PDA

View Full Version : ne moga da razbera kaf i e problema



KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-24-2006, 16:20
zna4i taq godina sam nov klas . sbirshtina ot nqkogashnite klasove v moeto uchilishte . ta imam edna syuchenichka deto neznam kaf i e problema ma me gleda na kryv . kato govora s nqkoi pak me gleda se edno de da znam se edno iska da me ubie s pogled . a ima dosta i ot minalia klas s koito sme si priqtel4eta i si govorim i tq se naduva i pishe nqkfi komentari za mene . ne moje li d se oseti kfa e smeshna taka pri polojenie 4e nqma osnovanie da gi prai tiq raboti .zavijda li ili se ima za neshto poveche ??? :shock: :roll: :smt017 =P~ 8-[

Jessika_MG
02-24-2006, 17:24
Ima veroqtnost da izbiva kompleksi, ili p1k da si v1obrazqva 4e si i napravila ne6to, za koeto ti ne znae6...t.e nqkoi i e kazal ne6to za teb.Nz moje bi 6te e nai-dobre da pogovori6 s neq spokoina i da se razberete.6tot naistina e lo6o taka-tq gleda zlobno...ti ne znae6 za6to i malko se obezsmislq cqlata rabota.Izqsnete se!

Death^Forever
02-24-2006, 17:58
Явно това не е толкова голям тормоз за теб, така че може би е най-добре да не й обръщаш внимание, още повече, че и останалите не се вързват на коментарите й.
Ако се стигне до нещо по-сериозно...Тогава вече говори с нея...Но не се впрягай много...Такива хора ще има още доста да ги срещаш, така че свиквай от сега...

miloto_girl_4e
02-24-2006, 18:03
ми... има си причина/причини момичето да не те харесва :!:
примерно при мене.. ми,има хора,които не понасям,може да не са ми направили нищо,но аз не ги понасям :!:
при теб може да е нещо такова знам ли..
а и ... какъв ти е проблема просто да не и обръщаш внимание на тази?! :wink:

CrazY^^MousE^^F
02-26-2006, 10:05
Мда, и аз си мисля, че я избива много яко на комплекси, че ти завижда и точно затва ти се прави на интересна и на няква надуфка, а иначе е супер комплексирана и само като те погледне, я избива на комплекси.Ти изобщо не реагирай-дръж се така, както си се държала досега, бъди си същата и не й обръщай много много внимание, а тя като се вземе в ръце и разбере, че с тея мизерии, дето ги прави, няма да се промени и няма да бъде нещо повече от тебе, ще й дойде акъл в главата

teenkopele
02-26-2006, 11:04
Отиваш и я питаш директно какъв й е проблема. Ако почне нещо да се заяжда и/или да се отваря...праскаш й един як шамар и готово. :wink: \:D/ 8)

Shellman
02-26-2006, 11:06
zna4i taq godina sam nov klas . sbirshtina ot nqkogashnite klasove v moeto uchilishte . ta imam edna syuchenichka deto neznam kaf i e problema ma me gleda na kryv . kato govora s nqkoi pak me gleda se edno de da znam se edno iska da me ubie s pogled . a ima dosta i ot minalia klas s koito sme si priqtel4eta i si govorim i tq se naduva i pishe nqkfi komentari za mene . ne moje li d se oseti kfa e smeshna taka pri polojenie 4e nqma osnovanie da gi prai tiq raboti .zavijda li ili se ima za neshto poveche ??? :shock: :roll: :smt017 =P~ 8-[
А кажи де.Има ги много надути.Но не се оставяи да те тъпче.Защоото утре още някои ще види и тои ще почне.

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 11:47
vseki si ima mnenie,6tom ne te haresva,ne moje6 da q nakara6...

tainstvenata
02-26-2006, 15:09
и аз мисля 4е трябва да говори6 с нея и да се изясните все пак сте в един клас :)

Различна
02-27-2006, 12:02
Ima veroqtnost da izbiva kompleksi, ili p1k da si v1obrazqva 4e si i napravila ne6to, za koeto ti ne znae6...t.e nqkoi i e kazal ne6to za teb.Nz moje bi 6te e nai-dobre da pogovori6 s neq spokoina i da se razberete.6tot naistina e lo6o taka-tq gleda zlobno...ti ne znae6 za6to i malko se obezsmislq cqlata rabota.Izqsnete se!
Зная,че не ми влиза в работата,но искам да те питам нещо.В 33та гимназия ли учиш,защото тая случка нещо ми звучи позната... :wink:

BadLord
02-27-2006, 14:58
:( Еми такива ги има много ... за съжаление :(

ht_7j
02-27-2006, 17:20
Ne se qdosvai tolkova. Takiva ima mnogo. Chuvstva te kato konkurentziq i taka izbiva kompleksi momicheto. Vajnoto e da ne i se vryzvash. Taka shte e qsno, che kakvoto i da si govori, ne e istina. Ne si struva da se habish zaradi lapeshkite nomera na syuchenichka. Pesti si nervite za naistina seriozni situatzii, v koito shte trqbva da se zashtitavash.

favor_91
03-12-2006, 19:24
zaqjda se kurvata :)