PDA

View Full Version : Cuvstvam se mn zle..



Barbaronka
02-24-2006, 19:16
Iskam da se vlubq!! Iskam da buda shtastliva!!
Pisna mi! Kogato si haresam nqkoe momche,toi mi otvrushta[tova estestveno e hubavo] s nego sum...no na drugiq den ne go iskam veche..;(
Pisna mi ot flirtove! Pisna mi vse da naranqvam nqkoi!
Iskam nqkoi da me grabne ot purviq mig! Iskam lubov,iskam laski!!
Horata si mislqt..:"taq si jivee super qko,kogoto si pojelae go ima ''
:( Ne e taka! Moje vunshno da izglejdam nai-shtastlivoto momiche na zemqta...no ne e taka!
Nujdaq se ot lubov...ako skoro ne se vlubq shte poludeq..
:smt010 :smt010 :smt010 Priqteli..mn mi e zle...sedq v kushti i cql den spq!
Snoshti bqh navunka i bqh s edno momche koeto mi beshe simpatichno....
No... nqma trupkaaa .. i nego ne go iskaam..;(
Zashto e takaa..! Zashto vsichko mogat da se vlubvat..samo az ne!
I AZ sum CHOVEK! I az se nujdaq ot lubov..
blagodarq che me izslushahte!
Iskah da si kaja tova koeto mi e na surceto..
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :cry:

sexy_macka
02-24-2006, 19:21
milichka i as bqh taka...dokato ne sreshnah "momcheto,koeto turseh" moje bi toi te chaka nqkude...moje bi oshte ne si go otkrila,no vupreki tova nego GO IMA !!!
Mn e gadno da si s momche za ediniq flirt i na dr den se subujdash i si mislish "as otnovo sm sama,za poredn put nqmam liubov do sebe si,za poreden put shte prekarame din skuchen den v legloto,pred TVto ili pred PCto"
mila,moqt suvet e prosto da cakash...Liubovta sama shet doide !
YcneX i iskreno ti pojelavam po-skoro da namerish istinskata liubov,zashtoto znam kak se chufstfash sega i znam kakshte se chufstfash togava,kogato q otkrieshh !!!
YcneX i ne se otchaivai..TQ shte te nameri ;)

Wink
02-24-2006, 20:59
Lele mila tva kato go pro4etox i napravo imax 4uvstvoto, 4e az sam go pisala za sebe si!!! :oops: Znam za kakvo govori6 4uvstvoto prosto e ujasno!4estno da ti kaja az sa6to nqmam predstava za6to se polu4ava taka iskam nqkoi a na sledva6tiq den ve4e mi se gadi ot nego :cry: neznam, no prosto e ujasno da si v takova polojenie i da 4uvstva6 nqkakva giganska praznina, koqto pone na tozi etap ni6to ne moje da zapalni!Moje bi naistina ne sme otkrili istinskata lubov i zatova e taka nz!!!Samo znam, 4e ujasno i 4uvstvoto da kara6 vsi4ki xora okolo teb da stradat zaradi tvoeto absolutno brezrazli4ie!!! :| 4estno kazano nz nqmam nikakva predstava za6toto az se 4uvstvam po sa6tiq ujasen na4in!!!Prosto naistina ve4e nz za6to se polu4ava taka :cry: :cry: :cry:

kAdrOkoSkA
02-24-2006, 21:37
Milichka nqmash predstava kolko dobre te razbiram! I az bqh taka do predi 6 meseca... Za otricatelno vreme naranih tolkova mn momcheta koito ne go zaslujavaha... No to prosto se sluchvashe - maximum sedmica i veche mi e skuchno :( Kolko sam se muchila da zadarja parvonachalnoto useshtane... no bez rezultat i posle te stradat a az se chuvstvam kato nai-ujasniq chovek na sveta :( Iskah da se vlubq silno i strastno... da izgarqm ot vatre i tova da traq poveche ot sedmica!
Sega sam v drug grad s novi hora, novi useshtaniq i vsichko... Moje bi se vlubih, no ne mojah da go izjiveq :cry: zashtoto sarceto mi beshe razbito na hilqdi parchenca koito oshte ne moga da sabera :smt010 Veche ne si spomnqm daje kakvo chuvstvah zashtoto bolkata e po-silna :smt010 Sega naistina useshtam neshto silno i izgarqshto... no nz kakvo e vsashtnost... bolka... lubov... nz
Rzbrah che si plashtam za tova koeto sam prichinila na drugite i sashto razbrah che lubovta vinagi e saprovodena s bolka; nadqvam se da si struva obache :cry:
Pejelavam ti da izpitash tolkova istinski silni i izpepelqvashti chuvstva kato men, no ne ot bolka a ot spodelena lubov [-o<

02-24-2006, 22:56
Гадно ли ти е?!

