PDA

View Full Version : Фигурно пързаляне



HereTodayGoneToHell***
02-26-2006, 14:23
Аз напоследък много се зарибих по фигурното пързаляне от-до. Просто си умирам от кеф да си гледам сичките представители - и мъжете, и жените, и спортните двойки, и танцовите. Та исках да ви питам дали знаете точно кога е световното, защотъо не искам да го пропусна по никакъв повод.
А, иначе, какво мисдлите като цяло за фигурното пързаляне? Видях, че има тема за Албена и Максим, но, като цяло, за фигурното пързаляне няма. Смятате ли, че Навка и Кустомаров си заслужаваха медала? Аз лично не смятам!

02-26-2006, 14:26
i az go gledah po kanal 1 predi nqkolko dni i beshe mnogo gotino,imashe i edna bylgarska dvoika,koqto poluchi mnogo malko tochki ,mai 17.i neshto :::( gotino e ,krasiv sport,ma me drazni ,che se ocenqva ot komp,a ne ot horata si .. a koga e svetovnoto nz 8-[ ,no ako neshto razberesh obadi se i kaji ,ta ako moga i az da go gledam :P

xOtkiSsSs
02-26-2006, 14:29
Аз напоследък много се зарибих по фигурното пързаляне от-до. Просто си умирам от кеф да си гледам сичките представители - и мъжете, и жените, и спортните двойки, и танцовите. Та исках да ви питам дали знаете точно кога е световното, защотъо не искам да го пропусна по никакъв повод.
А, иначе, какво мисдлите като цяло за фигурното пързаляне? Видях, че има тема за Албена и Максим, но, като цяло, за фигурното пързаляне няма. Смятате ли, че Навка и Кустомаров си заслужаваха медала? Аз лично не смятам!
ами знам че ще е някаде в началото на март месец ама нзн точно кога влез в страницата на евро спорт там би трябвало да пише а за Навка и Кустумаров не ми се приказва че още ме е яд за наше :evil:

rosskata
02-26-2006, 22:28
Винаги съм била много зарибена по фигурното пързаляне, като малка много исках да го тренирам, но за съжаление във Варна няма пързалка... :?

Винаги гледам когато дават по твто някое състезаnие... :mrgreen:
Първенството е след няколко седмици, много е скоро, но не знам точно кога. :-k
Мисля, че руснаците заслужаваха златото... Друг е въпроса че среброто беше 100% заслужено от Албена и Максим...

WILD__BOY
02-27-2006, 09:29
Аве хокея е истината!

Devilsplaymate
02-27-2006, 09:38
Ем гледах го да ! И вобще не съм съгласна с оценките ... представянето на българите беше повече от перфектно и кво ?! о.0 Абе и руснаците не си заслужаваха местото мисля ... ужас , ама кво се ядосвам като така или иначе знаех какво ще стане ... :-s

rusalkata_
02-27-2006, 13:50
гледах олимпийските игри и както всички българи останах недоволна от класирането! :x Навка и Костомаров за мен никога не са заслужавали златото!много харесвам фигурното пързаляне и откакто започнаха да се съзтезават Навка и Костомаров,не ми харесва класирането!Винаго нашите остават пренебрегнати и не печелят златото,не защото руснаците са по-добри,а просто защото Русия е голяма спортна сила!Не казвам,че нашите е трябвало да спечелят на всяка цена златото,но за мен и французите,и италианците бяха по-добри от руснаците!!! :roll: