PDA

View Full Version : nqmam sili da se borq,no zagubh mnogo...:(



andyyy
02-25-2006, 20:21
zdr sigurno za vas tva e porednata tapa i bezsmislena temaqno mn razchitam na podkrepata i saveta vi:(
ttaa vsi4ko stana predi 1 mesec-gadjeto mi me zarqza i dve priqtelki(ednata ot koito mi be6e mn mn mn blizka ) me namraziha.4ak sega razbiram za6to-mn hra pravqt intgrigi zad garba mi-nz za6to ot zloba li,ot zavist,ot skuka.... nz a i nqma zna4enie i sega zaradi tezi intrigi te me mrazqt:(ot4aqna sam spoden biv6eto mi gadje sam bila tapa,naduta i samo sam mu govorila zad garba:(a tova ne e vqrno :cry: toi be6e prekrasen-stra6no mnogo me obi4a6e i darje6e na menq a sega ne iska i da me vidi zaradi teq kluku.pisah mu nekvi sms-i no toi me reje6e-kaza 4e ne iska da govori s men :smt010 =gadno mi e za6toto darjah na tezi hora i ne sam govorila ni6o sra6tu tqh.znam 4e trqbva da se borq i da ne se predavam lesno no nqmam smelost i sili:(
molq vi daite mi nqkaav savet! ](*,)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 20:31
zdr sigurno za vas tva e porednata tapa i bezsmislena temaqno mn razchitam na podkrepata i saveta vi:(
ttaa vsi4ko stana predi 1 mesec-gadjeto mi me zarqza i dve priqtelki(ednata ot koito mi be6e mn mn mn blizka ) me namraziha.4ak sega razbiram za6to-mn hra pravqt intgrigi zad garba mi-nz za6to ot zloba li,ot zavist,ot skuka.... nz a i nqma zna4enie i sega zaradi tezi intrigi te me mrazqt:(ot4aqna sam spoden biv6eto mi gadje sam bila tapa,naduta i samo sam mu govorila zad garba:(a tova ne e vqrno :cry: toi be6e prekrasen-stra6no mnogo me obi4a6e i darje6e na menq a sega ne iska i da me vidi zaradi teq kluku.pisah mu nekvi sms-i no toi me reje6e-kaza 4e ne iska da govori s men :smt010 =gadno mi e za6toto darjah na tezi hora i ne sam govorila ni6o sra6tu tqh.znam 4e trqbva da se borq i da ne se predavam lesno no nqmam smelost i sili:(
molq vi daite mi nqkaav savet! ](*,)

mi tovaa e ot zavist zavijdat tio 4e ti ima6 hora na koito moje da se doverih a te ne pitai pr si na koi vqrvat na teb ili na kliukite ako naistina sa ti pr 6te ti povqrvat ako li ne zna4i ne si zagubila pr a predateli a kolkoto do gadjeto ti pitai go sa6to i ako kaje 4e vqrva na kliukite zna4i izob6to ne te e obi4al 6tom ti nqma doverie

andyyy
02-25-2006, 20:36
ZaViNaGi^nEsHtAsTnAqsig e takaqno toi qvno e mn naranen 6tot kato doidat 20 choveka i mu kajat edni i sa6i ne6ta za men e qsno 4e 6te mi povqrva pak i intrigantite imat mn bogato vaobrajenie:(

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 20:41
ZaViNaGi^nEsHtAsTnAqsig e takaqno toi qvno e mn naranen 6tot kato doidat 20 choveka i mu kajat edni i sa6i ne6ta za men e qsno 4e 6te mi povqrva pak i intrigantite imat mn bogato vaobrajenie:(

trq da se bori6 ni6tu ne e zagubeno opitai se da zadarji6 priqtelite si

piFka_LP
02-25-2006, 20:41
mila ,za4i si izgubila i gadjeto i nai dobrite si fr( koito si mislela 4e sa dobri) 6tom te sa povqrvali na tezi kluki osobeno gadjeto ti ,koito tvurdi6 4e te e obi4al izvinqvam ama 3289748 4oveka da mu doidat na glavata i da kajat ne6to lo6o za teb toi ako te obi4a nqma6e da im povqrva a toi e e nqma kakvo da govorim 6tom toi im e povqrval ne te e obi4al ili prosto e tup i se vruzva na vsi4ko ,koeto 4ui tova e istinata boli oba4e e tuka toi e povqrval na nekfi lujci ,otkolkoto na gadjeto si

