PDA

View Full Version : koncerta na CYTI-Haresa li vi?



stasi_girl
02-26-2006, 21:06
Koi ot vas bqha na koncerta na ploshtad Batenberg na radio CYTI i TV??Haresa li vi?Az bqh imashe super mnogo hora i mi haresa be6e mnogo qko:P osobeno kogato arash se ka4i na scenata :) super be6e iskam pak :-D :-D :-D

anonymous464110
02-26-2006, 22:11
izkliu4itelna boza...

IdontGiveaFuck
02-26-2006, 22:14
Всъщност беше най-голямата боза на която съм ходила до сега !

Просто си нямам идея от къде да започна :roll: Айде ще пробвам с организацията,която беше брутално зле. :? По-скоро тоя концерт трябваше да е на някой стадион или нещо такова.Та бяхме някъде пред сцената по средата на тълпата и почнаха да идват много,много хора..Стана масова блъсканица,просто "ей така за кефа-да блъснем другите".Не знам как не стана някой инцидент като в Индиго просто :? .Не можеш да дишаш,толкова си сплескан,не можеш да се обърнеш,не можеш да мръднеш,почти невъзможно е да 'излезеш'...Всичко беше много кално,имаше нереални гьолове .. :? Музиката беше страшно слаба,едвам се чуваше :?

Както си ходиш из градинките идват групички от 3-4 човека и те карат да пушиш трева.Добре че бях с голяма компания,та ги изгониха.Навсякъде се хвърляха и чупеха бутилки... :? Уж имаше полиция,но...кво от това?Решиха да се заяждат с един от компанията,чак щяха да го водят в рпу-то.Човека не беше направил нищо.Някво момче го смазали от бой на плиска,пречукаха циганин на батемберг и още мнооого,много...


После на спирката на орлов мост беше нереална тъпканица..няма такова чудо..но все пак,най-хубавото беше навръщане в рейса.Страшен купон си спретнахме :-D (във 213) Пяхме ,крещяхме... :-D Почти целия автобус беше натъпкан с хора от Младост... .Пяхме даже Батальона :-D


Общо взето беше пълна боза за мен !
нереално зле...


Edit:тоя пост отдолу аз го пуснах без да искам,прецака се тъпия профил :evil:

02-26-2006, 22:46
Всъщност беше най-голямата боза на която съм ходила до сега !

Просто си нямам идея от къде да започна :roll: Айде ще пробвам с организацията,която беше брутално зле. :? По-скоро тоя концерт трябваше да е на някой стадион или нещо такова.Та бяхме някъде пред сцената по средата на тълпата и почнаха да идват много,много хора..Стана масова блъсканица,просто "ей така за кефа-да блъснем другите".Не знам как не стана някой инцидент като в Индиго просто :? .Не можеш да дишаш,толкова си сплескан,не можеш да се обърнеш,не можеш да мръднеш,почти невъзможно е да 'излезеш'...Всичко беше много кално,имаше нереални гьолове .. :? Музиката беше страшно слаба,едвам се чуваше :?

Както си ходиш из градинките идват групички от 3-4 човека и те карат да пушиш трева.Добре че бях с голяма компания,та ги изгониха.Навсякъде се хвърляха и чупеха бутилки... :? Уж имаше полиция,но...кво от това?Решиха да се заяждат с един от компанията,чак щяха да го водят в рпу-то.Човека не беше направил нищо.А колко 'боеве' имаше.Някво момче го смазали от бой на плиска,пречукаха циганин на батемберг и още мнооого,много...

После на спирката на орлов мост беше нереална тъпканица..няма такова чудо..но все пак,най-хубавото беше навръщане в рейса.Страшен купон си спретнахме :-D (във 213) Пяхме ,крещяхме... :-D Почти целия автобус беше натъпкан с хора от Младост... .Пяхме даже Батальона :-D


Общо взето беше пълна боза за мен !
нереално зле...

miloto_girl_4e
02-26-2006, 22:55
мен ми хареса много :wink:
може би,защото се бях покачила на онази жълтата сграда отстрани,виждах перфектно и никой не ме блъскаше :mrgreen:
хареса си ми,имаше повече от нужното народ,но знаете.. нещо безплатно ли е .. всеки отива :lol: :lol:

honey91
02-27-2006, 06:53
Най -тъпото поне според мен беше че оставиха Араш за на края!!!

02-27-2006, 08:31
Най -тъпото поне според мен беше че оставиха Араш за на края!!!
emi to hubavoto poprincip za nakraq ostava...

korn___
02-27-2006, 08:57
bqh na koncerta za nqma i 5 minuti i sled tva mrudnah pred teatura kadeto poritkahme malko hek4e s edni priqteli :D prekarah si dobre ama vremeto be6e edno ... posle si prah hek4etohttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/wink.gif

ProstoAz
02-27-2006, 09:02
мен ми хареса много :wink:
може би,защото се бях покачила на онази жълтата сграда отстрани,виждах перфектно и никой не ме блъскаше :mrgreen:

Хахаха, и аз бях там и нямам никакви оплаквания, освен че малко ме заболяха краката, защото не беше много удобно там до прозорците. Иначе...как не сме се видяли? :) Ама после аз тамън слязох и минаха куките и всички слязоха. :x
То в действителност си имаше много хора и движението беше невъзможно, но какво пък толкова. Важното е, че няма смачкани. Ама колко хора разбутах, щяхме да се сбием с едни к*чки, мн. отворени бяха, аз като ги бутам значи ми пречат, а не да ми пискат хаха. :lol:
А пък някои се катереха по лампите и борчетата и гледаха от там. :shock: Едни, където бяха на прозореца плюеха в/у хората и мятаха кутийки от бира, ама то пък не може и без простаци. Няква пияна имаше...пияна ли, надрусана ли всъщност незнам, но едвам едвам я мъкнаха през тълпата и се опитваха да излязат.

