PDA

View Full Version : Nadutite Devstvenici



02-25-2006, 10:54
mnou me draznqt takiva pikli, nqkvi 8-moklasni4ki, deto se mislqt za mis svqt i se pravqt na nedostypni!
Sq i moq problem,e to ne mi e problem de,ama iskam da 4uq va6ite predlojeniq-ot dosta vreme gleah 4e 1 8-moklasni4ka se ma zaglejda i nesvalq o4i ot men,i re6ih da sa zapoznaem,ei taka za svalkata,i kat sa zapoznahme ko,tq izvednyj prestana da me gelda,ili da hoi do kenefa samo za da me poogleda (e ne si vyobrazqvam,spox). I sq sme samo na zdravei-zdrasti.I prosto q use6tam 4e mai i se vdigna samo4uvstvieto, i sega iskam da q vkaram v krivata prava..da q postavq na mqstoto i edin vid...daite nqkakvi predlojeniq...btw i v 4ata e takava, dyrji se nqkvo super studeno, 4ak sme6no mi stava...
4akam predlojeniq..dano da sa originalni, iny4e ne bih se zanimaval s neq ;)

Oyamoto
02-25-2006, 10:56
Ми не се занимавай с нея бе брато. Направи и няква мизерия, почни да се сваляш на най добрата и приятелка :twisted: ма некво романтимчно такова. Оная тъпата овца ще се побърка.

02-25-2006, 10:59
Ми не се занимавай с нея бе брато. Направи и няква мизерия, почни да се сваляш на най добрата и приятелка :twisted: ма некво романтимчно такова. Оная тъпата овца ще се побърка.

Az predi da sa zapoznaq o6te s neq, se svalqh sys averkata i :twisted: :twisted:

02-25-2006, 11:00
Ми не се занимавай с нея бе брато. Направи и няква мизерия, почни да се сваляш на най добрата и приятелка :twisted: ма некво романтимчно такова. Оная тъпата овца ще се побърка.

Az predi da sa zapoznaq o6te s neq, se svalqh sys averkata i :twisted: :twisted: ama ne se polu4i..

02-25-2006, 11:01
Wahaahah...Devstvenici?!Te ot 5-6 klas se pochvat be!V 8 veche veterankite.

Oyamoto
02-25-2006, 11:01
Ми не се занимавай с нея бе брато. Направи и няква мизерия, почни да се сваляш на най добрата и приятелка :twisted: ма некво романтимчно такова. Оная тъпата овца ще се побърка.

Az predi da sa zapoznaq o6te s neq, se svalqh sys averkata i :twisted: :twisted:
Ми тамън вече имаш опит при нея, но за да е успешно преебаването трябва да станеш абсолютно суден към тая, дори и тя да се усети и да почне да умеква ти трябва да покажеш мъжко достойнство и да и теглиш една майна. А може и некой кур да и теглиш и да я зарежеш ако ти се отдаде възможност. \:D/

02-25-2006, 11:04
Wahaahah...Devstvenici?!Te ot 5-6 klas se pochvat be!V 8 veche veterankite.

hxahaxh znam, znam..devstvena e spox ;) Sig sym...
Pyk ko da ti kaja, az nqma kak da byda po studen, ili pyk da se zaribqvam s nqkoq druga neina averka, 6to te sa postoqnno zaedno :) Typa rabota..Pyk nie sme samo na zdravei-zdrasti, kvo po studeno ot tva, i tva li da ne ikazvam :) Tva ve4e ne e studeno, a glupavo...Kura mai nema da moga da i teglq, ama 6te vidim...

SEXtreme
02-25-2006, 11:17
Прави се и ти на недостъпен, за да види тая, че номерцата не минават и ако те иска, ще се усвести :) ;-)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 11:37
mi mislq 4e ne tra da i obra6tah vnimanie tq se prai na nedostapna 6toto moje bi i haresva mom4etata da sa i v krakata no ti i pokaji 4e ne se davah lesno

Mem0reX
02-25-2006, 11:41
slushaite zavinagi neshtastna tq e opitna !:P

VAMP_GIRL
02-25-2006, 11:59
ХаХаХахХХаХ , абе ей вие нас момичетата кви ни изкарахте! ](*,) Оная била девствена , 2-ра от 5-6 клас почвала... А ти кво си се впрегнал! Остави я и въобще да не ти прави впечатление!

WILD__BOY
02-25-2006, 12:03
Не й обръщай внимание. Надуй се ти бе! Кво и играеш по свирката на тая пикла? Дразнят ме такива балони!

