PDA

View Full Version : по който са ви рязали?



Най-глупавият начин,
02-25-2006, 17:23
Хайде споделете! кой е най-глупавият начин, по който противоположния пол ви е рязал?

моят е такъф:

на едно частно парти виждам 1 момиче... изглежда симпатично... сядам до нея... тя скучае и си играе с телефона. започвам разговор за апарата й и т.н. по едно време и двамта се смеем на поредната моя простотия и я питам ей така м/у другото "някой път ако ти се ходи на кафе...?!" тя: "ми може" аз:" дай си номера да се разберем за някой път?" тя седи и ме гледа около 6-7 секунди като прехвърля погледа си от 1то ми око на другото(трябва да го знаете този поглед :) ) и ми изтърси " ми скоро ще го сменям"... седя и почвам да се хиля на глупостта, която току-що e изръсила... и няква такава стана и се изнесе ;)

nikitooo
02-25-2006, 17:25
hahahahah bahti ... a men ne sa me rqzali \:D/

Mem0reX
02-25-2006, 17:31
ami ako naistina skoro e shtqla da go smenq be 4ovek :]

nqma_zna4enie
02-25-2006, 17:39
mi moq slu4ei be6e na lagera v 8 klas stoqhme tri mom4eta i dve momi4eta.si4ki zaspaha samo az i momi4eto koeto mn haresvah osatnahme da si govorim.po 1 vreme az po4nah da flirtuvam s neq.po4nahme se celuvame se natiskame takia raoti.po 1 vreme az i vikam ako bqhme da dr mqsto v dryg moment bili go prodyljila.tq kat 4u samo stana i izleze ot staqta i prez ostana li te dni nemi kaza i duma

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 17:40
ami ako naistina skoro e shtqla da go smenq be 4ovek :]
abe spored men ba6 si go e otrqzala....ida go smenq ako iskala da stane ne6to vse pak..6te da mu go dade a posle da mu kaje noviq nomer...menne sa me rqzali...ne sam po zabivkite...kakto znaete mom4etata sa po taq 4ast

Mem0reX
02-25-2006, 17:44
az ne reja...i sa me rezali 1 put ama ne mi se razpravq..utre ako sum v nastroenie moje ;P~

VORTEX
02-25-2006, 18:09
do kolkoto si spomnqm ne sa me rqzali? ili ako sa az ne sum razbrala! de da znam! a za maceto s tela-taq e mnogo tupa bila!!!

Mem0reX
02-25-2006, 18:14
e da gadna e :]

02-25-2006, 18:37
do kolkoto si spomnqm ne sa me rqzali? ili ako sa az ne sum razbrala! de da znam! a za maceto s tela-taq e mnogo tupa bila!!!
хаха много си прав/а !! :) то по-скоро беше нещо от рода на "аммммммм... скоро ще го сменям" хахаха :) аз се посрах да се хиля ;)

Апел към момичетата: Моля! отделете си 1-2 вечери в размисъл как да режите момчета, че после да не ви се смеят! :) ](*,) :twisted:

TSecret
02-25-2006, 20:27
men ne sa me rqzali... az sam reza4kata :smt016

Leave`S Eyes
02-25-2006, 21:36
Еми аз отидах в тях..бяхме сами..тръгнах да му се умилквам той седна да ми играе CS ..аз седнах в него продължих да му се умилквам..и той ми вика "Стани,че ми пречиш да играя.."и аз станах ,ядосах се и си заминах и след половин час той суатнови ,че съм му била дуспата ](*,) :evil: :smt019

favor_91
02-25-2006, 22:58
tva momi4e ti se e izgavrilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nqma_zna4enie
02-25-2006, 23:18
Еми аз отидах в тях..бяхме сами..тръгнах да му се умилквам той седна да ми играе CS ..аз седнах в него продължих да му се умилквам..и той ми вика "Стани,че ми пречиш да играя.."и аз станах ,ядосах се и си заминах и след половин час той суатнови ,че съм му била дуспата ](*,) :evil: :smt019


tfa e brutalno zaradi 1 igra vah

02-25-2006, 23:47
Апел към момичетата: Моля! отделете си 1-2 вечери в размисъл как да режите момчета, че после да не ви се смеят! :) ](*,) :twisted:
jajajhahaha, ma ti si bil mnoo brutalen ve, smq li i se HAhaha, naprao ne znam tq kak ne sa e razrevala

vajnoto e 4e ti si zarqzaniq, golqm hui 4e si i sa smql :D

Leave`S Eyes, mi ko da ti kaja.. sigurna li si, 4e ti si mu bila duspata ili prosto se zablujdavash :-D
po-skoro toi ta e nacepil, hahaha ebahti glupaata sqda mu v skuta a toi igrae cs i q reje ina4e posle tq mu bila duspata :D