Иначе за самия концерт - що бе, не беше никак зле? Ама кофти стана като почнаха да освиркват Каризма. Само тях освиркваха. :lol: Румънеца и Енчев както винаги не пропуснаха да се полигавят на сцената. Ищар много ми хареса. После всички пяхме заедно Last Kiss. Тази от United Nations толкова фалшиво пееше, че няма накъде. :shock: Обаче...накрая Араш си беше върха. :wink: Жалко, че тогава вече нямах никаква видимост към сцената. Всъщност само той изпя 3 песни, всички други по 2 (Aneela - 1). Много добре беше...заради него определено си струваше!
И после фойерверките бяха супер хаха. :D

rusalkata_
02-27-2006, 13:10
блазе ви на вас,които сте били на концерта! :( Аз го гледах по Бтв до 1:30.питайте ме как съм станала днес за даскалото от 7:30.И все пак мене много ми хареса! :D Тея КариZма са много тъпи и с право ги освиркаха!станали са ужасно лигави,харесваха ми само в началото на кариерата им.Най ме изкефиха Пачанга,Ищар и Араш!!! :D :-D Страшни са! :D
Тея които са били на живо да разправят още!Много ми е интересно... :mrgreen:

02-27-2006, 14:55
i na men mi haresa be6e gotino vupreki 4e nqmashe kude da dishash ot hora vseki se butashe i vikashe :smt014 no....ne sujalqvam 4e otidoh ako pak ima takuv koncert pak 6te otida! nai-mnogo mi haresaha:Ishtar,upsurt,arash :o muzikata be6e mnogo slaba i :-k imam 4ustvoto 4e publikata ne be6e nai gotinata [-X :smt018 rumuneca u ebchev vdignaha malko nastroenieto =D> i na kraq ARASH i foerverkite bqha super :mrgreen: =D> obshto vzeto mi haresa!!! vupreki 4e nqmashe golqma organizacia be6e gotino!!! :smt016 :smt016 :smt016

Ani_girl
02-27-2006, 15:11
KONCERTA BESHE PROTO SUPER !!

GLeZoRanA
02-27-2006, 15:23
хаха от това дето видях ми хареса ... не видях много че тоя висок народ... и нищо не се виждаше за узвочението нема да говоря пълна излагация :) ама кво бе българска му работа :) добре че бях със супер яка компания и се забавлявах с тях :) иначе или щях да пукна от скука или щях на 5тата минута да се прибера :)

Ani_girl
02-27-2006, 16:54
6tom tolkova ne vi haresa koncerta za6toto togava otidohte ?nestiga 4e bqha sabrali tolkova zvezdi na edno mqsto i to napulno bezplatno a vie se opkvata imalo dulgou4i emi 6te ima ! ozvu4enieto bilo losho ami 4oveshko e da se greshi nerazbirbiram za6to samo se oplakvate be hora nqma ogodiq !!!! 8-[

IdontGiveaFuck
02-27-2006, 16:57
6tom tolkova ne vi haresa koncerta za6toto togava otidohte ?nestiga 4e bqha sabrali tolkova zvezdi na edno mqsto i to napulno bezplatno a vie se opkvata imalo dulgou4i emi 6te ima ! ozvu4enieto bilo losho ami 4oveshko e da se greshi nerazbirbiram za6to samo se oplakvate be hora nqma ogodiq !!!! 8-[

Всеки има право на мнение бе.И аз как мога да знам,че няма да ми хареса без да отида?Ма си злее :shock:

Ani_girl
02-27-2006, 18:11
^I don't give a fuck.^
mi neznam ako trqbvashe da si plashash kak 6etese da oplakvash sega abe neznam vseki si ima sobstveno mnenie zvezdite dadoha vsi4ko ot sebesi i neznam samo koi e zle az ili TI ?

Twista
02-27-2006, 19:56
Верно си беше гъчканица. И аз присъствах. Бях пред прожекторите, които са срещу сцената, и трябваше да подсачам, за да видя нещо. Почти през цялото време стоях на пръсти. Следващия път, ако се прави такова нещо, си взимам кукилите. Ха-Ха!
Като изпълнители беше задоволително. Абе не се оплаквам. =))

IdontGiveaFuck
02-27-2006, 20:34
^I don't give a fuck.^
mi neznam ako trqbvashe da si plashash kak 6etese da oplakvash sega abe neznam vseki si ima sobstveno mnenie zvezdite dadoha vsi4ko ot sebesi i neznam samo koi e zle az ili TI ?


