PDA

View Full Version : Proteini???



sisqo2005
02-27-2006, 15:49
6te mojete li da mi kajete kato zapo4ne da se vzima proteini pyrviq mesec ima li rezoltati???i ako moje da mi kajete malko pove4e za proteinite???

02-27-2006, 15:58
ami ako iska6 da zaprili4a6 na garderob, da ne moje da si vdiga6 rycete nad glavata, da ti e trudno da si izbyr6e6 zadnika f kenefa, da si precaka6 bybrecite, da ostane6 1.70 visok, da si preebe6 stavite i krysta ot rano nqma ni6to po-podhodq6to ot proteini i fitnes
edin poznat dori polu4i aritmiq na syrceto sled kato pi 1 mesec razni takiva protein4eta i zapo4na da trenira kato lud

Vodka_750ml
02-27-2006, 16:27
Абе Гост ти вземал ли си протеин та дрънкаш глупости бе келеш? Протеина е абсолютно натурален и 100000% безвреден!!!!Виж стероидите хормона на растежа и други подобни вече имат сериозен ефект в/у здравето и на вече в/у бъбреците, но това пак казвам тема на друг разговор. Протеина представлява с две думи концентрирана храна!!! Протеин-а се съдържа във почти всяко месо главно в пилешкото пуешкото и заешкото. Вземи прочети преди да прикааш глупости!!! Аиде със здраве.

Стеснителната
02-27-2006, 16:42
ami ako iska6 da zaprili4a6 na garderob, da ne moje da si vdiga6 rycete nad glavata, da ti e trudno da si izbyr6e6 zadnika f kenefa, da si precaka6 bybrecite, da ostane6 1.70 visok, da si preebe6 stavite i krysta ot rano nqma ni6to po-podhodq6to ot proteini i fitnes
edin poznat dori polu4i aritmiq na syrceto sled kato pi 1 mesec razni takiva protein4eta i zapo4na da trenira kato lud
Абе ти си бил супер тъп калъф. Мисли малко преди да пишеш и изобщо преди да правиш каквото и да е.

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

sisqo2005
02-27-2006, 16:50
mnogo vi blagodarq no nemojah da razbera za 1 mesec 6te ima li efekt?

Стеснителната
02-27-2006, 16:52
Да мускулчето ти ще порастне с 0.0000345 мм :-k . Ефект има след 30тия месец.

Стеснителната
02-27-2006, 16:57
Говори за себе си а не за един от класа сестра му има една приятелка която си купи кучето от една дето се е возила в колата на един дето мноо блъска..

sisqo2005
02-27-2006, 17:19
a koga trqbva da se vzima??? az sym 4uval 4e trqbva sutrin kogato stane6 predi zakuska i ve4er predi da si selgne6 po 5 grama???

teenkopele
02-27-2006, 17:32
Най-добре се посъветвай с фитнес инструктор. :wink:

Freeman89
02-27-2006, 19:13
be s 5 grama... nqma da stane6 samo muskuli ,az primerno zimam samo sled trenirovka 40g nqkade koeto ne e 4ak tolkova mnogo ,a ima6e nqkakuv kreten deto be6e napisal po gore kvo 6te stane s tebe ako hodi6 na fitnes i zima6 proteini...mi az sam na 17 ot polvin godina hodq i si zimam i protein makar i v malka po gore upomenata doza :P ta rezultata e 4e otslabnah s 5 kila i ka4ih dosta muskuli v smisul ne sam nqkakav garderob no ot 35 na lejankata sega digam 65 ta da ti kaja ne stava osobeno burzo i trqbva postoqnstvo a ako o4akva6 da stane6 kato tiq ot spisaniqta...prosto ne si pravi iliuzii...promqnata ne e golqma oba4e ti nosi samo4ustvie i si struva ,a kato se ima predvid 4e imame 2a 4asa fizi4esko na sedmica deto ni6to ne pravim naistina si e dobre da hodi6 ,a su6to nedei da zima6 nikakvi samnitelni himii nai-mnogo protein i to ne prekalqvai ,a kato vdiga6 podbirai malko uprajneniqta za6toto ima nqkoi koito naistina 6te te nabiqt i 6te ostane6 nisak primerno klekove razni takiva ,oba4e da durpa6 skripec za grub ili za biceps da diga6 nqma ni6to lo6o...

hamilcar
02-27-2006, 21:10
Най-добре се посъветвай с фитнес инструктор. :wink:

Това е истината,само мога да кажа,че не са опасни.

sisqo2005
02-28-2006, 12:53
a s proteinite 6te moga li da napalneq ???

02-28-2006, 14:15
Абе Гост ти вземал ли си протеин та дрънкаш глупости бе келеш? Протеина е абсолютно натурален и 100000% безвреден!!!!Виж стероидите хормона на растежа и други подобни вече имат сериозен ефект в/у здравето и на вече в/у бъбреците, но това пак казвам тема на друг разговор. Протеина представлява с две думи концентрирана храна!!! Протеин-а се съдържа във почти всяко месо главно в пилешкото пуешкото и заешкото. Вземи прочети преди да прикааш глупости!!! Аиде със здраве.
100000% sinteti4no naturalen produkt
umni ste, umni ste...

anonymous464110
02-28-2006, 16:38
kolkoto i da mi e nepriqtno v slu4aq sum suglasen s nqkoi ne6ta koito stesnitelnata spomena.kakto i s vodkata koito kaza 4e proteinite sa bezvredni.proteinut ne e steroid i ne uvrejda bubrecite ili surceto ili rasteja i t.n.hranitelnite dobavki bogati na protein sa naturalni (v pove4eto slu4ai rastitelni) i stimulirat obmqnata na ve6testvata i rasteja na muskulnata tukan.s drugi dumi sa si napravo polezni.samo s qdene na protein garderob ne se stava.no pomaga za masa,osven tva ako iskate da ka4ite kilogrami sa podhodq6ti 6toto stimuliraneto obmqnata na ve6testvata vi kara da se 4uvtsvate gladni po-4esto ===> qdete pove4e (ako vodite zasednal na4in na jivot zatlustqvate,ako trenirate pravite muskulna masa).sled purviq mesec rezultat ima,kolkoto i sme6no da zvu4i.stiga da trenira6 kato horata.no ne stavat 4udesa.trqbva vreme i postoqnstvo.

anonymous464110
02-28-2006, 16:40
Абе Гост ти вземал ли си протеин та дрънкаш глупости бе келеш? Протеина е абсолютно натурален и 100000% безвреден!!!!Виж стероидите хормона на растежа и други подобни вече имат сериозен ефект в/у здравето и на вече в/у бъбреците, но това пак казвам тема на друг разговор. Протеина представлява с две думи концентрирана храна!!! Протеин-а се съдържа във почти всяко месо главно в пилешкото пуешкото и заешкото. Вземи прочети преди да прикааш глупости!!! Аиде със здраве.
100000% sinteti4no naturalen produkt
umni ste, umni ste...

kolko neprosveteni sa horata...krenvir6ite koito qde6 sa 400 puti po-sinteti4ni ot burkan hranitelna dobavka protein.PROTEINITE SA NATURALEN PRODUKT i v nai-lo6iq slu4ai sa bezvredni,v nai-dobriq pomagat da napravite muskuli (ne izkustveni steroidni muskuli,a istinska sobstvena muskulatura).

02-28-2006, 18:09
vmesto da pie6 proteini po-dobre mini na zasilva6ta dieta (ka4estvena zasilva6ta dieta - vqrno, 6te ti se naloji da qde6 po 6 puti na den, no pone 6te razsee6 vsi4ki symneniq okolo bezoopasnostta na tiq sintetiki (koito za men sa si 4isti bokluci - ne moje nqkakvo hap4e da byde estestveno, 100% naturalno, o6te po-malko pyk bezvredno)
samiqt fakt 4e trqbva da qde6 po 6 pyti na den za da postigne6 rezultat shoden s tozi ot nqkolko tabletki koncentrirani beltyci pokazva kolko neestestveni sa tezi dobavki
az li4no sym protiv fitnesa - spored men toi trqbva da se izpolzva kato dopylnenie kym nqkakyv drug istinski sport, no ne i samostoqtelno. puk i da si priznaem - da vdiga6 nqkakvi tejesti i posle pak da gi svalq6 i pak da gi vdiga6 e typo i sku4no, nezavisimo kakvi rezultati se postigat (osobeno puk rezultati s dobavki), nito se razviva volqta (za6toto se iziskva volq da trenira6 5 pyti sedmi4no do 10 ve4erta, no ne i za da hodi6 3 pyti sedmi4no v nqkakva vonq6ta ky6ti4ka i da vdiga6 jeleza)

po dobre se zapi6i na ne6to istinsko - basketbol, pluvane, voleibol; ne6to koeto 6te te napravi osven qk, i visok, a ne nqkakva miniqtiurna pionka s sys samo4ustvie na velikan (poneje imalo muskol4eta)

Sys zdrave!

hamilcar
02-28-2006, 18:15
vmesto da pie6 proteini po-dobre mini na zasilva6ta dieta (ka4estvena zasilva6ta dieta - vqrno, 6te ti se naloji da qde6 po 6 puti na den, no pone 6te razsee6 vsi4ki symneniq okolo bezoopasnostta na tiq sintetiki (koito za men sa si 4isti bokluci - ne moje nqkakvo hap4e da byde estestveno, 100% naturalno, o6te po-malko pyk bezvredno)
samiqt fakt 4e trqbva da qde6 po 6 pyti na den za da postigne6 rezultat shoden s tozi ot nqkolko tabletki koncentrirani beltyci pokazva kolko neestestveni sa tezi dobavki
az li4no sym protiv fitnesa - spored men toi trqbva da se izpolzva kato dopylnenie kym nqkakyv drug istinski sport, no ne i samostoqtelno. puk i da si priznaem - da vdiga6 nqkakvi tejesti i posle pak da gi svalq6 i pak da gi vdiga6 e typo i sku4no, nezavisimo kakvi rezultati se postigat (osobeno puk rezultati s dobavki), nito se razviva volqta (za6toto se iziskva volq da trenira6 5 pyti sedmi4no do 10 ve4erta, no ne i za da hodi6 3 pyti sedmi4no v nqkakva vonq6ta ky6ti4ka i da vdiga6 jeleza)

