PDA

View Full Version : Когато го обичате,а той не ви заслужава..(за момичета)



fresh4e
02-27-2006, 20:14
Сигурно вече ви се е случвало или ще ви се случи,това което преживях и аз...
Предупреждавали са ви, но вас просто ви влечеше и решихте да видите дали няма да промените момчето, което си мисли че може да има всяка..

Сгрешили сте много!Колкото и да мислите че ви обича, на него си му е в природата заложено и щом още е такъв значи може би и други са се опитвали да го променят, но както виждате няма смисъл!
Момичетата обичат тези, които са най-недостъпни за тях,поставят си високи цели, но не дай Боже се влюбят в тях! Случайно започвате да разбирате как той си има други момичета - навярно само секс партньорки, късате с него!
Чакате той виновен да ви потърси, но телефонът мълчи, звънецът не се чува да звъни...

Тогава започвате да се питате - Защо не ви тича след задника?!

Нали ви обичаше,какво стана?:( Срещате го случайно в някой чат, как той си лафи с приятелите си и е супер весел!
Не знаеш как да си го върнеш..и започваш пак да му се молиш!

Този път неговата стратегия ви става ясна! Омръзнало му е да ви замайва главата с глупости,а вие вече в отчаяните си опити да го промените, да ви заобича, да бъдете част от живота му, защото той е част от вашия..
Осъзнавате всъщност, че вече сте влюбена в него и сте готова на всичко, за да го докоснете, целунете, почувствате отново! Тогава дори и да сте нямали друг интимен приятел, повярвайте ми, идва и новата ви цел - Той да ви е първият, или просто да имате сексуални контакти.. Навярно това му е била целта? Да ви прибави в списъка с такива наранени и влюбени момичета, които ще му пуснат когато и да им свирне!

Не можете да повярвате, но какво стана с чувствата, които имаше към вас?
Беше нежен,мил, гледаше ви влюбено, а сега се държи по този начин с вас..

ЛЪЖЕЦ! Мразите го, твърдо решена сте да го забравите! Но ако лъжливата ви връзката все пак е била по-дълготрайна? Прибързана сте? Готова сте дори и да се съгласите само на сексуален контакт стига да го имате отново, а след това и той ще се привърже към вас..ще му липсвате, и всичко е уредено!
Пробвайте и ви гарантирам, че след като се разочаровате минимум една седмица ще сте като жив труп!
Какво става, когато разберете че той е постъпил по съшия начин и с друго момиче..или докато вие се срещате "тайно", разберете че той казва на друга "обичам те"(което и вие сте чували не веднъж) макар и нея да заблуждава! Тогава най-малкото, което искате е да го заколите!
Вече се чувствате като негова собственост, и да искате не можете да забравите "Женкара", който ви завъртя главата както никой до сега!

Свикнали сте все вие да прецаквате и да се чувствате като Богиня!
Но свърши и вашето царуване..сега сте излъгана,безнадеждно влюбена и се налага да делите човека,когото обичате! Освен ако не сте силен характер! Колкото и да ви боли - болката ще премине!
Плачете, няма начин да не страдате..не сдържайте в себе си мъката и сълзите!
Повярвайте ми, стига да искате можете да продължите да живеете пълноценно, няма невъзможни неща!

Това ви е познато,нали....?!

Kianna
02-27-2006, 20:28
sama ne si wiarwam,che prochetoh twa sichkoto .... :P

HeDa
02-27-2006, 20:34
o0o0 ne tova ne mi e poznato - tova mi e do bolka poznato...Tezi , koito sa me nakarali da stradam po tozi na4in su6to shte stradat , prosto nqma na4in da im se razmine..moje da ne e zaradi mene , no za nqkoe drugo momi4e , no 6te stradat...Men sa me naranqvali i po vseobshtite pravila i az sym naranqvala za otmushtenie na tezi , koito sa si igrali s 4uvstvata mi , makar 4e sum razbila surcata na mnogo mom4eta , koito ne sa zaslujili....Mislq , 4e i az ne bqh zaslujila moeto urce da bude razbito nqkolko puti , no tova e jivota ..Za da ocelee6 prosto trqbva da si Ku4ka :-#

Atika
02-27-2006, 20:52
Vij mila .. estestveno che jivotyt ne e prikazka i nqma go princa koito chakame .. nqma i da go ima .. no vseki po svoi nachin e princ toi idva i ti otiva .. edin,dvama,trima,chetirima,petima.. normalno .. vinagi boli, natrupvame opit , pitame se zashto i pak zashto.. no prosto neshtata se sluchvat .. Ti govorish za nqkakva promqna da promenim choveka do sebe si .. ami ako ne go obichame takav kakavto e .. znachi vaubshte ne mojem da obichame .. taka e .. momchetata sa palni s nedostataci no i nie ne sme bezgreshni .. Na taq vazrast ako nqkoi ochakva da namaeri istinskata liubov znachi e mnogo naiven i prez nishto ne e minal .. Licho i az sam minala prez tova za koeto se razkazva v temata .. no se nauchih da obicham choveka do sebe si s vseki edin negov nedostatyk i za nishto na sveta ne iskam da go promenqm .. prosto tova e toi istinski .. obi4a li me ili ne .. shte q bade li m/u nas nqma li da q bade.. ima li znachenie .. az sam na 18 i jiveq za vseki krasiv mig ..

