PDA

View Full Version : Баси момчетата!!Взе да ми писва!



Сънчо
02-24-2006, 10:53
Взех сериозно да се замислям дали да почвам да го карам на момичета... :evil:
Та значи много ми беше противен един но като се запознахме тои си ме хареса и направи така че и аз да си падна по него,даже се правеше на някакъв много добричак "не зарязвам момичета" "не прецаквам никой който не ме е прецакал" ... Кфооо..? и аз му вярвам леле - леле...Та уж и двамата се харесвахме.. един ден ми вика "аз написах на един чин нещо отиди го виж" (ние сме в едно даскалу)... Та на чина пише че ме обича...Хубавоо...ама на следващия ден му викам "ми и аз май почвам да се влюбвам тъй че ако ти не си падаш чак толкова по мен ми кажи" и тои ми вика.. "ми не съм сигурен така че не се привързваи" и аз съвсем се отдръпнах от него.. и ся след няколко дена ми вика "аз знам дали те харесвам но ти ще разбереш друг път.." питам аз кога е тва др път.. "ще разбереш кога ще разбереш" ... аз ли си въобразярам или тоя е баси неземния идиот... само си играе с мен...уж бил добричък и не прецалвал хората ... ми ако пък не ме харесва да ми каже от сега(а аз съм сигурна че вече не ме харесва...)...
Кво да го праа тоя индивид от мъжки пол?... Искам го ](*,) ама знам,че не би трябвало... уфф... дайте някви съвети поне как да се държа към него? Студено? Мило? ... искам да осъзнае кво губи... :-D

sometimes_
02-24-2006, 11:30
Hm ne mu obryshtai mnogo vnimanie ! Ako se pravish na "nedostypna" shte mu bydesh po interesna.Taka che ne go pitai koga shte ti kaje ili vaobshte ne go pitai za nishto.Stoi nastrani i chakai da vidish kak shte postypi.Ako ne te haresva shte si prolichi. :mrgreen: Nedei da se qdosvash i draznish,prosto chakai.Ako vidish,che nqmash shans...otkaji se.No chestno kazano mai naistina e idiot... :?

addictedtou
02-24-2006, 12:25
Lele kade si go namerila toq idiot be mila... Znaesh li kvo ne mu obryshtai vnimanie.. ako togava spre da te tyrsi znachi se e opitval da se bazika s teb.. ako prodylji znachi se pak ima nekfi cjiftfa kym teb ;)))
Uspeh!!

Sunny_stz
02-24-2006, 12:36
:-k Spored men tozi individ ot mujki pol ne te zaslujava!Naistina si igrae s teb!Budi nedostupna i go nakarai da te jelae do ludost ,da se ot4aq 4e nqma da te ima :twisted: Ako ne uspee6 ,prosto go ostavi da si igrae s druga!Razkaji mu igrata!!!

rusalkata_
02-24-2006, 12:44
хахаха... :lol: тея момчета... :lol: такива случаи съм видяла... :lol: ами има и такива идиотчета,даже са доста...не знят какво искат,сменят настроенията си,държат се странно... :? и аз съм на мнение,че не трябва да правиш нищо,прави се на недостъпна!остави го,а ако той наистина изпитва нещо към теб ще го покаже!и ако пак почне да прави тея идиотски номера-да не знае какво иска-попитай го какво иска и чувства ли нещо към теб... :wink:

teenkopele
02-24-2006, 12:44
'Да караш на момичета...' , ДАВАЙ! :mrgreen:

LP_girl_14
02-24-2006, 12:49
Тоя или е олигофренче по природа или обича да си играе с чувствата на хората ,или по-вероятно и двете...Извесно време не го тръси,не го преследвай,накарай го да си помосили че не се интересуваш от него.Ако видиш че си променя поведението и осъзнава че наистина тва дето изпитва към теб са истински чувства,а не детска игра,тогава може би...Ама така да тичаш по него,пък той да вика"Ми..някой ден ще ти кажа кво изпитвам към теб" tctct не му позволявай това,колкото и да го обичаш.Някои хора(като например ти) имат чувства...Успех мила и дано си щастлива O:)