Mem0reX
02-24-2006, 23:03
e to ostava da ne im e gadno :] e mislq 4e e vreme i mom4e da si posnte mnenieto v tazi temi4ka..:] spokoino i nie mom4etata po nqkoga se 4ustvame tka :P uspokoite se ...rano ili kusno si4ko si idva na mqstoto :]]

02-24-2006, 23:07
Идеята в случая е че си куха лейка и това ти пречи. Ама е почнало да ти идва някъв акъл в главата и затва ти е гадно. Има 2 вариянта.
1. Не бъди куха лейка повече - почти невъзможно
2. Избии си тоз акъл от главата.

white_chik
02-25-2006, 07:12
ami i az sum taka :cry: Okolo men mnoo mom4eta,no nikoi ne me grabva.Moga samo da ti kaja da gleda6 smelo napred i da go 4aka6.edin den "tvoito mom4e" 6e doide dano samo ne se zabavi prekaleno mnoo

teenkopele
02-25-2006, 10:03
Любовта сама ще те намери! :wink:
Бъди спокойна, всичко ще е ОК. :)

cskamoni4ka
02-25-2006, 10:07
Има време за всичко!Живота е пред теб!Между другото на колко си години..като гледам не си много голямо..някои хора откриват любовта дори на 40 годни не казвам че и ти тогава ще я намериш но за всичко си има време :mrgreen:

flying_girl
02-25-2006, 10:11
Ами ти маи незнаео ко сикаш.Мъжете не са играчки които можеш да поискаш и да имаш и те са хора и не заслужават да се гавриш с чувствата им

sexy_macka
02-25-2006, 10:12
flying_girl Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ами ти маи незнаео ко сикаш.Мъжете не са играчки които можеш да поискаш и да имаш и те са хора и не заслужават да се гавриш с чувствата им

a ti prochete li vsichko ??!?!?
zashtoto ot tova,koeo as prochetoh tq ne luje,mami,ispolzva i ne se gavri s nichii chufstfa...A mai nai-mn sa naraneni neinite chufstfa...

Oyamoto
02-25-2006, 10:15
И на вас не ви е лесно? :| Ква любов те гони на седемнайсебе?

flying_girl
02-25-2006, 10:17
sexy_macka sigurno sa naraneni ama tq go e pozvolila....trqbva da celune mn jabi dokato nameri princa

sexy_macka
02-25-2006, 10:18
flying_girl Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka sigurno sa naraneni ama tq go e pozvolila....trqbva da celune mn jabi dokato nameri princa

dam i ti prava,no ne q obvinqvai che tq e vinovnata(ako pravilno rasbrah komentara ti)...
i vse pak s dve dumi...i ti i as imame do nqkude pravo,no tq vzema resheniqta... ;)

Opeth
02-25-2006, 10:23
Ооо как ли пък не,сама щяла да дойде "истинската любов",държат са с извинение като курви,а иначе реват че били сами.Те да продължават тъй "безразборно" да режат всички пък после ша чакат да са появи някой,който да отговаря на всичките им очаквания за ТОЙ.Много са извинявам ама мисля че е време сега малко и на вас да ви е гадно,за това че сте наранявали толкова много момчета.

P.P Както пееше един педал "Всичко се връща" 8)

LadyDi
02-25-2006, 10:23
flying_girl Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ами ти маи незнаео ко сикаш.Мъжете не са играчки които можеш да поискаш и да имаш и те са хора и не заслужават да се гавриш с чувствата им

a ti prochete li vsichko ??!?!?
zashtoto ot tova,koeo as prochetoh tq ne luje,mami,ispolzva i ne se gavri s nichii chufstfa...A mai nai-mn sa naraneni neinite chufstfa...

Аз пък до колкото разбрах, тя НЯМА чувства.

Barbaronka
02-25-2006, 12:48
Blagodarq vi na vsichki che me razbirate,daje i na tezi koito ne kazaha neshtata koito iskam da chuq,
Zashtoto az znaq che sa pravi!
Na 17 godini sum ..i mislq che veche trqbva da si tursq stabilen priqtel! Ne sum Kurva,poneje oshte ne sum spala s nikogo! Ne iskam da naranqvam nikogo i si obeshtavam veche da ne go pravq!!!!
Blagodarq vi na vsichki... !

sexy_macka
02-25-2006, 12:50
Barbaronka Пуснато на: 25.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Blagodarq vi na vsichki che me razbirate,daje i na tezi koito ne kazaha neshtata koito iskam da chuq,
Zashtoto az znaq che sa pravi!
Na 17 godini sum ..i mislq che veche trqbva da si tursq stabilen priqtel! Ne sum k***a,poneje oshte ne sum spala s nikogo! Ne iskam da naranqvam nikogo i si obeshtavam veche da ne go pravq!!!!
Blagodarq vi na vsichki... !

