PDA

View Full Version : Родители ..



02-27-2006, 11:39
чатя с едно момче от 4 год. и страшно много се разбираме в чата. Преди 2 седмици се запознахме...... Но той е с 7години по голямо от мен ](*,) и е турчин ](*,) и незнам как ще приемат родителите ми това....Защото усещам че го обичам, обичам да ми говоди , да ме докосва... ниКой друг не ме разбира по добре от него и все пак .. ме е страх да застана срещу родителите си заради момче :-k винаги съм мислила че семейството е най важно в живота , но той също е част и то значителна от моя живот... проблема ми е следния.. ако наще разберат че се виждам с него незнам какво ще ми направят а пък ако им кажа направо :smt014 :smt010 по добре да се самоубия преди туй... просто ме е страх да се опълча срещу тях и ви моля да ми помогнете как да го направя!? :-#

Dr. Kazimbutt
02-27-2006, 11:47
Никак. Не се занимавай с оня тип. Пък и никой не е такъв, за какъвто се представя в чата.

П.П. Като поотраснеш малко, ще разбереш, че родителите ти са били прави за всичко, което тогава ти се е струвало тъпо.

02-27-2006, 12:10
ами защото и на мен малко не ми се иска... въпреки това мисля че пак ще намеря някой човек който да ме разбира и всичко ще си дойде с времето :roll: така ли е ? ](*,)

Sa3ana3a
02-27-2006, 12:53
наистина недей да се занимаваш

terry
02-27-2006, 12:57
ako ti go haresva6 i roditelite ti 6te go haresat.imam mnogo priqtelki koito izlizat s turci i.......nqmat nikvi problemi,roditelite se haresvat vzaimno i......spored men nqma zna4enie rasata ima zna4enie otno6enieto,haraktera i lubovta no ti si re6ava6 :?

Sa3ana3a
02-27-2006, 13:41
ako ti go haresva6 i roditelite ti 6te go haresat.imam mnogo priqtelki koito izlizat s turci i.......nqmat nikvi problemi,roditelite se haresvat vzaimno i......spored men nqma zna4enie rasata ima zna4enie otno6enieto,haraktera i lubovta no ti si re6ava6 :?
Ти си луда!!! :shock: първо всеки родител е различен, отде знаеш че ще го харесат :-s освен това той е по голям от нея с цели 7 години :o :-& :smt018 така че да го зареже е най утдачното :!:

terry
02-27-2006, 13:49
ako ti go haresva6 i roditelite ti 6te go haresat.imam mnogo priqtelki koito izlizat s turci i.......nqmat nikvi problemi,roditelite se haresvat vzaimno i......spored men nqma zna4enie rasata ima zna4enie otno6enieto,haraktera i lubovta no ti si re6ava6 :?
Ти си луда!!! :shock: първо всеки родител е различен, отде знаеш че ще го харесат :-s освен това той е по голям от нея с цели 7 години :o :-& :smt018 така че да го зареже е най утдачното :!:a ti otkude si ssigurna 4e tehnite 6te go haresat,50/50 e veroqtnosta da go haresat ili ne
:-s

CuST0M1z3
02-27-2006, 13:51
4 godini 4at OMFG

Dr. Kazimbutt
02-27-2006, 13:53
ами защото и на мен малко не ми се иска... въпреки това мисля че пак ще намеря някой човек който да ме разбира и всичко ще си дойде с времето :roll: така ли е ? ](*,)
Естествено, че е така. Няма страшно. :wink:

nqma zna4enie
02-27-2006, 13:55
Ако на мен един ден(недай си Боже)дъщеря ми се прибере с приятели си който е цели 28 години по-голям от нея много ще се ядосам :smt013 .Може би ще го изтърпя един час да вечеря с нас колкото да го поразпитам и нищо повече.Мисълта ми е че няма да позволя на дъщеря си да излиза с него.Та на тоя вече му е време да се жени той ще ми ходи с момиче на 15-16 пък дори и на 17 години.Според мен има две обяснения, или е дебил и не може да си намери приятелка на неговата възраст или е педофил.
При всички положения ако продължи да се вижда с дъщеря ми е мъртъв.Сега щях да напиша че ще и забраня да се вижда с него, но без да се правя на много голям и зрял ще кажа нали ги знаете децата тя ми направи на пук и пак ще продължава да излиза с него.Малииии нещо май много се омотах и изпообърках затова щв кажа за последно че се надявам дъщеря ми да има достатъчно акъл в главата си и да я възпитам достатъчно добре че да нямам такива проблеми с нея

Sa3ana3a
02-27-2006, 14:26
ako ti go haresva6 i roditelite ti 6te go haresat.imam mnogo priqtelki koito izlizat s turci i.......nqmat nikvi problemi,roditelite se haresvat vzaimno i......spored men nqma zna4enie rasata ima zna4enie otno6enieto,haraktera i lubovta no ti si re6ava6 :?
Ти си луда!!! :shock: първо всеки родител е различен, отде знаеш че ще го харесат :-s освен това той е по голям от нея с цели 7 години :o :-& :smt018 така че да го зареже е най утдачното :!:a ti otkude si ssigurna 4e tehnite 6te go haresat,50/50 e veroqtnosta da go haresat ili ne
:-s :smt011 ако дъщеря ти изведнъж ти каже че иска да е с мъж 7 години по голям от ния ти кво ше направиш :smt017 аз лично ще го претрепя от бой :smt013

