PDA

View Full Version : Revnosta



P_I_T_B_U_L_A
02-27-2006, 18:46
Kak vliqe revnosta varhu vrazkata,mislite li 4e revnosta pokazva lubovta?????

17_f_sf
02-27-2006, 18:49
ami ot edna strana naistina pokazva liubovta ama ot dryga moje da stane mnogo dosadno i t.n. i taka da se razvalqt otno6eniqta mejdy dvama du6i ... no moje bi revnostta moje pone malko da se namali ako dvamata si imat doverie ...

sexy_macka
02-27-2006, 18:55
Da,ot edna strana naistina moje i da pokazva obichta n aediniq km drugiq,no pokazva i ot chasti lipsata na doverie :arrow: Rushi vruskata !
nqma nudja ot revnost,prosto trqbva 2ta da sednat da si pogovorqt i ako naistina ima nujda ot revnost,po-dobre da se rasdelqt i vseki da poeme po sfoq put,zashtoto qvnu ne sa edinz a drug ;) ako puk ne e imalo nujda ot revnost...Syper ! :)

VukeHceTy
03-07-2006, 14:16
doverieto my e maikata. trqbva da imash doverie na choveka do teb.revnosta ne pokazva nishto osven strah.revnost znachi da se strahuvash che moje da zagubish choveka do teb i takiva raboti.imash li doverie sichko e 6 :D

LP_girl_14
03-07-2006, 14:26
За мен поне прекалената ревност убива една връзка!За да сте дълго време с един човек трябва да има доверие между вас,да се правят компромиси,непракъснато да доказваш на човека до теб колко мн го обичаш,да се опивате постоянно да запазвате онази първоначална тръпка.Не мисля,че едно чувство като ревността има място в този списък с неща,поддържаши една връзка :smt018 Любовта се показва чрез внимание,нежност,всеотдайн ство,вярност,а не чрез недоверие,съмнение и страх,които са присъщи за ревността...

Ani_girl
03-07-2006, 15:06
spored men revnosta ima dve strani 4orek rednuva za6toto obi4a ili 4ovek revnuva ne za6toto obi4a a za6to iska da e obi4an ! spored men revnosta malko ili mnogo ubiva 4ustvata za6toto revnosta za men e bolest a i po nqkoga e boleznena !

TiA_MaRiA
03-07-2006, 15:26
Spored men revnostta ne pokazva lubov, to4no obratnoto tq susipva lubovta, 6tom obi4a6 nqkogo trqbva da mu vqrva6. Revnuvat horata koito nqmat doverie na 4oveka do sebe si, izpitvat 4uvstvo za pritejnie

InHell
03-07-2006, 15:30
Необходима е в много малки количества.

vibora85
03-07-2006, 15:33
За мен поне прекалената ревност убива една връзка!За да сте дълго време с един човек трябва да има доверие между вас,да се правят компромиси,непракъснато да доказваш на човека до теб колко мн го обичаш,да се опивате постоянно да запазвате онази първоначална тръпка.Не мисля,че едно чувство като ревността има място в този списък с неща,поддържаши една връзка :smt018 Любовта се показва чрез внимание,нежност,всеотдайн ство,вярност,а не чрез недоверие,съмнение и страх,които са присъщи за ревността...
ммм да съгласна съм

mimi_gothica
03-07-2006, 15:40
Mislq,4e revnostta ozna4ava kolko e golqma lubovta i tazi strah,4e moje da zagubi lubovta.No prekali li se s tazi revnost nakraq naistna gubi6 lubovta. :P

Mikohito
03-07-2006, 15:49
Ревноста до известна степен може да покаже чувствата в една връзка но стига да не е прекалено силна защото тогава всичко може да се развали между двамата.Пък и смятам че ако обичаш някого би трябвало все пак да му имаш някакво доверие. :D

FiRe_LaDy
03-07-2006, 16:02
V nikakav slu4ai!Revnosta ne mi e poznata kato li4no 4uvstvo,no i ne mislq,4e mi e nujno!Ako revnuva6 zna4i ne vqrva6 na 4oveka do sebe si i go prezira6!Prosto v edna istinska vryzka tova 4uvstvo nqma mqsto i e izli6no :wink:

RoSsY88
03-07-2006, 16:03
Една ревност проваля връзката...колкото ревноста е по-силна и повечето пъти без основание се губи доверие и връзката пропада.Но без ревност не може,тя е част от любовта и варви рака за рака с нея

sometimes_
03-07-2006, 18:01
Nikoi ne moje da kaje,che ne revnuva.Kogato obichash edin chovek,nqma nachin da ne revnuvash...A i ne mislq,che nqkoi shte otreche,che ne mu e priqtno da byde revnuvan... :wink: Syglasna sym s tova,che prekalenata revnost ubiva edna vryzka,no lichno az se chuvstvam obichana i po-sigurna kogato priqtelq mi me revnuva,a chestno kazano az mrazq da revnuvam,a go pravq postoqnno :| E,kakvo da se pravi.Bez revnost nqma lubov,kolkoto i da kazvame protivnoto,faktite sami govorqt. :wink:

Sapphir
03-07-2006, 20:45
moq puk vuobshte ne e revniv..

fresh4e
03-08-2006, 10:50
revnostta donqkade dokazva lubovta.kogato obi4a6 edin 4ovek ti ponqkoga go revnuva6 i tova e neizbejno.no ako revnostta e tvarde silna zapo4va da vliqe otricatelno :roll: silnata revnost pokazva 4e nqma6 doverie na 4oveka do sebe si.a kogato nqma vzaimno doverie vrazkata se razpada :-k

sexsy_sladurana
03-09-2006, 16:58
spored men ne revnuva tozi koito obicha,a tozi koito iska da bude obichan.