PDA

View Full Version : e-mail-a na kameliq????



The_moon_girl
02-26-2006, 14:35
[-o< molq vi,nqkoi ako znae e-mail-a ma Kameliq,neka mi go napi6e..ThankSsS predvaritelnooo :smt009

02-26-2006, 17:15
dogg10@abv.bg
...vie planeta ne gledte li ?

the_moon_girl
02-26-2006, 17:41
eiiii mersii za e-mail-a,samo da ne se ebava6 ne6to,4e 4estno kazano malko stranno mi zvu4i tva "dog" za kameliq..ma 6tom kazva6 .. :-D

02-26-2006, 18:04
Ето на някои изпълнители от Пайнер,от които и на Камелия
anelia@planeta.tv
valia@planeta.tv
veronika@planeta.tv
vesela@planeta.tv
gergana@planeta.tv
gloria@planeta.tv
daniela@planeta.tv
emilia@planeta.tv
esil@planeta.tv
ivana@planeta.tv
kamelia@planeta.tvluisi@planeta.tv
magda@planeta.tv
malina@planeta.tv
maria@planeta.tv
nadia@planeta.tv
preslava@planeta.tv
raina@planeta.tv
reni@planeta.tv
tatiana@planeta.tv
Ето и сайтче на Камелия
www.kameliqsite.hit.bg

The_moon_girl
02-26-2006, 18:28
браво на мене,аз вече й изпратих майл-че на dogg10@abv.bg...май тоя гост-ът нещо ме избудалка,хихи :lol: ..ако е така кой знае при кой ще пристигнат излиянията ми...както и да е.купон да става.Мерси за помоща иначе :wink: :wink: :wink:

piFka_LP
02-26-2006, 18:52
boje kak moje da slu6ate taz leli4ka :shock:

the_moon_girl
02-26-2006, 19:26
mi purvo izob6to ne e leli4ka [-X i vtoro,vseki si ima pravo da haresva kakvoto si iska,nali taka,a momi4eto kato za 4alga pevica i izob6to mnogo si q biva.kefq i se mnogo :smt007

cannabinoid
02-26-2006, 21:06
boje kak moje da slu6ate taz leli4ka :shock:

Боже как може да слушаш тез жумелизирани ЛП ?

02-26-2006, 21:08
dont_u_dare@mail.bg

Гарантирам ти, че е това.

the_moon_girl
02-26-2006, 22:04
ихихихихихих..много сте зле,бе хора.Естествено,че ще слушам к'вот си искам.Слушам си металика и после превключвам на Камелия и се чувствам перфектно и то защото просто обичам музиката и не слушам само един единствен стил,зад който крия всичките си комплекси,както много хора.Не казвам всички,но доста от метълите и рапарите например не слушат тази музика заради самат музика,ами защото или са грозни или имат някво чувство за малоценност.Например една моя приятелка е металиска само защото е грозна и яко комплексирана и се "крие" така да се каже зад черните дрехи и черния грим и го избива на агресия..А има и хора,който се крият ,че слушат чалга,хих..бе,"Пубер шоу",както казва майка ми :wink:

DarkSanctuary
02-28-2006, 23:50
boje kak moje da slu6ate taz leli4ka :shock:
Със същия успех и теб някой може да те попита как може да слушаш Линкин Парк и Евънсенс! :mrgreen:
К'во само седите и се възмущавате и к'ъв е смисъла на цялото занаятие не мога да разбера?! Всеки да си слуша к'во го дърви и т'ва е...аман вече!

chestra_f
03-02-2006, 20:53
boje kak moje da slu6ate taz leli4ka :shock:
da ve i az tova se 4udq :-k taq baba naprao

chestra_f
03-02-2006, 20:55
boje kak moje da slu6ate taz leli4ka :shock:
Със същия успех и теб някой може да те попита как може да слушаш Линкин Парк и Евънсенс! :mrgreen:
К'во само седите и се възмущавате и к'ъв е смисъла на цялото занаятие не мога да разбера?! Всеки да си слуша к'во го дърви и т'ва е...аман вече!
ne6to proptiv tqh ?6to i dvete grupi sa mn qki

03-03-2006, 21:07
boje kak moje da slu6ate taz leli4ka :shock:
Със същия успех и теб някой може да те попита как може да слушаш Линкин Парк и Евънсенс! :mrgreen:
К'во само седите и се възмущавате и к'ъв е смисъла на цялото занаятие не мога да разбера?! Всеки да си слуша к'во го дърви и т'ва е...аман вече!
Her Infernal Majesty=HIM???

ReDoNe
03-03-2006, 22:27
Aбе вие вярвате ли че Камелия би си дала електронната поща ... [-X Тва са некви пощи които им ги правят от Тв-то според мене ... Силно се съмнявам че някои испълнител отговаря на фенове. Четат " излияния " и се хилят. Я не се занимавайте с глупости =;

Momchence
03-07-2006, 19:25
Ми едва ли шъ ти помогна много ама ще се опитам като ти разкажа приказка :)
Преди много много време (няколко месеца) бях в едно училище където изучавах отвратителния холандски език. Както можеш да се досетиш като една умна фенка на Камелия остатъка от класа ми са били също хора който тогава не са знаели ужастният холандски език. Та имаше едно момиче..казкваше се Маса, беше от великата африканска страна Сиера Леоне със столица Фрии Таун...та един ден питаме Маса "Маса как ти е е-мейла?" при което Маса изпадна в дълбок размисъл и след няколко дестеки секунди усилен умствен труд Маса каза "маса дот ком, http://massah.com/ " пробвай и ти така ;) :smt005