Сънчо
02-24-2006, 13:13
Мерси много сладурчета :D Страшно много ми помагате :!: Я само да ви попитам.. да почна ли да го дразня с някой друг или просто да не му обръщам внимание :-k Аз досега го виждах само по дискотеките защото беше болен и не ходеше на даскало и си чатехме повечето...,но сега ще го виждам всеки ден и... незнам кво точно разбирате под 'недостъпна' .. да му казвам 'здравей' и да го подминавам? :shock: То като се замисля съм почнала с недостъпното държание.. щот примерну фчера се написах в чата Love_u_Baby и той ме пита дали него обичам аз казах 'не' :).. пък и тва не е единствения път в който така рязко му отговаям че не ме засяга,но някой път като ме фане лигата и едва ли не му се фърлям на врата където ми е и грешката и ще се опитам да я оправя 8)

CuST0M1z3
02-24-2006, 13:23
spored men te e fanal za meze

Г0ст
02-24-2006, 15:35
А споредмен и дватама сте такива шубета , че може единя да зареже другия , че ви е страх да си кажате , какво наистина имате помеждуси..........пък и бас ловя , че той в момента си мисли , че ти имаш някакъв друг приятел , след случата в чата и..........абе големи сте шматки.

Oyamoto
02-24-2006, 15:39
Та ти в кой трети клас си?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-24-2006, 15:45
Взех сериозно да се замислям дали да почвам да го карам на момичета... :evil:
Та значи много ми беше противен един но като се запознахме тои си ме хареса и направи така че и аз да си падна по него,даже се правеше на някакъв много добричак "не зарязвам момичета" "не прецаквам никой който не ме е прецакал" ... Кфооо..? и аз му вярвам леле - леле...Та уж и двамата се харесвахме.. един ден ми вика "аз написах на един чин нещо отиди го виж" (ние сме в едно даскалу)... Та на чина пише че ме обича...Хубавоо...ама на следващия ден му викам "ми и аз май почвам да се влюбвам тъй че ако ти не си падаш чак толкова по мен ми кажи" и тои ми вика.. "ми не съм сигурен така че не се привързваи" и аз съвсем се отдръпнах от него.. и ся след няколко дена ми вика "аз знам дали те харесвам но ти ще разбереш друг път.." питам аз кога е тва др път.. "ще разбереш кога ще разбереш" ... аз ли си въобразярам или тоя е баси неземния идиот... само си играе с мен...уж бил добричък и не прецалвал хората ... ми ако пък не ме харесва да ми каже от сега(а аз съм сигурна че вече не ме харесва...)...
Кво да го праа тоя индивид от мъжки пол?... Искам го ](*,) ама знам,че не би трябвало... уфф... дайте някви съвети поне как да се държа към него? Студено? Мило? ... искам да осъзнае кво губи... :-D

opredeleno toia ne zaslujava da se dyrjish milo s nego :smt019

rusalkata_
02-24-2006, 16:02
много добре си му го казала в чата! :-D за мен недостъпна означава даже да не му казваш "здрасти"!на него ще му прищрака що не му казваш и едно здрасти и ще те попита 100% ако наистина се интересува от теб! :-Dопитвай се да не му се хвърляш на врата като те хване лигата-избери си някой друг за тая цел... :D

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-24-2006, 16:15
mislq 4e trq da ne mu obra6tah vnimanie i moje malko da go podrazni6 s enko pi4 ot daskaloto ti kato vidi 4e ne ti a toi e prenebregnatiq 6te se seti i 6te ti4a sled tebe ma ti gledai da neprekali6 i da ne ti minava prez akala da mu kazva6 kakvi sa tvoite 4uvstva 4e togava 6te si prai kfoto si iska s tebe :smt018 :smt017 :smt012 :smt011

ht_7j
02-24-2006, 16:22
Mnogo mrazq takiva strahlivi izpylneniq...Kato q haresvash, kaji i!!!! Ebati....Mnogo zle, mnogo zle...Kakvo se pravi na interesen...Za da mu pokajesh kakvo gubi, ne se dryj nito losho, nito dobre s nego. Ako si gruba, i ako toi te haresva, nqma da ti go pokaje, i planyt nqma da se osyshtestvi. Ako si mila-----aaaaaaaaaa....ne stava...Vse edno chakash. Kato ti pokaje kakvi sa chuvstvata mu, togava go zastrelqi s istinata. Predstavi si, che te haresva, no e stesnitelen. Ne bydi losha vednaga...No pri vsichko polojeniq, tova koeto e "zamislil" e mnogo typo...

