PDA

View Full Version : още 1 проблем сред много...



02-25-2006, 13:46
имам доста неприятен проблем - трудно завързвам приятелства и трудно общувам с хора извън кръга от приятелите ми...това не би било проблем в нормално обкръжение предполагам обаче уча в техникум и има известен "дефицит" на момичта :) та ако можете да ми помогнете като ми кажете как да разпускам сред непознати ще съм адски благодарен...

Mem0reX
02-25-2006, 13:48
prosto se druj estestveno i ne se pritesnqvai ;] ako te haresat haresat ako ne da ti e prez ...:]

the`spy
02-25-2006, 13:53
Значи важното в случая е самият ти да определиш имаш ли нужда от нови запознанства въобще?
Прецени хубави ,и ако отговора ти е - да - значи започни от начало леко по леко да заговаряш и момчета и момичета.Да даваш мнение (като преценяваш и гледаш да не звучи много досадно).Почваш да се отпускаш и постепенно се свиква с това твое неразположение (ако мога така да го нарека.)
Постави си за цел примерно - излизаш днес и заговаряш 20 момичета.Или просто питаш за часа.След това постепенно ще свикваш и ще фиксираш едно ново умение ,което можеш да правиш без проблем и няма да ти прави впечетление.Все едно като малък ти е било трудно да се научиш да прохождаш ,но след толкова усилия е станало и сега го правиш ,дори бих казал доста добре без никакви затруднения.Така е и с запознанствата - заговаряй ,не се притеснявай ,БИ КУУЛ ! \:D/

Все пак момичетата не хапят :smt005 на тях доста рядко им се случва някой случаен да ги заговаря.Такаче дори можеш да си изградиш доста добра репутация в един нов кръг от познати хора.

WILD__BOY
02-25-2006, 13:55
Аве веднъж свикни да не се сковаваш и няма да имаш проблем.

PandarenXpress
02-25-2006, 13:57
благодаря :)

cskamoni4ka
02-25-2006, 14:37
Просто се дръж естествено!Бъди себе си!Не подражавай никому и може да те харесат ако не..не са единствениете нали? 8)

sexy_macka
02-25-2006, 14:39
Budi sebe si,a ne nqkoi na koito nqkoi drug iska da prilichash ! ;)

02-25-2006, 17:07
Номера е да се разлигаваш. Тогава не ти пука от нищо и никого. Се едно си пиян.

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 17:08
badi sebe si......

SummeRLove08
02-25-2006, 17:30
Номера е да се разлигаваш. Тогава не ти пука от нищо и никого. Се едно си пиян.
нещо такова,ма глей да не прекалиш де :lol: :lol: :D

Mem0reX
02-25-2006, 17:34
i gledai samo s ligaveneto da ne otbluskfash drugite ...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 17:44
имам доста неприятен проблем - трудно завързвам приятелства и трудно общувам с хора извън кръга от приятелите ми...това не би било проблем в нормално обкръжение предполагам обаче уча в техникум и има известен "дефицит" на момичта :) та ако можете да ми помогнете като ми кажете как да разпускам сред непознати ще съм адски благодарен...

prosto si predstavi 4e se pozbaate ot mn otdavna ne obra6tai vnimanie na tva 4e sa nepoznati za teb priob6ti se vkliu4vai se v razgovorite im i taka

Mem0reX
02-25-2006, 17:56
da znaem 4e za teb e lesno no za nego moje i da ne e :]

piFka_LP
02-25-2006, 18:00
budi sebe si i ne se pravi na tova,koeto ne si Uspex!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 18:08
budi sebe si i ne se pravi na tova,koeto ne si Uspex!!

nai vajnoto !!!!!!!

Mem0reX
02-25-2006, 18:10
mnogo qsno :P

TheMaggie
02-25-2006, 19:46
Значи важното в случая е самият ти да определиш имаш ли нужда от нови запознанства въобще?
Прецени хубави ,и ако отговора ти е - да - значи започни от начало леко по леко да заговаряш и момчета и момичета.Да даваш мнение (като преценяваш и гледаш да не звучи много досадно).Почваш да се отпускаш и постепенно се свиква с това твое неразположение (ако мога така да го нарека.)
Постави си за цел примерно - излизаш днес и заговаряш 20 момичета.Или просто питаш за часа.След това постепенно ще свикваш и ще фиксираш едно ново умение ,което можеш да правиш без проблем и няма да ти прави впечетление.Все едно като малък ти е било трудно да се научиш да прохождаш ,но след толкова усилия е станало и сега го правиш ,дори бих казал доста добре без никакви затруднения.Така е и с запознанствата - заговаряй ,не се притеснявай ,БИ КУУЛ ! \:D/

Все пак момичетата не хапят :smt005 на тях доста рядко им се случва някой случаен да ги заговаря.Такаче дори можеш да си изградиш доста добра репутация в един нов кръг от познати хора.
:wink:

Shellman
02-26-2006, 10:51
prosto se druj estestveno i ne se pritesnqvai ;] ako te haresat haresat ako ne da ti e prez ...:]
Аз съм съгласен до някаде с теб.

Wild Girl
02-26-2006, 15:57
Бъди себе си! Това е най-добрата рецепта, като става въпрос за общуване и завързване на приятелства!