PDA

View Full Version : parhota....golqm problem



cvety_i_bebeto
02-26-2006, 13:05
molq vi kajete ne6to efikasno,s\u parhot...pls probvala sam kakvo li ne...

02-26-2006, 13:56
ot aptekata si vzemi bilkata 4emerika, no gledai da ne ti dadyt shampoana, iskai si bilkata (1.50) osven 4e premahva MN BYRZO pyrhota stimulira i rasteja na NOVA kosa. :smt061

SmiLe_BaBy{P}
02-26-2006, 22:53
Щом имаш толкова пърхот ...айде да си го колекционирваш в някое бурканче защото имам приятел който смърка пърхот... хахаха

По темата: имаше един шампоан дето много го рекламираха преди...мисля че Низорал му викаха - многооо е ефикасен.Около 10 лв. струва.вИж го

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!

mil4eto_
02-28-2006, 17:25
emi kato za na4alo trqbva da spre6 da tretira6 kosata si prekaleno mnogo-vnimatelno otmivai produktite ot kosata si!i si kupi 6ampoan protiv parhot-mislq 4e na "vichy"e super dobar,no ti prepora4vam da si vzeme6 na "phyto"ili"klorane" za6toto sa na rastiterlna osnova a s parhotew e dobre da izbqgva6 himikalite:)

sladkoto_Eli
03-01-2006, 09:48
tolkova mn 6ampoani reklamirat po TV 4e prosto nqma kak da ne izbere6 pone edin. moge i pove4e. :-D

MoRsKa_nimfa
03-03-2006, 12:19
NIZORAL- siguren efekt!!!malko skapi4ak no si struva.
ima i tabletki,po 70 st. ednata raztvarqsh 3-4 v shampoana s koito si se kapesh poprincip i ostavash da deistva nqkolko min.ama poo dobre si zemi shampoan Nizoral kato na4alo ako e mnogo parhota i sledvai ukazaniata

mil4eto_
03-03-2006, 17:03
tolkova mn 6ampoani reklamirat po TV 4e prosto nqma kak da ne izbere6 pone edin. moge i pove4e. :-D
да ве тея "head and sowders" са ебати гадните шампоани.почни нещо което се рекламира по тв-то/особено продуктите за коса/ не стават за нищо.

misshha
03-03-2006, 21:29
6te ti kaja nai efektivnoto ne6to na sveta mislq 4e e nevazmojno da ne ti pomogne tova e NIZORAL
prodava se v apretike az imah mnogo parhod i se kapah s kakvi li ne 6ampoani za parhod vsi4kite koito sa reklamirali
i mi kazaha za tova i si go kupih na parviq pat ni6to po4ti nqma da se probemi no na 2-3 pat rezultatite sa na lice
otzade si pi6e vsi4ki za upotrebata mu struva 11 leva i ed edna malka tubi4ka
JELAQTI USPEH

val4o89
03-03-2006, 21:43
Az su6to imah purhut,no baba mi mi preporu4a da si namaja glavata sus huma i ocet,zaburkani zaedno.Na4i mazal sum se nai mnogo 3-4 puti i purhutit iz4ezva :)

midnight...
03-03-2006, 22:25
има и низорал на хапчета дето се стриват в шампоана който ползваш, по-ефикасни са доколкото знам :wink:

magicfairy
02-10-2010, 12:57
АЙДЕ СТИГА, ОТ ДУМА НЕ СЕ ЛИ РАЗБИРАШ?
ДАНО САМО СЕ ПРАВИШ НА ТОЛКОВА ТЪПА, ЧЕ АКО В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ СИ ТАКА, ЯКО ТЕ СЪЖЕЛЯВАМ

britzy
02-10-2010, 12:57
molq vi kajete ne6to efikasno,s\u parhot...pls probvala sam kakvo li ne...

аз също. като не се изкъпа няколко дена и почва да личи :booooomb: но нз с кво да се мажа фризиорката ми каза с яйце и нещо там се слага още ама забрайх кво :o
тя как ти бутва тая мазна коса фризьорката,горката .бляяякс

giveupbitch
02-10-2010, 13:07
жалка,жалка картинка си ;д

britzy
02-10-2010, 13:08
molq vi kajete ne6to efikasno,s\u parhot...pls probvala sam kakvo li ne...

