PDA

View Full Version : Takaм. Кажете вашата позиция.



Низ коз
02-25-2006, 00:40
Каква е причината да сте в този форум? Какво ви задържа тук? Как има хора тук с по над 1000 мнения?
Какво ви кара да пишете тук за най-различни простотии? А всичко е толкова безмислено. Желал съм да реша проблемите си тук, а нито веднъж не получих конкретен отговор. Само оспамихте темите ми. Е, какъв е смисъла на цялата тази простотия? Какво ви кара иазобщо да сте тук, причина?

Mem0reX
02-25-2006, 01:06
emmi bace... vij sega pri4inite za men sa nqkolko :
1.tuka ima super qki horica i stava lafa
2.probvame se da pomagame na kogoto mojem
3.ako imam nujda ot neshto mi pomagat
4.naistina gubq si vremeto s tova :]
a za hora nad 1000 mneniq qvno sa dosta dobri hora i pomagat na mn hora :] foruma se nujdae ot mnogo takiva users

Master_88
02-25-2006, 07:52
На мен ми е интересен форума. Иначе нямаше да съм тук :D На който не му е да не се регва и да не пуска теми. Никой не е задължен

Death^Forever
02-25-2006, 08:30
Аз влизам главно заради форумците, макар и да не са толкова много, се намират някои доста свестни.
В простотията едва ли можеш да намериш смисъл, а глупави и безполезни теми има много...
Не мога да говоря от името на останалите, но лично аз си признавам, че не се опитвам да помагам на всеки един, просто понякога давам съвет, мнение или коментирам.
Не е важен броят на постовете, а самите те, тъй като флуудът тук е ежедневие.
Този форум би трябвало да служи просто за развлечение, а всъщност почти във всяка тема има обиди, конфликти и псувни. Нормално...
И, както вече казах, причината да съм тук са форумците...

machoka
02-25-2006, 08:33
Този форум би трябвало да служи просто за развлечение, а всъщност почти във всяка тема има обиди, конфликти и псувни. Нормално...

.. всъщност представлява място за взаимопомощ. Това, че някои го ползват за развлечение си е тяхното амплоа, но не и целта на форума. :wink:

За останалата част от изречението - какво да ти кажа, от динамиката на възрастта се получават всичките тези грозни сценки :)

Death^Forever
02-25-2006, 08:37
Този форум би трябвало да служи просто за развлечение, а всъщност почти във всяка тема има обиди, конфликти и псувни. Нормално...

.. всъщност представлява място за взаимопомощ. Това, че някои го ползват за развлечение си е тяхното амплоа, но не и целта на форума. :wink:

За останалата част от изречението - какво да ти кажа, от динамиката на възрастта се получават всичките тези грозни сценки :)

Ок, дори и това да е целта на този форум, явно и тя не може да се постигне напълно...Както и да е, нищо не може да е съвършено...
Макар и да са грозни сценки, винаги има публика...Рядко такива конфликти се разрешават по нормален начин, иначе е ясно, че не може да не присъстват...
Но за всеки влак си има пътници...

rosskata
02-25-2006, 09:27
:smt017 Кажи ми да ти кажа...
Не знам какво ме засържа тук, идея нямам... Освен че има яки хорица... Можеби не ми се пораства... :roll:

Искам на тринайсееееееееееееееееее еееееееееееееееееее :smt089

WILD__BOY
02-25-2006, 09:31
Тук има яки хора, има някоя и друга по смислена тема (1/30 от тях)
Аве предимно ако търся нещо и не съм го намерил питам и тук, но не намирам помощ често. Се пак не съм в любовни терезания тип - "тя не ме харесва, а аз съм супер готин"

Oyamoto
02-25-2006, 09:33
Обичам да се ебавам с проблемите на хората, да им имам проблемите.

miloto_girl_4e
02-25-2006, 10:52
Каква е причината да сте в този форум? :arrow: ми..кефи ме,а и един вид ми е станало навик.. :?
Какво ви задържа тук? :arrow: имам приятели тук,които са готинки и те ме задържат,а и ме кефи форумчето :-D
Как има хора тук с по над 1000 мнения? :arrow: защо да няма?! я ме виж мене :mrgreen: :mrgreen:
като имаш предвид,че може да се каже,че не флуудвам или спамя :wink:
Какво ви кара да пишете тук за най-различни простотии? :arrow: запълвам си времето и помагам на хората с каквото мога :wink:
Кофти е,че са ти оспамили темата,не знам причината,защото дори не знам за коя тема става дума.. може пък темата ти да е била несериозна(за което се съмнявам обаче) или.. просто за пореден път другите да са искали да се направят на интересни... :?

`Death`Whore`
02-25-2006, 11:23
От скука най-вече. Рядко става интересна дискусия. Даже не знам защо се занимавам с форум "секс", там се вижда абсолютната сексуална неинформираност на младежта.
Грозните сцени са, защото има доста хора тук, които се опитват да привлекат внимание съе селяния.

02-25-2006, 12:26
Tozi sait e mnogo polezen za tiineidjurite ,za6toto ima mnogo suveti i polezni ne6ta za jivota!Za lubovta,sexa i mnogo drugi ne6ta!Tuk se raztovarva6,izkazva6 mnenieto si ,razbira6 mnogo ne6ta!

no_martyr_f
02-25-2006, 12:37
Пиша тук, защото се намират интересни хора (въпреки че са малко), с които има какво да си кажа. Или поне така си мисля.
Иначе за простотията...ами, то е очевидно. Не само в този форум е така, макар че тук съм виждала някои от най - тъпите изказвания въобще...неизбежно е. Разглеждам това място като умалена картина на обществото на младите хора в момента (ако нашето може да се нарече общество). По тази логика е естествено, че по-голямата част от "юзърите" ще пишат, за да избиват комплекси, да привлекат вниманието върху несъществуващите си проблеми и да се оплачат от "окаяното си положение". Без да искам да обидя някого, който е написал за свой личен проблем, смятам, че е видно, че голяма част от "терзанията", които се постват (особено в "Любов" и "Секс", където рядко се намира смислена тема), или се постват за стотен път, или са явен бъзик, или пък на автора не може да се помогне, тъй като само от него зависи да оправи ситуацията. И все пак - въпрос на личен избор.

`Death`Whore`
02-25-2006, 12:39
И изречението "Кажете вашата позиция" е неправилно.

LadyDi
02-25-2006, 12:41
Този форум би трябвало да служи просто за развлечение, а всъщност почти във всяка тема има обиди, конфликти и псувни. Нормално...

.. всъщност представлява място за взаимопомощ. Това, че някои го ползват за развлечение си е тяхното амплоа, но не и целта на форума. :wink:

За останалата част от изречението - какво да ти кажа, от динамиката на възрастта се получават всичките тези грозни сценки :)

Ок, дори и това да е целта на този форум, явно и тя не може да се постигне напълно...Както и да е, нищо не може да е съвършено...
Макар и да са грозни сценки, винаги има публика...Рядко такива конфликти се разрешават по нормален начин, иначе е ясно, че не може да не присъстват...
Но за всеки влак си има пътници...

То за това има публика :arrow: защото има сеир :-) Очевидно е.

Sunny_stz
02-25-2006, 12:41
Tozi sait e mnogo polezen za tiineidjurite ,za6toto ima mnogo suveti i polezni ne6ta za jivota!Za lubovta,sexa i mnogo drugi ne6ta!Tuk se raztovarva6,izkazva6 mnenieto si ,razbira6 mnogo ne6ta!
tva bqh az