po dobre se zapi6i na ne6to istinsko - basketbol, pluvane, voleibol; ne6to koeto 6te te napravi osven qk, i visok, a ne nqkakva miniqtiurna pionka s sys samo4ustvie na velikan (poneje imalo muskol4eta)

Sys zdrave!


Е представи си,аз искам да ходя във фитнес залата и да тренирам,поради простата причина,че ми харесва.Човека зададе въпрос,а това,че на теб не ти харесват фитнес залите нас ама вобще не ни интересува.

Искам да те помоля да спреш да ядеш месо.

02-28-2006, 21:01
vmesto da pie6 proteini po-dobre mini na zasilva6ta dieta (ka4estvena zasilva6ta dieta - vqrno, 6te ti se naloji da qde6 po 6 puti na den, no pone 6te razsee6 vsi4ki symneniq okolo bezoopasnostta na tiq sintetiki (koito za men sa si 4isti bokluci - ne moje nqkakvo hap4e da byde estestveno, 100% naturalno, o6te po-malko pyk bezvredno)
samiqt fakt 4e trqbva da qde6 po 6 pyti na den za da postigne6 rezultat shoden s tozi ot nqkolko tabletki koncentrirani beltyci pokazva kolko neestestveni sa tezi dobavki
az li4no sym protiv fitnesa - spored men toi trqbva da se izpolzva kato dopylnenie kym nqkakyv drug istinski sport, no ne i samostoqtelno. puk i da si priznaem - da vdiga6 nqkakvi tejesti i posle pak da gi svalq6 i pak da gi vdiga6 e typo i sku4no, nezavisimo kakvi rezultati se postigat (osobeno puk rezultati s dobavki), nito se razviva volqta (za6toto se iziskva volq da trenira6 5 pyti sedmi4no do 10 ve4erta, no ne i za da hodi6 3 pyti sedmi4no v nqkakva vonq6ta ky6ti4ka i da vdiga6 jeleza)

po dobre se zapi6i na ne6to istinsko - basketbol, pluvane, voleibol; ne6to koeto 6te te napravi osven qk, i visok, a ne nqkakva miniqtiurna pionka s sys samo4ustvie na velikan (poneje imalo muskol4eta)

Sys zdrave!


Е представи си,аз искам да ходя във фитнес залата и да тренирам,поради простата причина,че ми харесва.Човека зададе въпрос,а това,че на теб не ти харесват фитнес залите нас ама вобще не ни интересува.

Искам да те помоля да спреш да ядеш месо.
prosto davam syvet - a tova 4e si hater i te myrzi da 4ete6 i men ne me interesuva

vodka_750ml
02-28-2006, 21:01
Абе Гост ти в кои фитнес по точно си флизал и колко пъти през живата си? Фитнеса не е само вдигане на тежести и после спускането им. По тази логика футбола е гонене на някакво кълбо пълно с въздух по 100 метров терен с цел да я забиеш в няква мрежа(нищо лично против футбола същото е и с останалите изброени от некои си Гост спортове). Благодарение на фитнеса не само се чустваш по добре но ставаш и по здрав което значи и по издръжлив и т.н. А такива като Гост обикновенно са някви комплексари които са 40кг пушат най-малкото цигари и по цял ден седят в кръчмата и се надсмиват над останалите които са решили да направят нещо за себе си! И още веднъж ви казвам и го запомнете ПРОТЕИНА Е 100, ДАЖЕ 1000% БЕЗВРЕДЕН НАТУРАЛЕН,като най често се извлича от суроватка яйца и др.
Айде по-здрави.

anonymous464110
02-28-2006, 22:36
mi ne stava duma za tva dali si 40kg i pafka6 i si slabi4uk.i az ne sum zdravenqk v nikakuv slu4ai i poprincip ne hodq na trenirovki no sum imal periodi na dieti vkliu4va6ti hranitelni dobavki bogati na rastitelni proteini i kato 4ovek koito ima elementarni poznaniq po biologiq i gleda kakvo bi6e na etiketa na burkan4eto (otzad pri sustavkite) mi e qsno 4e tova e produkt koito ne moje da ti navredi.kazvam go za osmi put,kazaha go i nqkolko 4oveka predi men.proteinite sa estestven i bezvreden produkt koito dava dobri rezultati pri dobri trenirovki.opredeleno ako nqkoi iska da vdiga i da pravi pove4e masa (ne stava duma da stava kulturist) takova ne6to mu trqbva.ne moje6 da razvie6 muskulite si dostatu4no efektivno bez nujnite hranitelni dobavki.

