PDA

View Full Version : Една весела тема



addictedtou
02-24-2006, 12:54
Бих те лисподели най-щасливите си мигове в любовта с вашият любим човек. :smt007
Нека всички да разберем колко сте щасливи и какво ви кара да сте такива

Sunny_stz
02-24-2006, 13:23
Бих те лисподели най-щасливите си мигове в любовта с вашият любим човек. :smt007

Kakvo iska6 da popita6 s tova izre4enie?Koi ne bi spodelil lubovta si s lubimiq 4ovek,koi si bi iskal 6tastlivi lubovni migove???

Нека всички да разберем колко сте щасливи и какво ви кара да сте такива
Kolko sme 6tastlivi?Shtastieto e vremenno 4uvstvo!A kolko e....ne se znae.Kak da ti obqsnq..
Ami kakvo me pravi 6tastliva ......priqtelite mi,za6toto bez tqh nemoga!Nqma6e da moga da se spravq,bez da ima nqkoi do men,koito da mi pomaga v trudni momenti!Priqtel v nujda se poznava!Shtastliv te pravi i lubovta...nai-silnoto 4uvstvo!
Shtastliva me pravqt malkite ne6ta ot jivota ,ot koito horata 4esto ne se vpe4atlqvat,maluk jest....,usmivka,muzika,pravi me 6tastliva tova 4e jiveq,za6toto smisula na jivota e da jivee6!!!!

addictedtou
02-24-2006, 13:59
Бих те лисподели най-щасливите си мигове в любовта с вашият любим човек. :smt007

Kakvo iska6 da popita6 s tova izre4enie?Koi ne bi spodelil lubovta si s lubimiq 4ovek,koi si bi iskal 6tastlivi lubovni migove???

Нека всички да разберем колко сте щасливи и какво ви кара да сте такива
Kolko sme 6tastlivi?Shtastieto e vremenno 4uvstvo!A kolko e....ne se znae.Kak da ti obqsnq..
Ami kakvo me pravi 6tastliva ......priqtelite mi,za6toto bez tqh nemoga!Nqma6e da moga da se spravq,bez da ima nqkoi do men,koito da mi pomaga v trudni momenti!Priqtel v nujda se poznava!Shtastliv te pravi i lubovta...nai-silnoto 4uvstvo!
Shtastliva me pravqt malkite ne6ta ot jivota ,ot koito horata 4esto ne se vpe4atlqvat,maluk jest....,
usmivka,muzika,pravi me 6tastliva tova 4e jiveq,za6toto smisula na jivota e da jivee6!!!!

Dam syglsna sm s teb.. no vse nqkoga si se chuvstvala shtasliva.. s priqtel ili s lubim.. ili sred prirodata.
Shtastieto e mnogo otnositleno naistina... sega si shtasliv,a sled edin chas se she se nameri nqkoi,koito da te nakara da zabravish towa.
No nali znaesh che mozaka ni e chudno neshto.. v povecheto sluchai iztriva loshite spomeni i izjivqvaniq i ni ostavq shtaslivite.Az naprimer kato se vyrna nazad vyv vremeto si spomnqm nai hubavite mi i shtaslivi momenti,a ne nai loshite.. i dam moje bi tova iskam da mi spodelite spomena za koito nai-chesto se seshtate.A lubovta dam tq pravi shtasliv chovek, a kogato e spodelena ti se chuvstash nai shtasliva.
;))

Death^Forever
02-24-2006, 14:13
Любим човек по отношение на Любовта до сега не съм имала, любимите ми хора са ми само приятели.
И честно казано, точно в момента не ми е до приятните ми мигове с тях, защото скоро явно не е имало такива.
А това дали в съзнанието ти ще останат само хубавите или само само ужасните мигове в живота ти, зависи от настройката ти към него.
Поне разбрах, че понякога може би живея в миналото си, спомените ме обсебват, което не е чак толкова лошо нещо, стига да бяха добри спомени...
Какво ме прави щастлива...Открих, че страшно се влияя от настроенията на околните, особено от тези на любимите ми хора, така че щастието ми зависи и от тях, поне до някаква степен.
Иначе се радвам и на дребни неща, точно те са тези, които ни напомнят смисъла на живота...Всички мили и истински жестове от страна на ценните за мен хора...
Въобще всичко, което аз си нагодя по този начин...

PRECIOUS^f
02-24-2006, 16:17
Oh...Pravi me 6tastliva da se 4yvstvam obi4ana,jelana,haresvana,privlekatelna,da flirtyvam,da pravq 6tastliva,4oveka,kogato haresvam/priqtelkite mi/semeistvoto mi...Vsi4ki! O:)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-24-2006, 16:26
Бих те лисподели най-щасливите си мигове в любовта с вашият любим човек. :smt007
Нека всички да разберем колко сте щасливи и какво ви кара да сте такива

pyrvite celuvki i pregratki s gadjetata sa mi bili nai-hubavite momenti i moje bi toia sveti valentin deto mina
:-D

VukeHceTy
02-24-2006, 18:13
shtastliva sum kogato znam che pravq horata koito obicham shtastlivi O:)

sexy_macka
02-24-2006, 18:55
Shtastliva sm,kogato znam,che toie do men,moeto momche,che me obicha ,che durji na men...
Shtastliva sm kogato me celuva,dokosfa ili rpegrushta...
S dve dumi : Shtastliva sm kogato sm s/pri/do Nego :)

piFka_LP
02-24-2006, 18:57
shtastliva sum kogato znam che pravq horata koito obicham shtastlivi O:)
mi..i az mai tuka

Barbaronka
02-24-2006, 19:08
nai-shtastliva sum bila sus purvoto mi gadje..
Purva celuvka tva onova...Traeshe polovin godina..naistina bqh mn shtastliva! Sled nego ne sum obichala nikogo taka! flirtove za edna nosht..koeto e hem dobre hem zle..
Sled nego shtastliva sum bila samo s priqtelkata mi!
Kogato sum sus neq se chuvstvam istinski shtastliva!

02-24-2006, 23:17
Значи седях си на стола мислех си за шкембето дето ще ударим и бях щастлив. Но...