Dr. Kazimbutt
02-25-2006, 12:04
2-ра от 5-6 клас почвала...
Добре де! Някои почват от 4ти... :wink:

VAMP_GIRL
02-25-2006, 12:07
2-ра от 5-6 клас почвала...
Добре де! Някои почват от 4ти... :wink: Аз кото кажа и начи все ме засичаш. :lol: :D

cskamoni4ka
02-25-2006, 12:11
Може да те харесва и да ти се прави на недостъпна за да хлътнеш по нея!Прави се и ти на недостъпен! :-D

02-25-2006, 14:53
ehh be horaa. kazah vi 4e na nedostypen tuk ne vyrvi,prosto za6toto nqma na kyde pove4e..po studen ne moga da byda ot tova da ne si govorim...nie po4ti ne si prikazvame, daje HI4! Samo edno zdravei zdrasti,. Iskah nqkakvi predlojeniq kakvo da napravq, kak po-to4no da i vlqza pod kojata, + ne se vprqgam ;) Prosto iskam da si nameri maistora, a i iskat tozi maistor da sym az :P :smt004

cskamoni4ka
02-25-2006, 15:01
ehh be horaa. kazah vi 4e na nedostypen tuk ne vyrvi,prosto za6toto nqma na kyde pove4e..po studen ne moga da byda ot tova da ne si govorim...nie po4ti ne si prikazvame, daje HI4! Samo edno zdravei zdrasti,. Iskah nqkakvi predlojeniq kakvo da napravq, kak po-to4no da i vlqza pod kojata, + ne se vprqgam ;) Prosto iskam da si nameri maistora, a i iskat tozi maistor da sym az :P :smt004
Еми колко време вече сте на "здравей" "здрасти" ?

cool_g1rl
02-25-2006, 15:14
Хвани си някоя яка мацка...и минавай покрай въпросната осмокласничка демонстративно заедно с гаджето си.Ако оная е изпитвала нещо към теб(дори и само да ти се е кефела) ще си умре от яд!!! :evil:

02-25-2006, 16:13
ehh be horaa. kazah vi 4e na nedostypen tuk ne vyrvi,prosto za6toto nqma na kyde pove4e..po studen ne moga da byda ot tova da ne si govorim...nie po4ti ne si prikazvame, daje HI4! Samo edno zdravei zdrasti,. Iskah nqkakvi predlojeniq kakvo da napravq, kak po-to4no da i vlqza pod kojata, + ne se vprqgam ;) Prosto iskam da si nameri maistora, a i iskat tozi maistor da sym az :P :smt004
Еми колко време вече сте на "здравей" "здрасти" ?

emi stana ve4e 2-3 sedmici

Game_Over_Boys
02-25-2006, 16:31
Защо се занимаваш въобще с нея!Я си намери някоя истинска жена,да видиш,че не си струва тази малката :twisted:

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 16:36
zne6 li az kakvo 6te ti kaja,ne i obra6tai tolokova vnimanie..i 6te i padne nabarzo samo4uvstvieto...dai ne6to s nqkoq drug...ne da legne6 s neq...prosto q nakarai da revnuva...pokajii 4e ne e edinstvenata gotina za da se naduva...svali q otoblacite

chestra_f
02-25-2006, 17:09
mnou me draznqt takiva pikli, nqkvi 8-moklasni4ki, deto se mislqt za mis svqt i se pravqt na nedostypni!
Sq i moq problem,e to ne mi e problem de,ama iskam da 4uq va6ite predlojeniq-ot dosta vreme gleah 4e 1 8-moklasni4ka se ma zaglejda i nesvalq o4i ot men,i re6ih da sa zapoznaem,ei taka za svalkata,i kat sa zapoznahme ko,tq izvednyj prestana da me gelda,ili da hoi do kenefa samo za da me poogleda (e ne si vyobrazqvam,spox). I sq sme samo na zdravei-zdrasti.I prosto q use6tam 4e mai i se vdigna samo4uvstvieto, i sega iskam da q vkaram v krivata prava..da q postavq na mqstoto i edin vid...daite nqkakvi predlojeniq...btw i v 4ata e takava, dyrji se nqkvo super studeno, 4ak sme6no mi stava...
4akam predlojeniq..dano da sa originalni, iny4e ne bih se zanimaval s neq ;)
ne si prav ami kat te drtaznqt nii ko da napraim beem zanimavai se s 100000000000000 godi6ni te nqma da te draznqt nali :smt018 :smt014