korn___
02-28-2006, 22:54
justinsfhc nqma smisal da im obesnqva6 za6toto te nito znaqt kakvo ima vuv vodata det piqt ot 4e6mata nito kakvo ima v salata na san4o nito v kremvir6ite leki ... i v o6te 1 kup4ina hrani neka se tup4at s bokluci i da stavat praseta i da si vredqt na organizma as vednuj taka se zahvanah s 1 takava tema as si govorq to nikoi me ne slu6a ostavi gi da se opravqt sami kat sa tolkos akalii

Стеснителната
03-01-2006, 00:33
vmesto da pie6 proteini po-dobre mini na zasilva6ta dieta (ka4estvena zasilva6ta dieta - vqrno, 6te ti se naloji da qde6 po 6 puti na den, no pone 6te razsee6 vsi4ki symneniq okolo bezoopasnostta na tiq sintetiki (koito za men sa si 4isti bokluci - ne moje nqkakvo hap4e da byde estestveno, 100% naturalno, o6te po-malko pyk bezvredno)
samiqt fakt 4e trqbva da qde6 po 6 pyti na den za da postigne6 rezultat shoden s tozi ot nqkolko tabletki koncentrirani beltyci pokazva kolko neestestveni sa tezi dobavki
az li4no sym protiv fitnesa - spored men toi trqbva da se izpolzva kato dopylnenie kym nqkakyv drug istinski sport, no ne i samostoqtelno. puk i da si priznaem - da vdiga6 nqkakvi tejesti i posle pak da gi svalq6 i pak da gi vdiga6 e typo i sku4no, nezavisimo kakvi rezultati se postigat (osobeno puk rezultati s dobavki), nito se razviva volqta (za6toto se iziskva volq da trenira6 5 pyti sedmi4no do 10 ve4erta, no ne i za da hodi6 3 pyti sedmi4no v nqkakva vonq6ta ky6ti4ka i da vdiga6 jeleza)

po dobre se zapi6i na ne6to istinsko - basketbol, pluvane, voleibol; ne6to koeto 6te te napravi osven qk, i visok, a ne nqkakva miniqtiurna pionka s sys samo4ustvie na velikan (poneje imalo muskol4eta)

Sys zdrave!
Хехе кльощавелниците бяха на мода през 60те :mrgreen: та да покоментирам постулатът ти, то аз си мислех че ходя на фитнес ама явно щом досега една тежест не съм вдигнала значи съм грешала, :-k странно. Какъв ще да е тоз фитнес аз не зная.

anonymous464110
03-01-2006, 01:13
tva li ti e komentara?kvo ob6to ima s tova koeto e napisal 4oveka?principno toi vsu6tnost e prav,1000 puti po-dobre e da trenira6 ne6to svurzano s ti4ane,ska4ane,pove4e dvijenie,a ne sistemati4ni povtoreniq sviva6ti muskulite.tuk ne stava dum za tova koe e po-dobro - da hodi6 na fitnes ili da ti4a6 na stadiona/v zalata za basketbol.stava duma za tova 4e proteinite ne sa steroidi i ne sa himiq.
napravihte 4etiri razli4ni topic-a ot edin prost vupros i posledvalata neadekvatna namesa - vtoriq post.

Pe666o
03-01-2006, 14:47
ahhahah samo razbira4i tyka we deba :lol: ediniq izkara proteina vreden #-o drug vika 4e nqma da ima efect :-k treti 4e proteina se sre6tal samo v mesoto =D> ....pi4..ako iska6 si pii protein..ama znai 4e proteina ne prai ni6to..samo pomaga za vuztanovqvane na muskula ot trenirovka...vsi4ko si zavisi ot teb..ako trenira6 zdravo..i misli6 4e se izmarq6 mnogo bez protein..pii si go..tva e! Samo trenirane "mu e maikata"...a ako vzema6 prekaleno mnogo proteini tezi koito ne se usvoqvat ot tqloto 6e si gi izpikae6 i tva e :wink: ..a dali moje da ima rezultat za 1 mesec...ne znam..zavisi kva ti e muskulaturata...i v kvo sastoqnie si sega..ama..1 mesec e malko :-&

