PDA

View Full Version : lubov:))



Stradalnica
02-24-2006, 17:04
Az prosto iskam da razkaja edna istoriq...Nqma koi da mi pomogne i az go znam...Stradam .. no..nqma nachin..Vlubena sam.. nespodeleno...
Poznavame se ot ima-nqma 2 godini...Izlizame zaedno..ama bqhme samo priateli..dokato predi 4 meseca ne sanuvah neshto...bqh vlubena v nego..i taka stana che .. veche gledah na nego s drugi ochi..oshe na sledvashtata vecher se celuvahme .. kak stana li? nz kak stana..prosto se sluchi..no posle si reshihme da sme si samo pr..no sled izvesno vreme pak bqhme zaedno..razbrahme che zaedno ni e hubavo...az zapochnah da se vlubvam..tochno na rojdeniq mi den .. toi mi beshe podaraka...beshe nai hubaviq mi rojden den do sega..bqh shtastliva...btw 15 noemvri...sled tova se darjahme naistina samo kato pr...dokato na Nova godina toi ne poiska da probvame...tragnahme..no skasahme za 1 sedmica..prichinata ne e qsna...oshe sashtata vecher bqhme pak zaedno..sledvashtata pak...govorehme .. govorehme za nas postoqnno..no qvno ne se poluchavashe .. zashto li? nzz...;-(( .. sled izvestno vreme pak bqhme zaedno...spah s nego..do togava bqh devstvena..beshe tochno na 14-ti fevruari..ot togava pak po blizki ot priateli no ne gadjeta...nz i az kakvo da pravq veche...stradam zashtoto mnooooogo go obicham..a toi mai nqma da tragne nikoga veche s men...vinagi li she bydem taka ;-((( uj zaedno a vsashnost razdeleni...

ht_7j
02-24-2006, 17:37
Mislq, che pyrvo trqbva da se ubedish dali izpitva neshto kym teb, no e nesiguren, ili prosto te polzva kato broika. Zashto vse taka trygvate i skysvate? Ima li konkretna prichina? Ako nqma, a prosto ot samo sebe si ne se poluchava, moje bi ne ste edin za drug. Shte se poqvi nqkoi drug, po-dobyr ot nego.
I ne syjalqvai za pyrviq pyt, vsqko neshto si ima pyrvi pyt, rano ili kysno. Ne mi zvuchish dali si sigurna, che iskash da bydesh ili ne sys nego. Reshi pyrvo tova i posle go sledvai.

17_f_sf
02-24-2006, 17:43
spored men toi ne se darji osobeno dobre s teb??? za6to ne si pogovorite seriozno za tezi ne6ta i da ti kaje iskrenno kakvo misli a ne samo da gadae6 ... tolkova pati ste bili zaedno ... i nakraq ... of nz ... moje bi i toi e obarkan ... abe nai dobroto koeto trqbva da napravite spored men e da si govorite iskrenno kakvo 4ustvate .... 6toto vie pak moje da si govorite mn ama ot mn prazni prikazki nqma da razbere6 dali ima 4ustva kam teb ili ne .. iskrenno se nadqvam prosto da e obarkan i da ima 4ustva kam teb :)))) uspeh

VukeHceTy
02-24-2006, 18:08
govori s nego.kaji my che chustvata ti ne sa samo priqtelski.obqsni my che sled vsichki tezi puti kogato ste bili zaedno se se privurzala kum nego no ne kato priqtel....a i btw nie tyka nemojem da ti kajem kakvo da kajesh kakvo da pravish i taka natatuka..prosto sama si reshi koe e nai dobroto...mislq che toi neznae kakvo iska...abe uspeh i tva e :D

sexy_macka
02-24-2006, 18:56
17_f_sf Пуснато на: 24.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

spored men toi ne se darji osobeno dobre s teb??? za6to ne si pogovorite seriozno za tezi ne6ta i da ti kaje iskrenno kakvo misli a ne samo da gadae6 ... tolkova pati ste bili zaedno ... i nakraq ... of nz ... moje bi i toi e obarkan ... abe nai dobroto koeto trqbva da napravite spored men e da si govorite iskrenno kakvo 4ustvate .... 6toto vie pak moje da si govorite mn ama ot mn prazni prikazki nqma da razbere6 dali ima 4ustva kam teb ili ne .. iskrenno se nadqvam prosto da e obarkan i da ima 4ustva kam teb ))) uspeh

I as sm na tova mnenie...
Zashto ne si pogovorite za durjanieot mus prqmo teb... ? ;)

Huan_Pablo
02-25-2006, 12:41
Aidee ludi hora :) Stiga s taq liubov be....
Kato vi gledam i dvamata se obichate..vreme vi e da se vzemete :)

cskamoni4ka
02-25-2006, 12:48
Трябва да си поговорите много сериозно според мен!Явно и двамата не знаете какво искате!Разберете и тогава решете какво да правите!Не може така да продължавате!

Huan_Pablo
02-25-2006, 13:12
Spored men sexy_macka iska da mi pravi svirka ma da ne sam lud ...znaite kva e grozna ..begi mani...

sexy_macka
02-25-2006, 13:13
Huan_Pablo Пуснато на: 25.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Spored men sexy_macka iska da mi pravi svirka ma da ne sam lud ...znaite kva e grozna ..begi mani...

xxaxxxaax kfo taf mi go vrushtash z deto kazah che si tup,taka de kazah istinata...
o gorkiq,ma ti da ne si me sunuval ta da znaesh kfa sm xaxaxaxaxax :smt019

cskamoni4ka
02-25-2006, 13:15
Spored men sexy_macka iska da mi pravi svirka ma da ne sam lud ...znaite kva e grozna ..begi mani...
Я па тоя :smt011

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 14:06
mila tvoqta istoriq mn prili4a na moqta no s razlikata 4e ne spah s nego misleh na sledva6tiq den da go napraa no za 6tastie ne go napravih za6toto znam 4e sega 6tehe da mi e mn gadno razbiram te no nz kak da ti pomogna i az sam v sa6toto polojenie i mi e mn tajno :smt010 :smt010 :smt010