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 20:45
mila ,za4i si izgubila i gadjeto i nai dobrite si fr( koito si mislela 4e sa dobri) 6tom te sa povqrvali na tezi kluki osobeno gadjeto ti ,koito tvurdi6 4e te e obi4al izvinqvam ama 3289748 4oveka da mu doidat na glavata i da kajat ne6to lo6o za teb toi ako te obi4a nqma6e da im povqrva a toi e e nqma kakvo da govorim 6tom toi im e povqrval ne te e obi4al ili prosto e tup i se vruzva na vsi4ko ,koeto 4ui tova e istinata boli oba4e e tuka toi e povqrval na nekfi lujci ,otkolkoto na gadjeto si

ami pr mislq 4e trq da vidi dali sa predsteli ami ako te sa mu nagovorili tezi ne6ta toi e zn 4e sa ti mn dobri pr i 100% im e povqrval razni6ti ne6tata

teenkopele
02-25-2006, 22:34
Моят съвет е да зарежеш напълно 'интригантите' и да се опиташ да обясниш на момчето за какво става въпрос. В случая това може да е доста трудно, но все пак направи всичко възможно и да се надяваме, че ще се съберете отново. :)
Успех. :wink:

andyyy
02-26-2006, 07:05
mila ,za4i si izgubila i gadjeto i nai dobrite si fr( koito si mislela 4e sa dobri) 6tom te sa povqrvali na tezi kluki osobeno gadjeto ti ,koito tvurdi6 4e te e obi4al izvinqvam ama 3289748 4oveka da mu doidat na glavata i da kajat ne6to lo6o za teb toi ako te obi4a nqma6e da im povqrva a toi e e nqma kakvo da govorim 6tom toi im e povqrval ne te e obi4al ili prosto e tup i se vruzva na vsi4ko ,koeto 4ui tova e istinata boli oba4e e tuka toi e povqrval na nekfi lujci ,otkolkoto na gadjeto si

ami pr mislq 4e trq da vidi dali sa predsteli ami ako te sa mu nagovorili tezi ne6ta toi e zn 4e sa ti mn dobri pr i 100% im e povqrval razni6ti ne6tata
ami gadnoto e 4e taka e stanalo-toi e kazal 4e teq ne6ta sa gi kazali hora koito sa mi bili mn blizki...i za tova e povqrval:(

Death^Forever
02-26-2006, 07:55
Може би първо трябва да се разбереш с тези интриганти, защото в тях е проблемът, особено щом са му близки хора...Говори с тях и им обясни ситуацията, ако успееш да ги убедиш, то се предполага, че те ще поправят грешката си...
Да върнеш загубено доверие е доста трудно, но дори и да си смазана и да нямаш сили, колкото повече чакаш, толкова повече положението ти ще се усложнява...
Така че просто дерзай, дори и да не е толкова просто, докажи на приятеля си, че държиш на него и се разбери с интригантите...

Shellman
02-26-2006, 10:38
zdr sigurno za vas tva e porednata tapa i bezsmislena temaqno mn razchitam na podkrepata i saveta vi:(
ttaa vsi4ko stana predi 1 mesec-gadjeto mi me zarqza i dve priqtelki(ednata ot koito mi be6e mn mn mn blizka ) me namraziha.4ak sega razbiram za6to-mn hra pravqt intgrigi zad garba mi-nz za6to ot zloba li,ot zavist,ot skuka.... nz a i nqma zna4enie i sega zaradi tezi intrigi te me mrazqt:(ot4aqna sam spoden biv6eto mi gadje sam bila tapa,naduta i samo sam mu govorila zad garba:(a tova ne e vqrno :cry: toi be6e prekrasen-stra6no mnogo me obi4a6e i darje6e na menq a sega ne iska i da me vidi zaradi teq kluku.pisah mu nekvi sms-i no toi me reje6e-kaza 4e ne iska da govori s men :smt010 =gadno mi e za6toto darjah na tezi hora i ne sam govorila ni6o sra6tu tqh.znam 4e trqbva da se borq i da ne se predavam lesno no nqmam smelost i sili:(
molq vi daite mi nqkaav savet! ](*,)
Разбери сас сигурност какво е станало! Явно има нещо което пропускаш.Говори с тях.И обурни внимание на това което са ти казали.

sexy_macka
02-26-2006, 11:13
Death^Forever Пуснато на: 26.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Може би първо трябва да се разбереш с тези интриганти, защото в тях е проблемът, особено щом са му близки хора...Говори с тях и им обясни ситуацията, ако успееш да ги убедиш, то се предполага, че те ще поправят грешката си...
Да върнеш загубено доверие е доста трудно, но дори и да си смазана и да нямаш сили, колкото повече чакаш, толкова повече положението ти ще се усложнява...
Така че просто дерзай, дори и да не е толкова просто, докажи на приятеля си, че държиш на него и се разбери с интригантите...

Napulno sm suglasna !

