PDA

View Full Version : Мoderated:Трябва ми тема по история за утре



02-28-2006, 12:15
molq vi za utre mi trqbvat dve ot tia temi po istoriq:
"napravete mislena razhodka iz edin srednovekoven zamuk i opi6ete jivota v nego"
ili
"napravete harakteristika na edin tipi4en srednovekoven ricar"
ako znaete neshto pls kajete go!

Moderated by Tiffany
по точка 7 от правилника.

rusalkata_
02-28-2006, 12:26
ами аз мога да ти напиша за описанието на рицаря.имам материал в учебника ми за 8 клас по История.Само,че ти кой клас си,за да не излезе че и ти си в 8 клас? :roll:

02-28-2006, 13:22
molq vi za utre mi trqbvat dve ot tia temi po istoriq:
"napravete mislena razhodka iz edin srednovekoven zamuk i opi6ete jivota v nego"
ili
"napravete harakteristika na edin tipi4en srednovekoven ricar"
ako znaete neshto pls kajete go!
mi v zamyka kenefite sa bili edni 6ibani dupki dylboki 3 metra, vonqlo e super gadno, horata (osobeno francusite) ne sa se kupali (ne slu4aino franciq e vode6t proizvoditel na parfiumi)
vyob6te 6tql si da byde kysmetliq ako ocelee6 i 10 minuti v taq smrad
propusnah da spomena i 4e razvratyt e bil na moda (tova koeto e zabraneno e nai-populqrno) i kato cqlo e bilo mnogo gotino da byde6 blagorodnik (po cql den pie6, qde6, prostee6, tyrka6 se v tlystinkite na razli4ni "blagorodni" dami, ot vreme na vreme otiva6 da se pozakoli6 s nqkoi miusulmanin, ako te ranqt - kofti, ako ne - kef, dai da se nqpiem dokato izpadnem v koma)
It's good to be the king

02-28-2006, 15:43
ами аз мога да ти напиша за описанието на рицаря.имам материал в учебника ми за 8 клас по История.Само,че ти кой клас си,за да не излезе че и ти си в 8 клас? :roll:
da v osmi klas sum :(
nikoi li niama da pomogne s neshto??:(((

Sa3ana3a
02-28-2006, 16:15
откаде накаде аз щи помагам я земи си напъни мозъка :evil: