PDA

View Full Version : panasonic vs3



02-24-2006, 21:49
Kajete si mnenieto za tozi telefon za6toto mislq dasi go vzimam..ako nqkoi go ima ili znae pove4ko neka si kaje mnenieto,e haresva li vi?
http://www.passiontec.de/img/panasonic-vs3.jpg :-s

xOtkiSsSs
02-24-2006, 21:55
мхм мога да ти кажа:) в момента съм с такъв взех си го преди 3 седмици г/д и съм доволна има всичко което ми трябва а я кажи по точно какво те интересува че да ти отговоря конкретно :D

02-24-2006, 22:10
ami interesuva me nai ve4e bateriqta mu kolko izdurja...su6to taka kolko mp3 pesni moje da se slu6at ..burzo i lesno li funkcionira menuto ,zapecva li ..ei takiva ne6ta
i kato cqlo zna4i e dobur telefona..

xOtkiSsSs
02-24-2006, 22:16
ами батерията ми трае 3-4 дена при положение че не го оставям намира постояно нещо му правя или слушам мр3-ки или играя на игрички или смс-и пиша, не запецва бързичък е не е като страия ми сименс вечно"моля изчакайт" :) аз на моя за сега най-мн съм му слагала 10-ина мп3-ки щото се нямам време да му сложа още ама иначе мисля че за още 15-20 има място е то зависи и от размера им де:)но като цяло си ме кефи тоя телефон и камерата никак не е лоша ако искаш за да знаеш още нещо питай :)

[dataworm]
02-24-2006, 22:34
Камерата е добра като за телефон, но ако си го взимаш само заради тази екстра не си заслужава.

f0`shiZzle
02-24-2006, 22:49
izchakai oshte malko da izleze novata seria vs7.
kamerata mu e 2mpx+oshte kiriiki.
tva e moeto predlojenie
inache telefona e dobyr za cenata si.
jalko che nqma slot za karta

HereTodayGoneToHell
02-25-2006, 00:39
Много е хубав телефонът! Стабилен е, смарт фон е. Абе супер си е. Аз лично много му симпатизирам по няколко причини:

1. Голям е, не е от онези префърцунени женски телефончета, дето супер много ме дразнят.
2. Смарт фон е и затва има адски много полезни функции (смециално за мен).
3. Има много хубава камера и снимките са страхотни.
4. Цветовете са му велики.
5. Дисплеят е огромен и изкарва супер хубаво изображенията.
6. Има Соник (една игра), която ми напомня стари спомени от детството.
7. Панасоник е, а аз им симатизирам.
8. Панелът е сменяем и има много разновидности.