PDA

View Full Version : Да си помегнем един на друг!



bad_boy88
02-25-2006, 20:32
Здравейте!

В живота на тийнейджърите настъпват тежки моменти и ситуации. Едни се справят, други-не. Аз например че-сто, хайде да кажа почти съм в депресии и т. н., но не мога да изляза от нея.
Идеята ми е тук да направим нещо като Клуб на депре-сираните, тормозените и слабите, в който да си пома-гаме един на друг. Имам и други идеи, но първо кажете какво мислите за тази.

miloto_girl_4e
02-25-2006, 20:46
този клуб ще бъде... много подтискащ... :?

02-25-2006, 20:50
@miloto_girl-4e да но замисли се, че все пак това ще е един вид изливане на част от болката :roll: но другото, което ми идва на главата в този момент, е че всеки който иска да пише по някакъв проблем може да го направи в собствена си тема и в нея да се дискутира написаното от дадения потребител

Shellman
02-26-2006, 11:11
този клуб ще бъде... много подтискащ... :?
Сас тези снимки които си сложила на профила си няма начин нещо да не е подтискащо.

|3|_U{-
02-26-2006, 13:04
този клуб ще бъде... много подтискащ... :?
Сас тези снимки които си сложила на профила си няма начин нещо да не е подтискащо.

=D>

miloto_girl_4e
02-26-2006, 13:12
този клуб ще бъде... много подтискащ... :?
Сас тези снимки които си сложила на профила си няма начин нещо да не е подтискащо.

=D>

ако ми кажете кое е подтискащо на снимките в профила ми,обещавам да ги сменя веднага :wink:
ми.. то форума е пълен с теми от депресирани и отчаяни тийнейджъри,такаче не виждам госта какво ново предлага или просто аз не му схванах идеята... :-k

[dataworm]
02-26-2006, 13:20
ако ми кажете кое е подтискащо на снимките в профила ми,обещавам да ги сменя веднага :wink:

Май черно-бялата дама с завързаните крака и ръце стил садомазо обичаща единствено секса... да е малко депресиращо. Знам ли? :-k Абе, я просто си смени картинката и без това остаря. :P
А по темата. Ми то тук повечето теми са от това естество. Не виждам смисъл.

Сънчо
02-26-2006, 13:28
Не виждам какво му е депресираштото на идеята.. хем ще има някой да изслуша проблемите ти,хем ще се успокояваш,че не само ти имаш тежки моменти :D

sexy_macka
02-26-2006, 13:58
Сънчо Пуснато на: 26.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Не виждам какво му е депресираштото на идеята.. хем ще има някой да изслуша проблемите ти,хем ще се успокояваш,че не само ти имаш тежки моменти

NApulno suglasna.... i oshte neshto..Shte mojem da se pouchavame ot ggreshkite na drugite,kato im pomagame ;)

tainstvenata
02-26-2006, 14:51
i az mislq 4e trqbva da ima hubavy 6e e da si spodelqmi :) :)

ht_7j
02-27-2006, 17:36
I kakvo shte pravite v tozi klub? Shte si spodelqte problemite i shte se karate koi e po-depresiran??? Po-skoro syzdaite klub za prejivqvane na depresiqta...Sigurno tova vi e zamisylyt, no ne zvuchi taka. :-k

favor_91
03-12-2006, 19:15
malko oburkva6to 6te e :roll:

Martos
07-03-2006, 15:43
Няма лошо нека да се направи такъв клуб.Имам и един въпрос. Какво ще се прави в него, кавки функции ще има?[/url][/list][/quote]