PDA

View Full Version : Kyw neshtatnik sym ,iztyrvah q :(



Obrecheniqt na stradanie
02-27-2006, 21:29
az sym momche s mnogo obojatelki,sladyk sym i imam ogromno chuvstvo za humor ..no nqmam pari ,i kato razbere dadeno momiche ,che nqmam me zarqzva ,ne sym bil nein tip,a predi da razbere istinata sym neinata lubov..:)no kakto i da e ,no vypreki tova imah 2 godishna vryzka s momiche na 14 g ,a az sym na 22g,pedofilsko ,nali?no tq me skysa ,sbra se s bogatash "lubovta se izparila" e qsno ,nema pari ...do tuk shto gode dobre ,no eto go i moq problem..
az mnogo stradah po tova momiche malkoto ,shte q nareka Tonita i ne iskah druga ,dori i za seks ne mi se misleshe,izlizah s drugi na kafe ,ma nishto be mi vse taq ..i kakto se kazva stara lubov q lekuva nova -e tyi stana ,no az glupaka q izgubih i mnogo me e qd :-s zapoznah se s momiche mnogo po razlichno ot ostanalite,dobra ,nematerialistka ,sladichka,umna i s ambicii da se bori za po dobro bydeshte (jivota q e ochukal ) tq e syshto bez pari ..no vinagi me karashe da se usmihvam svalqshe me ,no nqkak si ne tolko qvno ,malko po malko ,znaeh go no vsqkash ne iskah da go priema (ot strah li nz ili ot zabludata,che obicham drugata ) ,praveshe mi malki iznenadi,koito za men imaha golqma stoinost,radvashe me ,no nqkak si ne q iskah togava (kolko poshlo ot moq strana ) ,tq podire mi ticha 7-8 meseca,no ne ochevidno ..no vidq che nema kak da e s men ,trygna s drugo momche,koeto mnogo q obicha,tq ne pravi takiva jestova za nego ,kakto praveshe za men ,znam che ne go obicha ,no ne iska da e s men ,ne mi vqrva veche ,ne me iska ,a az si mislq ,che oshte znacha neshto za neq i go pravi edva li ne ot inat ..nz ,pitam q tq nishto ..zaradi misylta che nemoga bez Tonita izgubih istinskoto momiche koeto vinagi be do men v radost i trevoga ,ne mi govoreshe za typite pari ..sega nemoga da spra da mislq za neq,kolko typo q izgubih ,qd me e ..obicham q ,razbira te li ,a nemoga da q imam ,i to pri polojenie,che az sym si vinoven -kvo po kofti ot tova ,a ? :roll:

02-27-2006, 21:40
sam si si vinoven.

priti_kiti
02-27-2006, 21:46
Mda naistina sam si si vinoven..aa i za6to vaob6te se zanimava6 s tolkova malki kato Tonita?se pak si na 22?a tazi vtorata ne kazva6 na kolko e no predpolagam 4e e po golqma :roll: kakto i da e..rabotata e tam 4e ve4e ni6to ne moje6 da naprai6 po vuprosa :? dokato si imal vuzmojnostta da si s momi4eto koeto te e svalqlo togava,ti si q propusnal samo za6toto si stradal za Tonita..a sega sled kato razbira6 4e obi4a6 tova momi4e to ve4e ne iska da e s teb [-( kakvo moje6 da napravi6?emi ni6to..prosto moq suvet e da si vzeme6 urok ot slu4iloto se i da gleda6 da ne povtarq6 su6tite gre6ki :roll:

Obrecheniqt na stradanie
02-27-2006, 21:50
tova momiche e na 20g ,a segashniqt i priqtel e na 19 g ,ami haresah si Tonita po zarazitelniqt i smqh ,posle vynshnostta,haraktera i taka..:)malko po malko hlytnah v edno "dete",koeto misleche kato pogolqmo i zrqlo momiche,kogato trygnah s Tonita tq be na 14,a az na 20a sega tq na 16,a az na 22 g ,a tova momicheto drugoto si e na 20g ..

aLakaZam
02-27-2006, 22:02
Поредната 14-годипшна пикла... Какво очакваш?

Sean Combs
02-28-2006, 01:58
lele brato.. az sym na 20 i ne moga da si predstavq da se hvana s "dete" na 14 godini i da me kefi pove4e ot nqkoq 20tina godi6na.. syjalqvam 4e 6e ti prozvu4i taka ama si e 4isto pedofilstvo! i kvo.. taq pikla te zaeba i te naprai na glupak li? hm.. trqbva6e da se seti6 4e 6om sq po4va da se klati tepyrva 6e se izklati s celiq grad! nqma zna4enie.. taq pi4ka koqto si iztyrval.. i az da sym i az 6e se biq po glavata! az mislq 4e 4ovek ako obi4a nqkoi dostaty4no silno i go iska sy6to po tozi na4in, 6te go ima.. vypreki 4e v moq slu4ai se dokazva protivnoto.. moje6 da si siguren 4e taq pi4ka o6te si ima ne6to kym teb! za da te goni 7-8 meseca.. prosto iz4akai... prodyljavai da i pokazva6 4e iska6 da si s neq i tq ako go iska 6e zaebe drugiq pi4 i 6te byde s teb! :-k

TheMaggie
02-28-2006, 08:46
Mda naistina sam si si vinoven..aa i za6to vaob6te se zanimava6 s tolkova malki kato Tonita?se pak si na 22?a tazi vtorata ne kazva6 na kolko e no predpolagam 4e e po golqma :roll: kakto i da e..rabotata e tam 4e ve4e ni6to ne moje6 da naprai6 po vuprosa :? dokato si imal vuzmojnostta da si s momi4eto koeto te e svalqlo togava,ti si q propusnal samo za6toto si stradal za Tonita..a sega sled kato razbira6 4e obi4a6 tova momi4e to ve4e ne iska da e s teb [-( kakvo moje6 da napravi6?emi ni6to..prosto moq suvet e da si vzeme6 urok ot slu4iloto se i da gleda6 da ne povtarq6 su6tite gre6ki :roll:
Sorry pi4! [-(

sexy_macka
02-28-2006, 08:53
Ne iskm da te obvinqvam,no ti si si vinoven....Zashto,sled akto si vidql kakfa e Tonita i dr momicheta,kogato si vidql kakfo iskat....zashto ne poe po putq na SHTASTIETO...a si isbral putq na TUGATA,qvnu tova momiche e bilo tozi put km Shtastieto...
T si sgreshil,sega si nosi posledstfiqta...
P.S.(za okurajenie) Ima i dr momicheta,kato neq,dobri,nematerialistki...naistina te sa na privurshfane,no fse oshte gi ima...DAno da sreshnesh nqkoq,Ne q ispuskai i neq !!!
YcneX,pojelavam ti go ot surce ;)

02-28-2006, 10:32
brato vzemi i kaji,che togava si bil mn obyrkan i ne si znael kakvo iskash ,no sega veche si naqdno ,che iskash da si s neq,che si q obichkash ,NO ako tq ti otkaje ,znachi zabravi za neq ...veche se e privyrzala kym priqtelq si ,koito sigurno mn se radva,che ima takava mila devoika.. No ako se syglasi ,ti si na Hod i toq pyt ne pravi takava golqma greshka ,kato pyrviqt PYT ,ay ti si #-o

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-28-2006, 10:46
naistina mn kofti no mislq 4e predi da kaje6 krai zagubih q trq da i kaje6 4e si sbarkal i 4e momi4eto koeto iskah i obi4ah e tq moje da te obi4a pove4e ot sega6noto si gadje ili izob6to da ne obi4a nego a da e s nego samo za da zabravi teb opitai i uspeh :)

MiLiNkOtO^
02-28-2006, 11:01
на 22 си а тя на 14.. няма кво да говоря по тая тема.. просто съксссссс :smt019

02-28-2006, 11:06
на 22 си а тя на 14.. няма кво да говоря по тая тема.. просто съксссссс :smt019



tova momiche e na 20g ,a segashniqt i priqtel e na 19 g ,ami haresah si Tonita po zarazitelniqt i smqh ,posle vynshnostta,haraktera i taka..:)malko po malko hlytnah v edno "dete",koeto misleche kato pogolqmo i zrqlo momiche,kogato trygnah s Tonita tq be na 14,a az na 20a sega tq na 16,a az na 22 g ,a tova momicheto drugoto si e na 20g


VIJ!!!predi da pishesh ... a i nali znaesh lubovta ne pita,ta i na momcheto go e spoletqlo slqpata nedelq #-o

MiLiNkOtO^
02-28-2006, 11:11
no vypreki tova imah 2 godishna vryzka s momiche na 14 g ,a az sym na 22g,pedofilsko ,nali?


4ета си мн добре... и за да отговоря на въпроса
ДАААААА!

aLakaZam
02-28-2006, 16:58
Както са тръгнали нещата, да имаш връзка с някой по-голям с 5-6 години от теб си е нещо нормално...

