PDA

View Full Version : Рана-Прекъснах си нерв на пръста.....



Пешко
02-26-2006, 23:05
Значи хора преди 3 месеца си порязах средния пръст на това място (1) което е уградено във снимката по надоло.от тогава минаха 3 месеца и все още не си осещам на това място (2) което е уградено във снимката по надоло и няма никаква промяна като натисна съвсем леко (1) и усещам във (2) силна болка нещо като парене,ток,и щипене.много е неприятно никаква физическа работа не мога да вършя.Въпросът ми е това дали ще се оправи и кога?.Не съм ходил на лекар и не съм правил нищо на раната.Каквото знаете кажете плс.
http://img151.imageshack.us/img151/4209/newbitmapimage8es.png

Пешко
02-26-2006, 23:05
http://img151.imageshack.us/img151/4209/newbitmapimage8es.png

DimmuBorgir
02-27-2006, 07:16
Ами, аз имам същият проблем, е... почти същия... с тази разлика, че аз не усещам болка и щипене на това място, когато натисна. Преди 4-5 години паднах на едни стъкла и на същото място като теб си срязах пръста(до кост) и до сега на мястото (2) по-горе не усещам много много натиск... Просто и аз съм срязал някакъв нерв... Ама... с времето би трябвало да се оправи, мисля!(неусещането на натиск няма да се оправи, а болката при натиск ще мине сигурно) За по сигурно отиди на лекар, защото на мен това ми се случи преди... доста време... но мисля, че и аз имах такива болки като твойте... :? Отиди на лекар за по-сигурно! :roll: Дано съм ти помогнал...

02-27-2006, 11:36
Абе да става квото иска с пръста само да не боли \:D/ O:) :lol: :D :lol: O:) :D :lol: O:) :D :-D :lol: :-D :-) :P :P 8-[ O:) :P :D :-D 8)

chestra_f
02-27-2006, 12:30
lekar

[dataworm]
02-27-2006, 12:44
lekar
Добрече сте вие та сега няма да се разкарва.

soulspli7ter1
03-06-2012, 10:59
Здравейте аз също се порязох доста дълбоко и прекъснах нерв. За щастие нямам разкъсани сухожилия. Искам да ви попитам при вас има ли известна загуба на чувствителност в пръста до някаква степен и слабо изтръпване. Също така искам да попитам и двете момчета, който са писали : Шили ли са ви раните?