PDA

View Full Version : Traino otslabvane za lqtoto



Silence^
02-26-2006, 14:12
Hora pls posuvetvaite me kak da otslabna traino za lqtoto shtoto mi pisna da svalqm 2 3 kila i posle burzo da gi kachvam. Az mislq kum mai mesec da zapochna da hodq seki den na fitnes za da napravq mazninite na muskuli ama kak trqbva da se hranq prez tova vreme? nqkoi ako znae dobra dideta pls da pishe blagodarq vi \:D/

mimetoo
02-26-2006, 15:41
Silence^ imalo e mnogo takiva temi za otlsabvane no povecheto sa takiva che sled nqkolko sedmici ili meseca si kachvash pak kilogramite.mnogo e trudno sled kato svalish kilogramite da si gi zapazish zashtite.az samata v momenta se opitvam no malko mi e trudnichko tai kato nz tochno koq ot vsichkite dieti ili drugi takiva gluposti da spazvam.no shte ti dam nqkolko savteta"
kato za nachalo SPRI vsqkakav dostap s sladkoto ako ne mojesh(tai kato na mene mi e izkluchitelno trudno) pone go namali..no nai dobre e da go spresh.spri konsumaciqta i na hlqb(ujasno mn se debelee ot nego)ako ne mojesh pone si vzimai palnozarnest no nai dobre e da spresh da qdesh.sashto taka i spageti..makaroni..pici..hamburgeri..princesi. i drandra.pii pone po 2 litra na den voda-tva e mnoogoo vajno!!ovelichi priemaneto na plodove i celenchuci zashtoto sa zkluchitelno polezni sashto taka pii chai ili min.voda vmesto da si porachvash po kafetat kola ili sokove.prez lqtoto si porachvai i freshove.ne qj sled 6 chasa zashto e mn vredno!spri ili pone namali alkohola..a za cigarite..veche nz kak stoqt neshtata tam tai kato ne pusha.mnogo i nai vajno e dvijenieto i sporta!oshte sega se zapishi na fitnes!!!toi mnogo shte ti pomogne.pone 2 pati v sedmicata otivai.a prez lqtoto mojesh da bqhasg da pluvash da karash kolelo i oshte kup raboti!
e mai se pouvlqkoh no se nadqvm da sam ti pomognala!ako ima oshte neshto da pitash prosto kaji O:)

Roxy
02-27-2006, 01:30
глупаво е ч месец да тренираш всеки ден и да се ограничаваш и след като постигнеш желания резултат да се тъпчеш и да лежиш по цял ден.Теглото се поддържа със спорт (може да е по-рядко но поне 2 пъти в седмицата).не е нужно да се отказваш от тестените изделия и сладкото просто хапвай по малко.например преди тренировка изяж 1 шоколад и след тва дори да не изгориш калориите поне ще се чувстваш добре че си направил нещо.

LEVSKI
02-28-2006, 18:21
Chesto sreshtan problem..NADNORMENO TEGLO!!!Zada se spravish s tozi probelem she ti kaja nqkoilko neshta
1 zapochni dieta
2 sport
No kato kazvam dieta ne znachi da gladuvash tva e mno vajno!!!Imam predvid da se ogranichavash v hraneneto izbqgvash sladko testeni izdeliq parjeni hrani svinsko meso!!!mojesh da qdesh zalenchuci i plodove i trq da piesh pone po 1.5l voda na den.ogranichavash alkohola ako piesh.A za po barz efekt mojesh da vzemesh i L-karnitin cenata mu e mejdu 20-30lv.Dano da sam ti bil/a polezen USPEH

strange__
03-01-2006, 15:36
Silence^ imalo e mnogo takiva temi za otlsabvane no povecheto sa takiva che sled nqkolko sedmici ili meseca si kachvash pak kilogramite.mnogo e trudno sled kato svalish kilogramite da si gi zapazish zashtite.az samata v momenta se opitvam no malko mi e trudnichko tai kato nz tochno koq ot vsichkite dieti ili drugi takiva gluposti da spazvam.no shte ti dam nqkolko savteta"
kato za nachalo SPRI vsqkakav dostap s sladkoto ako ne mojesh(tai kato na mene mi e izkluchitelno trudno) pone go namali..no nai dobre e da go spresh.spri konsumaciqta i na hlqb(ujasno mn se debelee ot nego)ako ne mojesh pone si vzimai palnozarnest no nai dobre e da spresh da qdesh.sashto taka i spageti..makaroni..pici..hamburgeri..princesi. i drandra.pii pone po 2 litra na den voda-tva e mnoogoo vajno!!ovelichi priemaneto na plodove i celenchuci zashtoto sa zkluchitelno polezni sashto taka pii chai ili min.voda vmesto da si porachvash po kafetat kola ili sokove.prez lqtoto si porachvai i freshove.ne qj sled 6 chasa zashto e mn vredno!spri ili pone namali alkohola..a za cigarite..veche nz kak stoqt neshtata tam tai kato ne pusha.mnogo i nai vajno e dvijenieto i sporta!oshte sega se zapishi na fitnes!!!toi mnogo shte ti pomogne.pone 2 pati v sedmicata otivai.a prez lqtoto mojesh da bqhasg da pluvash da karash kolelo i oshte kup raboti!
e mai se pouvlqkoh no se nadqvm da sam ti pomognala!ako ima oshte neshto da pitash prosto kaji O:)
Много правилно го каза:)А пък и аз не откривам смисъла защо чак май ще тръгнеш на фитнес?!Вси пак искаш да си в перфектна форма за лятото,а не си прави илюзии,че с две тренировки ше си гадже трепач...трябва постоянство и най-вече време!Тоест почни още от сега с тренировките поне два пъти седмично и тъкмо за май и въобще за лятото ще си във форма.Като разбира се щом постигнещ желаните резултати не сприрай,а продължавай да се потиш в залата и да ограничаваш сладкото и тестото...мисля,че така ще успееш да запазиш фигурата си :wink: 8)