Bravo =D> mila,radwame se che sme pomognali..
YcneX zanared i ti pojelavam mn mn i ISTINSKA liubov ;)

Barbaronka
02-25-2006, 13:09
sexy_macka blagodarq ti nai-veche na teb!
Dopadash mi mnogo,i vijdam che se opitvash da pomognesh na vsichki!-i go pravish!
Ot teb stava edin istinski priqtel! :)

sexy_macka
02-25-2006, 13:10
Barbaronka Пуснато на: 25.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka blagodarq ti nai-veche na teb!
Dopadash mi mnogo,i vijdam che se opitvash da pomognesh na vsichki!-i go pravish!
Ot teb stava edin istinski priqtel!

ooo mila blagodarq ti mnogo :oops:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 13:29
mili4ka ne iskai da se vliubih sea si misli6 4e e gadno i 4e si ne6tastna no mn gre6i6 ako si vliubena 6te stradah mn poe4e kogato te zarejat ili kogato ne moje6 da si s nego mn bih iskala da samo kato teb no uvi ve4e e mn kasno edin den 6te se vliubi6 i 6te vidih 4e ne e mn priqtno ontna4aloto ti e mn gotino 6tastliva si no posle e mn mn gadno vqrvai mi badi 6tastliva dokato ne si se vliubila :smt011

sexy_macka
02-25-2006, 14:39
ZaViNaGi^nEsHtAsTnA Пуснато на: 25.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

mili4ka ne iskai da se vliubih sea si misli6 4e e gadno i 4e si ne6tastna no mn gre6i6 ako si vliubena 6te stradah mn poe4e kogato te zarejat ili kogato ne moje6 da si s nego mn bih iskala da samo kato teb no uvi ve4e e mn kasno edin den 6te se vliubi6 i 6te vidih 4e ne e mn priqtno ontna4aloto ti e mn gotino 6tastliva si no posle e mn mn gadno vqrvai mi badi 6tastliva dokato ne si se vliubila

milaa,sujalqvam obache tfa che teb sa te rasocharovali v liubovta,taf che ti si vidqla poveche Bolkata ot liubovta,neznachi che trqbva da davash suveti vkoito kazvash "budi shtastliva dokato ne se vliubish" Nqma nishto po-hubavo ot liubovta,naistina bolli sled tova i to mnogo,no zapazvame hubavite spomeni i vseki den se seshtame kakfo e bilo ch esme bili shtastlivi,a ne NESHTASTNI....che otgava sme se chufstfali NAI-SHTASTLIVITE...Ne go otrichai...Liubovta e neshtoto koeot ni pravi ISTINSKI SHTASTLIVI,koeto ni pomaga na rasberem greshkite si i da ne gi poftarqme ...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 15:11
moje i da si prava no tozi forum e za da kazvame kfoto mislim az sam kazala kfoto misla qz nali taka pak tq 6te naprai kfoto smetne za dobre nali taka

sexy_macka
02-25-2006, 15:31
ZaViNaGi^nEsHtAsTnA Пуснато на: 25.02.9 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

moje i da si prava no tozi forum e za da kazvame kfoto mislim az sam kazala kfoto misla qz nali taka pak tq 6te naprai kfoto smetne za dobre nali taka

dam ;)

PRECIOUS^f
02-25-2006, 15:40
Eh,boje...Da ti imah problemite...Spokoino,6te se vljubi6,nali znae6,4e tova stava,kogato nai-malko o4akva6! :D Ne ti go pojelavam,no imam 4yvstvoto,4e 6te si padnae6 po nqkoi,koito 6te se dargi s teb,kakto ti se darji6 s protivopolojniq pol,t.e. zahvarlq6 gi sled 2-ta sre6ta...Dano da gre6a,no nali znae6 ,4e vsi4ko se vra6ta... :smt012

nikitooo
02-25-2006, 15:46
i nie kwo moje da naprawim?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 16:51
Eh,boje...Da ti imah problemite...Spokoino,6te se vljubi6,nali znae6,4e tova stava,kogato nai-malko o4akva6! :D Ne ti go pojelavam,no imam 4yvstvoto,4e 6te si padnae6 po nqkoi,koito 6te se dargi s teb,kakto ti se darji6 s protivopolojniq pol,t.e. zahvarlq6 gi sled 2-ta sre6ta...Dano da gre6a,no nali znae6 ,4e vsi4ko se vra6ta... :smt012

za sajalenie mi se struva 4e tq e mn prava :smt017

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 17:00
spox,iz4akai malko ostani za izvestno vreme bez momche...moje da pomogne....