belluci
02-28-2006, 04:32
ne e nujno da si go prestavqm;) edna vruzka osven obi4 e i ogromno uvajenie i otgovornost,qvno vsi4kite tiq ne6ta lipsvat,taka 4e nqma smisul da se produljava:)

sexy_macka
02-28-2006, 07:28
zdr,mislq che tuk e mqstoto da spodelq i as neshto,to shte i otg km tazi tema... :(
emi...as bqh v tochno tova polojenie koeto tq opisfa...Milioni puti trugvah i se sdobrqh s "momcheto na jivota mi" i fse za po 1mesec...v produljenie na edna godina as bqh VTORATA...nadqvah si,che as shte moga da og promenq,no sled 1god se otkazah....togava stana neshto,koeto mn me uchudi....toi me potursi s dumite "iskm da si s men"...dumite bqha tipichni za edin "Jenkar",no tova,che toi me potursi....as otnovo zapochnah da si mislq,che moje bi seg ashte stan eneshto i...DA...vidqhme se,pogovorihme i trugnahme .... Sega imash chufstfoto che sm EDINSTFENATA...za 1vi put vruskata ni beshe IDEALNA v produljenie na 3 meseca,kogato rasbrah,che ot 1mesec toi si ima priqtelka...togava toi prosto kaza,che e mislil che sm se radvala che tozi put as sm bila 1ta,tq 2ta...Narani me strashno mn i skusahme....Znaeh che nqma da go zabravq mn burso,znaeh che shte mi e v glavata max 2-3meseca,no uvi...ytre stavat 7meseca ot kakto skusahme a as GO OBICHAM....dori malko ne sm go zabravila,prosto nqkude v surceto mi ima edno kutche v koeto se krie omrazata i tova,koeto shte mi pomogne da go zabravq...Mukata koqot mi prichini...No...te nemogat da islqsat neshto gi spira i navun islisa samo OBICHTA....
Otkazvam se ! Nemoga poveche da se borq sreshtu tova...qvnu shte go OBICHAM cql jivot... :smt010
P.S. sujalqvam,ako vi otegchihs dulgata si istoriq,no imah nujda da spodelq s nqkoi i ot dulgo vr neznaeh d apusna li tema,no sega kogato vidqh tazi i nemojeh da ne spodelq...
Blagodarq na fsichki,koito go prochetoha !

TheMaggie
02-28-2006, 08:43
o0o0 ne tova ne mi e poznato - tova mi e do bolka poznato...Tezi , koito sa me nakarali da stradam po tozi na4in su6to shte stradat , prosto nqma na4in da im se razmine..moje da ne e zaradi mene , no za nqkoe drugo momi4e , no 6te stradat...Men sa me naranqvali i po vseobshtite pravila i az sym naranqvala za otmushtenie na tezi , koito sa si igrali s 4uvstvata mi , makar 4e sum razbila surcata na mnogo mom4eta , koito ne sa zaslujili....Mislq , 4e i az ne bqh zaslujila moeto urce da bude razbito nqkolko puti , no tova e jivota ..Za da ocelee6 prosto trqbva da si Ku4ka :-#
Samo taka!!!! =D> =D> =D> =D> =D>

CVETELLINA
02-28-2006, 09:55
Това ви е познато,нали....?!....... не само ми е познато, това направо е същата история като моята.....
:( :( :cry: :cry: :cry:

MiLiNkOtO^
02-28-2006, 11:05
shit

rusalkata_
02-28-2006, 11:32
лел,ужасно е... :cry:

honey_reflection
02-28-2006, 11:54
Na men ne mi e poznato.. smisal nikoga ne sam bila vlubena =P
No za jenkarq.. smisal kato momche.. mi e (malko) poznato =)

P360_LUdN!C@7@
02-28-2006, 12:20
pone az ne sum takuv i nikoga nqma da budq!!! :!: :!: :!: \:D/ \:D/ \:D/

ckeuT4eTo_f
02-28-2006, 12:25
Predpolagam 4e na mnogo hora im e poznato i stra6no mn hora sa izstradali ot tova.. no na men vse ote ne mi se e slu4valo podobno ne6to no znam 4e rano ili kusno 6t emi se slu4i :? No... nali znaete.. Jiveq dnes za6toto v4era nqma da se vurne, a utre moje i da ne doide...

fresh4e
02-28-2006, 12:30
blagodarq vi za otgovorite.ute6ih se pone malko kato razbrah 4e naistina ne samo na men se e slu4valo a na po4ti vsqko momi4e :roll: momi4eta ne se ot4aivaite.jivota e takav kakvto si go napravim.jivota e prekrasen...zavisi samo ot koq strana gleda6 na nego..
blagodarq vi za vnimanieto.nadqvam se da prodaljavate da pi6ete :wink:

fresh4e
02-28-2006, 12:35
pone az ne sum takuv i nikoga nqma da budq!!! :!: :!: :!: \:D/ \:D/ \:D/

evala =D> dano vsi4ki mom4eta da sa kato tebe(za jalost oba4e ne e taka :smt009 )