Стеси
02-26-2006, 00:12
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

night walker
02-26-2006, 00:55
ahah tva e interesno i az imah takav podoben slu4ai no podhodih po druh na4in..:1 pat gajeto mi idva v nas i az predi da doide igraeh warcraft TFT(mnogo sam dobar)i bqhme sami i se osamotihme i az zarqzah kompa zarad gajeto... :P
[/b][/u]

02-26-2006, 00:56
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
ami ti kvo o4akvash
umnite nqa se zanimaat s tebe, te si imat hubavi i inteligentni momi4eta :)

Стеси
02-26-2006, 01:04
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
ami ti kvo o4akvash
umnite nqa se zanimaat s tebe, te si imat hubavi i inteligentni momi4eta :)
Ето го и поредния :mrgreen: уффф пуста завист :smt018 няхяхяхя.

nqma_zna4enie
02-26-2006, 08:49
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
ami ti kvo o4akvash
umnite nqa se zanimaat s tebe, te si imat hubavi i inteligentni momi4eta :)
Ето го и поредния :mrgreen: уффф пуста завист :smt018 няхяхяхя.



za6to da e zavist e [-X .Mi ako samo oligofreni te se butat mn 4e 6te gi reje6.Pak poneje nikoi gotin tip neti e furlil mernik inqma kak da dode pri tebe.Taka4e se stiga do izvoda 4e samo glupaci ti se mqtat. \:D/ \:D/

LoRinSeR
02-26-2006, 09:00
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Ако знаеха, че си фенка на Милко Калайджиев нямаше да те свалят, повярвай ми :?

`Death`Whore`
02-26-2006, 09:34
Глупаво е да не уважаваш хората, които те харесват.

nqma_zna4enie
02-26-2006, 10:58
Глупаво е да не уважаваш хората, които те харесват.


na pulno sam suglasen \:D/ \:D/ .Ne biva da se gavri6 s s horata koito te jaresvat ili obi4at [-X [-X

Стеси
02-26-2006, 19:16
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
ami ti kvo o4akvash
umnite nqa se zanimaat s tebe, te si imat hubavi i inteligentni momi4eta :)
Ето го и поредния :mrgreen: уффф пуста завист :smt018 няхяхяхя.



za6to da e zavist e [-X .Mi ako samo oligofreni te se butat mn 4e 6te gi reje6.Pak poneje nikoi gotin tip neti e furlil mernik inqma kak da dode pri tebe.Taka4e se stiga do izvoda 4e samo glupaci ti se mqtat. \:D/ \:D/
Ми то и готини ме свалят, и най готония е с мене. :smt005

02-26-2006, 21:37
Апел към момичетата: Моля! отделете си 1-2 вечери в размисъл как да режите момчета, че после да не ви се смеят! :) ](*,) :twisted:
jajajhahaha, ma ti si bil mnoo brutalen ve, smq li i se HAhaha, naprao ne znam tq kak ne sa e razrevala

vajnoto e 4e ti si zarqzaniq, golqm "мъжки полов орган" 4e si i sa smql :D

е как няма да се смея! беше толкова глупава ситуация...




Глупаво е да не уважаваш хората, които те харесват.
не знам дали знаеш колко си права!!! :)

miracul
02-27-2006, 08:27
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
ami ti kvo o4akvash
umnite nqa se zanimaat s tebe, te si imat hubavi i inteligentni momi4eta :)
Ето го и поредния :mrgreen: уффф пуста завист :smt018 няхяхяхя.



za6to da e zavist e [-X .Mi ako samo oligofreni te se butat mn 4e 6te gi reje6.Pak poneje nikoi gotin tip neti e furlil mernik inqma kak da dode pri tebe.Taka4e se stiga do izvoda 4e samo glupaci ti se mqtat. \:D/ \:D/
Ми то и готини ме свалят, и най готония е с мене. :smt005
от този твой пост разбрах че си шибана откачалка която никой не я сваля..евала МИЛКО..да ти имам феновете ! :---)

Стеси
03-01-2006, 13:28
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
ami ti kvo o4akvash
umnite nqa se zanimaat s tebe, te si imat hubavi i inteligentni momi4eta :)
Ето го и поредния :mrgreen: уффф пуста завист :smt018 няхяхяхя.