аз също. като не се изкъпа няколко дена и почва да личи :booooomb: но нз с кво да се мажа фризиорката ми каза с яйце и нещо там се слага още ама забрайх кво :o
тя как ти бутва тая мазна коса фризьорката,горката .бляяякс

със сигурност изглеждам 1000 пъти по добре от теб и се заяждаш със всеки понеже знаеш че не си като други и завиждаш и си толкова злобна а всъщност си нищо в у-ще и мълчиш и тва всичкото ти го описваше в една тема!!!! дразниш се на съученички ама нищо не казваш от страх :razz: по зле си и от хлебарка :lol: :razz: ама днеска цял ден ще търса и ще я пусна пред всички
Божееее заколи ме ,но такова нещо не съм писала-и не не си мълча на училище,когато иам кфо да кажа го казвам-мисля,че преди малко ти самата се описа пикла некадърна

sunshine955
02-10-2010, 13:09
темата е от 2006 :?

psych0
02-10-2010, 13:13
sladkoff ГОЛЯМА ОВЦА СИ! :-x :-x :lol:

britzy
02-10-2010, 13:15
СладкоАко за стотен път ти казвам-бех пуснала една единствена тема за Кочо-на Вазов ако не знаеш,други теми не съм,тъпа мазна нечистоплътна пачавра грознапърхотясала,потна грозна кривокрака зъбла тъпа

sunshinepp
02-10-2010, 13:17
ot aptekata si vzemi bilkata 4emerika, no gledai da ne ti dadyt shampoana, iskai si bilkata (1.50) osven 4e premahva MN BYRZO pyrhota stimulira i rasteja na NOVA kosa. :smt061

аа какво се прави с тая билка, някой може ли да ми каже? :-o

britzy
02-10-2010, 13:39
СладкоАко за стотен път ти казвам-бех пуснала една единствена тема за Кочо-на Вазов ако не знаеш,други теми не съм,тъпа мазна нечистоплътна пачавра грознапърхотясала,потна грозна кривокрака зъбла тъпа

не не се нерви така по полека :razz: :razz: :razz: не съм нечистоплътна нито грозна точно тва си ти и си го написа :razz: знам че те засегнах мнннн за темата :grin: но ще я намеря и ще я изтърса пред целия форум :-x ако не я намериш преди мен..щото сеа търсиш да я махнеш :razz: ама няма да можеш
Оффф стена да беше щеше да разбереш кранта мършава,че съм писала само една тъпа шибана тема тука-не не ровя,щото си знам и не се съмнявам като тебе гъзолиз тъп,киснеш само тука и се филмираш спр мноо

britzy
02-10-2010, 13:40
СладкоАко за стотен път ти казвам-бех пуснала една единствена тема за Кочо-на Вазов ако не знаеш,други теми не съм,тъпа мазна нечистоплътна пачавра грознапърхотясала,потна грозна кривокрака зъбла тъпа

не не се нерви така по полека :razz: :razz: :razz: не съм нечистоплътна нито грозна точно тва си ти и си го написа :razz: знам че те засегнах мнннн за темата :grin: но ще я намеря и ще я изтърса пред целия форум :-x ако не я намериш преди мен..щото сеа търсиш да я махнеш :razz: ама няма да можеш
и не смей да ме заплашваш НИКОГА повече,през мизерния си живот,яснода не стане гафа ! :-x да ти еба курвата тъпа

psych0
02-10-2010, 13:51
АЙ СТИГА ДЕ! КАКЪВ КЕФ ТИ ПРАВИ НА ДРАЗНИШ ХОРАТА,ХАРЕСВА ТИ ЧЕ ВСИЧКИ ТЕ ОБИЖДАТ ЛИ?мОЖЕ БИ ИМАШ НУЖДА ОТ МАЛКО ВНИМАНИЕ? ПРЕСТАНИ !!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

britzy
02-10-2010, 13:52
еей червей,за разлика от тебе мога да говоря,и съм по-хубава това е първична и неуспорвана истина ма,върви се закопай,че замириса от гнусотията ти,и заплашиш ли ме,ше ти излезе през кривия нос,ясно?>?????

tonie__
02-10-2010, 13:52
вие сте гордост за всички момичета ;) продължавайте да си говорите такива неща,БРАВО!