PDA

View Full Version : Нещо кофти се случи...



Confused_Boy
02-28-2006, 11:26
Значи аз съм момче на 14 и миналата седмица бяхме на купон с един аверчета. Само че пийнахме малко повечко и аз трябваше да помагам на единия, докато легне, щото беше много зле. Само че докато се надвесвах, той ме налапа и ме придърпа към себе си. След тва дойдоха още двама в стаята и ме изебаха. Не знам какво да правя, как да се обърна към тях, нищо... Не мисля, че съм обратен, но те ми бяха страшно добри приятели. Моля ви, дайте ми съвет!

MoRsKa_nimfa
02-28-2006, 11:33
zajalost...v jivota ne vsi4ko e kakvoto izglejda...mislim nqkoi za priatel a toi ni zabiva noj v garba.Moga da ti kaja neshto(koeto si osaznal sigurno)-te ne sa ti nikakvi priateli.pove4e nedei da drujish s tqh.izbqgvai gi,a kolkoto do tova koeto sa ti napravili napravo neznam kakvo da kaja...samo se nadqvam da ne ti ostane nqkakva psihi4eska travma...gledai da go preodoleesh kolkoto i da e trudno!gledai napred!

Sa3ana3a
02-28-2006, 11:40
zajalost...v jivota ne vsi4ko e kakvoto izglejda...mislim nqkoi za priatel a toi ni zabiva noj v garba.Moga da ti kaja neshto(koeto si osaznal sigurno)-te ne sa ti nikakvi priateli.pove4e nedei da drujish s tqh.izbqgvai gi,a kolkoto do tova koeto sa ti napravili napravo neznam kakvo da kaja...samo se nadqvam da ne ti ostane nqkakva psihi4eska travma...gledai da go preodoleesh kolkoto i da e trudno!gledai napred!
хаха ма ти да не му повярва верно :) виж че лъже :lol: ама и ти си смешна "и ти забиват нож в гърба..." хахахаха а кво ше кажеш да му забият к.р в г.за :lol:

Confused_Boy
02-28-2006, 11:46
Как се очаква да ви убедя, че не лъжа :? Сякаш ни нямам друга работа баси... Като не сте готови да помогнете, поне си променете името на сайта!
Морска нимфа, мерси за съвета, но то все пак не беше точно изнасилване, явно те са си мислели, че ми харесва.

02-28-2006, 11:48
hmhmmm :smt043 :smt042 :smt082 :smt081 :smt073

the_green_man
02-28-2006, 11:50
A za6to si dopusnal da si mislqt taka??? Pri polojenie 4e sa bili piqni sa bili i po-slabi, za6to ne si se vuzprotivil??? I kak taka te sa si misleli 4e ti xaresva,ne si li im kazal 4e ne ti e priqtno?

Confused_Boy
02-28-2006, 11:51
Ами въпросът е, че и аз самият не знам :cry: Не знам нито какво искам, нито дали те изобщо са били сериозни (в смисъл дали наистина са искали да стане така или е само от алкохола) А и аз съм по-слаб физически от тях.

the_green_man
02-28-2006, 11:54
Ti dori ne znae6 kakvo iska6. Xaresalo li ti e ili ne... Kak o4akva6 nie da ti pomognem???

Sa3ana3a
02-28-2006, 11:56
хммм ако това е истината за която говориш начи си изпаднал в яко шибана ситуация :? аз ти предлагам изобщо повече да не се срещаш с тях :?

П.П.: Тука има много такива дето се базикат във форума и за това сме нащрек :wink:

Master_88
02-28-2006, 11:59
То излиза че направо са те изнасилили. Защо не викаше или не се съпротивляваше поне. Те щом са били пияни толкова ли са силни физически

the_green_man
02-28-2006, 12:02
Те щом са били пияни толкова ли са силни физически

I az tva kazvam :!: Vupreki 4e pri vseki e razli4no,nqkoi xora kato se napiqt sled tva povru6tat i zaspivat primerno dokato drugi im idva powera i kolkoto i da sa slabi savat...