Абе овцо проста, има разлика от оплакване и изказване на мнение.Да съм тръгнала да пиля на главата на всеки "ма то беше така,то беше не знам си кво "?Не мисля !Изказах мнение ..Както и да е с 11 годишни не се занимавам (съдейки по профила ти си на толкова).Повече нямам намерение да отговарям на мнениятати,които даже не са написани на български език!

Edit:Изобщо не си прави труда да ми пишеш глупости на лични.

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

teenkopele
02-27-2006, 21:33
Яко се накефихх!!!:-D
Верно, че ме преебаха и отидох сам, но не съжалявам...яко денсе, пеене, КУПОНА БЕШЕ НА МАКС!8)
Яко тъпканица, ръганица, но купон голям...много се изкефих! \:D/

^I don't give a fuck.^, пребитото момче случайно да е било с кърпа на главата? :o

Ani_girl
02-28-2006, 10:02
^I don't give a fuck.^
mi neznam ako trqbvashe da si plashash kak 6etese da oplakvash sega abe neznam vseki si ima sobstveno mnenie zvezdite dadoha vsi4ko ot sebesi i neznam samo koi e zle az ili TI ?


Абе овцо проста, има разлика от оплакване и изказване на мнение.Да съм тръгнала да пиля на главата на всеки "ма то беше така,то беше не знам си кво "?Не мисля !Изказах мнение ..Както и да е с 11 годишни не се занимавам (съдейки по профила ти си на толкова).Повече нямам намерение да отговарям на мнениятати,които даже не са написани на български език!

Edit:Изобщо не си прави труда да ми пишеш глупости на лични.

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.



mili4ka nqmam dumi prosto kolko si zle moji i na 5 da sum kvo te gree !! ne se zanimavam s maluumni4ki kato tebe qsno li ti e !

Malkata_Des1
02-28-2006, 15:07
:smt006 :smt006 :smt006 superrrrrrr i na men mi haresa super mnogo tezi koito kazvat 4e e eboza tqhno sio mnenie moje bi ne sa si go napravili te kakto si trqbva :-k no be6e qko kupon dano pak da ima takuv koncert \:D/

sugababe
02-28-2006, 18:29
Много беше яко само озвичаването беше зле иначе си намерих готино място и си прекарах супер :D

Sinister_Doll
02-28-2006, 20:08
Ne sum hodila mn qsno, no mi kazaha, 4e nqkvi metuli si praili gavra i udarili nqkvo bqsno pogo v pIdIrasItI na plo6tada...

http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Jalko, 4e sum go izpusnala toq cirk!

02-28-2006, 20:15
Ne sum hodila mn qsno, no mi kazaha, 4e nqkvi metuli si praili gavra i udarili nqkvo bqsno pogo v pIdIrasItI na plo6tada...

http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Jalko, 4e sum go izpusnala toq cirk!
Ех, само метълите са способни на такива простоии. Погото смърди...Погото е мъртво...Long live mosh!

DarkSanctuary
02-28-2006, 23:18
Бях на къде къде по-як концерт в Пловдив по това време! :smt019
Intestination разцепиха клуб "Гепи" от всякъде. Е, верно, че вече втори ден след концерта ме боли всичко и най-вече вратът, но това е показател за перфектното ми пребиваване там! :wink:

Мога да си представя к'ва цигания е бил концерта на City! :|

Между другото не се пише Cyti, а City! [-X

илияна
03-01-2006, 11:49
мога само да кажа ,че концертите на "Пайнер" имат много по-добре организация от концерта който гледах!!!!!ЗЛЕЕЕ.. :smt012

The DooM
03-01-2006, 12:35
az bqh tam be6e prosto super.samo deto pqha na playback

03-01-2006, 22:37
az bqh tam be6e prosto super.samo deto pqha na playback

ne sa pqli na playback vsi4ko be6e na jivo!!! [-X [-X [-X [-X [-X

ChoCoLAte_
03-02-2006, 08:27
За озвучението няма спор...зле..ма к'во да се прави сега :) каквото такова..иначе верно, че беше адски голяма блъсканица, ама то е нормално. Едва ли някой е очаквал друго :) И аз бях на стълбите на двореца, и не беше толкова зле :P По едно време абсолютно нищо не виждах, само че съм доволна, че като дойде Араш виждах перфектно :-D Абе яко си беше и според мене.. :) Особено, когато пя и Ищар..добра публика сме си ;)) На Last Kiss го доказахме :wink: Руменъца и Енчев и Ъпсурт също ме израдваха и Пачанга :P

kikata_paunkata
03-02-2006, 15:25
az ne hodih i purvo me be6e qd no ima6e priqteli koito sa hodili i kaza 4e e bilo golqma mizeriq qko hora butanica abe mizeriq a otnosno za arash pomislih 4e se poqvi maimuna na scenata a ne pevec ujas :mrgreen:

chestra_f
03-02-2006, 15:44
samo 1ne6to moga da kaja i tova e uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ne sum odila oba4e kat slu6am drugite