03-01-2006, 15:24
dobre de - priznavam si 4e za proteinite prekalih
no nikoi ne moje da me ubedi v tova 4e proteinite sa bezvredni - dori i da ne nanasqt seriozni porajeniq na bybrecite i drugite vytre6ni organi te mogat da imat seriozen negativen efekt
po princip do 18-19 godini kostnata sistema o6te ne se e razvila napylno
i vdiganeto na tejesti vliqe na tova razvitie - zasilva se riskyt ot problemi sys stavite v byde6te (ne 4e ot futbola ne stava taka, prosto tuk natovarvaneto e mnogo golqmo), problemi s krysta (osobeno nqkoi uprejneniq sys 6tangi)
a kolkoto pove4e s e blyska6 s dobavki, tolkova pove4e vdigaa6, nali
sy6to taka i e malko veroqtno da drypne6 na viso4ina - vsi4ki poznati koito hodqt na fitnes ot nqkolko godini (ne sa malko) sa pod 1.75
i si ostava slu4aqt s aritmiqta - tova si e deistvitelno, poznavam go 4oveka, otkriha mu q nqkolko meseca sled kato pi proteini (na musashi nekvi laina). moje bi proteinite nqmat ni6to ob6to, moe bi samo kosveno...
a i poneje spomenahte u4ebnicite po biologiq - mi tam ima6e edin mnogo interesen urok za koli4estvoto hranitelni ve6testva koito 4ovek trqbva dda priema, i ako belty4inite nadvi6avat 50% (ne sym syvsem siguren za cifrata) ot ob6tite kalorii za denq 4erniq drob si naru6ava seriozno funkciqta, imunnata sistema otslabva, plytnostta na kostite namalqva i te stavat krehki.
taka 4e dietata si e nai-dobriq izbor, az li4no sym karal nqkolko zasilva6ti do momenta i rezultatyt si go ima stiga da si uporit

i kakto ve4e kazah fitnesyt e kato dopylnenie kym istinskite sportove - v tova otne6enie e nenadminat
no samostoqtelno i pri tova s dobavki e bezmisleno
a tezi koito hodqt na fitnes samo da si pravqt kardioto (aerobikata) - mi da vi kaja, ima dale4 po evtini i po-interesni na4ini 4ovek da si osiguri dobra figura i zdravo syrce

i pak vi kazvam - fitnesyt ne e nikakyv sport, i vyob6te ne moje da se sravnqva s grupovite sportove, ili s pluvane ili tenis

pisna mi ot taq tema - vseki da pravi kakvoto si iska, dadoh svoq syvet

PS: za tezi s izkazvaniqta za 40 kilogramaviq kele6:
visok sym 1.87, teja 72 kilograma (malko sym slab naistina), ne pusha i piq samo pri povod

justinsfhc - 4ovek, uvajavam te, ti pone ne si prost i ne obijda6 izli6no, za4ita6 mnenieto na drugite

anonymous464110
03-01-2006, 16:01
ahhahah samo razbira4i tyka we deba :lol: ediniq izkara proteina vreden #-o drug vika 4e nqma da ima efect :-k treti 4e proteina se sre6tal samo v mesoto =D> ....pi4..ako iska6 si pii protein..ama znai 4e proteina ne prai ni6to..samo pomaga za vuztanovqvane na muskula ot trenirovka...vsi4ko si zavisi ot teb..ako trenira6 zdravo..i misli6 4e se izmarq6 mnogo bez protein..pii si go..tva e! Samo trenirane "mu e maikata"...a ako vzema6 prekaleno mnogo proteini tezi koito ne se usvoqvat ot tqloto 6e si gi izpikae6 i tva e :wink: ..a dali moje da ima rezultat za 1 mesec...ne znam..zavisi kva ti e muskulaturata...i v kvo sastoqnie si sega..ama..1 mesec e malko :-&
batence are da se razberem po nqkolko vuprosa.purvo are da ne me ebe6 mnogo mnogo i vtoro - ti si pulen idiot.PROTEINITE IZGRAJDAT MUSKULNATA TUKAN.pisna mi da povtarqm na zalupenqci edno i su6to.kakvo vi u4at po biologiq be????????proteinite NE vuzstanovqvat muskulite sled trenirovka.tva da ne ti e ISOSTAR.za vuzstanovqvane na muskulnata umora se pie TAURIN,koito e ESTESTVEN ALKALOID,podoben na KOFEIN,TEIN i t.n. i t.n.proteinite NE se sre6tat samo v mesoto,tova e nai-golqmata idiot6tina koqto sum 4uval.proteini ima i v soqta i v rasteniqta.nqkoi 4ete li izob6to kvo pi6a ili si burkate v nosa?1000 puti kazah 4e az sum pil rastitelen protein i znam ot LI4EN OPIT 4e rezultat IMA. :smt013

