PDA

View Full Version : а сега накаде?



незнаината
02-24-2006, 23:55
значи моля ви за помощ защото останах без думи и направо незнам :cry: момчето което харесвам а и то мен беше в болница преди това бяхме излизали два пати и на него му се наложи да влезе в болница защото има проблеми с апандисита :cry: и така тои влезе прекара много тежко това а аз само плаках и не можах да спра да мисля за него много ми липсваше но преди да отиде в болницата се скарахме жестоко и тои изрече много обидни думи които ме разкасаха цялата :cry: след като излезе от болница това стана днес си чатихме цял ден до сега :cry: на него нещо му стана защото каза че излагал едно момиче че не го обичал и че много го боли аз му казах че не трябва да вярва в лубовта аз отдавна не вярвам след последната ми вразка а и думите които е изрекал преди да отиде в болница тогава тои ми каза че всяка вечер си е мислил за мен и до сега не е изпитвал такова нещо но знаел че след като влезе в болница ще изгуби всичко а именно мен каза ми че сажалявал че ме е наранявал и сажалявал че е станало така :cry: каза ми че никога няма да забрави когато го погледнах в реиса като се прибирахме и че този поглед го изгарял отватре аз му казах да спре защото умирам от болка но тои каза че е длажен да продалжи :cry: каза ми че онзи пат като излизахме не е трябвало да си мисля че не ме харесва защото сам била много хубава но просто иска да бада щастлива а с него не мога да бада вапреки че ме обича много страх го е да не ме нарани :cry: каза че за прав пат се чувства толкова зле и ми посвети песен и помоли поне да бадем приятели :cry:

моля ви кажете ми какво да правя аз останах без думи онемяла незнам какво да кажа аз много го харесвам по силно е от преди но какво да му кажа дали наистина ме обича или просто иска да ме разкара без да ме боли моля ви кажете защото умирам какво да правя сега :cry:

Mem0reX
02-25-2006, 00:05
mislq 4e sigurno naistina te obi4a :]] ama s toia 4at nishto nqma stane sednete lice v lice is i pogovorete i shte si izqsnite vsi4ko bez da vi boli :] i naistina mu kaji 4e i ti go haresfash strashno mnogo !

LoVe_RuSlAn
02-25-2006, 07:59
emi kvo da ti kaja po hubavo se vijte zashtoto prez 4atovwete vs sa MN SILNI ama ne e taka trqbva da si izqsnite vsi4ko litze v litze i togava moje pak da si pogovorime!!! :)

sexy_macka
02-25-2006, 10:00
Emi as mislq,che te obicha naistina,no chata...nqma da sfurshi rabota..Vijte se i si pogovorete na 4 ochi ;)

teenkopele
02-25-2006, 10:01
Вижте се на живо, не в някакъв си чат и си изяснете чувствата един към друг. По това, което прочетох разбрах, че още повече го харесваш...е, кажи му това :wink: .
Това, което той ти казва, че страшно много те обичал, но не искал да те нарани и т.н според мен може да се тълкува по 2 начина:
1. Страхува се да не те нарани, или въобще от това да имате връзка.
2. Опитва се да те разкара...

Говори с него....друго решение няма. :)
Успех. :wink:

cskamoni4ka
02-25-2006, 10:02
И според мен трябва да си поговорите на четири очи а не в чата :shock: Според мен той е добро момче като гледам..но внимавай да не те нарани. :roll:

Mem0reX
02-25-2006, 11:30
na mnenieto na p4elata_brumze sum..no izlezte i pogovorete ina4e s toia 4at nqma razberesh dali e 1to ili 2roto !

addictedtou
02-25-2006, 13:01
ami spored men te haresva.. po princip myjete ne obichat da si izkazvat chuvstavata kym edno momiche i im e mnogo trydno da go napravqt.. no qvno toi naistina ima chuvstva kym teb

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 18:25
mislq 4e trq da opitah po dobre da opitah za da zna6 za kakvo strada6 moje i da te obi4a probvai ot opitite nai mn da se nau4ih na ne6to poe4e

02-25-2006, 20:26
Абе аз ли съм нещо в грешка или направо по тъпи въпроси не можете да измисляте?! Доколкото зацепих:
1. Ти го харесваш
2. Той те харесва
Е направи си изводите. А баткото какво музикантче е? Или просто келеш дет се мисли за такъв?

eminem_sp
03-03-2006, 18:01
Emi as mislq,che te obicha naistina,no chata...nqma da sfurshi rabota..Vijte se i si pogovorete na 4 ochi ;) suglasna sum :wink: