PDA

View Full Version : Мъжки проблем след ан. секс с жена



Гого
02-28-2006, 03:34
Здравейте,
след нещо като анален секс с приятелката ми, почнах да имам проблеми.
По члена се появи нещо като жилка, която е твърда през цялото време и може да се каже че наболява.
После се поду и кожата на главичката, но сега почти спадна.Вземах хапчета предписани от лекар заради инфекция, но не помня как се казваха :(
Въпроса ми е : има ли за какво да се притеснявам ?

Питам защото искам да сведа посещенията при лекара до минимум.

Благодаря Ви

Майка ти
02-28-2006, 06:31
Извинявай, но ако съм момче и си навра онази работа в лайната, естествено, че ще има за какво да се притеснявам! :-&
Като толкова държите да си ги пъхате къде ли не, поне ползвайте презервативи! Що за логика да си измиеш оная работа и да я завреш в лайнопровода? При всичките тези бактерии и прочие??? И после: "Ми имам едни пъпчици тук", "Ми къв е тоя цирей" и т.н....
Мислете малко с горните си глави, бе момчета! Не само с долните!
Някой да се похвали, че е правил ушен, ноздрен, очен и други видове секс? :mrgreen:

Гого
02-28-2006, 11:42
След клизма ...

adult
02-28-2006, 13:58
Не успях да разбера дали си бил на лекар... :roll:

02-28-2006, 14:24
MI kat raga6 kadeto ne e pozvoleno.

02-28-2006, 22:05
Извинявай, но ако съм момче и си навра онази работа в лайната, естествено, че ще има за какво да се притеснявам! :-&
Като толкова държите да си ги пъхате къде ли не, поне ползвайте презервативи! Що за логика да си измиеш оная работа и да я завреш в лайнопровода? При всичките тези бактерии и прочие??? И после: "Ми имам едни пъпчици тук", "Ми къв е тоя цирей" и т.н....
Мислете малко с горните си глави, бе момчета! Не само с долните!
Някой да се похвали, че е правил ушен, ноздрен, очен и други видове секс? :mrgreen:
amaaaaa napalno sam saglasna s tebe. az nikoga nema da si dam na nekoi da si ruga patkata osven v p**** i v ustata. s risk da stana cini4na i vilgarna "gazo ne si go davam [-X [-X [-X [-X "

BeHuTo_91
02-28-2006, 22:07
Tfa gornoto bqh azz :lol:

Franto
03-01-2006, 04:30
Хах... прочети една две книжки.
Може би липсата на грамотност те плаши :)
Пък и не е редно да флудим тук с подобни неща.
Сега по темата:
Пич, принципно е дребна инфекция, няма от какво да се плашиш.Но все пак е редно да посетиш някой лекар, ако не за друго ,то поне сам да се увериш че всичко е наред.

DrSmurph
03-01-2006, 08:09
Очевидно е, че изключително голям брой хора НЕ ПОЛЗВАТ КОНДОМИ! Поне обаче си създайте някой полезни за вас навици : Така или иначе не се къпете редовно, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ИЗМИВАЙТЕ ДОБРЕ И ИЗПИКАВАЙТЕ НЕПОСРЕДСТВЕНО СЛЕД СЕКС!!! ТОВА Е НАЙ-МАЛКОТО КОЕТО МОЖЕ ДА НАПРАВИТЕ ЗА ЗДРАВЕТО СИ!!!