hamilcar
03-01-2006, 17:52
vmesto da pie6 proteini po-dobre mini na zasilva6ta dieta (ka4estvena zasilva6ta dieta - vqrno, 6te ti se naloji da qde6 po 6 puti na den, no pone 6te razsee6 vsi4ki symneniq okolo bezoopasnostta na tiq sintetiki (koito za men sa si 4isti bokluci - ne moje nqkakvo hap4e da byde estestveno, 100% naturalno, o6te po-malko pyk bezvredno)
samiqt fakt 4e trqbva da qde6 po 6 pyti na den za da postigne6 rezultat shoden s tozi ot nqkolko tabletki koncentrirani beltyci pokazva kolko neestestveni sa tezi dobavki
az li4no sym protiv fitnesa - spored men toi trqbva da se izpolzva kato dopylnenie kym nqkakyv drug istinski sport, no ne i samostoqtelno. puk i da si priznaem - da vdiga6 nqkakvi tejesti i posle pak da gi svalq6 i pak da gi vdiga6 e typo i sku4no, nezavisimo kakvi rezultati se postigat (osobeno puk rezultati s dobavki), nito se razviva volqta (za6toto se iziskva volq da trenira6 5 pyti sedmi4no do 10 ve4erta, no ne i za da hodi6 3 pyti sedmi4no v nqkakva vonq6ta ky6ti4ka i da vdiga6 jeleza)

po dobre se zapi6i na ne6to istinsko - basketbol, pluvane, voleibol; ne6to koeto 6te te napravi osven qk, i visok, a ne nqkakva miniqtiurna pionka s sys samo4ustvie na velikan (poneje imalo muskol4eta)

Sys zdrave!


Е представи си,аз искам да ходя във фитнес залата и да тренирам,поради простата причина,че ми харесва.Човека зададе въпрос,а това,че на теб не ти харесват фитнес залите нас ама вобще не ни интересува.

Искам да те помоля да спреш да ядеш месо.
prosto davam syvet - a tova 4e si hater i te myrzi da 4ete6 i men ne me interesuva

Ти ли точно ще ме учиш ? Много добре знам какво представляват протеините.Явно ти незнаеш,затова недей да се излагаш.

Pe666o
03-01-2006, 19:41
ahhahah samo razbira4i tyka we deba :lol: ediniq izkara proteina vreden #-o drug vika 4e nqma da ima efect :-k treti 4e proteina se sre6tal samo v mesoto =D> ....pi4..ako iska6 si pii protein..ama znai 4e proteina ne prai ni6to..samo pomaga za vuztanovqvane na muskula ot trenirovka...vsi4ko si zavisi ot teb..ako trenira6 zdravo..i misli6 4e se izmarq6 mnogo bez protein..pii si go..tva e! Samo trenirane "mu e maikata"...a ako vzema6 prekaleno mnogo proteini tezi koito ne se usvoqvat ot tqloto 6e si gi izpikae6 i tva e :wink: ..a dali moje da ima rezultat za 1 mesec...ne znam..zavisi kva ti e muskulaturata...i v kvo sastoqnie si sega..ama..1 mesec e malko :-&
batence are da se razberem po nqkolko vuprosa.purvo are da ne me ebe6 mnogo mnogo i vtoro - ti si pulen idiot.PROTEINITE IZGRAJDAT MUSKULNATA TUKAN.pisna mi da povtarqm na zalupenqci edno i su6to.kakvo vi u4at po biologiq be????????proteinite NE vuzstanovqvat muskulite sled trenirovka.tva da ne ti e ISOSTAR.za vuzstanovqvane na muskulnata umora se pie TAURIN,koito e ESTESTVEN ALKALOID,podoben na KOFEIN,TEIN i t.n. i t.n.proteinite NE se sre6tat samo v mesoto,tova e nai-golqmata idiot6tina koqto sum 4uval.proteini ima i v soqta i v rasteniqta.nqkoi 4ete li izob6to kvo pi6a ili si burkate v nosa?1000 puti kazah 4e az sum pil rastitelen protein i znam ot LI4EN OPIT 4e rezultat IMA. :smt013
gledai sq...isostar-a vaztanovqva muskula li we bace?? q vij kvo pi6e na opakovkata...sadarja 1 ton vitamini i minerali..i nqkavi tam vuglehidrati..suotvetno-->>> nqma kak da vuztanovqva muskula we maloumnik!!!! Mnogo znae6 koe e estestven alkaloid i kat gledam o6te poe4e znae6 kvo e kofein,...kofeina zasilva predavaneto na nervnite impulsi i ima vazbujda6t harakter (ne znam za6to go spomena :-k )a i az ne sum kazal 4e proteinite se sre6tat samo v mesoto we baluk..q zemi pro4eti kvo sum napisal..i ne mi kazvai dali sum si nau4il uroka po bio..6toto az za razlika ot teb u4a biologiq ot mn vreme...a ti nai veroqtno q u4i6 ot "bat Stan4o" vav fitnes zalata na ulica Vrubkovo No.69....

hamilcar
03-01-2006, 19:53
ahhahah samo razbira4i tyka we deba :lol: ediniq izkara proteina vreden #-o drug vika 4e nqma da ima efect :-k treti 4e proteina se sre6tal samo v mesoto =D> ....pi4..ako iska6 si pii protein..ama znai 4e proteina ne prai ni6to..samo pomaga za vuztanovqvane na muskula ot trenirovka...vsi4ko si zavisi ot teb..ako trenira6 zdravo..i misli6 4e se izmarq6 mnogo bez protein..pii si go..tva e! Samo trenirane "mu e maikata"...a ako vzema6 prekaleno mnogo proteini tezi koito ne se usvoqvat ot tqloto 6e si gi izpikae6 i tva e :wink: ..a dali moje da ima rezultat za 1 mesec...ne znam..zavisi kva ti e muskulaturata...i v kvo sastoqnie si sega..ama..1 mesec e malko :-&

Какво прави протеина,служи за възтановяване на мускула след тренировка ... за малко.

http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/83801010.htm

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=20&id=2153

Айде разбирачо дано сега поне да не дрънкаш глупости.

Стеснителната
03-01-2006, 22:28
Темата на разбирачите, щях да се спукам от смях :smt005 .

anonymous464110
03-02-2006, 14:58
Mnogo znae6 koe e estestven alkaloid i kat gledam o6te poe4e znae6 kvo e kofein,...kofeina zasilva predavaneto na nervnite impulsi i ima vazbujda6t harakter
:smt005 :smt005 tapak,kofeina i teina ne sa li naturalni alkaloidi be mnogoumnik :smt005 ain6tain edinstvenoto koeto ima vuzbujda6t harakter tuk e smehotvornata ti zabluda 4e ima6 nqkakvo ponqtie ot temata. :wink:
p.s.stesnitelnata vnimavai kato se spuka6 da ne izte4e kafqvoto sudurjanie na 4erepnata ti kutiq

Pe666o
03-02-2006, 18:43
ahhahah samo razbira4i tyka we deba :lol: ediniq izkara proteina vreden #-o drug vika 4e nqma da ima efect :-k treti 4e proteina se sre6tal samo v mesoto =D> ....pi4..ako iska6 si pii protein..ama znai 4e proteina ne prai ni6to..samo pomaga za vuztanovqvane na muskula ot trenirovka...vsi4ko si zavisi ot teb..ako trenira6 zdravo..i misli6 4e se izmarq6 mnogo bez protein..pii si go..tva e! Samo trenirane "mu e maikata"...a ako vzema6 prekaleno mnogo proteini tezi koito ne se usvoqvat ot tqloto 6e si gi izpikae6 i tva e :wink: ..a dali moje da ima rezultat za 1 mesec...ne znam..zavisi kva ti e muskulaturata...i v kvo sastoqnie si sega..ama..1 mesec e malko :-&

Какво прави протеина,служи за възтановяване на мускула след тренировка ... за малко.

http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/83801010.htm

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=20&id=2153

Айде разбирачо дано сега поне да не дрънкаш глупости.
kvo mi gi dava6 teq saitove we um...kvo kazaha..?? 6e proteina izgrajda tukanite..muskula ne e li tukan???Az ne sum kazal 4e proteina vuztanovqva energiiniq zapas.

Pe666o
03-02-2006, 18:45
Mnogo znae6 koe e estestven alkaloid i kat gledam o6te poe4e znae6 kvo e kofein,...kofeina zasilva predavaneto na nervnite impulsi i ima vazbujda6t harakter
:smt005 :smt005 tapak,kofeina i teina ne sa li naturalni alkaloidi be mnogoumnik :smt005 ain6tain edinstvenoto koeto ima vuzbujda6t harakter tuk e smehotvornata ti zabluda 4e ima6 nqkakvo ponqtie ot temata. :wink:
p.s.stesnitelnata vnimavai kato se spuka6 da ne izte4e kafqvoto sudurjanie na 4erepnata ti kutiq
?? ma ti si super zle we mame..nau4il si 2 dumi i samo tqh varti6...ai 4eti i togava pak mi govori http://www.hhmi.org/cgi-bin/askascientist/highlight.pl?kw=&file=answers%2Fneuroscience%2Fans_010.html ako ne6to ne razbira6 zvanni mi da ti preveda...

anonymous464110
03-02-2006, 22:27
guce nqmam namerenie da vodq sporove s ednokletu4en organizum samo plqmpa6 i posle izliza 4e ni6to ne si bil kazal ti.ako ima6 ne6to da mi se obqsnqva6 davai na pm ili zvunni na vutre6niq da se opravim :smt005 smehuran...