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 17:17
Може да те харесва и да ти се прави на недостъпна за да хлътнеш по нея!Прави се и ти на недостъпен! :-D

za koi li pat sam saglasna s tebe :)

Mem0reX
02-25-2006, 17:21
a az za koi li put sum suglasen s teb susedkeeee :P

sexy_macka
02-25-2006, 17:25
Mem0reX Пуснато на: 25.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

a az za koi li put sum suglasen s teb susedkeeee

Da rasbrahme che ti e susedka ! Stava mn glupavo vuv vsqka tema da pishesh "suglasen sm s teb susedke" !

Mem0reX
02-25-2006, 17:28
sexy_macka ti li shte mi kajesh kakfo da pisha ?

sexy_macka
02-25-2006, 17:31
Mem0reX Пуснато на: 25.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka ti li shte mi kajesh kakfo da pisha ?

Ne prosto spri da pisehsh che taq ti e susedka VSICHKI GO RASBRAHME,spox !

Mem0reX
02-25-2006, 17:32
tka si vikame neshto protif ?!

sexy_macka
02-25-2006, 17:33
Mem0reX Пуснато на: 25.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

tka si vikame neshto protif ?!

Epa vikaite si,samo che tsaa banalno i dosadno !
ae chao !

Mem0reX
02-25-2006, 17:35
samo teb te drazni :evil: :evil: are 4ao :twisted: :twisted: :twisted:

02-25-2006, 18:59
ei kat tib 4eta temata imam 4uvstvoto 4e qko si hlytnal po tazi 8klasni4ka..ina4e za kyv dqvol si pravi6 truda razni planove da izmislq6 kak da i napravi6 gadno..ili si nqkyv super zloben ili si hlytnal..tva e mnenieto mi..kvo se zanimava6 s taq..kat iska6 i edno zdrasti ne i kazvai..togava syvsem studeno 6te se dyrji6.......

sexy_macka
02-25-2006, 19:02
as daje ne razbiram zashto voubshte se zanimavash s neq ?!?!?!

02-25-2006, 19:17
ei kat tib 4eta temata imam 4uvstvoto 4e qko si hlytnal po tazi 8klasni4ka..ina4e za kyv dqvol si pravi6 truda razni planove da izmislq6 kak da i napravi6 gadno..ili si nqkyv super zloben ili si hlytnal..tva e mnenieto mi..kvo se zanimava6 s taq..kat iska6 i edno zdrasti ne i kazvai..togava syvsem studeno 6te se dyrji6.......

ne sym hlytnal...ne sym i ot zlobnite...ne se i zanimavam s neq...prosto ne mi se be6e slu4valo do sq da mi se pravqt na 1 i polovina,i iskam da i pokaja 4e ne struva ni6to, tolkoz...ne sym ot zlobnite, no tq mai mi izglejda takava,za tva .. s neinite kamyni po neinata glava...
10x na vs za otgovorite

He3HauKa
02-25-2006, 19:21
Prosto e postignala kakvoto iska i pove4e ne i trqbvash :smt019 :smt019

Mem0reX
02-25-2006, 21:11
tc nqma ot4aivame 4oveka sega :P daite malko po optimisti4no :P

martinka_91
02-25-2006, 23:20
Wahaahah...Devstvenici?!Te ot 5-6 klas se pochvat be!V 8 veche veterankite.

интересно що си толкова сигурен,че няма и свестни момичета,може тая мацка да е една от тях :)
а по темата...ми...що е нужно да й го връщаш...просто вече не си интересен,нали се сещаш... :mrgreen:
ама имам идея...я я гледай ти малко по-така и да видиме дали няма да й станеш пак интересен... :evil:

Sean Combs
02-25-2006, 23:33
huh... bratlee... glei sa.. sistemata e edna! kato se naduva, kato mine pokrai teb i ti se nadue ne6to, po4ni leko da q pobyzikva6.. ne da q prai6 parcal pred cqloto daskalo.. samo i izrysi ne6to ot sorta "priberi noja!" ili "leko sys zvezdite!"... kolkoto da q shitne6 ne6to.. amaa gledai da ne stava kofti.. da ne si misli 4e q gavri6... prosto i obyrni malko vnimanie.. ako ti se naduva pak... ebi i putkata maina i po4vai zdravo gavra... ako se otpusne malko.. sbliji se s neq.. stiga da moje6... i kato vlezete po navytre v ne6tata q pitai dali iska da e s teb i kato kaje "da" i kaji ne6to ot sorta "ti luda li si?"... ili... leleee.. ne znam... za devstveni pi4ki ne znam cent ni6tooo!!! az edna biv6a q zaebah gola na legloto, razkra4ena i vlajna, tvyrdo re6ila 4e 6te q 4ukam... i ne i go vkarah i edin pyt daje.. i q izlygah 4e si imam priqtelka i ne moga da i izneverq.. no za taq devstvena myr6a.. ne znam bratle.. probvai ne6to ot tva gore.. drugo ne se se6tam!