Dr. Kazimbutt
02-28-2006, 18:05
malko po malko hlytnah v edno "dete",koeto misleche kato pogolqmo i zrqlo momiche
Или по-скоро ти си недорасъл??? :mrgreen:

The Interceptor
02-28-2006, 18:38
Моята майка винаги ми е казвала че човек винаги си мисли че последното гадже с което е му се струва че е точно за него и че няма да намери по-добро от него. Макар и да не искам да повявам в това винаги се оказва така. :? Та в този ред на мисли не се отчайваи. Сигурен съм че ще намериш друга която да разбира положението ти :wink:
А иначе макар твърдо да стоя зад това че възръста не е решаваща комбинацията 14-22 не ми се вижда особенно добра но тук няма да се бъркам. :-k Важното е да сте щастливи и любов да има
Късмет занапред

02-28-2006, 19:26
abe hvani si dve p...i i sha ti mine vsichko ,napii se ,napushi se i koi kat tebe;)

02-28-2006, 20:22
Skii sq pi4 tva 4e si izturval momi4e si e tvoq gre6ka ili tq e ligava nz ama az sum samo na 15(btw stavam na 15 sled 10 dni) i ne mi se lepqha mnogo imam pari imam ... :P 4uvstvo za humor slu6am i 4alga i rap ama re6ih da stana pi4 i trugnah na fitnes i break sq sum matematik/pi4 /turbo katil/zabaven/gore-dolu s pari/mn gotin i turbo guzar i pripadat kat ma skivat 4e sum i visok a plo4kite na korema mi moa da gi pokazvam za pari, u4a v MG varna i ima 1 momi4e det mn haresvam(nai0gotinata ot celiq vipusk ot 7 paralelki) ama tq sa e lepnala za edin priqtel futbolist verno gotin ama ne kolkot mene i mi e mn kofti a tq e svestna i az sushto:P (daje sum bil 2,3,7,11 i 1 daje na nacionalni po matematika a kakt sum breaker...) ma pak q izturvah;(((((( i da ti kaja spoko 6a si nameri6 druga ili tq teb 6tom si takuv pi4 (a da ne kaam predi 8 meseca kuv debel noob bqh...)

02-28-2006, 20:34
ave pi4 sq kat pomislih pak nad tvoita istoriq(da az sum onq matematik) smqtam 4e ti trqq vreme da se osuznae6 4e tva e otvratitelno polojenie i hi4 ne ti zavijdam ama nali ti kaah ot 2 godini ti4am sled eno momi4e koeto go svalq polovinata u4ili6te(a to e pulno s mom4eta), vsi4ki bqgat sled neq, ot 100 momi4eta 98 se obru6tat sled men i me pozdravqvat ( a drugite dve s golqmo usilie zaradi bas ne go pravqt) i kakto q obi4am taq pi4ka i sme nai-gotinite v u4ili6te tq ne hodi s men( a az s pari problem nqqm) i hem q obi4am hem tq ma haresva i ne e kurva az ne sum tup nooo....... JIVOTA E GADEN I SQ PO CQL DEN RE6AVAM 6IBANI ZADA4I A ostanalite 10 4asa ot denono6tieto mislq za neq/pompam vuv fitnesa tka 4e trqq go prejiveq :(

02-28-2006, 21:15
e pa zemi svesti se ;)

cvety_i_bebeto
02-28-2006, 21:22
i az sam na 14god.,priqtelq mi e na 20...ama nqmame takiva problemi,prosto tq sigorno e o4kvala pove4e...i za tva se e polu4ilo taka...ama ti si si bil vinoven,za drugoto momi4e.....ZA VSQKA VRAZKA DAVAI VSI4KOOT SEBE SI BEZ DA MISLI6 ZA PREDI6NATA.....

02-28-2006, 21:30
i az sam na 14god.,priqtelq mi e na 20...ama nqmame takiva problemi,prosto tq sigorno e o4kvala pove4e...i za tva se e polu4ilo taka...ama ti si si bil vinoven,za drugoto momi4e.....ZA VSQKA VRAZKA DAVAI VSI4KOOT SEBE SI BEZ DA MISLI6 ZA PREDI6NATA.....


zashto ,kakvo da e ochakvala -pari li ?

cvety_i_bebeto
02-28-2006, 21:42
NE PARI,ama moje i tva da e o4akvala,nz ne q poznavam,moje bi 6tom si na 22god,e mislila 4e moje6 da i dade6 pove4e!ama az v momenta ti govora za 14godi6nata!a za drugata...spored men ne trqbva da se se6ta6 za minaloto,6tom taka e iskala,nemoje6 da go promeni6...trqbva6e da dade6 vsi4ko ot sebe si za novata vrazka...izvinqvai ako sam te zasegnala po nqkakv na4in :-s