sexy_macka
02-24-2006, 19:07
mila,toq opredeleno ne zaslujava miloto ti dujanie,ta toi dori ne zaslujava i da mu kazvash "zdr"....
Prosto ne mu obrushtai vnimanie...da ne ti puka ;)

white_chik
02-24-2006, 19:24
ami kvo da ti kaja-golqma 4ast ot mom4etata sa golemi lainari.qvno i ti si popadnala na takuv.men ako pita6 napulno go zaebi-ne mu obru6tai nikvo vnimanie,druj se napulno estestveno.ne se druj nito milo,nito studeno-vse edno ne ti puka.da vidim kvo 6e naprai togava

Oyamoto
02-25-2006, 08:33
ami kvo da ti kaja-golqma 4ast ot mom4etata sa golemi lainari.qvno i ti si popadnala na takuv.men ako pita6 napulno go zaebi-ne mu obru6tai nikvo vnimanie,druj se napulno estestveno.ne se druj nito milo,nito studeno-vse edno ne ti puka.da vidim kvo 6e naprai togava
А така , скарай му се. И викни батко ти да го набие. :mrgreen:

Сънчо
02-25-2006, 08:33
Еми то такова аз си поговорих с една негова приятелка и тя ми каза,че него много го е страх да не го наранят,защото досега винаги много се е привързвал към гаджетата си,а те са го зарязвали :shock: Емии..май ще си поговоря сериозно с него и тва е...защото взе да ми писва от него... :evil:

cskamoni4ka
02-25-2006, 09:46
Ее тва са леко детски историйки ама карай!Та значи..въпросното момче се държи адски тъпо!Всички са еднакви!Няма изключение!Не го ли разбрахте? 8)

Oyamoto
02-25-2006, 09:50
Ех тези лоши момчета. :smt083 :smt077

avril_lavigne
02-28-2006, 21:50
Така е-повечето са еднакви!Не знаят кво искат и само гледат да ти замотаят главата,докато не хлътнеш по тях и после те оставят да си се оправяш както можеш!Тъпа работа отвсякъде!За това,недей да му се връзваш!Не му обръщай внимание,прави се на недостъпна,накарай го да ревнува!Покажи му какво изпуска!

cvety_i_bebeto
02-28-2006, 21:53
mila,toq opredeleno ne zaslujava miloto ti dujanie,ta toi dori ne zaslujava i da mu kazvash "zdr"....
Prosto ne mu obrushtai vnimanie...da ne ti puka ;)


axa to4no taka....

aLakaZam
02-28-2006, 22:03
Не е нужно да се слагат всички момчета под един знаменател. Пък по-често е обратното - момчето да си харесва момичето, а то да не му обръща внимание. Е, моя случай... :(

-bolka_ot-spomeni_
02-28-2006, 23:07
lele ujas v su6tata bezizhodica sum kakto i Sun4o ... i otnovo su6tite nomera mi vrutka i toq individ i az go ostavih bez nito edna duma dori i v 4ata -su6tata ve4er si be6e pisal sam i zdr,kak si,zadava6e vuprosi i otgovarq6e sam a nai-nakraq mi be6e kazal i leka no6t :? E k`fo da razbiram ot takova povedenie ... Mai tova 4e sa ednakvi e bqrno.. auu sledva6tiq den vlqzoh otnovo v 4ata i dali sled 5 min ve4e se be6e vklu4il i pi6e6e otnovo.. oba4e tozi put pita6e "nemoje li pone da si govorim" a ne kazva6e kfo misli za men i tn. Podobna e situaciqta noo... mom4etata si ostavat takiva kakvito sa bili i 6te si budat :| pffff :-s az mai se otkazah ot nego tui 4e nezamenimi nqmaaaa.. :roll:

aqweR
02-28-2006, 23:26
Кво да го праа тоя индивид от мъжки пол?... Искам го Brick wall ама знам,че не би трябвало...

защо да е идиот? човека е гений! :) накарал я е да го иска, че чак да пусне тема във форум :)
много добре го е направил :) макар май да е попрекалил малко и сега наистина може би й е кофти :)