PDA

View Full Version : Ами ако пропусне?



California
02-24-2006, 15:51
Пих Постинор Дуо преди около месец... след една седмица след взимането ми дойде...
И сега възможно ли е да пропусне да ми дойде цикъла, като резултат от Постинор??
Доста търсих из нета като за начало но нищо не се споменава по тоя повод...

DrSmurph
02-24-2006, 19:09
Може да закъснее, но ако не дойде вероятността да си бременна е просто мнооооооооого голяма!

sexy_macka
02-24-2006, 19:32
Dr. Smurph Пуснато на: 25.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Може да закъснее, но ако не дойде вероятността да си бременна е просто мнооооооооого голяма!

Ne e tochno taka..
vsushnost i na opakofkata si pishe "moje da zakusnee ili voubshte d ane doide tozi mesec"
NE se pritesnqvai,no fse pak ako ne ti doide napravi si edno testche za da si naopulno sigurna,makar che mislq,che nqma nudja ot priqtesneniq ;)

California
02-24-2006, 20:45
Мне, не май не ме разбрахте какво имам предвид...
След като го пих ми дойде и всичко си беше наред...
Питам за следващия път може ли да пропусне? По принцип ми е нередовен цикъла и за това не мога да кажа с точност кога треа да ми дойде сега, но мисля че все пак още е рано, абе аз съм почти убедена, че пак ще ми закъснее....
За всеки случай ще си взема един тест, макар че ми се струва малко излишна паника...

`Death`Whore`
02-24-2006, 20:58
Не е ненормално, все пак Постинор-ът разстройва организма.

sexy_macka
02-25-2006, 10:38
California Пуснато на: 25.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Мне, не май не ме разбрахте какво имам предвид...
След като го пих ми дойде и всичко си беше наред...
Питам за следващия път може ли да пропусне? По принцип ми е нередовен цикъла и за това не мога да кажа с точност кога треа да ми дойде сега, но мисля че все пак още е рано, абе аз съм почти убедена, че пак ще ми закъснее....
За всеки случай ще си взема един тест, макар че ми се струва малко излишна паника...

Nem,mila,za sledvashtiq put ne bi trqbvalo da propusne...

California
02-25-2006, 10:58
Абе да ви кажа май ми дойде...
обаче е много тъмно кафяво... хм...
Ае тоя Постинор едно оправя друго разваля...

nikitooo
02-25-2006, 13:45
Абе да ви кажа май ми дойде...
обаче е много тъмно кафяво... хм...
Ае тоя Постинор едно оправя друго разваля...

hahaha mi nedei go piii... shtom s postinor ne ti idwa cikyla ... to i bez nego pak nqa ti doide... ako zabremeneISh :P :twisted:

California
02-25-2006, 15:54
Мился, че може да пропуснем детските изказвания...