П.П.: Не съм момиче

Sa3ana3a
02-27-2006, 14:28
Ако на мен един ден(недай си Боже)дъщеря ми се прибере с приятели си който е цели 28 години по-голям от нея много ще се ядосам :smt013 .Може би ще го изтърпя един час да вечеря с нас колкото да го поразпитам и нищо повече.Мисълта ми е че няма да позволя на дъщеря си да излиза с него.Та на тоя вече му е време да се жени той ще ми ходи с момиче на 15-16 пък дори и на 17 години.Според мен има две обяснения, или е дебил и не може да си намери приятелка на неговата възраст или е педофил.
При всички положения ако продължи да се вижда с дъщеря ми е мъртъв.Сега щях да напиша че ще и забраня да се вижда с него, но без да се правя на много голям и зрял ще кажа нали ги знаете децата тя ми направи на пук и пак ще продължава да излиза с него.Малииии нещо май много се омотах и изпообърках затова щв кажа за последно че се надявам дъщеря ми да има достатъчно акъл в главата си и да я възпитам достатъчно добре че да нямам такива проблеми с нея
И аз това казвам :o ааа деба и мерзавеца ше излиза той с толко малко момиче :x те за тва мразим турците :smt013

02-27-2006, 16:16
Ако малолетната ми дъщеря ходи с някакъв доста по-дърт от нея резак не знам на кво ще я направя!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-27-2006, 16:19
Никак. Не се занимавай с оня тип. Пък и никой не е такъв, за какъвто се представя в чата.

П.П. Като поотраснеш малко, ще разбереш, че родителите ти са били прави за всичко, което тогава ти се е струвало тъпо.

mislq 4e e mn prav ne biva zaradi nekaf deto samo si si 4atila s nego da se karah s roditelite si koi zn na kolko o6te pokrai tebe e rasil mili dumi v 4ata :-k

teenkopele
02-27-2006, 16:25
Малко кофти ситуация...
Замисли се: знаете се от толкова време в чата, но се познавате реално от 1 седмица. Както вече казаха малко хора са едни и същи, както в чата така и на живо.
Труден избор :o ...бих те посъветвал да го оставиш този, преди да се разочароваш...не казвам, че това ще стане със сигурност, но шанса никак не е малък.
Ако все пак толкова много държиш на него, излезте няколко пъти и виж как се държи, виж дали е този, за който си го мислила.
От там нататък можеш само ти да решаваш.:) Успех. :wink:

piska_
02-27-2006, 17:33
И аз съм на мнение, че не трябва да се занимаваш с него :wink:

Master_88
02-27-2006, 17:53
Не се занимавай с хора от чата особено пък с друга народност. Има много хора които злоупотребяват с чата и го превръщат в опасно място. Там всеки може да си говори каквото си иска и да се представи за когото си поиска.
Един съвет: Винаги имай едно наум относно чата

edno obarkano momi4e
02-27-2006, 18:23
az sa6to imam vrazka s tur4in oba4e razlikata e 4e ne sme se zapoznali v 4ata i taka natataka ... toi sa6to e po golqm ot men ... i na6te estestveno ne sa saglasni .. ama 4esno da ti kaja te s kvo li sa saglasni roditelite ... daje onq den se pribiram i mama mi vika:"eh e taka kato si si vka6ti nai dobre se 4ustvam" :)) prosto vremenata sa takiva 4e te se pritenqvat za absoliutno vsi4ko .. moga da tvardq 4e roditelite 4iito deca sa svestni .. naistina sa kasmetlii

MaRiA^^^
02-27-2006, 18:38
Зарежи го докато в време , защото не знаеш какво би могло да ти се случи по-нататъка ако продължиш с него и почнеш да му иамаш доверие и т.н. Тааспоред мене .. тоя...за да тръгне с толкова малко момиче .. е някъв абсолютен комплксар ...щото явно тези на неговата възраст не му се навиват .. значи си има проблем човека със себе си..Ти сега си мислиш , че го обичаш , но всъщност аз съм сигурна , че не е така . Ти явно си прекалено наивна .Хората в чата и в действителност не са еднакви, а това , че се познавате от 2 седмици нищо не значи......ако продължиш тепърва не бъдеш адски разочарована..гарантирам ти. :?

sherry
02-27-2006, 18:51
Ти на колко си години?Ако си много малка,тези 7 години са недопустимо голяма разлика.Ако си над 16 е по-добре.Много вснимавай!Каквото и да ти кажем ние тук,ако си знаеш своето,няма да променим мнението ти.Затова само ти казвам :бъди внимателна,дано не предадат доверието ти

sexy_macka
02-27-2006, 18:53
I as kakto nqkoi drugi sm na mnenie da ne se zanimavash s nego...