za6to da e zavist e [-X .Mi ako samo oligofreni te se butat mn 4e 6te gi reje6.Pak poneje nikoi gotin tip neti e furlil mernik inqma kak da dode pri tebe.Taka4e se stiga do izvoda 4e samo glupaci ti se mqtat. \:D/ \:D/
Ми то и готини ме свалят, и най готония е с мене. :smt005
от този твой пост разбрах че си шибана откачалка която никой не я сваля..евала МИЛКО..да ти имам феновете ! :---)
Голямо си зле, кво съм ти виновна че си некъф комплексар, айдеее.

chestra_f
03-01-2006, 13:34
men ne sa me rqzali... az sam reza4kata :smt016
i az taka

miracul
03-01-2006, 18:29
МИ то само неквъ тъпаци идват да ме свалят и аз ги режа сичките, уфф злеее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
ami ti kvo o4akvash
umnite nqa se zanimaat s tebe, te si imat hubavi i inteligentni momi4eta :)
Ето го и поредния :mrgreen: уффф пуста завист :smt018 няхяхяхя.



za6to da e zavist e [-X .Mi ako samo oligofreni te se butat mn 4e 6te gi reje6.Pak poneje nikoi gotin tip neti e furlil mernik inqma kak da dode pri tebe.Taka4e se stiga do izvoda 4e samo glupaci ti se mqtat. \:D/ \:D/
Ми то и готини ме свалят, и най готония е с мене. :smt005
от този твой пост разбрах че си шибана откачалка която никой не я сваля..евала МИЛКО..да ти имам феновете ! :---)
Голямо си зле, кво съм ти виновна че си некъф комплексар, айдеее.
комплексар-ха
ти си много зле бе
кво ми е комплексираното в случая ?
айде пии си млякцето и малчи
бъгната чалгарка :twisted:

KOKOKKK
03-01-2006, 18:54
Aре стига сте се карали де ! :shock: :roll:

03-01-2006, 19:45
e men sa me rqzali dva tri pyti ama nai brutalniq si go spomnqm....na legloto sam mu se ka4ila otgore i onq mi vika stani 4e mi teji6...i ko da pravq stanah ( togava bah 43 kilca sega s 4 otgore) :D

HeDa
03-01-2006, 21:06
Da i mene sa me rqzali , az su6to sum gi ignorirala i to sega mi se vry6ta...
Imam i edin vupros : Zna4i imam edna priqtelka , koqto do skoro si ima6e gadje oba4e skusa s nego , a na mene mi se prave6e sex i mu go kazah tva ama toi e malko spekan i kato mu go kazah na Real toi mi sa smei i se suglasi , oba4e v 4ata mi vika "Az nemoga...haresvam o6te biv6ata.." i t.n.t..A puk az ne iskam nito vruzka , nito ni6to - prosto sex za edin put :-# Kak vi se struva?

shalqlqlqlq
03-01-2006, 22:44
Da i mene sa me rqzali , az su6to sum gi ignorirala i to sega mi se vry6ta...
Imam i edin vupros : Zna4i imam edna priqtelka , koqto do skoro si ima6e gadje oba4e skusa s nego , a na mene mi se prave6e sex i mu go kazah tva ama toi e malko spekan i kato mu go kazah na Real toi mi sa smei i se suglasi , oba4e v 4ata mi vika "Az nemoga...haresvam o6te biv6ata.." i t.n.t..A puk az ne iskam nito vruzka , nito ni6to - prosto sex za edin put :-# Kak vi se struva?

Дай снимка, и може да се полупаме тия дни :mrgreen:

HeDa
03-02-2006, 12:01
Da i mene sa me rqzali , az su6to sum gi ignorirala i to sega mi se vry6ta...
Imam i edin vupros : Zna4i imam edna priqtelka , koqto do skoro si ima6e gadje oba4e skusa s nego , a na mene mi se prave6e sex i mu go kazah tva ama toi e malko spekan i kato mu go kazah na Real toi mi sa smei i se suglasi , oba4e v 4ata mi vika "Az nemoga...haresvam o6te biv6ata.." i t.n.t..A puk az ne iskam nito vruzka , nito ni6to - prosto sex za edin put :-# Kak vi se struva?

Дай снимка, и може да се полупаме тия дни :mrgreen:
Zashto ti e snimka? Sigurna sum , 4e kato ti dam 6te me haresa6 ne sum nqkva super hubava ama i ne sum grozna ..spored mene de..imam si vsi4ko - hubavi cici (mn hora sa mi go kazvali) , krakata su6to sa mi hubavi (tva o6te poi4e hoda sa go kazvali..)xaxax ne 4e si praq reklama ama...xaxa dai i ti snimka de :smt064

shalqlqlqlq
03-02-2006, 12:55
Ето ти, сега си ти наред!

http://liveresults.hit.bg/Az1.jpg