martinka_91
02-25-2006, 23:49
huh... bratlee... glei sa.. sistemata e edna! kato se naduva, kato mine pokrai teb i ti se nadue ne6to, po4ni leko da q pobyzikva6.. ne da q prai6 parcal pred cqloto daskalo.. samo i izrysi ne6to ot sorta "priberi noja!" ili "leko sys zvezdite!"... kolkoto da q shitne6 ne6to.. amaa gledai da ne stava kofti.. da ne si misli 4e q gavri6... prosto i obyrni malko vnimanie.. ako ti se naduva pak... ebi i putkata maina i po4vai zdravo gavra... ako se otpusne malko.. sbliji se s neq.. stiga da moje6... i kato vlezete po navytre v ne6tata q pitai dali iska da e s teb i kato kaje "da" i kaji ne6to ot sorta "ti luda li si?"... ili... leleee.. ne znam... za devstveni pi4ki ne znam cent ni6tooo!!! az edna biv6a q zaebah gola na legloto, razkra4ena i vlajna, tvyrdo re6ila 4e 6te q 4ukam... i ne i go vkarah i edin pyt daje.. i q izlygah 4e si imam priqtelka i ne moga da i izneverq.. no za taq devstvena myr6a.. ne znam bratle.. probvai ne6to ot tva gore.. drugo ne se se6tam!

Ама и ти си ебааати брутализето!хихих!(за мацката дето си я заебал говоря)

white_chik
02-26-2006, 08:06
ami ti si se zapoznal s neq e taka za svalkata 6to ne si pomisli6 4e moje i tq da se e pravila 4e te haresva e taka za svalkata i ti si i se vurzal.Nz dali ima smisul da se pravi6 na nedostupen.Tva e prekaleno banalno.Prosto ne i obru6tai vnimanie

02-26-2006, 08:12
huh... bratlee... glei sa.. sistemata e edna! kato se naduva, kato mine pokrai teb i ti se nadue ne6to, po4ni leko da q pobyzikva6.. ne da q prai6 parcal pred cqloto daskalo.. samo i izrysi ne6to ot sorta "priberi noja!" ili "leko sys zvezdite!"... kolkoto da q shitne6 ne6to.. amaa gledai da ne stava kofti.. da ne si misli 4e q gavri6... prosto i obyrni malko vnimanie.. ako ti se naduva pak... ebi i putkata maina i po4vai zdravo gavra... ako se otpusne malko.. sbliji se s neq.. stiga da moje6... i kato vlezete po navytre v ne6tata q pitai dali iska da e s teb i kato kaje "da" i kaji ne6to ot sorta "ti luda li si?"... ili... leleee.. ne znam... za devstveni pi4ki ne znam cent ni6tooo!!! az edna biv6a q zaebah gola na legloto, razkra4ena i vlajna, tvyrdo re6ila 4e 6te q 4ukam... i ne i go vkarah i edin pyt daje.. i q izlygah 4e si imam priqtelka i ne moga da i izneverq.. no za taq devstvena myr6a.. ne znam bratle.. probvai ne6to ot tva gore.. drugo ne se se6tam!

tva be6e edin ot nai-svesnite otgovori v temata, to4no kakvoto tyrseh:). 10x bratle, 6te probvam gore izborenite :)

Wild Girl
02-26-2006, 16:14
Ми не се занимавай с нея бе брато. Направи и няква мизерия, почни да се сваляш на най добрата и приятелка :twisted: ма некво романтимчно такова. Оная тъпата овца ще се побърка.
Абе каквато и да е тъпата овца, точно да се сваляш с приятелката и не е най-доброто решение. Пък и тя не ти е направила нещо лично, нали? Просто я зарежи, не е нужно да се правиш на гаден за да те забележи.

dAnnyb0y
02-26-2006, 20:22
Считам, че получи достатъчно отговори