PDA

View Full Version : Защо бягате от къщи?



Илюзия
02-28-2006, 11:53
Имам сестра която тръгна по лош път,системно бяга от къщи без видима причина...защо го прави?Не е лишавана от нищо.Какво я кара да ни напуска и да не се прибира?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Death^Forever
02-28-2006, 11:58
Мислиш ли, че някой от нас може да знае отговора? Причини - много, дори и да ти се вижда невъзможно. Така че, както и в много други случаи, единственият изход е да говориш с нея и да разбереш, да казваш на родителите ви не препоръчвам, тъй като може да я озлобиш.
Дори и да не е лишавана от нищо, винаги може да се намери някакъв друг проблем, който сега ти трябва да научиш и от там нататък да обмислиш действията си...

teenkopele
02-28-2006, 12:07
До сега не съм бягал. :mrgreen:

IdontGiveaFuck
02-28-2006, 12:27
Имам сестра която тръгна по лош път,системно бяга от къщи без видима причина...защо го прави?Не е лишавана от нищо.Какво я кара да ни напуска и да не се прибира?

Причини има хиляди..
На колко години е сестра ти ?Може да не се разбира с родителите,с теб..просто да не и е приятна вашата компания.Да ви се дразни зарди нещо :roll: или пък да се срамува от вас :shock: ,да не иска да има каквото и да било общо със семейството ви...Както казаха преди мен-може да е лишена от нещо :roll: А пък може би иска да се почувства самостоятелна,да живее сама,а не с родителите си.Защо направо не поговориш с нея и не се опиташ да разбереш причината ?

Аз лично до сега не съм бягала,пък и нямам такова намерение

egrgergetge
02-28-2006, 14:07
защото или си е дете или разсъждава много детиснки....причини много
-отмъщава на родителите си..
-прави се на готина,интересна и различна... :shock:
-търси начин за изява,да я забележат
-другите го правят..и тя трябва :shock:
-мисли си,че целият свят се върти около нея..
-глупава е..
-прави се на бунтарка,защото така е модерно :mrgreen:


глупашка му работа....споко,с годините ще и мине..
все пак не може да избяга далеч и за дълго..мама и тати дават паричките все пак :wink:

iluziq
02-28-2006, 14:38
Sestra mi bqga ve4e 15-i pat,s neq se zaniamvat dosta
xora,no efekt nqma...na men mi kaza 4e za6toto taka iska...ne iskam da pravi taka,na si4ki ni e zle kogato is4ezne i ne znaem kade e,dviji se s suteniori i moje seki moment da q prodadat,tq ne razbira opsanosta.Pomognete mi,kajete mi kak da i pomogna?

chestra_f
03-01-2006, 17:43
ne sum bqgala

Sa3ana3a
03-01-2006, 18:01
Има всякакви хорица

ht_7j
03-01-2006, 19:16
Ako e tolkova seriozno, edinstveniq nachin da se nauchi e da vidi s ochite si. S razgovori nishto nqma da se poluchi. 15 pyti ne sa malko. Demonstriraite i kolko opasno moje da byde. Izigraite q, no bydete nashtrek.
Drugiq nachi e da q zatvorite vkyshti, no tova samo shte vloshi neshtata, povqrvai mi.
Yspeh!

cvety_i_bebeto
03-01-2006, 20:00
защото или си е дете или разсъждава много детиснки....причини много
-отмъщава на родителите си..
-прави се на готина,интересна и различна... :shock:
-търси начин за изява,да я забележат
-другите го правят..и тя трябва :shock:
-мисли си,че целият свят се върти около нея..
-глупава е..
-прави се на бунтарка,защото така е модерно :mrgreen:


глупашка му работа....споко,с годините ще и мине..
все пак не може да избяга далеч и за дълго..мама и тати дават паричките все пак :wink:


mii az tka mislq,no e tragnala s lo6a kompaniq...

MaLka SLaDka InTriGa
03-02-2006, 11:04
защото или си е дете или разсъждава много детиснки....причини много
-отмъщава на родителите си..
-прави се на готина,интересна и различна... :shock:
-търси начин за изява,да я забележат
-другите го правят..и тя трябва :shock:
-мисли си,че целият свят се върти около нея..
-глупава е..
-прави се на бунтарка,защото така е модерно :mrgreen:


глупашка му работа....споко,с годините ще и мине..
все пак не може да избяга далеч и за дълго..мама и тати дават паричките все пак :wink: ммммммммммммммммммммммммм ммммммммммммммммммммммммм мммммммммм да :)

gia_bs
03-02-2006, 11:41
на мен ми се случи веднъж....но си беше оправдано... баща ми...беше просто за да оцелея!

sexy_dizzy
03-02-2006, 21:18
Не ми се е случвало да бягам за дълго.Само за една вечер но нашите не са разбирали. :roll: :mrgreen:

flasher
03-11-2006, 17:56
amm...ne e nujno da ima prichina da ne ti se stoi v kyshti...poniakoga prosto ei taka ne te svyrta i ti se iska da se uedinish za niakolko chasa ili dena..niakade sam/sama i da se otpusnesh bez telefoni,televizia i tnt...preumora.. [-(

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 10:35
emi 6tom ti ne moje6 da si dade6 otgovor na tozi vypros edvba li nie 6e mojeme da ti go dademe no vse pak ako nqkoi ima nqkakva ideq neka pomogne na momi4eto ako moje

IKisseDAGirL
03-22-2006, 14:56
щом се движи със съмнителни хора.. дори сутеньори.. причините май са две :arrow: 1) наркотици 2) проституция :? :(
ако не краде от вкъщи и не сте забелязали някви нервни изблици, значи не е първото
обаче за второто хубаво се помисли :roll:

fti4ka
03-22-2006, 16:25
нас ли ни питаш защо бяга?! :shock: нали си и сестра ти кажи........

ledenata_kralicA
03-23-2006, 05:51
nz za6to tq go pravi,az nikoga ne sum bqgala,no mi e minavalo prez glavata.ponqkoga prosto mi pisva da mi vikat v mqkoi skandal,stava mi krivo,ponqkoga pla4a i v uma mi zapo4vat da se vurtqt 4erni misli......

tremal
03-25-2006, 22:01
Mi nqkoi bqgat zaradi tormoz nqkoi zaradi nqkoi po golqm ot tqh za da sa s nego ili s gadgeto si i taka ili zaradi propadaneto si kato po4nat da drusat i tn :)

SabrinaAa
08-09-2008, 13:34
az sam bqgalq nqkolko pati ot vka6ti...za6toto imam otvratitelni roditeli koito ne mi davat da izlziam a az sam na 17 izlziami se iskam da se vidq s prqtelite a te me zaklu4vat v staqta mi...tova e pobarkana rabota... :? :? :? :?