P.S. poznavami ot dvata tipa xora.

Confused_Boy
02-28-2006, 12:03
Усещането беше прекалено неприятно, че да ми хареса, много гадно и боли. Но е странно, че и те не са ми се обаждали от тогава, щото винаги си звъним всеки ден по принцип... Може и на тях да им е гадно за случилото се :?
ПП: Виках и се съпротивлявах, но само в началото. После просто нямаше смисъл... И да, бяха по-силни.

the_green_man
02-28-2006, 12:07
Усещането беше прекалено неприятно, че да ми хареса, много гадно и боли. Но е странно, че и те не са ми се обаждали от тогава, щото винаги си звъним всеки ден по принцип... Може и на тях да им е гадно за случилото се :?
ПП: Виках и се съпротивлявах, но само в началото. После просто нямаше смисъл... И да, бяха по-силни.

Za6to ti ne se obadi6 na nqkoi ot tqx (nqkoi po-svesten(ne 4e sled tva koeto sa ti napravili izglejdat mn svestni de))i ne razbere6 za6to sa go napravili i ako i te se 4uvstvat vinovni predpolagam 6te ti se izvinqt za slu4iloto se (ako e bilo pod vuzdeistvieto na alkoxola) i probvaite da zabravite za tova(mn 6te e trudno znam).

Sa3ana3a
02-28-2006, 12:10
Попринцип можеш да ги съдиш :? но щом са били пияни вероятно ще ги оправдаят :? ти на колко години си ?

[dataworm]
02-28-2006, 12:53
Ми аз ти препоръчвам да се снабдиш с малко повече вазелин и да се държиш здраво за палците следващия път! \:D/

Uraken
02-28-2006, 13:19
Как се очаква да ви убедя, че не лъжа :? Сякаш ни нямам друга работа баси... Като не сте готови да помогнете, поне си променете името на сайта!
Морска нимфа, мерси за съвета, но то все пак не беше точно изнасилване, явно те са си мислели, че ми харесва.

ela pri bati da vidi dali naistina sa ta ibali

Sa3ana3a
02-28-2006, 16:08
Как се очаква да ви убедя, че не лъжа :? Сякаш ни нямам друга работа баси... Като не сте готови да помогнете, поне си променете името на сайта!
Морска нимфа, мерси за съвета, но то все пак не беше точно изнасилване, явно те са си мислели, че ми харесва.

ela pri bati da vidi dali naistina sa ta ibali
И ако не е ебан, ти ще го ебеш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BadLord
02-28-2006, 18:46
Попринцип можеш да ги съдиш :? но щом са били пияни вероятно ще ги оправдаят :? ти на колко години си ? Иначе ти не гледаш ли, той си е написал че е на 14. П.С. Човече грех ме е за тебе - задника да ти разпорят ... леле !

02-28-2006, 19:17
ахахаххахаха ЗЕМИИИИИИИИИ....
ми братле ще ядеш повече и ще блъскаш да станеш як...
мене и 10 гея не могат да ме приклещят особено пък като са пияни... ще ги разхвърлям като пилци...
иначе сори за анала ти - аз кат серем некое по-дебело и много яко боли пък си представям да ти набутат чеп в гъза как е...
аз ти предлагам да ходиш по купони с тапа в гъза или бухалка в ръката и най-важното ако си по-дребен не пий и гледай другите да не се напият яко че виждаш кво става - аз ти предлагам да ги напсуваш хубаво и тва е

mil4eto_
02-28-2006, 19:19
дано тая тема да не е ебавка иначе просто трябва да сте нечовешки зле да се ебавате с такива неща! :!:
ако е истина-по-добре прекъсни всякакви контакти с тези хора.но преди това ги питай все пак защо са го направили,но от това което прочетох направо излиза че са те изнасилили :evil:

machoka
02-28-2006, 19:59
Ходи да го разправяш това на баща си, тук не сме детска градина.

т. 11 от правилата и гледай да не пуснеш отново подобна тема.