PDA

View Full Version : Една любов....



strange__
02-24-2006, 20:56
И едно сърце разбито копнее за мъничко любов.И една душа разкъсана лежи като умряла вътре в мен!И една сълза проклета се стича по бузата сега.И едно дете загина...и роди се бъдеща жена!Това дете умря във името на една любов и мъжът,който го погуби никога не осъзна,че малкото момиче се бе превърнало вече във жена!
Това момиче бе щастливо, то се радваше на живота,но нещо то загуби и никой не разбра какво е то!Макар да беше още малко дълбоко в себе си то вече бе пораснало.Но,се радваше,че е имало някой заради,който да погребе онова дете.Привидно се смееше,но всъщност болката я погуваше...
Започна тя да търси щастието по света,но откриваше единствено любовта.И не спираше да си мечтае...но с мечти до къде се стига?!Подаряваше всяка своя мисъл на онзи мъж!!!Често ходеше тя на гроба на умрялото дете.Спомена за него я развеселяваше и със смях от там си тръгваше,но по пътя пак онова момче срещаше!Не спираше да си повтаря:”Забрави го!Забрави го!...”,но колкото повече го казваше,толкова по-силно го обикваше!
А,сега така боли!Несподелената любов изгаряше силно туптящото сърце,което вече от света се криеше и не искаше да загуби спомена за онова,което всъщност никога не е имало!
Кое ли е това момиче и заради кого порасна то?!Защо очите му сега сълзят?!И защо не иска то да те намрази?!Какво го спира да продължи напред?!И какво задържа любовта?!...
Но,ти не си виновен,че този път поех.Ти ме предупреди да не се влюбвам докато съм толкова малка,а аз не те послушах!Сега ще си остана със надеждата,че ще те имам някой ден и няма да спра да се моля...ще продължа да живея и ще продължа да се смея.И всичко това във името на ЕДНА ЛЮБОВ!

sexy_macka
02-25-2006, 10:20
Nqmam dumi...Tova e prosto SYPER !
Bravo =D>
Otnosno tova deto pishe "Zabravi fo...no kolkoto po chesto go kazvashe vse poveche go obichashe" za jalost naistina e taka...kolkoto poveche iskash da zabravish daden chovek,tolkova poveche toi zapochfa da ti lipsfa :smt010

cskamoni4ka
02-25-2006, 10:24
Браво =D> =D> =D>

piFka_LP
02-25-2006, 10:32
Nqmam dumi...Tova e prosto SYPER !
Bravo =D>
Otnosno tova deto pishe "Zabravi fo...no kolkoto po chesto go kazvashe vse poveche go obichashe" za jalost naistina e taka...kolkoto poveche iskash da zabravish daden chovek,tolkova poveche toi zapochfa da ti lipsfa :smt010
a tova moje da go 4ete6 tuka li a drugoto be6e banalno i tupo aaa ednoto ne e banalno a drugoto e
--- :arrow: hubavo e bravo strange__

sexy_macka
02-25-2006, 10:35
piFka_LP Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Nqmam dumi...Tova e prosto SYPER !
Bravo
Otnosno tova deto pishe "Zabravi fo...no kolkoto po chesto go kazvashe vse poveche go obichashe" za jalost naistina e taka...kolkoto poveche iskash da zabravish daden chovek,tolkova poveche toi zapochfa da ti lipsfa

a tova moje da go 4ete6 tuka li a drugoto be6e banalno i tupo aaa ednoto ne e banalno a drugoto e
--- hubavo e bravo strange__

of mila,stiga se zaqjda..
I ako obichash obqsni malko taf deto si napisala che nishto ne razbrah za kfo mi govorish...

piFka_LP
02-25-2006, 10:38
piFka_LP Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Nqmam dumi...Tova e prosto SYPER !
Bravo
Otnosno tova deto pishe "Zabravi fo...no kolkoto po chesto go kazvashe vse poveche go obichashe" za jalost naistina e taka...kolkoto poveche iskash da zabravish daden chovek,tolkova poveche toi zapochfa da ti lipsfa

a tova moje da go 4ete6 tuka li a drugoto be6e banalno i tupo aaa ednoto ne e banalno a drugoto e
--- hubavo e bravo strange__

of mila,stiga se zaqjda..
I ako obichash obqsni malko taf deto si napisala che nishto ne razbrah za kfo mi govorish...
sexy_macka написа:
ooo boje ne rasbrahte li che tezi raboti veche sa banalni,otfratitelni i DOSADNI...Nikoi en gi chete,samo se qdosfame !!! Nameri si dr mqsto da si gi isprashtash !!!
komentara ti za edna podobna tema !!! nikoi ne se zaqjda prosto ti zapo4na i az si go vru6tam!!!

