PDA

View Full Version : My Story...:\



Jenata-na-admina
02-26-2006, 16:57
Doskoro hodeh s edno momche,no beshe za kratko...beshe mi omryznal moje bi zashtoto prekaleno lesno poluchih tova koeto iskam...az sym takyf chovek,che kolkoto pove4e nqkoi me kara da stradam pove4e go obicham...i edin sled kato se razdelihme s nego zapo4nah mn da se uvli4am po edin ot negovite priqteli,koito jivee syvsem blizo do nas i az poznavam (ne li4no) ot mnogo vreme...kazah mu,pitah go dali imam nqkakyf shans i toi kaza 4e imam no zaradi priqtelq si nishto ne moje da se poluchi m/u nas zashtoto toi oshte me obichal..no stana taka 4e moqta priqtelka pyk se vliubi v bivshiq mi i toi v neq uj...koeto beshe edno golqmo oblek4enie za men hem priqtelkata mi shte e shtastliva hem nqma pre4ki i az da byda...no ne stana taka...imah samo 19 stotinki v telefona za edin sms do mtel i tyi kato momcheto,koeto haresvam e na mtel reshihme da se posheguvame s moqta priqtelka i pratihme sms za dvamata,no toi pyk si pomislil 4e e samo ot men i mn se qdosa i daje beshe kazal na edin ot priqtelite si 4e sym basi kurvata i az tyrsih vsevyzmojni na4ini da mu obqsnq1 stanaloto v IRC i na jivo,bqh pila,pregyrnah go prez vrata i mu obqsnih sichko i toi me razbra...i na drugiq den na diskotekata go hvanah za ryka i izlqzohme otvyn i go pitah ve4e o4i v o4i shte stane li neshto a toi mi otg 4e sega ima problemi i ne iska gadjeta...dali tfa e istina ili beshe prosto lyja s koqto da se izmykne ot situaciqta zashtoto ne moje da kaje ne...imame li bydeshte i kakvo mislite? :smt017

DupLa
02-26-2006, 17:09
Не се връзвай на такива приказки, когато човек иска да е с някой, той е с него въпреки всичко, въпреки всички.. Причината да се разделя с приятеля си беше подобна, все не намираше време за мен, все бягаше с извинението "Имам проблеми, не ми е до това, извинявай, съжалявам..". В любовта няма НЕМОГА, има НЕ ИСКАМ! Затова карай напред, ако той те потърси, много хубаво, ако не.. живей си живота и да не ти пука. Бъди силна!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-26-2006, 17:19
mi mislq 4e te laje i ne moje da ti kaje 4e ne ta haresva i taka zabavq ne6tata kato ti kazva 4e sega ima problemi i ne mu e do gadjeta

IdiOtKa
02-26-2006, 18:20
оправдание ! определено е оправдание !

sexy_macka
02-26-2006, 20:22
IdiOtKa Пуснато на: 27.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

оправдание ! определено е оправдание !

dam,i as mislq taka...

Kianna
02-26-2006, 21:47
ili ne iska zaradi priatelia si,ili ne te hareswa :twisted: i w 2ta sluchaia gubish macka {} dawai napred [;

Mem0reX
02-26-2006, 22:18
opravdanieeeeeeee ;] gledai si jivota naprede :]

PRECIOUS^f
02-27-2006, 20:58
:smt017 Omg,vazmojno e tova da e pri4inata,no 100% ima i dryga :!: