PDA

View Full Version : ~~LENTI4KI ZA INTIMNI 4ASTI~~



Judyyy
02-25-2006, 14:12
Moje li da mi obesnite kak to4no se izpolzvat lenti4kite za intimni 4asti. Kazaha mi, 4e edna lenti4ka (naprimer na Veet - struva 0.65-0.70lv) 6e stigne za premahvaneto na cqloto okosmqvane na triugulnika...Vqrno li e?...I kakvi lenti4ki izpolzvate? I vuob6te si4ko, koeto znaete, mi kajete za lenti4kite, AKO STE POLZVALI.... :-#

Ami kolata maska po intimnite 4asti 8-[ sama moga li da si q pravq bez da hodq na kozmetik. Dano mi pomognete...Mersi predvaritelno
Prosto iskam otdolu da e absoluitno gladko, a s depilatorni kremove (pqni) ili s brusnene - ne stava :-s 8-[

pinK_Baby-to
02-25-2006, 14:33
Абсурд една лентичка да ти стигне за целия триъгълник...Нали се разделя на две и едната страна мисля , че може да я ползваш МАКСИМАЛНО 3 пъти...Значи една лентичка за 6 дръпвания...Аз там не съм пробвала с тези лентички...Дано се оправиш щото е голямо чекнене насам натам , а и едва ли ще може да видиш дали си махнала всички косми...По-добре отиди на козметик...Ти просто ще си лежиш и оставяш жената да си върши работата...Поне при мен минава за 15 мин макс и нямам грижи после , а иначе като съм се занимавала у нас поне 2 часа отиват....Ти си прецени де...Препоръчвам ти да опиташ всички начини и който ти хареса най-много с него да се обезкосмяваш....Може да опиташ и с епилатор...Кола маска може да си правиш и у вас :) Предполагам с времето ще придобиеш тренинг и все пак за мен най-добрия вариант е козметичката и си държа на кола-маската

02-25-2006, 14:53
Mersi za otgovora :-) A na kozmetik kolko se pla6ta i sled kolko vreme rastat kosmi4kite?
A kola maska v doma6ni usloviq moga li da si napravq...prosto vinagi si polzvam epilator, a otdolu ne moga s nego :? 8-[

Judyyy
02-26-2006, 14:39
8-[ :?:

Roxy
02-27-2006, 01:33
зависи къде ама до 10 лева мисля че е.не трябва да се срамуваш.колко п*тки минават на ден през козметичката на нея мн и пука.според мен не е добра идея да си правиш кола маска в домашни условия и лентичките на Veet са боклук

mil4eto_
03-01-2006, 10:40
не пробвай никога сама вкъщи!
ефекта ще е ужасен- в най-добреия склучай нямча да има такъв :smt005 щото иначе може много да си разраниш кожата и тзи лентички са много лепкащи....аве ужас по-добре на козметик