CuST0M1z3
02-26-2006, 12:22
nai vajnoto koeto sam nau4il zasega v jivota e : "NE SLUSHAI HORSKITE PRIKAZKI BEZ POKRITIE" !!!!!!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-26-2006, 15:03
mila ,za4i si izgubila i gadjeto i nai dobrite si fr( koito si mislela 4e sa dobri) 6tom te sa povqrvali na tezi kluki osobeno gadjeto ti ,koito tvurdi6 4e te e obi4al izvinqvam ama 3289748 4oveka da mu doidat na glavata i da kajat ne6to lo6o za teb toi ako te obi4a nqma6e da im povqrva a toi e e nqma kakvo da govorim 6tom toi im e povqrval ne te e obi4al ili prosto e tup i se vruzva na vsi4ko ,koeto 4ui tova e istinata boli oba4e e tuka toi e povqrval na nekfi lujci ,otkolkoto na gadjeto si

ami pr mislq 4e trq da vidi dali sa predsteli ami ako te sa mu nagovorili tezi ne6ta toi e zn 4e sa ti mn dobri pr i 100% im e povqrval razni6ti ne6tata
ami gadnoto e 4e taka e stanalo-toi e kazal 4e teq ne6ta sa gi kazali hora koito sa mi bili mn blizki...i za tova e povqrval:(

oh milata mi mislq 4e trq da se borih za liubovta na gadjeto si a na pr si da keje6 4e ne ti trqt predateli kato tqh i da im obarne6 grab te prosto sa ti zavijdali

Wild Girl
02-26-2006, 15:10
Това наистина е гадно...да загубиш най-скъпите си хора. Но още нищо не е съвсем загубено - опитай се да поговориш с тях, но не с СМС-и или по телефона, а лично, защото по този начин няма как да ти откажат. И го направи със всеки поотделно, така ще ти бъде по-лесно. Те със сигурност още държат на теб и ако приятелството и любовта ви са били истински не бива да оставяте нещо долно като клюките да ги провалят. Просто им обясни спокойто как стоят нещата и дано всичко се оправи!

andyyy
02-26-2006, 16:40
mersi za savetite na vsi4i:)
az sam ve4e na 17 god i se nadqvah 4e se e priklu4ilo s intrigite no qvno sam gre6ila:(

Dharma
02-26-2006, 19:30
mila, s intrigite nikoga ne se svur6va, te sa neprestanno okolo nas-da, vinagi 6te ima takiva , koito 6te ti pre4at, no trqbva da nameri6 sili v sebe si i da opita6 da napravi6 ne6tata po-dobri. sled kato Gadjeto ti tvurdi 4e si tupa, ne ti vqrva i t.n. zna4i ne te poznava dostatu4no dobre i ne si zaslujava...4esto sre6tame takiva hora, za da ni pokajat kolko mnogo trqbva da cenim "istinskite"ni priqteli.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-26-2006, 19:35
mersi za savetite na vsi4i:)
az sam ve4e na 17 god i se nadqvah 4e se e priklu4ilo s intrigite no qvno sam gre6ila:(

intrigite nikoga ne svar6va6 te vinagi sa okolo nas dori i na 50 da stane6 te pak 6te sa okolo teb kakto okolo si4ki ostanali intrigite zacista i omrazata vinagi 6te badat okolo nas ni6to 4e za nqkoi hora tezi 4uvstva sa nepoznati !!!!

sexy_macka
02-26-2006, 20:12
andyyy Пуснато на: 26.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

mersi za savetite na vsi4i:)
az sam ve4e na 17 god i se nadqvah 4e se e priklu4ilo s intrigite no qvno sam gre6ila:(

as puk sm na 14 i si mislq,che te nikoga nemogat da sfurshat...i fse pak..Hubavo bi bilo da nqmashe intrigi,no... NEmoje :evil:

andyyy
02-26-2006, 21:45
ova mom4e be6e strahotno-pokazi mi kakvo e lubovta,obi4a6e me i se darje6e neveroqtno s men,no dali ima smisal dase borq za nego-vse pak mina 1 mesec moje i da me e zabravil?:(

Kianna
02-26-2006, 21:51
"bori se,ne se bori" ... pfff edin put ne stane li rabotata ...,ne se nadiawai na 2ria put,nai-malkoto zashtoto shte ste se promenili do neuznawaemost .. zareji i produlji napred {}

blondille
02-27-2006, 07:55
ova mom4e be6e strahotno-pokazi mi kakvo e lubovta,obi4a6e me i se darje6e neveroqtno s men,no dali ima smisal dase borq za nego-vse pak mina 1 mesec moje i da me e zabravil?:(

mislq 4e za 1 mesec ne moje da te iztrie ot sarceto si.... [-X

TheMaggie
02-27-2006, 08:14
"bori se,ne se bori" ... pfff edin put ne stane li rabotata ...,ne se nadiawai na 2ria put,nai-malkoto zashtoto shte ste se promenili do neuznawaemost .. zareji i produlji napred {}
=D>

mil4eto_
02-28-2006, 17:48
"bori se,ne se bori" ... pfff edin put ne stane li rabotata ...,ne se nadiawai na 2ria put,nai-malkoto zashtoto shte ste se promenili do neuznawaemost .. zareji i produlji napred {}
ne sam mnogo saglasna.ako naistina obi4a6 tva mom4e i si zaskujava da se bori6-bori se! [-X