi6 i za analen sex. izvinqvai 4e 6te te popitam no nared li si? ni6to 4udno tvoito priqtel4e da te izpolzva samo za sex. no ti si znae6.

Nasindo
02-24-2006, 16:38
awe vie 2-te ste mnoo tapi kvo se karate ... 6to ne zemi6 da si regne6 nikca tuka i s tova da priklu4i vsiko kapi6? :evil: :!: :?:

02-24-2006, 16:40
slu6ai moito momi4e mislq 4e si prekaleno malka za takiva raboti. tqloto ti ne se e razvilo kakto trqbva a ti mi pravi6 sex. a na vsi4koto otgore se gotvi6 i za analen sex. izvinqvai 4e 6te te popitam no nared li si? ni6to 4udno tvoito priqtel4e da te izpolzva samo za sex. no ti si znae6.

na 18 sum a nqkoi se e pisal s moq nick

6te poslu6am saveta na deja vu da se regna

Uraken
02-24-2006, 16:43
ae hora koq e taz misionerskata ve .da ne e deto jenata leji po grab i ti si nad neQ ???as li4no nataz i vikam Pensionerskata :smt005 :smt005

LoRinSeR
02-24-2006, 16:54
ae hora koq e taz misionerskata ve .da ne e deto jenata leji po grab i ti si nad neQ ???as li4no nataz i vikam Pensionerskata :smt005 :smt005

Абе ти си много зле, какво спамиш ! Да мисионерската е най - подходяща за първия път, когато момичето е девствено.

02-24-2006, 16:56
Мисионерската или ездачката - когато жената е отгоре. При второто е по-удобно, защото момичето контролира скоростта на проникване и докъде да стигне пениса :P

LoRinSeR
02-24-2006, 17:46
Мисионерската или ездачката - когато жената е отгоре. При второто е по-удобно, защото момичето контролира скоростта на проникване и докъде да стигне пениса :P

Според мен е по - правилно момчето да контролира пениса си, освен ако и на него не му е за първи път.

BeHuTo_91
02-24-2006, 20:57
abe az ne sum koi znae kolko golqma ama.. ba li mu maikata bratle az kat beh na 13 sum si igrala s kukli o6te.... ne ne nz prosto. ebi se kak saka6 to taka ili ina4e 6ti izlezne nekvo petno na imeto podobie na k**va taka 4e se edno. [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(

`Death`Whore`
02-24-2006, 21:00
ae hora koq e taz misionerskata ve .da ne e deto jenata leji po grab i ti si nad neQ ???as li4no nataz i vikam Pensionerskata :smt005 :smt005
Всички И се смеят на тази поза, обаче ако знаехте какво правите, щеше да ви е доста приятна.

LoRinSeR
02-24-2006, 21:06
ae hora koq e taz misionerskata ve .da ne e deto jenata leji po grab i ti si nad neQ ???as li4no nataz i vikam Pensionerskata :smt005 :smt005
Всички И се смеят на тази поза, обаче ако знаехте какво правите, щеше да ви е доста приятна.

На мен ми е адски приятна, а ти си с голямо самочувствие, чудя се кой те търпи ...

pritesnitelnata
02-24-2006, 21:08
ABE IZROD PRESTANI DA MI IZPOLZVA6 PRQKORA BE NE6TASTNICE!
Психично разтройство ли имаш, бе? Защо правиш така. :shock:

`Death`Whore`
02-24-2006, 21:10
Защото съм перфектна. Можеш само да мечтаеш за жена като мен.

Uraken
02-24-2006, 21:38
ae neznam dali as spamq,ma ti qko floodi6

`Death`Whore`
02-24-2006, 22:05
Извинете. :)

Uraken
02-24-2006, 22:24
prikazvah za lorinser

FaHrEnHeit
02-25-2006, 09:41
abe az ne sum koi znae kolko golqma ama.. ba li mu maikata bratle az kat beh na 13 sum si igrala s kukli o6te.... ne ne nz prosto. ebi se kak saka6 to taka ili ina4e 6ti izlezne nekvo petno na imeto podobie na k**va taka 4e se edno. [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(
BeHuTo_91 викаш кат си била на 13 ;) сега на колко си ? 14 15 хаха :roll:

BeHuTo_91
02-25-2006, 15:45
abe az ne sum koi znae kolko golqma ama.. ba li mu maikata bratle az kat beh na 13 sum si igrala s kukli o6te.... ne ne nz prosto. ebi se kak saka6 to taka ili ina4e 6ti izlezne nekvo petno na imeto podobie na k**va taka 4e se edno. [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(
BeHuTo_91 викаш кат си била на 13 ;) сега на колко си ? 14 15 хаха :roll:
1vo sum na 15 i 2ro ako iska6 da znae6 sum o6te devstvena be tapunger :evil: taka 4e _))_ :smt019

istinskata pritesnitelna
02-25-2006, 18:06
ABE IZROD PRESTANI DA MI IZPOLZVA6 PRQKORA BE NE6TASTNICE!
Психично разтройство ли имаш, бе? Защо правиш така. :shock:

Добър опит за блъф, мръсно животно

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 18:10
Най удобната поза е жената отгоре, така ти сама си го вкарваш а не той. Тва си ми остаавя любомата поза и за сякъв вид чукане. :) А ако иска анален не му давай още от първия път, то бива наглост братче...
i az taka misla

VORTEX
02-25-2006, 18:19
vij sa! 6tom si re6ila da go pravi6 i smqta6 4e si gotova za tova problema si e tvoi! az samo 6te ti dam nqkolko suveta!
1.ob6to vzeto nqma zna4enie koq 6te e pozata! vajnoto e ti da ima6 kontrol nad situaciqta i da si spodelila na mom4eto s koeto 6te si 4e si devstvena i da go predupredi6 da vnimava pove4e!2.otnosno predpaznite merki zaduljitelno prezervativi! moje da zapo4nete purvona4alno bez dokato posvikne6 i posle sus!3.trqbva da si sigurna 4E GO ISKA6 I TRQBVA NEPREMENNO DA SE OTPUSNE6 I DA NE SE PLA6I6! ne e tolkova stra6no!

tova e ot men ako ne6to ne ti e qsno ili ima6 o6te vuprosi PITAI!!!!