sexy_macka
02-25-2006, 10:40
Автор Съобщение
piFka_LP Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Цитат:
piFka_LP Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Nqmam dumi...Tova e prosto SYPER !
Bravo
Otnosno tova deto pishe "Zabravi fo...no kolkoto po chesto go kazvashe vse poveche go obichashe" za jalost naistina e taka...kolkoto poveche iskash da zabravish daden chovek,tolkova poveche toi zapochfa da ti lipsfa

a tova moje da go 4ete6 tuka li a drugoto be6e banalno i tupo aaa ednoto ne e banalno a drugoto e
--- hubavo e bravo strange__


of mila,stiga se zaqjda..
I ako obichash obqsni malko taf deto si napisala che nishto ne razbrah za kfo mi govorish...

sexy_macka написа:
ooo boje ne rasbrahte li che tezi raboti veche sa banalni,otfratitelni i DOSADNI...Nikoi en gi chete,samo se qdosfame !!! Nameri si dr mqsto da si gi isprashtash !!!
komentara ti za edna podobna tema !!! nikoi ne se zaqjda prosto ti zapo4na i az si go vru6tam!!!


ooo mila ili ne sm obqsnila kakto trqbva ili TI NE SI ME RASBRALAkakto trqbva... Onova beshe ot tupite detinshtini "ispratete tova na.,..inache vi chaka 7god neshtastie v liubovta"
a vij tova dali si prilicha po neshto s onova i togava govori
P.S. "prosto si go vrushtam" xxaaxaxaxax :lol: Doibre detence,vurni si mi go,ne mi pravish vpechatleni..Ne mi se spori,vrushtai si mi go kolkoto iskash... :smt019

piFka_LP
02-25-2006, 10:42
Автор Съобщение
piFka_LP Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Цитат:
piFka_LP Пуснато на: 25.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Nqmam dumi...Tova e prosto SYPER !
Bravo
Otnosno tova deto pishe "Zabravi fo...no kolkoto po chesto go kazvashe vse poveche go obichashe" za jalost naistina e taka...kolkoto poveche iskash da zabravish daden chovek,tolkova poveche toi zapochfa da ti lipsfa

a tova moje da go 4ete6 tuka li a drugoto be6e banalno i tupo aaa ednoto ne e banalno a drugoto e
--- hubavo e bravo strange__


of mila,stiga se zaqjda..
I ako obichash obqsni malko taf deto si napisala che nishto ne razbrah za kfo mi govorish...

sexy_macka написа:
ooo boje ne rasbrahte li che tezi raboti veche sa banalni,otfratitelni i DOSADNI...Nikoi en gi chete,samo se qdosfame !!! Nameri si dr mqsto da si gi isprashtash !!!
komentara ti za edna podobna tema !!! nikoi ne se zaqjda prosto ti zapo4na i az si go vru6tam!!!


ooo mila ili ne sm obqsnila kakto trqbva ili TI NE SI ME RASBRALAkakto trqbva... Onova beshe ot tupite detinshtini "ispratete tova na.,..inache vi chaka 7god neshtastie v liubovta"
a vij tova dali si prilicha po neshto s onova i togava govori
P.S. "prosto si go vrushtam" xxaaxaxaxax :lol: Doibre detence,vurni si mi go,ne mi pravish vpechatleni..Ne mi se spori,vrushtai si mi go kolkoto iskash... :smt019
dru6 se kato vuv forum krai na komentara !!!

Death^Forever
02-25-2006, 10:43
Не разваляйте хубавата тема, има си ЛС за тези цел :wink:
Иначе наистина е добро, особено последното изречение...Някак си, когато хората са изпаднали в такова състояние умеят да описват преживяванията си по такъв красив начин...

addictedtou
02-25-2006, 13:05
Mhm naistina e mnoo qku.. ;)

eminem_sp
03-03-2006, 17:43
Strahotno e =D> =D> =D> =D> ..i e tolkova istinsko.. a za tva po gore napulno podkrepqm sexy_macka :wink:

MiLiNkOtO^
03-03-2006, 17:59
mn eligavo.. depresirashto i mra4no no ina4e za kofti momenti e dobro xaaxxa ](*,)

sexy_play_baby
03-03-2006, 18:04
Страхотно е =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>