03-03-2006, 03:13
abe ostai ti proteina ko izgrajda i za kvo sluji
q pokajete kolko ste koravi da vi se poradvame malko \:D/

Pe666o
03-03-2006, 11:37
guce nqmam namerenie da vodq sporove s ednokletu4en organizum samo plqmpa6 i posle izliza 4e ni6to ne si bil kazal ti.ako ima6 ne6to da mi se obqsnqva6 davai na pm ili zvunni na vutre6niq da se opravim :smt005 smehuran...
.................

hamilcar
03-04-2006, 09:58
ahhahah samo razbira4i tyka we deba :lol: ediniq izkara proteina vreden #-o drug vika 4e nqma da ima efect :-k treti 4e proteina se sre6tal samo v mesoto =D> ....pi4..ako iska6 si pii protein..ama znai 4e proteina ne prai ni6to..samo pomaga za vuztanovqvane na muskula ot trenirovka...vsi4ko si zavisi ot teb..ako trenira6 zdravo..i misli6 4e se izmarq6 mnogo bez protein..pii si go..tva e! Samo trenirane "mu e maikata"...a ako vzema6 prekaleno mnogo proteini tezi koito ne se usvoqvat ot tqloto 6e si gi izpikae6 i tva e :wink: ..a dali moje da ima rezultat za 1 mesec...ne znam..zavisi kva ti e muskulaturata...i v kvo sastoqnie si sega..ama..1 mesec e malko :-&

Какво прави протеина,служи за възтановяване на мускула след тренировка ... за малко.

http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/83801010.htm

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=20&id=2153

Айде разбирачо дано сега поне да не дрънкаш глупости.
kvo mi gi dava6 teq saitove we um...kvo kazaha..?? 6e proteina izgrajda tukanite..muskula ne e li tukan???Az ne sum kazal 4e proteina vuztanovqva energiiniq zapas.

Ей бот преди да пишеш глупости вземи да прочетеш малко.Нещо не си много на Ти с нещата.И виж какво си писал.

10-06-2006, 14:34
Do tuk prochetoh tolkova gluposti,che prosto nqma kvo da komentiram.Abe hora kato ne ste osvedomeni za ne6to kakto trqbva ne komentiraite.Tva dobavkite,himiqta nqmam nishto protiv tqh.Samo da znae chovek kak da gi izpolzva i koga.

DoPye
10-06-2006, 15:00
най-добрия протеин Supermass 2100 протеин + креатин като си купиш протеина то там си пише това което те интересува


ама като за начало можеш да си земеш млечен протеин PRO 90 GOLD

DoPye
10-06-2006, 15:02
Supermass 2100
Supermass 2100 e изключително удачна формула за натрупване на маса, приложима за начинаещи и напреднали. Съдържа повече от 50 съставки с добавка на креатин монохидрат и липоева киселина. Обогатен е с витамини, соли, макро- и микроелементи и липотропни вещества.

Показания
При физическо натоварване и недостиг на протеин (при възстановяване, при оскъдно или непълноценно хранене), поддържа солевия баланс, води до бързо натрупване на мускулна маса.

Дозировка
- за деца - 20-35 g (1-2 м. л.)
- за възрастни - 60-90 g (4-6 м. л.), разтворени в чаша вода или безалкохолна напитка
- за спортисти (при ускоряване процеса на изграждане на мускулния релеф) - 100-120 g (7-9 м. л.)


CLICK (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=57178)

DuPeN^6TaiN
10-19-2006, 21:13
a be vie tuk razbirate li po ne6to.kakvo moje da ti stane ot proteinite xaxaxa ili p1k izob6to ot fitnesa ako trenira6 pravilno i gi pie6 pravilno nqma da ima6 problemi.a kolkoto do dali s tqh moje da nap1lnee6 zavisi kakvi si vzeme6 i kak gi pie6,ako si po-slab si vzemi visokov1glehidratni:)ako ne si vzemi za 4ista muskulna masa. i ne dr1nkaite glusposti za fitnesa kato ne razbirate

DoPye
10-19-2006, 21:21
6te mojete li da mi kajete kato zapo4ne da se vzima proteini pyrviq mesec ima li rezoltati???i ako moje da mi kajete malko pove4e za proteinite???

протеини не ти трябват просто повече полешко :D

niGGa
10-19-2006, 21:28
Протеините са безвредни. Вземи почети малко, после говори.
Е, понякога са вредни..Аз лично съм прекалявал със дозата.. после се просираш в кенефа..това им е най-голямата вреда ако завишиш количеството многократно(както направих аз :lol: )

king size
03-25-2007, 11:03
abe q mi kajete ebi mu maikata az sum na 15 teja 63 kila i sum visok okolo 175 ot kade da si kupq proteini i po kolko traa da piq na den

n1ght_shadow
03-25-2007, 12:30
v pove4eto sportni magazini gi ima a za dozirovkata nai dobre se posavetvai s fitnes instruktor

P.P. temata e stari4ka

Zakfo ti e nick?
04-14-2007, 14:43
awe i mene ne mi trqq tolkvoa za muskoli i as iskam da napulneq 6e stane li ot tiq proteini ?

08-12-2007, 17:21
Както всеки друг химичен продукт и протеините не са съвсем безвредни [-X Що се отнася до растежа, ако направиш пълна програма за 1 месец със протеин ще качиш 1-2см. за бицепс... Особено ако ти е първи месец около 2см. ще качиш.. Но това е само за първия месец! През втория може да добавиш към протеина 1-2 ампули сустанон 250 за да има добър ефект...

ProstoAz
08-12-2007, 17:30
Темата е стара!